חלון בלגי למטבח מחיר: איזה סגנון חלון יהיה הבחירה הטובה ביותר למטבח?

תוכן עניינים

חלון בלגי למטבח מחיראין ספק כי מאחד מפתרונות העיצוב שכבשו את לבבותיהם של אדריכלים, מעצבים וגם קבלנים לא רק כאן בארץ ישראל, אלא בעולם כולו הוא חלון בלגי במטבח שלנו. חלון בלגי מאפשר לנו לנצל בצורה אופטימלית ומיטבית את כל האור שנכנס למטבח מבחוץ, משפר בצורה בלתי רגילה את המראה העיצובי של החלל ומאפשר לנו ליצור חלל אוורירי, נקי ופתוח. המפתח להרחבת המטבח הוא התקנת חלון בלגי, כחלק משיפוץ או בבנייה עצמית. עם כניסה ראשונה למטבח חדש או לאחר שיפוץ שזה עתה הושלם, הדבר הראשון שאנשים מבחינים בו האם המטבח מרגיש קליל ואוורירי, או כהה ואפל. חלון בלגי למטבח מחיר מושפע למעשה מכמות האור הטבעי שמספק סגנון החלון. בהרחבת המטבח, חשיבה על האופן בו התוספת תשפיע על המטבח הקיים היא המפתח לאורך חיים של ההנאה שלכם מהחלל החדש, אז קחו את הזמן להבין איפה האור ייפול לאורך כל היום ומתי תשתמשו בחלון. מומלץ לחשוב על הוספה של חלון בלגי למטבח מחיר משתלם לעיצוב מרהיב של המטבח. המחיר של החלון מושפע ממגוון של קריטריונים כמו גודל החלון, גודל הזכוכית, סוג הזכוכית שאנו בוחרים, העובי של הפרופיל, סוג האלומיניום, החברה ממנה אנו בוחרים לרכוש את החלון (כחול לבן או תוצרת חול), התקנה ועוד. 

איך לבחור את החלון שמתאים למטבח?

לפני בחירת סגנון החלון הרצוי, וודאו שאתם מחשיבים את הבית כמכלול, כשאתם בונים מאפס או משפרים מטבח קיים. 

האם המטבח שלכם מודרני או מעוצב בסגנון מסורתי יותר? בן כמה הוא? האם החלק החיצוני של הבית שלכם מוגמר בחיפוי, עיבוד, אבן או לבנים? איזה סגנון חלון בלגי למטבח מחיר משפיע על מאפיינים אחרים באזור שלכם? הבנה ברורה של היבטים אלה במטבח שלכם תסייע לכם להבין אילו תכונות אתם מחפשים.

יש לקחת בחשבון גם את מיקום החלון, שיושפע מתכנון המטבח ומצורת הבית, אבל כדאי להתחשב ברצינות גם בצורה של חלון בלגי מחיר שמושפע מהסוג כאשר מחליטים על גימור חיצוני ופנימי.

תיקון חלון לעומת החלפת חלון

רוב בעלי הבתים אינם מחליפים את חלון המטבח אלא אם כן הם חייבים. חלון בלגי למטבח לדגם חדש מבוסס על ההחלטה אם להתקין חלון חדש, כך שכדאי לקבוע תחילה אם באמת יש צורך בחלון חדש, או שמספיק תיקון פחות יקר.

כמה עולה חלון בלגי למטבח?

חלון בלגי למטבח מחיר משתנה בהתאם לגודל המטבח ולחומר הנבחר. כמה אפשרויות מעץ רך נהדרים עבור אנשים עם תקציבים גדולים ויכולים לעלות בין 2,000 ₪ ל-80,000 ₪, תלוי בגודל המטבח.

בקצה השני של ספקטרום העלויות, חלון בלגי למטבח מחיר לדגם עם עיצוב מתקדם יכול לנוע בין 32,000-100,000 ₪. כדאי גם לדרג עלויות חלונות על בסיס מטר מרובע. יצרני חלונות נוטים שלא להמליץ על תמחור לפי מטר. 

הם מעדיפים לתמחר פרויקטים בנפרד, כי ככל שהחלון בפועל גדול יותר, כך הוא עולה פחות למטר מרובע. לכן, צמצום טווח החלונות עד מחיר של מטר מרובע לעולם אינו מאפשר לייצר שיטת תמחור מדויקת. אבל מנקודת מבט השוואתית, זה כלי מאוד שימושי.

בשורה התחתונה, איך מתמחרים מראש חלון בלגי למטבח?

קחו את הסכום הכולל שיצרן החלונות מציע, וחלקו אותו לפי שטח פתח החלון על מנת להבין את התעריף של חלון בלגי למטבח מחיר למטר מרובע.

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו
Open chat