תוכן עניינים

חלון בלגי קליל 7300 מחיר

קליל 7300 מחירחלון בלגי קליל 7300 מחיר

ישנם סוגים שונים של חלונות בלגיים כמו הדגם שציינו זה עתה (7300) וישנם עוד דגמים כמו: 4300, 1700. לכל דגם יש מאפיינים אחרים של הבסיס של החלון הבלגי המקורי. דגם 7300 הינו פרופיל אשר מתאים לפתחים גדולים של ויטרינות וחלונות הזזה. 

 

קליל 7300 מחיר – מה זה?

חלונות בלגיים על פי ההגדרה המקורית שלהם הם חלונות גבוהים וצרים עם מנגנון פתיחה באמצעות הרמה או הזזה. בעבר הבעיה של חלונות בלגיים היו המשקל שלהם, הכובד שלהם גם לא תרם למחיר וגם ההתקנה הייתה מסורבלת ומסוכנת, החלון היה עשוי פלדה קשה. כיום משתמשים באלומיניום על מנת לייצר חלונות בלגיים, כך גם המחיר של החלון אינו גבוה וגם ההתקנה פשוטה ונוחה. 

המאפיין הבולט ביותר של חלון בלגי יהיה המימדים הלא סטנדרטים שלו, שונה לחלוטין מהחלונות שאנו מכירים עד היום. אדריכלים רבים נוהגים להתקין חלונות בלגיים על מנת ליצור אפקט של תקרה גבוהה, החלונות תורמים להעצמת אשליית הגובה. כמו כן, החלונות מתאימים למקומות צרים, שם הם יוכלו להקנות לנו יותר תאורה טבעית מאשר כל חלון אחר.

קליל 7300 מחיר – יתרונות

עיצוב

היתרון הגדול של חלונות בלגיים יבואו לידי ביטוי במראה אירופאי צח בעל מסגרת עדינה ללא כל הוצאה כספית דרמטית מכיוון שאנו משתמשים במינימום אלומיניום ורוחב זכוכית. כמו כן, העיצוב ניתן לבחירה על פי התאמה אישית, ניתן להחליף צורות, גדלים ואפילו צבעים כך שהחלון יתאים באופן מושלם לבית שלכם.

מגוון רחב

עוד יתרון שיש לכם הוא בחירה בין המגוון הרחב של האפשרויות הניתנות לכם. האפשרויות יבואו לידי ביטוי בסוג הפרופיל אשר ניתן לבחור (אלומיניום או ברזל), ובסוג הזכוכית אותה תוכלו לבחור (שטוחה, אורנמנטית, בידודית, מחוסמת ורפלקטיבית.

התקנה

ההתקנה של חלונות בלגיים יכולה להיות מאוד פשוטה, מהירה ונקייה. אופי ההתקנה מאוד תלוי בחברה המבצעת ולכן החשיבות העליונה שלכם היא לעשות את בחירת החברה באופן חכם. ההתקנה אינה צריכה לקחת זמן רב, והיא אינה פוגענית כלפי הנכס. נדגיש כי כמובן שנתון זה תלוי במיקום בו תרצו להתקין את החלון ובמורכבות העבודה.

דגם קליל 7300 מחיר למ"ר

המחיר אותו נשלם עבור קליל 7300 משתנה מאוד על פי מספר דברים, האחד הוא כמות החלונות אותה נרצה לרכוש, ככל שנדרוש יותר כך המחיר יירד. כמו כן, לא רק הכמות קובעת את המחיר אלא גם המידות. ככל שהמידה של החלון קטנה יותר כך נשלם יותר מכיוון שמדובר על עבודת חיתוכים מסובכת וארוכה יותר עבור קבלן האלומיניום. כפי שציינו עוד גורם שמשפיע על המחיר יהיה סוג הפרופיל, ניתן לבחור בין אלומיניום לבין ברזל, כמובן שגם עובי הפרופיל מושפע ממשקל הזכוכית ובהתאם למיקום בו אתם רוצים למקם את החלון. לדוגמא, עבור חלון ויטרינה אנו נצטרך פרופיל עבה וכך להשקיע יותר כסף. ככל שהפרופיל עבה יותר ובעל פרזול מסיבי יותר כך אנו נשלם יותר.

הגורמים האחרים אשר ישפיעו על המחיר יהיו כאשר מדובר על עיצוב בהתאמה אישית, צביעת החלון הבלגי (בסיסו לבן), והוספת תריס לחלון. כפי שהבנתם ישנם כל כך הרבה גורמים אשר משפיעים על המחיר כך שעל מנת שתוכלו לקבל מחיר מדויק עליכם יהיה לפנות לחברה מקצועית ולבקש הצעת מחיר. לאחר מכן יגיע אליכם אחד מאנשי המקצוע וייבחן את מורכבות העבודה ועל פיה ייקבע המחיר. המחירים עבור קליל 7300 יהיו גבוהים לרוב כיוון שמדובר על חלונות ויטרינה בעיקר, המחירים נעים בטווח ה- 1,200 ש"ח עד 2,500 ש"ח למ"ר.

אולי יעניין אתכם גם...