חלונות אלומיניום צבעים: איך לעצב חלונות אלומיניום בצבעים סופר מגניבים

תוכן עניינים

חלונות אלומיניום צבעיםבעבר כאשר היו מייצרים חלונות אלומיניום לבתים ודירות, לא היו הרבה אופציות עיצוביות. היינו יכולים לבחור בין אפור, שחור ללבן. מדובר על אותם חלונות ישנים עם תריסים אשר חוסמים את האור והאוויר. מאז, תחום האלומיניום באופן כללי ותחום החלונות באופן ספציפי עבר שינוי של ממש. היום ניתן להזמין חלונות אלומיניום בהתאמה אישית, בהתאם למפתח שקיים אצלכם בדירה או בבית, הסגנון העיצובי המועדף עליכם, עובי הפרופיל וכמובן הצבע. 

בהשוואה לקבוצת גוונים שמתאימה לחלונות מחומרים שונים, חלונות אלומיניום הם הטרנד הכי חם והכי משתלם היום. בעלות של כמה מאות שקלים, לעומת כמה אלפים, ניתן בקלות לעצב חלונות מאלומיניום בסגנונות מרהיבים של מבחר גוונים. ניתן לבחור צבעים בהירים ודפוסים שונים שמתאימים לכל סגנון עיצוב פנים בכל פרויקט מודרני או קלאסי. חלונות אלומיניום צבעים משלימים היטב את סגנון עיצוב הפנים של הבית, והם זמינים בכל סגנון של גימור ותכנון. בשורות הבאות נציג בפניכם מהי הרכבה בתוך משקוף כלומר משקוף נסתר של חלון, כיצד ניתן להסתיר את תריסי הגלילה היום ועוד טרנדים בתחום ששווה להכיר. 

הרכבה בתוך המשקוף

מומחה להתקנת חלונות אלומיניום ממליץ תמיד להתקין את החלונות בתוך המשקוף ולא להרכיב אותם על הקיר שמעל לחלון. סגנון זה הרבה יותר דיסקרטי ויעיל ומשדר עיצוב הרמוני שמשתלב היטב עם החלל.

הסוואת המנגנון

קיימות מגוון אפשרויות לקניית חלונות אלומיניום שמאפשרים להסתיר תריסי גלילה. בעוד שסגנונות אלו של חלונות אלומיניום צבעים שימושיים, מומלץ להתאים גם את התריס לגוון החלונות, או לפחות להסתיר את המנגנון של התריס מהעין. אפשרות טובה עוד יותר היא לבנות ארכה מותאמת אישית שתיראה כמו הקיר שמסביב.

בהתאם לאפשרות, מומלץ לבנות ערכות משולבות עם הקיר שמסביב, כך שתריסי הגלילה יוסתרו כשהם אינם בשימוש. במצבים אידיאליים, ורק אם קבלן בנייה בונה את הבית מאפס, אפשר להתקין חלונות אלומיניום צבעים ייעודיים שיתאימו בהרמוניה לקיר שמסביב.

בחירת השקיפות הנכונה

לא כל חלונות האלומיניום נוצרו שווים, וכשקבלן בנייה מסייע ללקוחות בבחירת החלונות המתאימים, הוא מקפיד להציג להם מגוון של אפשרויות חלונות אלומיניום צבעים לבחירה. 

אם אינכם עובדים עם מעצב פנים, פנו לקבלן בנייה על מנת שיציג בפניכם את האפשרויות של החלונות לחדרים השונים בבית, כי אחרת אתם עשויים לבחור חלונות באפקטים מפוזרים.

בחירת צבעים מתאימים

יש אנשים שמאמינים שההחלטה הזו נוגעת בעיקר לאופן שבו הגוונים ישלימו את ערכת הצבעים של החדר, אבל חשוב מאוד גם לקחת בחשבון את האופן בו חלונות אלומיניום צבעים ישפיעו על צבע האור מסתנן דרכם, ועל האופן בו נראים חפצים אחרים בחדר. 

כמו תמיד, לבן הוא לא רק לבן; הוא יכול להיות צבעוני בזהב או נקי וכחול. נסו כמה גוונים, ובקשו דוגמאות! לפני שתבחרו את הצבעים המתאימים לחלונות.

ממה מורכב אלומיניום?

אלומיניום הוא חומר רך, קל משקל, חסין אש ועמיד בחום, וקל להתקנה בסגנונות חדשים. זהו חומר שמחזיר אור וחום ביעילות רבה והוא אינו מחליד. הוא מגיב בקלות עם יסודות כימיים אחרים, במיוחד חמצן, ויוצר בקלות שכבה חיצונית של תחמוצת אלומיניום. הליכים אלו נקראים תכונות פיזיקליות וכימיות של אלומיניום.

ניתן לשלב אלומיניום עם חומרים אחרים באופן שונה לחלוטין בחומרים מרוכבים. כך, למשל, אלומיניום יכול לשמש כ"חומר רקע" חזק, נוקשה וקל משקל שמתאים למגוון רחב של שימושים בחלל.

מומלץ לבחור איש מקצוע המתמחה בתחום האלומיניום והחלונות. 

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו
Open chat