התקנת חלונות אלומיניום בטבריה

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אם אתם משפצים בית קיים או בונים בית חדש, יגיע השלב בו תצטרכו לקבל החלטות לגבי החלונות בנכס שלכם. חלונות משפיעים מאד על הנראות של הבית, ולא פשוט או זול להחליף אותם, לכן כשזה נוגע לחלונות חשוב לקבל החלטות שקולות שתהיו שלמים איתן לאורך זמן. בתחום החלונות יש מגוון סוגים שונים של חלונות, אבל הסוג הפופולרי ביותר בשנים האחרונות הם חלונות אלומיניום לכן נתמקד הפעם באפשרות של התקנת חלונות אלומיניום בטבריה. ניתן לומר שכיום כבר לא נהוג כמעט להתקין חלונות מחומרים אחרים כמו עץ וברזל בשל יתרונותיו של האלומיניום שהופכים ברורים יותר ויותר בבנייה המודרנית. לפני שנציג בפניכם את כל מה שצריך לדעת על התקנת חלונות אלומיניום בטבריה כמו יתרונות, סוגים, מחירים וכדומה, חשוב להבין ולהכיר לעומק את תפקיד החלונות אצלנו בבית.

1.  אור החלונות תפקידם להכניס את האור מהחלק החיצוני של הבית לחלק הפנימי. בשנים האחרונות עלתה המודעות לגבי חשיבות אור טבעי ועל היתרונות הרבים שלו, זאת בהשוואה לאור מלאכותי הנוצר מאפקט החשמל. אור טבעי תורם רבות לשיפור מצב הרוח, הוא מעלה את הריכוז, עוזר לנו למקד את עצמנו בצורה טובה יותר ולכן החלונות שנתקין בבית שלנו ישפיעו על כמות האור שייכנס פנימה במהלך היום. ככל שיהיה יותר אור טבעי, ככה נצטרך פחות להדליק את האורות בבית בשעות היום וכך אנחנו גם חוסכים בחשמל.

2.  אוויר צח אין כמו לפתוח את החלונות בלילה ולהרגיש את הבריזה שנכנסת אלינו הביתה. החלונות שתבחרו ישפיעו גם בהיבט הזה ולכן זה משהו שלא כדאי להקל בו ראש.

3.  עיצוב  היום כאמור יש מגוון עצום של חלונות מעוצבים בשלל סגנונות. גם אם אתם בוחרים חלונות אלומיניום, עדיין תוכלו לשלב חומרי גלם אחרים, ללכת על חלונות בפרופיל בלגי ועוד מגוון של רעיונות. בסופו של דבר בחירת החלונות משפיעה על המראה העיצובי של הבית שלנו ללא כל ספק. תוכלו לבחור בחלונות במראה כפרי, מודרני או קלאסי בהתאם למה שאתם אוהבים.

4.  תוספות חשוב לשים דגש על כל נושא התריסים והרשתות נגד יתושים כמובן.

חלונות אלומיניוםהתקנת חלונות אלומיניום בטבריה

חלון אלומיניום הוא חלון בעל מסגרת שעשויה ממתכת אלומיניום. יש בעלי נכסים שמחליפים חלונות קיימים העשויים מחומרים שונים לחלונות אלומיניום בזכות היתרונות שלו, ויש כאלו שבונים כעת ומראש מחליטים על התקנת חלונות אלומיניום בטבריה. חלונות אלומיניום קיימים במגוון עיצובים וצבעים שונים ולכן מתאימים כמעט לכל סגנונות העיצוב. הם קיימים בסוגי פתיחה שונים ויכולים לענות על צרכים שונים.


היתרונות של התקנת חלונות אלומיניום בטבריה

אלומיניום ידוע כחומר קל, עמיד וחזק, שלרוב אינו צובר חלודה ואינו דורש תחזוקה או צביעה. לחלונות אלומיניום יכולה אטימה טובה של רעש ומזג אוויר. ברמת האסתטית, חלונות אלומיניום גמישים מאד לסוגי עיצוב שונים. אם תבחרו בהתקנת חלונות אלומיניום בטבריה, תיהנו ממוצר איכותי שיחזיק איתכם לאורך זמן ולא ידרוש מכם תחזוקה מיוחדת.


סוגי חלונות אלומיניום

חלונות אלומיניום שונים זה מזה במגוון היבטים פרטיים, תפעוליים ואסתטיים. נפרט כאן על הסוגים השונים והבחירות השונות שניתן לעשות כשמדובר בהתקנת חלונות אלומיניום.
סוג פתיחת החלון את סוג הפתיחה בוחרים בהתאם לחדר ולאופן השימוש בחלון. אופן הפתיחה של החלון משפיע על גודל החלל, אופן הניקוי של החלון, רמת הבטיחות ועל המחיר.

·      חלונות אלומיניום בפתיחת הזזה מורכבים לרוב משתי יחידות הנעות על גבי מסילה. היתרון של חלון מהסוג הזה הוא שהוא אינו תופס מקום בפתיחה שלו, מצד שני הוא תמיד מעט סגור. חלון בפתיחת הזזה מתאים פעמים רבות לחדרי ילדים כי הוא בטוח ופשוט לשימוש.

·        חלונות הזזה שנכנסים לתוך הקיר מאפשרים לפתוח את מלוא החלון. החיסרון של חלון בפתיחה מסוג זה שקשה לנקות את כולו.

·        פתיחת ציר חלון פחות בטיחותי שהפתיחה שלו לפנים החלל ולכן תופסת מקום, מצד שני קל מאד לנקות חלון הנפתח בצורה הזו.

·      פתיחה חלקית על ציר במקרה כזה מדובר בפתיחה חלקית מאד המאפשרת מצד אחד כניסה של אוויר אבל מצד שאני דיי אטומה כלפי חוץ. בחלונות עם פתיחה כזו משתמשים לרוב בחדרי שירותים ואמבטיה.

·        שני מצבי פתיחה חלון אלומיניום בפתיחה מהסוג הזה משלב בין חלון בפתיחה ציר לבין חלון בפתיחה חלקית. בפתיחה מהסוג הזה נהנים גם מכניסה של אור ואוויר וגם מחסכון במקום כי אינו נפתח פנימה.

·        פתיחת הרמה חלון אלומיניום הכולל שתי חלקים הנעים מעלה ומטה. חלון זה קל לשימוש ולניקוי איך אינו נפתח באופן מלא.

·        חלונות אישנם סוגי פרופילים שונים המשפיעים על נראות המסגרת וגם ישנה משמעות לסוג הזכוכית שנבחרת לעיצוב הסופי. ישנו מגוון רב של בחירות ועיצובים של כל אחת מהאפשרויות האלו.

סוג זכוכית את סוג הזכוכית בוחרים בהתאם לצורך ולתקציב, אם חשוב לכם בידוד של רעש ומזג אוויר או דווקא מחיר נוח, אלו יכולים להשפיע על סוג הזכוכית שתבחרו לשלב במוצר הסופי.

·        זכוכית טריפלקס מדובר בשני לוחות או יותר, עשויים זכוכית, המחוברים זה לזה באמצעות יריעה מחומר מיוחד. זו זכוכית עמידה ובטיחותית כי במקרה של פגיעה מקבלת סדר ולא מתנפצת לחתיכות.

·        זכוכית שקופה זכוכית רגילה בעובי של כ-6 ס"מ במקסימום, זמינה וזולה אך נשברת בקלות.התקנת חלונות אלומיניום בטבריה

·        זכוכית מבודדת שני לוחות זכוכית המופרדים זה מזה באמצעות רווח ריק, זכוכית זו מאפשרת בידוד יחסית מרעש וממזג אוויר.

·        זכוכית מחוסמת זכוכית חזקה ובטיחותית במיוחד, לא מתנפצת..

·        זכוכית אנטי סאן זכוכית שקופה בעלת יכולת סינון של חום וקרני שמש

סוג הפרופיל את סוג הפרופיל בוחרים לרוב על פי התאמה מהפן האסתטי. ישנם מגוון סוגים שונים של פרופילים לחלונות אלומיניום שניתן לבחור בעת התקנת חלונות אלומיניום בטבריה, הפרופיל הפופולרי ביותר הוא פרופיל בלגי, הוא בעל מראה עדין, מעוצב ודק. פרופיל בלגי קיים במגוון צבעים וצורות, הוא מגיע לרוב בלבן ובחירה של צבע אחר משפיעה על העלות. פרופיל בלגי יכול להתאים לסוגי חלונות שונים והוא נחשב היקר ביותר מבין סוגי הפרופילים. הגמישות של עיצוב הפרופיל הפכה את החלונות לפריט עיצובי משמעותי בבית.


איך בוחרים בעל מקצוע להתקנת חלונות אלומיניום בטבריה

כפי שציינו, חלונות זהו פריט בבית שלא פשוט להחליף, לכן לפני שתבחרו בבעל מקצוע בתחום האלומיניום חשוב שתהיו בטוחים בבחירה שלכם, ולא תתקעו עם מוצר שאינו עמיד לאורך זמן. כדאי לבחור באיש מקצוע מומלץ על ידי מכרים או בעל ביקורות חיוביות באינטרנט. נסו לדבר עם כמה בעלי מקצוע שונים, תבקשו הצעות מחיר ועבודות קודמות כדי לבדוק את ההתאמה לתקציב ולסגנון שלכם. בבדיקה של הצעות מחיר שימו לב שהעלות כולל התקנה, הובלה, חומרים ועבודה ולא רק אחד מהם.


כמה עולה התקנת חלונות אלומיניום בטבריה?

עלות ההתקנה משופעת מכל הגורמים שציינו כמו סוג הזכוכית, הפרופיל, אופן הפתיחה, גודל החלון, צבע החלון וכדומה. נהוג לחשב את העלות להתקנת חלונות אלומיניום לפי מטר רבוע והיא נעה בין 800 ₪ למ"ר ויכולה להגיע גם ל-2,000 ₪ למטר.

 

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה?

אולי יעניין אתכם גם...

אזור מרכז

אזור השרון

אזור צפון

אזור דרום

אזור ירושלים מודיעין

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!