חלון בלגי מחיר

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

חלון בלגי מחירחלון בלגי מחיר

אם אתם נמצאים בשלב בניית הבית בוודאי תגלו את האופציות השונות שקיימות בפניכם בכל שלב בבנייה. אחד המוצרים המבוקשים ביותר בקרב בתים חדשים הינם החלונות הבלגיים. לא רק בתים חדשים מחפשים את החלונות הבלגיים, אלא גם דירות ישנות אשר עוברות עיצוב מחדש. לחלונות בלגיים יש סוגים שונים, עיצובים שונים ואופן תחזוקה שונה. חלונות בלגיים מהסוג הישן יהיו עשויים ברזל, ואילו כיום רוב החלונות הבלגיים עשויים אלומיניום. 

 

חלון בלגי מחיר – מהו?

חלון בלגי הינו חלון חדשני אשר כבר נמצא בהרבה בתים מישראל והוא מהווה תחליף לחלונות העץ והפלסטיק הישנים. חלון בלגי הוא חלון המיוצר מאלומיניום, בעל מסגרת דקה ועדינה אך עמידה בפני תנאי מזג אוויר קיצוניים, כמו כן מדובר על חלון אטום לא רק מפני תנאי מזג האוויר אלא גם רעשים. חלונות בלגיים נחשבים לחלונות יוקרתיים אשר מגיעים בסוגים שונים המותאמים לפי בקשת הלקוח. 

מוטב לציין שחלון בלגי הינו המסגרת לפתחי החלונות, חלונות אלו אינם מבוקשים רק על ידי הצרכן אלא גם על ידי גורמים כמו מעצבי דירות, אדריכלים וקבלנים אשר מעניקים שירות לבעלי הדירות. ישנן חברות גדולות אשר הן יצרניות של חלונות בלגים ועוד סוגי חלונות שונים. 

חלון בלגי מחיר – מה ההבדל במחירים?

ישנם סוגים שונים של חלונות בלגים אשר השוני ביניהם בא לידי ביטוי בסוג החומר ממנו עשוי החלון הבלגי, העיצוב אשר נבחר אשר יכול להיות עיצוב מטעם החברה או עיצוב אישי של הלקוח, מהו סדר גודל החלון ועוד… חלון בלגי מתחיל החל מ-1,100 ש"ח למ"ר העשוי מברזל ועד לחלון בלגי בייצור מיוחד אשר מגיע לכ-1,500 ש"ח למ"ר. 

 

חלון בלגי מחיר – עיצוב

עיצוב החלון הוא שלב בלתי נפרד מעיצוב הבית. כדי לבחור את העיצוב הנכון ביותר בשבילכם תוכלו להסתכל באתר החברה שם תראו את כל הדגמים הקיימים בשוק, כמו כן גם את הסוגים השונים של החלון: חלונות על ציר, חלונות הזזה, חלונות בפתיחה עליונה וכן הלאה… מבעד לכך, במקרה בו אתם מקבלים את השירות של התקנת החלונות מטעם אדריכל הבית, תוכלו לבקש התאמה אישית של החלונות לעיצוב הבית. גם כאשר אתם רוכשים חלונות בלגיים מהחברה עצמה ולא דרך איש מקצוע תוכלו לבקש ייצור בהתאמה אישית.

 

חלון בלגי מחיר – תחזוקה

היתרון הגדול של חלון בלגי, במיוחד חלון בלגי המיוצר מאלומיניום הוא בעניין התחזוקה שאינה מצריכה מאיתנו יותר מדי מאמץ. החלונות נקיים ועמידים בפני תנאי מזג אוויר קיצוניים, שריטות, כמו כן גם חלונות הזכוכית על אף שכבתם הדקה בהחלט עמידים בפני רוחות וגשמים. היתרון הוא גם הבידוד התרמי אשר מעניק לנו חלון בלגי, הבידוד שומר על הדירה שלכם בימי החורף הקרים וימי הקיץ הרותחים, הבידוד מונע כניסת חום וקור באופן קיצוני אל הדירה.

חלון בלגי מחיר – אלומיניום או ברזל?

בעבר היה מיוצר החלון הבלגי מברזל, אך בחלוף השנים אלומיניום הוא זה שתפס את השליטה בתהליך הייצור. ישנו הבדל מהותי בין שני סוגי החומרים, אך איזה חומר למעשה משתלם יותר עבור הצרכן? לדעת המומחים, חלונות בלגיים עשויים אלומיניום הינם עדיפים יותר על פני חלונות ברזל מכמה סיבות. הסיבה הראשונה היא בלאי, בעוד שחלונות אלומיניום נחשבים לעמידים יותר. הבלאי בברזל נוצר עקב חלודה וחולשה של החומר בחלוף הזמן. מלבד לכך, מבחינת בידוד רעשים והפרשי טמפרטורות חלונות אלומיניום נחשבים לאיכותיים בהרבה יותר מאשר חלונות ברזל. חלונות אלומיניום מיוצרים בדרך בה הם עוברים תהליך שמאפשר להם רמת אטימות מקסימלית, תהליך הצביעה שלהם מגן עליהם מבחינת חלודה, קרינה, נזקי מים ועוד… 

עשוי לעניין אתכם: מחיר חלון אלומיניום קומפלט.

 

חלון בלגי מחיר – בחירה חכמה

רוצים להיות בטוחים שאתם עושים את הבחירה הנכונה בהתאמת החלון הבלגי לדירה שלכם? הדרך בה תוכלו להבטיח רכישה חכמה היא על ידי בחירת חברה מקצועית אשר תעמוד לרשותכם לאורך כל תהליך התקנת החלונות. כפי שציינו, ניתן לבחור בחברה אשר מתמחה בייצור חלונות או שמא לקבל את השירות דרך אדריכל אשר הוא מהווה תיווך ביניכם ובין החברה היצרנית. בחרו חברה על פי בחינת אתר הבית שלה, המחירים שלה, עבודות קודמות וכמובן רק לאחר פגישת ייעוץ בה אתם מבינים את כל התהליך.

עלות חלון בלגיעלות חלון בלגי

חלון בלגי הוא הרבה יותר מעוד חלון. יש לכם הזדמנות להתקין אצלכם בבית חלון עם פרופיל מעוצב שיוצר אווירה יוקרתית. עם חלונות בלגיים תוכלו לבחור בסגנון עיצוב קלאסי ובכל זאת לקבל מראה של בית מטופח, מושקע ומעוצב. עלות חלון בלגי נקבעת על פי מספר פרמטרים כך שהמחירון הכללי לא תמיד משקף את המחיר הסופי שאתם תקבלו. משפצים את הבית עם תקציב מוגבל? אל תדאגו, אנחנו כאן בכדי להבטיח שתמצאו חלונות בלגיים איכותיים במחיר שווה לכל כיס. 

ראו גם: חלון כפול נגד רעש מחיר.

איך מחשבים עלות חלון בלגי?

מחירים של חלונות בלגיים נקבעים לפי מ"ר. ככל שהפתח אצלכם יותר גדול העבודה תדרוש יותר חומר גלם והמחיר יהיה בהתאם. לרוב, טווח המחירים יהיה 1,200-2,500 שקלים בעבור כל מ"ר. אם מדובר בחלון קטן (מתחת לגודל של 1-1.5 מטר) המחיר נקבע בעבור כל חלון ולא על פי מ"ר. עלות חלון בלגי קטן תהיה בטווח של 1,800-4,000 ₪. 

מה משפיע על המחיר?

  1. כמות החלונות שאתם מתקינים (ככל שתתקינו יותר חלונות כך המחיר למ"ר יהיה אטרקטיבי יותר). 
  2. מידות קטנות של חלונות דורשות יותר חיתוכים ועבודה של קבלן האלומיניום כך שפעמים רבות דווקא התקנת חלון בלגי קטן תהיה יקרה יותר. 
  3. סוג הפרופיל.
  4. תוספות כמו תריסים וזכוכית מבודדת.

מה ההבדל בין סוגים של פרופיל בלגי?

חלונות בלגיים אפשר למצוא כאן בארץ במבחר דגמים כאשר הדגם הפופולרי ביותר הוא הדגם הקלאסי. ההבדלים בין הדגמים השונים יהיו בעובי של הפרופיל, מנגנון הפתיחה, סוג הפרזול. שימו לב שבחירת סוג הפרופיל אינה מתבססת רק על שיקולים אסתטיים אלא גם על המאפיינים של המבנה. כך למשל, בעבור חלונות ויטרינה נדרש פרופיל בלגי עבה וחזק שמסוגל לשאת זכוכית כבדה. אם בחרתם להתקין חלון הזזה יהיה עליכם לבחור בפרופיל שמתאים לחלונות הזזה. עלות חלון בלגי צפויה לעלות ככל שהפרופיל יותר עבה ומסיבי. 

איך העיצוב משפיע על המחיר?

חלונות בלגיים יהיו תוספת נהדרת לכל בית. סגנון העיצוב הקלאסי משתלב בקלות בכל בית ומכניס אליו מראה יוקרתי ומטופח. עם חלונות בלגיים אתם מעלים ברגע את הערך של הנכס. דירות מושכרות מהר יותר עם חלונות בלגיים. את העיצוב של החלון נבחר בהתאם להעדפה אישית ולתקציב שעומד לרשותנו. קיימים היום מבחר דגמים פשוטים ומיוחדים כאשר חיתוכים רבים וחלונות של הפרופיל בחלון מייקרים את המחיר.

אם אתם מתלבטים האם לבחור בדגם פשוט או בדגם מעוצב בגלל המחיר כדאי לזכור שההשקעה בחלונות היא השקעה לטווח הארוך. חלון בלגי מעוצב עתיד לחסוך לכם השקעה נוספת בעיצוב הבית. אם תבחרו בחלון מעוצב תחסכו לעצמכם את הצורך בעיצוב הקיר ולעתים גם ברכישת תמונות. 

צבעים של חלונות בלגיים

עלות חלון בלגי מושפעת מבחירה בצבע מיוחד (לא לבן). שימו לב שתוספת צבע אינה מייקרת באופן משמעותי את המחיר. ישנם קבלני אלומיניום שמאפשרים בחירה בין מספר צבעים ללא תוספת תשלום נוסף. תוספת תריס לחלון כרוכה בתשלום אך כדאי להבטחת שימוש נוח, הצללה ושליטה בכמות האור שנכנסת אל הבית. 

איפה כדאי להזמין חלונות בלגיים?

רגע לפני שאתם ממהרים לבחור בהצעה הכי זולה שניתנה לכם חשוב לוודא שחומרי הגלם איכותיים, העבודה מדויקת והמחיר כולל גם התקנה. עלות חלון בלדי מושפעת באופן ישיר מהאיכות של חומרי הגלם. כדאי לפנות רק אל חברות שמתמחות בתחום ומקפידות להשתמש בחומרי גלם איכותיים ועמידים. ההשקעה שלכם בחלון בלגי איכותי ועמיד תבוא לידי ביטוי בעשרות שנים של בית מעוצב, מראה יוקרתי ושימוש נוח. 

חלונות בלגים מחירכל מה שצריך לדעת על חלונות בלגים מחיר

אחד האלמנטים שמשפיעים במיוחד על הנראות הכללית של כל חלל זה נושא החלונות. חלונות מעוצבים יכולים להעניק לבית או למשרד אווירה מודרנית, כפרית, קלאסית ועוד. אם בעבר האופציה לבחירת חלונות הייתה מוגבלת, היום יש כל כך הרבה אפשרויות כך שכל אחד יכול לבחור חלונות בהתאמה לתקציב שלו, לגודל הבית או הדירה, סגנון ואווירה, כמו האור והאוויר ועוד… כשמדובר בחלונות בלגים ישנן מגוון אפשרויות עיצוב שונות שיכולות לאפשר לכם לקבל את האווירה שאתם רוצים בתהליך העיצוב. חלונות בלגים הפכו ליותר ויותר פופולריים בשנים האחרונות, נשמח להסביר לכם בדיוק למה ולתת לכם את כל המידע הדרוש לפני ההתקנה. לפני שנסביר על חלונות בלגים מחיר ועל מה בעצם משפיע על המחיר של החלונות, חשוב להבין את היתרונות ואת סוגי הזכוכיות בהם עושים שימוש. כדאי גם לזכור שלחלונות אותם אנחנו בוחרים יש משמעות עיצובית ופונקציונלית גם יחד, לכן אין להקל בבחירה זו ראש ויש לקחת את כל השיקולים בחשבון. 

מה היתרונות של חלונות בלגים?


כשמדובר על חלונות בלגים פעמים רבות הכוונה היא לפרופיל בלגי. פרופיל החלון הוא למעשה מסגרת החלון, האלמנט שמשפיע הכי הרבה על העיצוב. פרופיל בלגי הפך למאד נפוץ בשנים האחרונות בגלל מגוון היתרונות שלו.

  • מסגרת מעוצבת, דקה ועדינה – המסגרת של חלונות בלגים היא לרוב מינימלית, לא תופסת הרבה שטח ומשאירה הרבה מקום לזכוכית החלון. כך שמתקבל פתח מואר בעיצוב עדין מינימליסטי. מדובר בחלונות שמתאימים באופן מושלם לסגנון מודרני, הם מאוד שקטים ופשוט מכניסים המון אור הביתה. 
  • עמידות וחוזק – למרות עדינות המסגרת, היא לרוב עשויה מברזל או אלומיניום, ולכן נחשבת חזקה, עמידה ואטומה. מדובר בהשקעה לכל החיים.
  • אטימות – חלונות בלגים איכותיים מאלומיניום נחשבים כמבודדי רעשים ומזג אוויר.
  • גמישות בעיצוב – חלונות בלגים קיימים במגוון עיצובים כך שתוכלו לבחור את אופן החלוקה של החלון, הצורה והצבעים שלו בהתאם לסגנון האהוב עליכם.

עשוי לעניין אתכם: קליל בלגי 4300 מחיר.

באיזה סוגי זכוכית משתמשים בחלונות בלגים?


בחלונות בלגים אפשר לעשות שימוש כמעט בכל סוגי הזכוכית, אבל יש סוגים שיותר מומלצים לשימוש. הזכוכיות הנפוצות ביותר הן זכוכית המכונה טריפלקס וזכוכית בידודית. זכוכית מסוג טריפלקס נחשבת בטיחותית במיוחד, במקר השל חבטה היא אינה מתנפצת לרסיסים אלא רק נסדקת. זכוכית שהיא בידודית נחשבת גם לבטיחותית וליותר מבודדת מפני רעש ותופעות מזג אוויר.

כמה עולים חלונות בלגים?


כפי שציינו בבחירה של חלונות בלגים ישנם אלמנטים שונים שבהם תוכלו לבחור, בין אם מדובר בזכוכית, בעובי המסגרת והחלוקה, בצבע הפרופיל ועוד, כל אלו משפיעים על המחיר הסופי. כמו כן, אם תתקינו מספר גדול יותר של חלונות, סביר להניח שהמחיר ירד מאשר אם תחליפו חלון אחד. המחיר מחושב לרוב לפי מ"ר, והוא נע בין 1,500 ₪ ל-2,000 ₪ למטר.

מחירון תריסים התקנה ותיקון עבור תריסי הזזה

התקנה/תיקוןמחיר טווח תחתוןמחיר טווח עליוןהערות
מחיר של תיקון תריסי גלילה בשל תקלה בקפיץ, החלפה של הקפיץ. 260 ש“ח480 ש“ח
מחיר החלפה של רצועות בתריסים חשמליים 340 ש“ח490 ש“ח
מחיר החלפת שלבים בתריסים רגילים, תריסי הזזה 320 ש“ח440 ש“חמחיר להחלפת תריס אחד, כל תריס נוסף תוספת של 20-30 ש“ח.
מחיר החלפת שלבים לתריסים מסוג רפפות 340 ש“ח460 ש“חמחיר להחלפת שלב אחד, כל תריס נוסף, תוספת של 50-60 ש“ח.
מחיר החלפת תופסנים 320 ש“ח420 ש“חהמחיר הוא לזוג כולל העבודה עצמה.
מחיר החלפת ידיות למנוף 280 ש“ח430 ש“ח
מחיר החלפת גלגלים בשילוב בדיקה של המסילה320 ש“ח470 ש“ח
מחיר החלפת מסילה 400 ש“ח550 ש“חהמחיר עבור זוג מסילות

מחירון תריסים התקנה ותיקון עבור תריסי גלילה ידניים

התקנה/תיקוןמחירון טווח תחתוןמחירון טווח עליוןהערות
מחיר החלפה של הרצועה בתריס.380 ש“ח580 ש“חהעדיפו רצועת ניילון עם רמת עמידות טובה. המחיר של ההחלפה, אמור לכלול את השירות וגם את הרצועה עצמה.
מחיר תיקון של תריסי גלילה ידניים שנתקעו.380 ש“ח580 ש“חהמחיר משתנה והוא תלוי בסיבה להיווצרות התקלה.
מחיר תיקון מנגנון תריס גלילה. 380 ש“ח550 ש“חהמחיר הסופי ייקבע לפי המנגנון שייבחר, כלומר בהתאם לסוג שלו.
מחיר התקנה של מנגנון כוח לתריס גלילה440 ש“ח800 ש“חמתאים רק עבור תריסים מסיביים, לא להחלפה לתריסים חשמליים.
מחיר הוספת מעצור120 ש“ח170 ש“חהמחיר לא כולל את עלות הביקור של הטכנאי.
מחיר החלפה שך קפיץ בתריס גלילה380 ש“ח520 ש“חהמחיר הסופי ייקבע לפי סוג הקפיץ אותו יש להחליף.
מחיר החלפת שלב בתריס גלילה. 380 ש“ח650 ש“חהשירות כולל בדיקה של השלבים כדי לזהות מה תקול ומה דורש החלפה.
מחיר שדרוג תריס גלילה לתריס חשמלי 650 ש“ח1,800 ש“חהמחיר הוא למ“ר.

מחירון תריסים התקנה ותיקון עבור תריסים חשמליים

התקנה/תיקוןמחירון טווח תחתוןמחירון טווח עליוןהערות
מחיר החלפת שלב בתריסים חשמליים380 ש“ח620 ש“חהמחיר הוא עבור שלב אחד בתריס, כל החלפה נוספת של שלב בעלות 80-220 ש“ח
מחיר תיקון תריסים חשמליים תקועים 430 ש“ח880 ש“חהמחיר משתנה ותלוי ברובי במיקום שבו התריס נתקע
מחיר החלפה של מתג הפעלה בתריס חשמלי 380 ש“ח550 ש“ח
מחיר תיקון תקלה הנוצרת כתוצאה מנתק בין השלבים 380 ש“ח580 ש“חהתיקון אמור לכלול גם כיוון של המנוע
מחיר תיקון רצועות בתריס חשמלי 440 ש“ח560 ש“חתפקיד הרצועות הוא לדאוג שהתריס לא יפול
מחיר תיקון/כיוון מנוע תקול בתריס חשמלי 440 ש“ח560 ש“ח
מחיר התקנת שעון שבת בתריס חשמלי440 ש“ח800 ש“ח
מחיר התקנת מנוע עם מנואלה בתריס חשמלי700 ש“ח1,800 ש“ח
מחיר מנוע תריס חשמלי המכיל שלבים מוקצפים700 ש“ח1,900 ש“חמחיר הסופי יקבע לפי משקל התריס שמנוע צריך להרים
מחיר מנוע עם שלבים עשויים אלומיניום מסוג משוך לתריס חחשמלי800 ש“ח2,200 ש“חהמחיר של המנוע אמור לכלול בתוכו גם את מחיר העבודה

התקנה או תיקון של תריסים לפי הסוג שלהם מחירון

עלות התקנהטווח תחתוןטווח עליוןמחירון
מחיר התקנה של תריסי הזזה380 ש“ח900 ש“חלכל תריס יש מחיר מעט שונה לפי גודל המפתח וגם על פי סוג השלבים שבוחרים
מחיר התקנה תריסי ציר380 ש“ח1,200 ש“חהמחיר הוא למטר רבוע. ניתן לבחור בין שלבים עשויים פלסטיק או שלבים עשויים אלומיניום
מחיר התקנה תריסי גלילה מסוג ידני600 ש“ח1,500 ש“חהמחיר שנקבע הוא למ“ר בשילוב רצועה קפיץ ומערכת מנגנונית
מחיר התקנה תריסים מסוג חשמלי700 ש“ח2,200 ש“חהמחיר שנקבע הוא למ“ר והוא כולל את הארגז ואת המנוע. המחיר הסופי נקבע לפי סוג השלבים שבוחרים
מחיר התקנה תריסים בממ“ד700 ש“ח1,400 ש“חהמחיר של התריסים הוא למטר רבוע וההתקנה חייבת להתבצע על פי התקנים העדכניים שמוציאים בהנחיות מטעם פיקוד העורך
מחירים התקנת תריסים מסוג אור 700 ש“ח2,200 ש“חהמחיר הוא למ“ר

עלויות ומחירים לשלבים עבור תריסי גלילה

מחיר מוצרטווח תחתוןטווח עליוןהערות
מחיר שלבים אלומיניום מסוג מוקצף400 למ“ר800 ש“חמדובר בשלבים דקים באופן יחסי שמטרתם לבודד בצורה טובה יותר
מחיר שלבים אלומיניום מסוג משוך700 ש“ח1,100 ש“חהשלבים עשויים מסגסוגת של אלומיניום עבה במיוחד ונחשבים לעמידים וחזקים מאוד
מחיר שלבים מסוג אור 800 ש“ח1,300 ש“חשלבים המאפשרים שליטה מלאה באור ובאוויר שנכנסים אל תוך החלל

עלויות ומחירים עבור החלפת תריסים

עלות החלפה לפי סוג התריסיםטווח תחתוןטווח עליוןהערות
מחיר החלפת תריס עם שלבים מסוג פלסטיק 380 ש“ח900 ש“חהמחיר מושפע מהסוג פלסטיק.
מחיר החלפת תריס צירים עם שלבים של אלומיניום480 ש“ח1,400 ש“ח
מחיר החלפת תריסי הזזה עם שלבים עשויים פלסטיק430 ש“ח1,400 ש“חלא מתאים לצד עם שמש מרובה
מחיר החלפת תריסי הזזה עם שלבים עשויים אלומיניום480 ש“ח1,400 ש“ח
מחירת החלפת תריסי גלילה עם פלסטיק - ידני380 ש“ח1,400 ש“חהמחיר קשור לגודל של התריס ולסוג התריסים החדשים
מחיר החלפת תריסי אלומיניום - ידני430 ש“ח1,100 ש“חהמחיר הוא למ“ר
מחיר החלפת תריסים חשמליים מסוג גלילה עם שלבים מפלסטיק430 ש“ח1,300 ש“חהמחיר הוא למ“ר
מחיר החלפת תריסים חשמליים עם שלבים מאלומיניום500 ש“ח1,500 ש“חהמחיר נקבע לפי המנוע

תריסים התקנה ותיקון מחירון ועלויות

סוג התריססוג השלביםסוג התיקון טווח מחירים
עלות תריסי גלילה ידנייםשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהתקנה תריסים מחדש 350-1,000 ש“ח
עלות תריסי גלילה ידנייםשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהחלפה של תריסים ישנים350-900 ש“ח
עלות תריסי גלילה ידנייםשלבים עשויים אלומיניוםהתקנה תריסים מחדש 280-1,110 ש“ח
עלות תריסי גלילה ידנייםשלבים עשויים אלומיניוםהחלפה של תריסים ישנים280-1,300 ש“ח
עלות תריסי גלילה חשמלייםשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהתקנה תריסים מחדש 350-1,000 ש“ח
עלות תריסי גלילה חשמלייםשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהחלפה של תריסים ישנים280-1,000 ש“ח
עלות תריסי גלילה חשמלייםשלבים עשויים אלומיניוםהתקנה תריסים מחדש 280-1,300 ש“ח
עלות תריסי גלילה חשמלייםשלבים עשויים אלומיניוםהחלפה של תריסים ישנים280-1,400 ש“ח
עלות תריסים ונציאניםשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהתקנה תריסים מחדש 300-1000 ש“ח
עלות תריסים ונציאניםשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהחלפה של תריסים ישנים300-1,100 ש“ח
עלות תריסים ונציאניםשלבים עשויים אלומיניוםהתקנה תריסים מחדש 500-800 ש“ח
עלות תריסים ונציאניםשלבים עשויים אלומיניוםהחלפה של תריסים ישנים600-700 ש“ח
עלות תריסי הזזהשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהתקנה תריסים מחדש 220-700 ש“ח
עלות תריסי הזזהשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהחלפה של תריסים ישנים300-700 ש“ח
עלות תריסי הזזהשלבים עשויים אלומיניוםהתקנה תריסים מחדש 380-900 ש“ח
עלות תריסי הזזהשלבים עשויים אלומיניוםהחלפה של תריסים ישנים380-900 ש“ח
עלות תריסי צירשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהתקנה תריסים מחדש 380-880 ש“ח
עלות תריסי צירשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהחלפה של תריסים ישנים380-880 ש“ח
עלות תריסי צירשלבים עשויים אלומיניוםהתקנה תריסים מחדש 380-1,250 ש“ח
עלות תריסי צירשלבים עשויים אלומיניוםהחלפה של תריסים ישנים380-1,400 ש“ח

להלן מחירון ועלויות של תיקון תריסים

סוג תיקון לפי תקלהסוג התריס אותו יש לתקןטווח מחירים לתיקון
תקלה בארגז התריס גלילה180-320 ש“ח
תקלה בארגז התריס הזזה320-370 ש“ח
תקלה בארגז התריס צירים280-400 ש“ח
תקלה במנוע החשמלי של התריסגלילה280-1,100 ש“ח
תקלה במנוע החשמלי של התריסהזזה280-950 ש“ח
תקלה במנוע החשמלי של התריסצירים340-890 ש“ח
תקלה בשלבים של התריסים או בשלב אחרגלילה240-460 ש“ח
תקלה בשלבים של התריסים או בשלב אחרהזזה140-320 ש“ח
תקלה בשלבים של התריסים או בשלב אחרצירים140-320 ש“ח
תקלה ברצועות התריסיםגלילה160-370 שח
תקלה ברצועות התריסיםהזזה180-270 ש“ח
תקלה ברצועות התריסיםצירים180-780 ש“ח

להלן מחירון ועלויות של התקנת חלונות אלומיניום

סוג החלון וגודל סגנון פתיחהטווח מחירים
חלונות אלומיניום כנף בודדת גודל 80X80ציר500-1,200 ש“ח
חלונות אלומיניום כנף בודדת גודל 80X80הזזה על מסילות400-1,500 ש“ח
חלונות אלומיניום כנף בודדת גודל 80X80הזזה בכיס לתוך הקיר400-2,200 ש“ח
חלונות אלומיניום כנף בודדת גודל 100X100ציר740-1,600 ש“ח
חלונות אלומיניום כנף בודדת גודל 100X100הזזה על מסילות400-2,200 ש“ח
חלונות אלומיניום כנף בודדת גודל 100X100הזזה בכיס לתוך הקיר400-1,600 ש“ח
חלונות אלומיניום כפולים עם שתי כנפיים גודל 100X100ציר700-2,500 ש“ח
חלונות אלומיניום כפולים עם שתי כנפיים גודל 100X100הזזה על מסילות600-2,500 ש“ח
חלונות אלומיניום כפולים עם שתי כנפיים גודל 100X100הזזה בכיס לתוך הקיר700-2,500 ש“ח
חלון אלומיניום מסוג קיפ 60X100ציר500-900 ש“ח
חלון אלומיניום מסוג קיפ 60X100הזזה על מסילות400-900 ש“ח
חלון אלומיניום מסוג קיפ 60X100הזזה בכיס לתוך הקיר600-900 ש“ח
חלון אלומיניום מסוג דריי קיפ 100X100ציר900-1,900 ש“ח
חלון אלומיניום מסוג דריי קיפ 100X100הזזה על מסילות1,100-1,700 ש“ח
חלון אלומיניום מסוג דריי קיפ 100X100הזזה בכיס לתוך הקיר1,000-1,200 ש“ל

מחירון ועלויות התקנה של חלונות

סוג החלוןפרופילטווח מחירים
הזזהבלגי עשוי אלומיניום180-1,700 ש“ח
הזזהבלגי עשוי ברזל400-1,200 ש“ח
הזזהאלומיניום קלאסי500-1,800 ש“ח
הזזהאלומיניום בשילוב עץ700-900 ש“ח
הזזהפרופיל עשוי עץ מלא700-4,500 ש“ח
קיפבלגי עשוי אלומיניום70-1,200 ש“ח
קיפבלגי עשוי ברזל400-1,200 ש“ח
קיפאלומיניום קלאסי300-1,300 ש“ח
קיפאלומיניום בשילוב עץ500-3,500 ש“ח
קיפפרופיל עשוי עץ מלא300-2,700 ש“ח
דריי קיפבלגי עשוי אלומיניום
דריי קיפבלגי עשוי ברזל180-2,300 ש“ח
דריי קיפאלומיניום קלאסי1,000-1,200 ש“ח
דריי קיפאלומיניום בשילוב עץ600-2,000 ש“ח
דריי קיפפרופיל עשוי עץ מלא600-3,200 ש“ח
כיסבלגי עשוי אלומיניום450-3,200 ש“ח
כיסבלגי עשוי ברזל1,400-1,600 ש“ח
כיסאלומיניום קלאסי700-2,500 ש“ח
כיסאלומיניום בשילוב עץ1,200-1,600 ש“ח
כיספרופיל עשוי עץ מלא1,300-1,600 ש“ח
צירבלגי עשוי אלומיניום700-1,700 ש“ח
צירבלגי עשוי ברזל1,000-1,200 ש“ח
ציראלומיניום קלאסי500-1,600 ש“ח
ציראלומיניום בשילוב עץ500-800 ש“ח
צירפרופיל עשוי עץ מלא600-700 ש“ח

להלן עלויות ומחירון של תיקון חלונות לפי סוג התיקון5.xlsx

סוגי תיקוניםטווח מחירים
אטם זיגוג אטם מרכזי תקול180-400 ש“ח
סרגל זיגוג תקול180-400 ש“ח
הלבשת חלון140-360 ש“ח
חלונות הזזה גלגלים תקולים140-460 ש“ח
צירים חלונות תקולים220-370 ש“ח
תיקון נזילות בעקבות בעיות איטום180-370 ש“ח
החלפה של מסילות280-600 ש“ח

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה?

אולי יעניין אתכם גם...

אזור מרכז

אזור השרון

אזור צפון

אזור דרום

אזור ירושלים מודיעין

עבודות זכוכית

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!