דלת בלגית מחיר

תוכן עניינים

דלת בלגית מחיראחד מהאלמנטים שנוטים להישכח בתהליך עיצוב הבית היא הדלת של הבית, שהיא למעשה מהווה חלק בלתי נפרד מהעיצוב הכולל של הבית. לכן אם המטרה שלכם היא להקנות לביתכם מראה מעוצב, מוקפד ויוקרתי – אנו ממליצים לכם לא לוותר על התקנה של דלת בלגית בבית, שתעניק לכל חלל הבית מראה מיוחד ונעים וכמובן גם תעניק לכם את ההנאה מנוף מקסים הנשקף דרך הזגוגיות השקופות שלה. כדי שתוכלו להבין האם זוהי הדלת המתאימה לצרכיכם ובמה כרוך דלת בלגית מחיר – ריכזנו את המידע המקיף בנושא שייתן לכם רקע כללי על הדלת הבלגית. 

מהי דלת בלגית?

מדובר על דלת הנשענת על מראה מעוצב בסגנון החלונות הבלגיים של היום, ולכן הקו העיצובי של הדלת זהה לעיצוב ולנראות של החלונות בסגנון הזה. העיצוב של מפתחי החלונות והדלתות בסגנון הבלגי שם דגש על שטח גדול של זגוגית לעומת שטח המסגרת של החלון / דלת, ולכן מדובר על דלתות וחלונות המשקפים בצורה בולטת ונרחבת את הנוף והמראה שנמצא מעבר אליהם.

הייחודיות של דלת בלגית נמצא בעיצוב העדין שלה, כיוון שנעשה שימוש במסגרת דלת דקה במיוחד שאיננה גורעת ממראה ושטח הזגוגית של הדלת המעוצבת. מסגרת זו נקראת פרופיל, והיא מרשתת את כל שטח הדלת בצורה גיאומטרית מיוחדת כך שמתקבלים ריבועים קטנים בצדדי הדלת ואילו שטח זגוגית גדול יותר במרכז.

היכן כדאי להתקין דלת בלגית?

כיוון שדלת בלגית מאופיינת בשטח זגוגית גדול במיוחד, דלת מסוג זה ייעודית עבור דלתות הפנים בבית – ובמיוחד עבור הדלתות שמובילות את המרפסת הפתוחה או חצר הבית, המאפשרות השתקפות מלאה ופסטורלית של הנוף והטבע הקיים מחוץ לבית.

למרות יופייה, התקנה של דלת בלגית בכניסה לבית עשויה להיות לא פרקטית, כיוון שהיא איננה מגנה כלל מפני פריצות וחדירה של פולשים אל הבית. במידה ומדובר על התקנה של דלת בלגית בחצר הבית שהוא פתוח ברובו, כדאי להתקין גם תריס גלילה איכותי שיוסיף שכבת הגנה מיטבית בפני פורצים, אך שלא יפגע במראה המעוצב של הדלת הבלגית כאשר כל התריס פתוח.

מהם היתרונות של דלת בלגית לבית?

כפי שהוזכר רבות קודם, דלת בלגית מהווה אלמנט עיצובי ייחודי ויוקרתי בכל בית בה היא מותקנת, ולכן מדובר על יתרון מהותי וחשוב עבור אלו שמחפשים להוסיף אלמנט מעוצב ומוקפד שמוסיף טאצ' אירופאי לעיצוב הבית. בנוסף לכך, התקנה של דלת בלגית בבית יכולה להתאים בצורה מושלמת לחלונות בלגיים שקיימים בבית, כאשר הבחירה בעיצוב הדלת תהיה זהה לסגנון העיצוב הקיים בחלונות הקיימים.

דלת בלגית מברזל או אלומיניום?

הבחירה בדלת בלגית מברזל או אלומיניום קשורה אל בחירת פרופיל המסגרת ממנה תהיה עשויה הדלת, כאשר פרופיל ברזל מבטיח עמידות וחוזק ואילו פרופיל אלומיניום מעניק עיצוב ואסתטיות גבוהה. כיוון שהמטרה המרכזית של דלת בלגית היא להעצים את העיצוב והיופי של הבית, הבחירה בפרופיל עשוי אלומיניום היא הטובה ביותר כיוון שגם לא פוגעים בנראות ובאסתטיקה של הדלת המעוצבת.

נוסף לכך, דלת בלגית מאלומיניום הינה קלה לתחזוקה ואינה מחלידה כמו ברזל. למרות שאלומיניום הוא חומר עדין ודק יחסית למתכות אחרות ואיננו מבודד מרעש או חום / קור, קיימת אפשרות להוסיף שכבת בידוד לדלת בלגית באמצעות התקנת זגוגיות כפולות מיוחדות המיועדות ליצירת בידוד אקוסטי או תרמי. חשוב לקחת בחשבון שמרכיבים אלו משפיעים על דלת בלגית מחיר והעלות הסופית של ההתקנה, ולכן כדאי לשקול מראש אילו צרכים הדלת המעוצבת בבית צריכה למלא וכך לבחור את הדלת המתאימה לכם.

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו
Open chat