חלונות ויטרינה – המדריך המלא לבחירת חלון חדש

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765986

חלונות ויטרינהאם הגעתם לכאן אתם ככל הנראה מחפשים מידע על חלונות ויטרינה. אין ספק שחלונות ויטרינה הן תוספת נהדרת לכל בית. עם חלון ויטרינה גדול הבית מתמלא באור ומתקבלת תחושת מרחב. בבתי קרקע שיש להם גינה או בבתים שמשקיפים על נוף קסום חלון הוויטרינה הופך את הנוף לחלק בלתי נפרד מעיצוב הבית. אנו נציג כאן את שיטת התמחור של חלונות הוויטרינה הפופולריים ואת היתרונות שמתלווים לבחירה בהם. 

איך קובעים מחיר של חלונות ויטרינה?

כל חלון ויטרינה מורכב מ-2 חלקים : זכוכית ופרופיל (מסגרת). הבחירה הפופולרית ביותר בתחום היום היא חלונות ויטרינה עשויים אלומיניום יחד עם זכוכית מבודדת. מחירים של חלונות ויטרינה נקבעים בהתאם לגודל של החלון, הדגם, עלויות חומרי הגלם ודרישה להתקנה מורכבת. אם יש אצלכם בבית פתח חלון בגודל לא סטנדרטי – ייתכן ותתבקשו לשלם תוספת למחיר הרגיל. לרוב, מחירי חלונות מחושבים על פי מ"ר ובהתאם, ככל שהפתח יותר גדול תשלמו יותר. 

איך הדגם משפיע על המחיר?

לכל דגם חלון ויטרינה פרופיל שונה כאשר ההבדלים בין הדגמים באים לידי ביטוי בעובי, משקל, סגנון עיצוב. פרופילים עבים שמיועדים לשאת זכוכית כבדה (כפולה או גדולה) יהיו לרוב יקרים יותר. ככל שהפרופיל יותר גדול ועבה כך הוא גם יקר יותר. דגם פשוט של חלונות ויטרינה כולל מסגרת אלומיניום חלקה בצבע לבן או ברונזה. אם תבקשו לקבל את הדגם הקלאסי הפשוט בצבע אחר או להוסיף אלמנטים של נוי – המחיר יעלה. 

כמה כדאי להשקיע בחלונות ויטרינה?

גם כאשר התקציב מוגבל כדאי לזכור שאנחנו לא מחליפים חלונות בכל שנה וגם לא בכל 10 שנים. אל תמהרו לבחור בדגם הכי פשוט או להתפשר על פחות מהטוב ביותר. החלונות ממלאים תפקיד חשוב בעיצוב הבית. עם חלונות מעוצבים הבית נראה מטופח, מושקע ומעוצב גם כאשר הסלון מרוהט בפשטות עם פינת ישיבה זולה. השקעה נבונה היא חלונות ויטרינה איכותיים עם פרופיל עמיד ומעוצב, זכוכית מבודדת ושיטת סגירה שמתאימה לכם. 

איזו זכוכית כדאי להתקין בחלונות ויטרינה?

הסוג של הזכוכית שתבחרו משפיע גם כן על המחיר של החלון וההתקנה. חלונות ויטרינה ידועים כגדולים כך שנדרשת זכוכית חזקה, עבה ועמידה. אם מדובר בבית עם ילדים קטנים כדאי לשים דגש על בטיחות ולבחור בזכוכית שאינה מתנפצת. עובי סטנדרטי של זכוכית לחלון ויטרינה הוא 2 מ"מ. ככל שהזכוכית יותר עבה המחיר יהיה גבוה יותר. על סוג הזכוכית להתאים לאזור המגורים ולמאפיינים של בני הבית. אם אתם מתגוררים באזור שידוע במזג אוויר קר או חם במיוחד, כדאי לכם לבחור זכוכית מבודדת. 

אלו תוספות אפשר להזמין?

  1. תריס חשמלי
  2. רשתות אלומיניום
  3. פרזול מיוחד (ידיות)
  4. אלמנטים של נוי

מחירים של חלונות ויטרינה

הדגם הנפוץ ביותר הוא פרופיל אלומיניום בטכניקת הזזה. אלו הם חלונות עמידים ואיכותיים במחיר הזול ביותר בתחום. בעבור התקנת חלון כזה בפתח של 6-7 מ"ר ומעלה תתבקשו לשלם 600-800 ₪ למ"ר. בחירה בפרופיל בלגי תכניס אל הבית סגנון ומראה יוקרתי. אפשר לשלב בחלון חלוקה לריבועים קטנים, קשתות ואלמנטים נוספים. הפרופיל הבלגי מתאים לוויטרינות הזזה. מחיר ההתקנה של ויטרינה עם פרופיל בלגי יהיה 1,000-1,500 ₪ למ"ר. בעבור חלונות עם פתח גדול מאוד נדרש פרופיל מסיבי שמיועד לזכוכית כבדה. עלות התקנת פרופיל מסיבי היא 750-1,000 ₪. 

לא בטוחים במה לבחור?

הנכם מוזמנים להתייעץ עם מיטב אנשי המקצוע בענף ולקבל תשובות לכל השאלות. אל תבחרו את החלונות שלכם מבלי לוודא בחירה בפרופיל שתואם את הצרכים והציפיות שלכם. 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765986

אז מה היה לנו בכתבה?

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו