חלון זכוכית מחיר ועל מה לשים דגש

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

חלון זכוכית מחירהזכוכית שנמצאת בין מסגרת האלומיניום שבחלון שלנו, היא חלק הכרחי מהמערך כולו. חלון ללא זכוכית, מאבד מהפרקטיות והיכולות שלו. לזכוכית בחלון כמה מטרות: ראשית היא חוסמת את הרוחות והגשמים. היא בולמת כל מיני אורחים רצויים מלהיכנס לבית, בין אם הם מעופפים או הולכים על שתיים. היא מסייעת בהפחתת רעשים העולים מן החוץ וחדירתם הלאה לתוך הבית והיא גם מסייעת בשמירה על הטמפרטורות הרצויות בתוך החדר אל מול טמפרטורות מאתגרות שמחוצה לו.

מנגד, הזכוכית מאפשרת לנו להביט בקלות החוצה, גם אם החלון סגור וליהנות מאור השמש החודר דרכה. בניגוד למה שנהוג לחשוב, ישנם סוגים רבים של זכוכית וניתן לשלב בחלונות את סוגים אלו, כל אחת ויתרונותיו. מלבד סוגי הזכוכית השונים, יש גם חשיבות רבה לאיכות ההרכבה של הזכוכית ולאיכות האטימה שלה, אל מול מסגרת האלומיניום של החלון. חלון זכוכית מחיר משתנה לפי כמה פרמטרים. כמובן ישנו עניין הגודל של הזכוכית אבל הפרמטר העיקרי הוא סוג הזכוכית עצמה וכן מה שנהוג לכנות "העובי שלה".

חלון זכוכית מחיר: ממונוליטית לטריפלקס

בעבר הלא רחוק כל כך, במרבית החלונות עשו שימוש בזכוכית שנקראה מונוליטית. חלון זה התאפיין בשכבה אחת של זכוכית לכל החלון. אומנם היה ניתן לראות דרכה אך היא סבלה מחסרונות רבים. היא כמעט ולא היתה מבודדת מחום, קור או רעשים ובמיוחד- הא הייתה שבירה מאוד ובעיקר לא בטיחותית, גם כאשר היו נתקלים בה בשוגג וגם כאשר ניסו לפגוע בה במזיד.  בשל כך, עברו מרבית יצרני החלונות לשימוש בשתי שיטות אחרות: זכוכית בידודית או זכוכית טריפלקס.

חלון זכוכית מחיר: הזכוכית הבידודיתֿ

זכוכית בידודית מתארת למעשה 2 פלטות של זכוכית אשר יושבות אחת במקביל לשנייה וביניהן רווח קל, המלא באוויר או בחומר מבודד מיוחד בתצורת גז. כתוצאה מכך מתקבל פתרון תרמי יעיל מעוד, לשמירה על טמפרטורות רצויות בתוך הבית ולהתייעלות אנרגטית. למרות שהיא עבה ולמרות שיש בה 2 זכוכיות יחדיו, עם אוויר ביניהם, מידת השקיפות של הזכוכית אינה נפגעת. את מידת העובי של הזכוכית הבידודית מתאימים לפרופיל האלומיניום של החלון ומכאן גם נגזר הרווח שבין 2 הזכוכיות במערך כולו, הממולא באוויר. כתוצאה מכך, גם הבטיחות של החלון קופצת מדרגה והוא אינו מתנפץ אלא רק נסדק ולכן – בטוח מאוד מול אנשים הנתקלים בו ובמיוחד וקשה מאוד לפריצה.

חלון זכוכית מחיר: זכוכית טריפלקס

בעוד הזכוכית הבידודית טובה מאוד בבידוד תרמי, זכוכית הטריפלקס מצוינת בבידוד רעשים. גם זכוכית זו, בנויה מ-2 שכבות זכוכית, בעוביים שונים, כאשר ביניהם דבק מיוחד. גלי הקול החיצוניים נשברים ונטמעים בשכבות השונות והבית נותר שקט מבפנים. גם זכוכית זו נחשבת בטוחה מאוד עבור המשתמשים בה וכנגד פריצה. זכוכית זו, גם נחשבת כיעילה יותר עבור מפתחים גדולים במיוחד, כמו 

חלון זכוכית מחיר והיכן ניתן ליישמה

זכוכית בידודית וזכוכית טריפלקס, חיבות להיות מעוגנות באמצעות פרופילי אלומיניום חזקים במיוחד. המשקל שלהם גדול משמעותית ממשקל זכוכית בודדה וחשוב שהפרופילים יוכלו לשאת את משקלם. זו עוד סיבה לבחור דווקא בפרופילים של חברות ידועות ומוכרות ובנוסף לבצע את התקנת החלונות רק באמצעות קבלני אלומיניום ומתקיני אלומיניום מקצועיים. 

חלון זכוכית מחיר יכול לנוע החל מ-400 ₪ ועד לכ-1500 ₪ לחלון סטנדרטי בגודל ממוצע אבל חייבים לזכור שמלבד הזכוכית יש פרמטרים נוספים המשפיעים על מחיר החלון, כגון: סוג האלומיניום, עיצוב האלומיניום והצבע שלו, התריס והחומר ממנו הוא עשוי, מערכת המנוע והחשמל של תריס גלילה ועוד ועוד פרמטרים.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה?

אולי יעניין אתכם גם...

אזור מרכז

אזור השרון

אזור צפון

אזור דרום

אזור ירושלים מודיעין

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!