תוכן עניינים

חלון בלגי מחיר

חלון בלגי מחירחלון בלגי מחיר

אם אתם נמצאים בשלב בניית הבית בוודאי תגלו את האופציות השונות שקיימות בפניכם בכל שלב בבנייה. אחד המוצרים המבוקשים ביותר בקרב בתים חדשים הינם החלונות הבלגיים. לא רק בתים חדשים מחפשים את החלונות הבלגיים, אלא גם דירות ישנות אשר עוברות עיצוב מחדש. לחלונות בלגיים יש סוגים שונים, עיצובים שונים ואופן תחזוקה שונה. חלונות בלגיים מהסוג הישן יהיו עשויים ברזל, ואילו כיום רוב החלונות הבלגיים עשויים אלומיניום. 

 

חלון בלגי מחיר – מהו?

חלון בלגי הינו חלון חדשני אשר כבר נמצא בהרבה בתים מישראל והוא מהווה תחליף לחלונות העץ והפלסטיק הישנים. חלון בלגי הוא חלון המיוצר מאלומיניום, בעל מסגרת דקה ועדינה אך עמידה בפני תנאי מזג אוויר קיצוניים, כמו כן מדובר על חלון אטום לא רק מפני תנאי מזג האוויר אלא גם רעשים. חלונות בלגיים נחשבים לחלונות יוקרתיים אשר מגיעים בסוגים שונים המותאמים לפי בקשת הלקוח. 

מוטב לציין שחלון בלגי הינו המסגרת לפתחי החלונות, חלונות אלו אינם מבוקשים רק על ידי הצרכן אלא גם על ידי גורמים כמו מעצבי דירות, אדריכלים וקבלנים אשר מעניקים שירות לבעלי הדירות. ישנן חברות גדולות אשר הן יצרניות של חלונות בלגים ועוד סוגי חלונות שונים. 

חלון בלגי מחיר – מה ההבדל במחירים?

ישנם סוגים שונים של חלונות בלגים אשר השוני ביניהם בא לידי ביטוי בסוג החומר ממנו עשוי החלון הבלגי, העיצוב אשר נבחר אשר יכול להיות עיצוב מטעם החברה או עיצוב אישי של הלקוח, מהו סדר גודל החלון ועוד… חלון בלגי מתחיל החל מ-1,100 ש"ח למ"ר העשוי מברזל ועד לחלון בלגי בייצור מיוחד אשר מגיע לכ-1,500 ש"ח למ"ר. 

 

חלון בלגי מחיר – עיצוב

עיצוב החלון הוא שלב בלתי נפרד מעיצוב הבית. כדי לבחור את העיצוב הנכון ביותר בשבילכם תוכלו להסתכל באתר החברה שם תראו את כל הדגמים הקיימים בשוק, כמו כן גם את הסוגים השונים של החלון: חלונות על ציר, חלונות הזזה, חלונות בפתיחה עליונה וכן הלאה… מבעד לכך, במקרה בו אתם מקבלים את השירות של התקנת החלונות מטעם אדריכל הבית, תוכלו לבקש התאמה אישית של החלונות לעיצוב הבית. גם כאשר אתם רוכשים חלונות בלגיים מהחברה עצמה ולא דרך איש מקצוע תוכלו לבקש ייצור בהתאמה אישית.

 

חלון בלגי מחיר – תחזוקה

היתרון הגדול של חלון בלגי, במיוחד חלון בלגי המיוצר מאלומיניום הוא בעניין התחזוקה שאינה מצריכה מאיתנו יותר מדי מאמץ. החלונות נקיים ועמידים בפני תנאי מזג אוויר קיצוניים, שריטות, כמו כן גם חלונות הזכוכית על אף שכבתם הדקה בהחלט עמידים בפני רוחות וגשמים. היתרון הוא גם הבידוד התרמי אשר מעניק לנו חלון בלגי, הבידוד שומר על הדירה שלכם בימי החורף הקרים וימי הקיץ הרותחים, הבידוד מונע כניסת חום וקור באופן קיצוני אל הדירה.

חלון בלגי מחיר – אלומיניום או ברזל?

בעבר היה מיוצר החלון הבלגי מברזל, אך בחלוף השנים אלומיניום הוא זה שתפס את השליטה בתהליך הייצור. ישנו הבדל מהותי בין שני סוגי החומרים, אך איזה חומר למעשה משתלם יותר עבור הצרכן? לדעת המומחים, חלונות בלגיים עשויים אלומיניום הינם עדיפים יותר על פני חלונות ברזל מכמה סיבות. הסיבה הראשונה היא בלאי, בעוד שחלונות אלומיניום נחשבים לעמידים יותר. הבלאי בברזל נוצר עקב חלודה וחולשה של החומר בחלוף הזמן. מלבד לכך, מבחינת בידוד רעשים והפרשי טמפרטורות חלונות אלומיניום נחשבים לאיכותיים בהרבה יותר מאשר חלונות ברזל. חלונות אלומיניום מיוצרים בדרך בה הם עוברים תהליך שמאפשר להם רמת אטימות מקסימלית, תהליך הצביעה שלהם מגן עליהם מבחינת חלודה, קרינה, נזקי מים ועוד… 

 

חלון בלגי מחיר – בחירה חכמה

רוצים להיות בטוחים שאתם עושים את הבחירה הנכונה בהתאמת החלון הבלגי לדירה שלכם? הדרך בה תוכלו להבטיח רכישה חכמה היא על ידי בחירת חברה מקצועית אשר תעמוד לרשותכם לאורך כל תהליך התקנת החלונות. כפי שציינו, ניתן לבחור בחברה אשר מתמחה בייצור חלונות או שמא לקבל את השירות דרך אדריכל אשר הוא מהווה תיווך ביניכם ובין החברה היצרנית. בחרו חברה על פי בחינת אתר הבית שלה, המחירים שלה, עבודות קודמות וכמובן רק לאחר פגישת ייעוץ בה אתם מבינים את כל התהליך.

אולי יעניין אתכם גם...