חלונות כפולים מחיר מצוין ומשתלם

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765986

חלונות כפולים מחיר

אנחנו מרבים לעסוק בפרופיליי האלומיניום ובמסגרות החלונות, אך פחות שמים דגש על מה שבניהם- הזכוכית. החשיבות של זכוכית איכותית אינו נופל מהחשיבות של המסגרת והפרופילים. גם לזגוגיות חשיבות עצומה בכל הקשור לבידוד, שמירה על האקוסטיקה ואטימה טובה. וכמו בחלונות, גם בזגוגיות, יהיה החומר הטוב והאיכותי ביותר שקיים, כל עוד הוא אינו מבוצע ומורכב בידיים אמינות ומיומנות, יהיה קשה להתקין אותם בצורה איכותית, שלא תגרום בעתיד לשלל בעיות. לכן, חלונות כפולים מחיר זה חשוב אבל חשוב לא פחות הוא הידיים האמונות על התקנת החלונות.

המהפכה של התקנת החלונות הכפולים מתרחשת במקביל בשני תחומים או אופני בניה. האפיק הראשון הוא התחום של הבניה הפרטית. זו שנוגעת לכל אחד ואחד מאיתנו. האפיק השני הוא הבניה הרוויה או הבניינים שבמרכזי העסקים. שם חלונות כפולים נחשבים לסטנדרט ושם חלונות כפולים מחיר ששמחים לשלם. 

יתרונות חלונות כפולים מחיר

עוד טרם ניגע בכל הקשור אל חלונות כפולים מחיר, נעמוד רגע על היתרונות שלהם. למעשה מדובר בזכוכית כפולה, שהיא בעצם שתי לוחות זכוכית מקבילים באורכם וברוחבם והמתאימים למסגרת החלון. לרוב, העובי של הזכוכיות יהיה גדול מהמוצע וינוע מ-6 מ"מ ועד 12 מ"מ ולא תמיד עובי הזכוכית האחד יהיה העובי של השנייה. הזכוכיות אינן צמודות זו לזו. הן מותקנות במרחק של בין  5 מילימטר ל-15 מילימטר, כאשר במרווח שביניהן מוכנס גז, בעל מוליכות חום נמוכה, כך שהוא מאפשר יצירת של איזון בין הלחצים השונים הן בתוך המבנה והן מבחוץ.

כתוצאה משיטת בניה זו, חלונות עם זכוכית כפולה מצליחים לשמור על בידוד מושלם וברמה גבוהה וכן על יכולת אטימה מרבית. הטמפרטורה בתוך החדר נשארת נעימה ואינה מושפעת לא מקור בחוץ או חום הנובע מקרני שמש המצליפים בחלון. כתוצאה מכך, חלונות כפולים מחיר גבוה אבל בטווח רחוק, הן חסכוניות אף יותר, בכל הנוגע להוצאות אחזקה ואנרגיה, שעה למשל שפעילות מזגן הפועל על קור, אינה נפגעת בעקבות חום מן החוץ.

חלונות כפולים גם מאפשרים סינון טוב יותר של רעשים חזקים ושאון רב בחוץ ולמעשה, תכונה זו הופכת אותם לפופולאריים בבני משרדים, הנמצאים בסמוך לצמתים סואנים. אם זאת נדגיש, לחלק מן החלונות הכפולים יש חיסרון משמעותי, בדמות העובדה כי הם אינם ניתנים לפתיחה. זה מקשה על זרימת אוויר טרי לתוך החדר וכן מקשה על ניקיון (ראיתם אנשים היורדים בסנפלינג ומנקים את החלונות – אלו כנראה חלונות כפולים).

פרופילים של חלונות כפולים

חלונות כפולים יכולים להיות מותקנים כמעט בכל חלון אבל יש כמובן סייגים. ככלל, מומלץ להתקין אותם על פרופיליי אלומיניום הנחשבים לחזקים יותר כדי לשאת את המשקל הכבד. בנוסף, בשל הרווח שבין הזכוכיות, הנוסף לעובי הזכוכיות עצמן, כל המכלול עבה מאוד ולכן יתאים רק לפרופילים עבים. פרופיל בלגי למשל, שנחשב לדק ועדין, פחות יתאים ליישום עבור חלונות כפולים.

חלונות כפולים מחיר. 

בדומה לחלונות אלומיניום רגילים גם חלונות כפולים מחיר מושפע מכמה פרמטרים, בהם גודל החלונות, שכן האלומיניום והזכוכית מתומחרים על פי מטר מרובע. גם למספר החלונות הכפולים שיותקן משמעות רבה וכן לאיכות הפרופיל, מידת העובי, צבע מיוחד של הפרופיל, במידה ונרצה ותוספות כמו רפרפות, תריסים וכד' – השפעה על המחיר הסופי. חשוב להגיד. חלון כפול הוא בעל יתרונות רבים, במגוון צדדים שלו אבל גם הוא, במידה ולא יעשה היטב בצורה מקצועית, יגרום למפח נפש. לכן מומלץ לחפש אחר מחיר הוגן אבל לא להתפתות למחירים זולים במיוחד ולא הגיוניים.

רוצים לשמוע עוד על חלונות כפולים? ב'המרכז לחלונות אלומיניום' תמצאו מענה וייעוץ לכל פתרונות האלומיניום לסוגיהם.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765986

אז מה היה לנו בכתבה?

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו