חלון כפול נגד רעש מחיר

תוכן עניינים

חלון כפול נגד רעש מחירחלון כפול נגד רעש מחיר

חלון כפול נגד רעש, כפי שניתן להבין משמו הוא חלון שמבודד רעשים. חלונות אלה הפכו לנפוצים מאוד בשנים האחרונות בקרב אנשים רבים. כל מי שסובל מרעשים בגלל מקום מגוריו, שעות השינה שלו, או כל סיבה אחרת, יכול לשפר את איכות החיים שלו בזכות חלון כפול נגד רעש. אז למה לא לעשות זאת? 

 

חלון כפול נגד רעש מחיר- מה זה אומר?

הרעש הוא בעצם אנרגיית קול שמתפשטת עד שהיא מתנגשת במבנה. ככל שאנרגיית הקול תתפזר לאורך המבנה יותר, כך הבידוד יהיה יעיל יותר. מה שיקבע את בידוד המבנה, יהיה למעשה צפיפות החומר והמאסיביות של המבנה. אך, יש לקחת בחשבון שכמה שהבידוד בקירות הבית יהיה מצוין, אם החלון לא יהיה מבודד רעשים, אתם לא תרגישו את הבידוד של המבנה. חלון כפול נגד רעשים צריך להיות אטום הרמטית על מנת לבודד אקוסטיקה. קיימים חלונות בידוד אקוסטיים כפולים או משולשים שבזכותם ניתן להפחית את הרעש ביעילות רבה אף יותר. הזכוכית של חלון כפול נגד רעש תהיה עבה יותר מזכוכית של חלון בידוד שאינו כפול, וכמובן מזכוכית של חלון שאינו מבודד רעשים. 

חלון כפול נגד רעש מחיר- סוגי חלונות נגד רעש

  • חלון אלומיניום כפול נגד רעש

    אלומיניום הוא חומר איכותי וחזק מאוד. הוא גמיש וקל כך שניתן לעצב אותו במגוון צורות וצבעים. הוא בעל חוזק מבני גבוה. כתוצאה מכך חלונות האלומיניום הם חלונות איכותיים ועמידים שנשמרים לאורך שנים. הם עמידים בפני קורוזיה ונשמרים בפני נזקי מזג האוויר השונים. האלומיניום מאפשר בידוד אקוסטי ותרמי. 

  • חלון בלגי כפול נגד רעש

    כאשר יש לכם חלון במיקום אסטרטגי או כאשר מפתח החלון שלכם רחב במיוחד, הבחירה בחלון בלגי כחלון נגד רעש תהיה הבחירה הטובה והמתאימה ביותר. החלונות הבלגיים הם חלונות שמקורם באנגליה. הם מעוצבים וחדשניים, עם מסגרות עדינות ודקות במיוחד. חלונות אלה עמידים ואיכותיים במיוחד. 

 

חלון כפול נגד רעש מחיר- יתרונות

בידוד רעשים

חלון כפול נגד רעש, כמו שמו, הוא חלון מבודד רעשים שמאפשר לכם לשפר את איכות החיים שלכם ואת איכות השינה שלכם. בין אם אתם גרים במרכזה של עיר גדולה והחלון שלכם משקיף על כביש ראשי, או שאתם גרים ליד בית ספר והצלצול מציק לכם, או שאתם עובדים בלילות וישנים בימים, או כל סיבה אחרת. חלון כפול נגד רעשים מספק לכם איכות חיים ברמה גבוהה מאוד. 

בידוד טמפרטורה

חלון כפול נגד רעש יעיל בבידוד רעשים, אך גם בבידוד טמפרטורה. בידוד הטמפרטורה מאפשר לכם לשמור על חום הבית בימי החורף הקרים, ולעומת זאת מונע מהחום להיכנס לביתכם בימי הקיץ הקשים. כך תוכלו לחסוך הוצאות רבות על מיזוג או חימום הבית. 

עיצוב 

עולם החלונות התפתח והתרחב וכיום עיצוב הבית מושפע מאוד מהחלונות. חלון כפול נגד רעש ניתן לעיצוב במגוון צורות וצבעים. כך שמלבד לחלון איכותי, תוכלו לקבל חלון מעוצב שיעניק לבית שלכם מראה ייחודי ומודרני. 

בטיחות

חלון כפול נגד רעשים הוא חלון שמאפשר איטום הרמטי. קשה מאוד לפתוח חלון זה מבחוץ. כמו כן, הזכוכית של חלון כפול נגד רעש היא עבה יותר משל חלונות רגילים וכך הופכת אותו לכבד יותר. כך החלון מספק לכם בטיחות בפני פורצים ומאפשר לכם להיות בראש שקט.

חלון כפול נגד רעש מחיר- כמה זה עולה?

המחיר לחלון כפול נגד רעש מתחיל בסביבות 1250 שקלים למ"ר. אך, המחיר הסופי יכול להשתנות כיוון שהוא מושפע ממספר פרמטרים שונים- כמו גודל המפתח, העיצוב אותו בחרתם, עובי הזכוכית וחומרי הגלם מהם החלון מיוצר. לכן, הצעת מחיר תקבלו רק לאחר שתדעו את כלל הפרטים. 

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו
Open chat