דלת אלומיניום עם חלון נפתח

תוכן עניינים

דלת אלומיניום עם חלון נפתחדלת אלומיניום עם חלון נפתח

דלת אלומיניום על חלון נפתח נועדה למקרים ספציפיים בהם אנו נרצה כמה כיווני אוויר וכמה אפשרויות לפתיחה. בדרך כלל חלונות אלו יכולים להתאים לכל מסגרת או פרופיל, אך לפני שאתם רוכשים ומתקינים חלון מסוג זה חשוב לחשוב האם הוא בכלל יכול לשרת אתכם בצורה ראויה. מטבע הדברים, עלות של דלת מסוג זה תעלה לכם יותר מדלת סטנדרטית.  

 

דלת אלומיניום עם חלון נפתח – מה זה?

דלת עם חלון נפתח היא דלת בה משולב גם חלון וגם דלת. בחלק העליון יהיה נמצא החלון לכל רוחב הדלת, וניתן לבחור בעיצובים שונים. דלת עם חלון נפתח מאפשר לנו להנות משני כיווני אוויר, דלת זו בדרך כלל מתאימה למקומות מהם אנחנו פחות יוצאים החוצה. כמו כן, דלת זו מתאימה מאוד למשפחות עם ילדים קטנים. חלונות אלו בדרך כלל יהיו חלונות עם זוג כנפיים, אך ניתן גם למצוא דלת בעיצוב אישי עם כנף אחת. מדובר על דלת שנפתחת על ציר אך גם יש דלתות הזזה מתאימות לדלת עם חלון. 

 

דלת אלומיניום עם חלון נפתח – למה דווקא אלומיניום?

הבחירה שלנו בחומר הגלם אלומיניום נובעת משתי סיבות עיקריות. הסיבה הראשונה היא עמידות חומר הגלם עצמו. בעוד שחומרים אחרים נוטים להגיע לבלאי גבוה תוך פרק זמן קצר, אלומיניום עושה עבודה מעולה ויש לו טווח ממושך בו אפילו הצבע שלו לא ייפגע מקרני השמש. כמו כן, אלומיניום הוא חומר גלם עמיד בפני תנאי מזג האוויר השונים והוא מבטיח לנו בידוד תרמי ואקוסטי ברמה גבוהה מאוד! 

הסיבה השנייה לבחירה שלנו דווקא באלומיניום נובעת מהפן הכלכלי. בסופו של דבר לכולנו יש חלום אחד, לקנות מוצר איכותי שנהיה שלמים איתו ולהוציא כמה שפחות כסף… אחד היתרונות של חומר גלם כמו אלומיניום הוא שהמחיר עצמו של חומר הגלם זול מטבעו. כמובן שכאשר אנו רוכשים דלת מיוחדת עשויה מאלומיניום יש עוד גורמים אשר ישפיעו על המחיר כמו זכוכית, התקנה ועוד… אך מתוך כל היצע חומרי הגלם הרלוונטים האיכותיים, אלומיניום עושה את העבודה הטובה ביותר בסכום הנמוך ביותר. 

 

דלת אלומיניום עם חלון נפתח – המפתח לתוצאה טובה היא התקנה מקצועית

מדובר על התקנה מסובכת יחסית. כאשר אנו בוחרים להתקין חלון בלבד או דלת בלבד יש לנו למעשה רק פרופיל בודד אחד דרכו אנו מתקינים את המוצר, משמע יש לנו כיוון אוויר בודד. אך כאשר יש לנו שני כיווני אוויר על אותה מסגרת, יש צורך בהתקנה מקצועית אשר לא תגרע מאיכות המוצר. לכן, הבחירה שלכם באיש מקצוע הינה קריטית מאוד! בחירה באיש מקצוע אמין ומקצועי לא רק תבטיח לכם התקנה איכותית, אלא גם עוד מגוון אפשרויות התקנה ועיצוב של החלון. אלומיניום הוא חומר שגם מאוד קל לעצב אותו בהתאמה אישית, כל מה שאתם צריכים הוא רעיון ואיש המקצוע יעשה את העבודה בשבילכם.

דלת אלומיניום עם חלון נפתח – מחירון

המחיר אותו תשלמו עבור סוג כזה של דלת יכולה לנוע בטווח רחב של מחירים, הרבה גורמים ישפיעו על המחיר כמו עיצוב, גודל ומקום התקנה. המחירים יכולים לנוע בין 700 ל-800 ש"ח עבור מטר מרובע, ויכולים גם לעלות לעד 1,500 ש"ח למטר מרובע. אחד הגורמים שישפיעו על המחיר יהיו כאמור החברה דרכה אתם מקבלים את השירות. לפני שתקבלו הצעת מחיר סופית יהיה עליכם להגיע לייעוץ, חברה מקצועית תעניק לכם מספר אופציות בטווח מחירים שיהיה נוח לכם.

 

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו
Open chat