חלונות בלגיים מבצע משתלם

תוכן עניינים

חלונות בלגיים מבצעלא חייבים להיות באנטוורפן או בבריסל כדי להרגיש בלגיים. למעשה, אתם יכולים בכל פעם שאתם מסתכלים על ארצנו היפה דרך החלון בבית שלכם, להרגיש בלגיים במידה. אנחנו כמובן צוחקים, אבל יותר ויותר ישראליים מתקינים חלונות בלגיים מבצע משתלם, שמקנה להם גם יופי מיוחד ומהודר לחלון וגם חיסכון בכיס.

יחד עם זאת חשוב להדגיש: חלונות בלגיים מבצע הם דבר שיכול להיות בעוכרינו. אין כמובן בעיה לשלם סכום מופחת על כל מוצר שהוא, אלא שלעיתים, הנחות כבדות מידי או מחירים זולים מידי, באים לכסות על פגם באיכות. לכן, חובה עלינו תמיד למצוא את שביל הזהב שבין האיכות למחיר ולפקוח בשבע עיניים על תהליך הרכישה וטיב הפרופילים הבלגיים שאנו קונים, כמו גם מקצועיות חברת עבודות האלומיניום. כדי להקל עליכם במשימה, מומחי 'המרכז לעבודות אלומיניום' מציגים לפניכם את הדברים החשובים בפרופיל הבלגי וכמה מן הדברים שיש לשים אליהם לב.

איך נקבע מחיר חלונות בלגיים מבצע?

יש כמה וכמה פרמטרים על פיהם ניתן לקבוע את המחיר של פרויקט החלונות הבלגיים אצלכם בבית. כמובן שאין מחיר אחיד. פרופיל בלגי עולה יותר מפרופיל רגיל ועדיין יש חברות הנותנות הנחות, יש חלונות בלגיים מבצע ויש גם כאלו, שמראש פונים לפלח שוק של קונים יוקרתיים יותר. אצל כולם, הבסיס לחישוב, יהיה על פי הפרמטרים הנ"ל:

גודל החלון או הדלת

בין אם אתם מתקינים חלון, דלת ואפילו ויטרינה עם פרופיל בלגי, התמחור יעשה על פי מספר המ"ר שיש לכם. זה נכון גם לגבי פרופיליי האלומיניום עצמם וגם לזכוכית, הרשת, התריס וכד'. ועדיין, האפיון של חלון בלגי הוא מספר החיתוכים והפרופילים הנוספים, היוצרים את תתי החלוקה בתוך פרופיל המסגרת הכללי. במקרה זה, יתכן ותצטרכו  לשלם מעט יותר על תוספות "פנימיות" אלו.

כמות החלונות 

חברות לעבודת אלומיניום אוהבים לעשות עבודות גדולות והם גם מוכנים לצ'פר ולתת הנחות כשיש כאלו. לכן, ככל שיהיו יותר חלונות בבית שלכם עליהם תתקינו פרופיל בלגי, המחיר הכולל יהיה גבוה יותר אך המחיר למטר עשוי לרדת כך שזה ישקף מחיר חלונות בלגיים מבצע.

מקור וסוג הפרופיל 

פרופיל אלומיניום של חברות ישראליות ידועות, יעלה באופן קבוע יותר מפרופילים סיניים זולים. אבל, בנקודה זו, עדיף דווקא שלא לחסוך. בישראל ישנם כמה יצרניות פרופילים, כמו קליל ואלבון, הנחשבות לבעליה רמה גבוהה מאוד. יש לכך השפעה מאוד גדולה על החלון עצמו, המראה ומניעת תקלות עתידיות וכמובן גם בנושא האחריות. הפרופיל עצמם גם נבדלים ביניהם על פי עובי וחוזק הפרופיל. הכלל הוא, שככל שהחלון גדול יותר או שמועמס עליו משקל רב יותר, למשל כמו ויטרינה של יציאת מרפסת, יש צורך בפרופיל עבה וחזק יותר- שכמובן גם עולה יותר.

עיצוב וצבע. 

הדבר הכי משמעותי בחלונות בלגיים מבצע הוא העיצוב שלהם ועל כך תהילתם. הפרופיל מציג קו נקי, עדין ואצילי עם חיתוכים וחלוקות היוצרים צורות גאומטריות בתוך המסגרת הכללית. ככל שהעיצוב יהיה מורכב ומיוחד יותר וידרוש עבודה מאומצת יותר- המחיר יעלה. כנ"ל גם לגבי צבע הפרופיל. אם תבקשו לחרוד מן הצבע הלבן או הנחושת הסטנדרטיים, תצטרכו להוסיף לעלות. בתחום העיצוב גם נכון להוסיף את נושא הפרזול, כמו ידיות ומאחזים. גם זה עולם ומלואו ויש לו השפעה על המחיר, לפי הבחירות שתעשו.

זהירות מחאפרים

גם כך תחום עבודות האלומיניום עמוס בחאפרים וכשחאפרים אלו רואים הזדמנות לעשות רווח גדול יותר על חלונות בלגיים, הם קופצים על המציאה. החובה שלך היא להיזהר מהם. מי שלא יודע לעבוד בצורה מקצועית עם חלון בלגי, יגיש לך בסוף ההליך חלון שעיצובו לוקה בחסר, מותקן ברשלנות, לא אטום ולא מבודד ולא עמיד לאורך שנים רבות.

אל תתפתו אחר מחירים זולים. חלונות בלגיים מבצע זה דבר מאוד יפה ובאמת ניתן למצוא מבצעים רבים אבל אם המחיר זול באופן מחשיד – כדאי שגם אתם תחשדו. כדאי מאוד לבחון עבודות קודמות של חברת האלומיניום בדגש על חלונות בלגיים שעשו. בכל אופן, זכרו תמיד, לבקש תעודת אחריות מקיפה גם על הפרופילים מצד יצרן הפרופילים וגם מצד המתקינים.

אנחנו ב'המרכז לעבודות אלומיניום' חרטנו על דגלנו לבצע עבודות אלומיניום תוך מקצועיות, שירותיות ואמינות. גם אצלנו ניתן למצוא חלונות בלגיים מבצע ועדין ליהנות מאיכות בלתי מתפשרת.

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו
Open chat