חלון אמבטיה קטן מחיר – המדריך המלא לבחירה נכונה

תוכן עניינים

חלון אמבטיה קטן מחירחלון אמבטיה קטן מחיר – המדריך המלא לבחירה נכונה

תוספת של חלון בחדר האמבטיה היא הרבה יותר מעוד אלמנט עיצובי. החלון באמבטיה ממלא תפקיד חשוב באוורור של החדר למניעת התפתחות של עובש ונזקי רטיבות. אם נדע לבחור נכון חלון אמבטיה שתואם את התנאים בשטח ואת המאפיינים המיוחדים של חדר הרחצה – צפוי לנו שימוש נוח וארוך טווח. אם אתם מחפשים חלון אמבטיה קטן מחיר הוגן תוכלו למצוא כאן מידע שימושי וגם בעל מקצוע מעולה שיודע אלו חלונות מתאימים לחדרי רחצה. 

בשביל מה צריך להתקין חלונות באמבטיה?

חדרים אטומים שלא כוללים חלונות סובלים מבעיות של אוורור. בחדרי רחצה בהם קיימת רטיבות האוורור נדרש למניעת התפתחות של עובש ונזקי לחות. בהעדר חלון האדים שעולים מהמים החמים מעודדים התקלפות של צבע ועובש. חלון אמבטיה קטן מאפשר אוורור (תחלופה של אוויר) ובכך פותר את הבעיה. אם לאחר כל מקלחת נאפשר לאדים לצאת החוצה מחדר הרחצה לא יהיו נזקי רטיבות או עובש. 

חלון אמבטיה קטן מחיר, כמה כדאי לשלם?

עלות של חלון אמבטיה נקבעת על פי גודל החלון, סגנון העיצוב וסוג הפתיחה. תוספת של רשת לחלון או זכוכית מחוסמת מייקרת את המחיר הסופי. לרוב, חלון אמבטיה מחיר של 600 עד 1,400 שקלים נחשב לסביר. הדגמים הפשוטים ביותר מתומחרים ב-600 עד 750 שקלים בעוד דגמים מעוצבים ומיוחדים יותר דורשים השקעה כספית של 1,000 שקלים ומעלה. בכדי לבחור נכון בחלון אמבטיה איכותי במחיר משתלם כדאי לבחון מספר הצעות ולשים דגש על חומרי גלם איכותיים שמתאימים לחדרי רחצה. 

מה הכי זול?

אם אתם מחפשים חלון אמבטיה קטן מחיר זול תוכלו לבחור חלון עשוי פלסטיק. שימו לב שהמחיר הזול של הפלסטיק מתבטא באיכות של חומר הגלם. הפלסטיק נחשב פחות עמיד בהשוואה לאלומיניום. אם חשוב לכם לקבל תמורה מלאה בעד כספכם, להעלות את הערך של הנכס ולהשקיע בחלון עמיד ואיכותי ל-10 השנים הבאות – תבחרו חלון אלומיניום. 

שיטות פתיחה לחלונות אמבטיה

רגע לפני שאתם ממהרים להזמין חלון אמבטיה קטן מחיר מבצע חשוב שתבדקו על איזו שיטת פתיחה החלון מתבסס ותבחרו בהתאם. על שיטת הפתיחה להיות פרקטית ולהתאים להעדפה האישית שלכם. חלון קיפ מאפשר פתיחה כלפי פנים כאשר רק החלק העליון של החלון נפתח. זהו חלון קטן שמתאים גם לחדרי שירותים ומגביל אפשרות להציץ את החדר מבחוץ. 

חלון אמבטיה רפפה עשוי מתריסים עשויים לרוב אלומיניום. ניתן לשלב חלון רפפה יחד עם רשת הגנה מפני יתושים. סגירת התריס מעניקה פרטיות מלאה בחדר הרחצה. חלון מסוג דריי קיפ מאפשר גם פתיחה של החלון מלמעלה וגם פתיחה מהצד. 

מדוע כדאי לבחור חלון אלומיניום לחדרי רחצה?

האלומיניום הוא חומר שידוע בעמידות גבוהה בפני לחות ורטיבות. על כן, אלומיניום אידאלי בעבור חדרי רחצה. האלומיניום אינו סופג לחות, אינו מחליד ונחשב לחזק במיוחד. המחיר של האלומיניום זול יותר בהשוואה לעלויות של ברזל. כיום אלומיניום הוא הבחירה המועדפת על רוב מעצבי הפנים וההמלצה של בעלי המקצוע בעבור חדרי רחצה. ניתן לשלב בחלון אלומיניום גם זכוכית או עץ בהתאם לדגם או לבקשה שלכם. 

דגשים לבחירת חלון אמבטיה

  1. עמידות של כל חומרי הגלם בפני רטיבות. 
  2. בחירה בחברה מקצועית שמתמחה בתחום ויודעת היטב באלו חומרי גלם (כולל צבע) לבחור בעבור חדרי רחצה. 
  3. שימוש נוח כולל שיטת פתיחה שתואמת את ההעדפה האישית שלכם. 
  4. התאמה של החלון לסגנון העיצוב הקיים. 
  5. מחיר הוגן שמשקף חומרי גלם איכותיים ועמידים לשנים רבות של שימוש נטול תקלות. 

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו
Open chat