דלת רשת אלומיניום מחיר – מה הכי יעיל?

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765986

דלת רשת אלומיניום מחירדלת רשת אלומיניום מחיר

הרחקת מזיקים מהבית מתבצעת בצורה הטובה ביותר עם התקנת דלת רשת וחלונות רשת מתאימים. רשת אלומיניום איכותית מבטיחה עמידות לטווח הארוך ללא תקלות או נזקים. האלומיניום עמיד בפני האקלים הישראלי ובפני מכרסמים. בעוד רשתות בד נקרעות או נאכלות על ידי מכרסמים, האלומיניום מחזיק מעמד זמן רב ללא דרישת תחזוקה. כאשר אתם בוחנים הצעות לרכישת דלת רשת אלומיניום מחיר זול או יקר חשוב לזכור את התרומה של הרשת לאיכות החיים שלכם. עם דלת רשת אלומיניום החרקים העוקצים והמכרסמים המזהמים נשארים מחוץ לבית. 

מדוע כדאי להשקיע דווקא בדלת רשת עשויה אלומיניום?

רשתות מותקנות בפתחי דלתות וחלונות בכל רחבי העולם. בשנים האחרונות השימוש באלומיניום הפך נפוץ יותר ונכון יותר. דלת רשת אלומיניום מחיר אטרקטיבי כולל התקנה היא דלת נוספת שמתקינים יחד עם הדלת הקיימת. משמעות הדבר היא דלת כפולה בכניסה אל הבית או ביציאה אל המרפסת (בשביל להיכנס אל הבית תתבקשו לפתוח שתי דלתות). התקנת דלת הרשת כדלת נפרדת מאפשרת פתיחה וסגירה של הפתח מבלי לאפשר כניסת חרקים ומזיקים אל הבית. הבחירה באלומיניום מבטיחה עמידות ארוכת טווח, שימוש נוח והרחקת מזיקים. דלת רשת אלומיניום היא הבחירה של אלו שלא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר. 

סוגים של דלתות רשת לבית

לפני שאתם ממהרים להזמין דלת רשת אלומיניום מחיר זול או יקר כדאי לוודא שבחרתם בדלת שעונה בצורה הטובה ביותר לצרכים ולציפיות שלכם. קיימים היום 3 סוגים עיקריים של רשתות לדלתות:

  1. רשת אפורה 
  2. רשת שקופה
  3. רשת ברזל

הרשת האפורה היא רשת רגילה עשויה אלומיניום. היא נחשבת זולה יותר בהשוואה לרשת השקופה אך פחות אסתטית. הרשת השקופה אינה חוסמת את שדה הראייה ונחשבת לבחירה הטובה ביותר. החיסרון היחיד הוא המחיר הגבוה. רשתות ברזל מותקנות במעט מאוד מקרים. הברזל נוטה להחליד במהרה וכדאי לבחור ברשת הזו רק במקרים בהם חיית המחמד שלכם נוהגת לקרוע את הרשתות. 

איך מתמחרים התקנת דלת רשת?

השוואת מחירים מהירה תגלה לכם שיש לכל דלת רשת אלומיניום מחיר משלה. המחירים נקבעים בהתאם לגודל של הפתח, סוג הדלת, סוג הרשת, תוספות מיוחדות ודרישה להתקנה מהירה. כדאי לתת עדיפות לאנשי מקצוע בעלי ניסיון ספציפי בהתקנות דומות. נצלו את ההזדמנות והתקינו גם רשתות בחלונות. איכות החיים שלכם צפויה להשתפר בצורה משמעותית לאחר שתרחיקו את המזיקים מהבית. 

איך מתקינים דלת רשת לבית?

הזמינו דלת רשת אלומיניום מחיר כולל התקנה ותיהנו משירות מהיר, אדיב ובעיקר מקצועי. בשלב הראשון יבוצעו מדידות של הפתח ובהתאם תינתן הצעת מחיר. השלב הבא יהיה ייצור של דלת רשת האלומיניום בהתאם למידות שנלקחו והדגם שבחרתם. לרוב, הדלת תהיה מוכנה להתקנה בתוך 4 ימים עד שבועיים. ישנם מקרים בהם המשקוף הנוכחי אינו מאפשר התקנת דלת רשת ויש צורך בהחלפת המשקוף הקיים למשקוף אלומיניום. לאחר הרכבת הדלת במלואה בבית המלאכה נגיע אליכם להתקנה מהירה. לרוב, ההתקנה דורשת כ-45 דקות של עבודה. 

מה אפשר להתקין יחד עם דלת רשת?

אם אתם לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר נמליץ על דלת עם פס אלומיניום מפריד שמחלק את הדלת לשני חלקים. הפס הופך את הדלת ליציבה יותר ומצמצם מקרים של התנגשויות בדלת. חלוקה לריבועים מאפשרת תיקון מקומי במקרה של קרע ברשת. תוספת של מברשת בחלק התחתון של הדלת תמנע כניסה של נמלים ושאר חרקים קטנים אל הבית. המברשת גם הופכת את תנועת הדלת לשקטה יותר. אל תשכחו להתקין גם מחזיר דלת שדואג לסגור את דלת הרשת באופן אוטומטי לאחר כל כניסה או יציאה. 

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765986

אז מה היה לנו בכתבה?

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו