דלת כניסה אלומיניום וזכוכית

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765986

דלת כניסה אלומיניום וזכוכיתאם אתם בעיצומו של שיפוץ או בנייה של נכס חדש, יגיע הרגע בו תצטרכו להחליט על דלת הכניסה שלכם. דלת הכניסה היא חלון הראווה לבית או לבניין בעיקר משום שהיא הדבר הראשון שרואים בכניסה לבית. דלת כניסה מעוצבת יכולה להתכתב עם העיצוב של פנים הבית, של הבניין מבחינת  המעטפת החיצונית שלו ואפילו להתכתב עם הנראות של הרחוב או דלתות השכנים. אם תבחרו בדלת כניסה אלומיניום וזכוכית, ישנן מגוון אפשרויות עיצוביות רחבות מהן תוכלו לבחור. 

לפני שנציג בפניכם את היתרונות אל מול החסרונות של דלתות כניסה בשילוב אלומיניום זכוכית, לפני שנראה לכם את המחירים ונסביר לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על הנושא, חשוב להבין כמה דברים. לדלת הכניסה יש כמה תפקידים, חלקם ויזואלים, אסתטיים, עיצוביים, אחרים פונקציונליים. ראשית כל הדלת חייבת להוות סוג מנגנון בטיחות ובטחון מפני פריצות וגניבות. היא החוצץ בין החלק החיוני לבית שלכם לבין החלק הפנימי שלו ולכן אתם חייבים לבחור דלת שתשרת אתכם נאמנה בכל המובנים, דלת שברגע שאתם נועלים תרגישו בטוחים. בנוסף, היא מהווה כאמור אובייקט עיצובי לכל דבר ולכן היא אמורה להתכתב במראה אחיד עם שאר הבית. 

 

מה היתרונות של דלת כניסה אלומיניום וזכוכית


דלתות אלומיניום נחשבות איכותיות, משום שהאלומיניום אינו דורש לרוב תחזוקה או צביעה מחדש, מחזיק לאורך זמן ואינו מחליד, זאת בניגוד לדוגמה לדלתות עץ. הדלתות קיימות במגוון דגמים וסגנונות והן בעלות מראה חדשני, מודרני ומעוצב. בדלת כניסה אלומיניום וזכוכית בזכות השילוב של הזכוכית, ניתן להכניס הרבה אור לבניין או לבית. אם מדובר בדלת כניסה לבניין, תוכלו לשלב באותה הנראות של מסגרת האלומיניום גם תיבות דואר או עמדת אינטרקום כחלק מהדלת.

מה החסרונות של דלת כניסה אלומיניום?


דלתות אלומיניום נחשבות חלשות יותר מדלתות ברזל לדוגמה, כמו כן, לא תמיד הן מבודדות באותה המידה ממזג אוויר ומרעש, כמו דלת אטומה מברזל. מצד שני, אם בחרת בדלת כניסה אלומיניום וזכוכית, כנראה חשוב לכם להכניס אור ושקיפות למבנה, מה שלא תוכלו לקבל בדלת ברזל אטומה.

 

מה אפשר לעצב בדלת כניסה אלומיניום?


אם תבחרו בדלת כניסה אלומיניום וזכוכית תוכלו לבחור את עובי פרופיל הדלת (מסגרת האלומיניום), סוג פתיחה אם מדובר בדלת כניסה או הזזה, הפרזולים בדלת וידיות הדלת. כמו כן תוכלו לבחור בצבע ובשילוב הזכוכית באמצעות חלוקה לבחירתכם.
כמה תעלה דלת כניסה אלומיניום.

 

מה המחיר של דלת כניסה אלומיניום וזכוכית

המחיר של הדלת שתבחרו מושפע מהגודל, העיצוב, עובי הפרופיל, הצבע ועוד אלמנטים נוספים. אם מדובר בדלת כניסה לבניין פעמים רבות בנוסף לדלת ישנן תוספות כמו תיבות דואר, אינטרקום וכדומה. מחיר התחלתי של דלת כניסה לבניין לדוגמה יכול להיות 3,500 ₪ לדלת, יתכן והתמחור יהיה לפי מ"ר ואז יתכן והמחיר יעמוד על 1,000 ₪ למ"ר ומעלה. 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765986

אז מה היה לנו בכתבה?

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו