חלונות קליל מחירים ומה שעומד מאחורי השם

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765986

חלונות קליל מחיריםחלונות הם אחד האלמנטים החשובים ביותר במכלול הנקרא בית. כאשר אנו בונים או משפצים מחדש את הבית, עלינו לשים לב היטב לכל נושא החלונות, האיכות, העיצוב וההתקנה שלהם. חלון לא איכותי או שאינו מורכב היטב, יכול לגרום לנו לצרות וכאבים רבים בכיס. מלבד העבודה שחלונות קליל מחירים הם הוצאה כספית מסוימת ולא נרצה כי היא תעשה לחינם, הרי שגם רמת הבידוד בבית, רמת הרעשים מבחוץ, נזילות ותחושות המרחב, עלולים להיפגע מחלון שאינו איכותי.

חלונות האלומיניום נחשבים כיום לחלונות האיכותיים ביותר. היתרונות שלהם, אותם נפרט בהמשך, מרובים ומשמעותיים ונדמה כי הם לקחו את החוזקות של כל אחד מן החומרים האחרים, הוסיפו משלהם והכל במחיר הרבה יותר נוח. ועדיין, קיימים בשוק כל כך הרבה סוגים של פרופיליי אלומיניום, שאם לא נזהר ניפול בפח. האלומיניום של קליל, חברה ישראלית, נחשב לשם דבר והוא סמל לאיכות בעולם כולו. יצרני ומתקני תריסים מקצועיים משתמשים לרוב בו. הבה נלמד על הייחודיות של האלומיניום ועל חלונות קליל מחירים ויתרונות.

 

אלומיניום נעים להכיר

אלומיניום הוא חומר גלם מתקדם, שבשל תכונותיו הייחודיות, הוא משמש כיום בייצור רב של מוצרים, במגוון קטגוריות ועולמות, בתעשייה, במסחר, במוצרי הפנאי וגם בתחום הבניה, עם הכנת דלתות, חלונות, מעקות ועוד. תורמת לכך העובדה כי הוא נחשב למתכת נפוצה מאוד וקלה להפקה, כך שבסופו של דבר גם מחירה נוח ומשתלם. זוהי נקודה חשובה מאוד כאשר אנו באים לדון בנושא חלונות קליל מחירים ובהבנה מדוע חלונות אלומיניום הם הנפוצים והנדרשים ביותר כיום.

האלומיניום נחשב למתכת חזקה ועמידה ויחד עם זאת גמישה ונוחה לעיצוב כך שמצד אחד ניתן לייצר ממנו כל מיני דברים כאוות נפשו של היוצר ומנגד, היצירה עצמה, תחזיק זמן רב בלי להיפגם, כשם שקורא לברזל למשל עם קורוזיה או חלודה. בכל הקשור לחלונות, האלומיניום מחזיק ביתרון עצום על פני העץ שנוטה להיסדק ולהתרחב, וכן מול הפלסטיק המתייבש ונשבר והברזל המחליד עם הזמן והדורש תחזוקה רציפה וסיזיפית. בנוסף, הגמישות של חומר האלומיניום מאפשרים לו להשתלב ולהתמזג עם חומרים אחרים בקלות, למשל עם זגוגיות הזכוכית.

היתרונות של חלונות האלומיניום

כפי שאמרנו, האלומיניום היא מתכת חזקה אך גם גמישה, המשתלבת היטב עם חומרים אחרים. זה מקנה לה יתרון עצום בכל הקשור לחלונות, שחלק נכבד מהחשיבה עליהם היא ברמה העיצובית. האלומיניום לא רק  מאפשר עיצוב צורות שונות אלא גם מקנה מראה אצילי, וזוהר יותר, שמעתיק נשימה. למעשה, בשנים האחרונות, ניתן להשיג את האלומיניום בצבעים סטנדרטיים של לבן ונחושת אך גם לבקש אותו בכל צבע שנחפוץ. יש אפילו המבקשים אלומיניום דמוי עץ, כדי לקבל את החוזק והפרקטיות של האלומיניום מצד אחד ואת המראה הייחודי והחם של העץ מן הצד השני.

עיצוב הוא דבר חשוב, אבל חשובים עוד יותר הם הדברים והמשימות שהחלון באמת צריך לעמוד בהם ושם האלומיניום מופיע במלא תפארתו. אלומיניום הוא מתכת יציבה ולא פחות חשוב מכך מתכת מבודדת (מפני חשמל אבל גם מפני פגעי מזג האוויר וטמפרטורות קשות) וזהו דבר קריטי, בייחוד בחלון, האמור לעצור רוחות, גשמים ומשקעים אחרים וכן חשוף לשמש יוקדת. יכולות הבידוד של האלומיניום טובות גם בזה וגם בבידוד של חום, אור וחשוב מאוד- רעשים. זו הסיבה שמרבית החלונות היום עושים שימוש באלומיניום ולצד העובדה שלאותם חלונות קליל מחירים נוחים בעיקרם – זה הדיל המושלם.

חלונות קליל מחירים ועל מה כדאי לשים לב?

אז כמה באמת עולים חלונות אלומיניום קליל? רגע לפני שנענה על כך, נעמוד רגע על הייחודיות של פרופיליי קליל. קליל הוא שמו של מותג ישראלי המתמחה ביצור אלומיניום לחלונות ודלתות. בנוסף להצלחתו הישראלית, קנה לעצמו המותג גם שם עולמי והוא נחשב למוביל בעולם האלומיניום ונושא תו איכות. חברת קליל עוסקת בייצור מוצרי אלומיניום אותם היא מרכיבה בעצמה אך גם מוכרת את הפרופילים השונים מתוצרתה לקבלנים, שיפוצניקים וחברות העוסקות בייצור חלונות ובהתקנתם, כדי שיכינו מהם את מרכולתם. 

אין זה אומר שחברה לייצור והתקנת חלונות אלומיניום חייבת להחזיק דווקא את מותג קליל ולעשות שימוש רק בו. יש עוד חברות טובות בתחום, כמו אקסטל למשל ומותגים אחרים. אבל, מרבית המקצוענים עושים שימוש דווקא בקליל ויודעים לעבוד איתו. אז לא חייבים לבחור קליל אבל חייבים להיזהר שלא לבחור בחיקויים לא מוצלחים ובפרופילים מיובאים מחברות לא אמינות. יש שתי בחינות שכדאי לעשות כדי להבטיח התקנת פרופיל איכותי. הראשונה היא לבקש תעודת אחריות רשמית של היצרן ולוודא כי הוא עומד בתו תקן. השנייה היא להקפיד על התקשרות עם חברת ייצור והתקנת חלונות מקצועית, מיומנת, ותיקה ומוכרת בתחום. 

מהם חלונות קליל מחירים?

מחיר חלון אלומיניום קליל תלוי במספר רב של גורמים, בין השאר סוג החלון, הפרופיל שהוא מדמה (למשל פרופיל בלגי), גודל החלון במ"ר, צורת הפתיחה של החלון, צבע פרופיל האלומיניום הנבחר, התוספות השונות שעל החלון כמו סוג הזכוכית, סוג התריס, הרשת ועוד משתנים רבים אחרים. כמובן, שחלק נכבד מן המחיר נקבע על פי מספר החלונות שעומדים להיות מותקנים. ככל שיותקנו יותר חלונות, עשוי המחיר של כל חלון וחלון, לרדת באופן פרופורציונאלי.

חלון בגודל סטנדרטי של מטר על מטר, פרופיל קליל רגיל קלאסי, יהיה סביב 650 ₪ ויכול לנוע לכאן או לכאן. כמובן שגם בחלונות אלומיניום של קליל ישנם דגמים שונים, המובחנים ביניהם במספרים שונים והם למעשה חלונות קליל מחירים אחרים שהם נושאים. אם תרכיבו חלון קיפ או חלון אלומיניום דמוי עץ, המחיר אמור לנסוק. כנ"ל כאשר עם האלומיניום מייצרים דמוי פרופיל בלגי, המעניק יכולת לבצע עיצובים מרהיבים יותר וחלוקות פנימיות בזגוגית. 

תחזוקת חלונות אלומיניום

חלונות קליל מחירים משתלמים, גם בשל העובדה כי האלומיניום אינו דורש כמעט תחזוקה או טיפול. כל עוד ההתקנה בוצעה באמצעות אלומיניום איכותי ובידי בעל מקצוע מיומן ועם סטנדרטים גבוהים, מובטח לכם כי תיהנו מחלון איכותי על שלל יתרונותיו, לאורך שנים רבות. את ההקפדה על האלומיניום האיכותי, כדאי ליישם לא רק בחלונות אלא גם בכל הקשור לתריסי אלומיניום (חשמלי / גלילה/ בסגנון רגיל וכן בכל הנוגע למסגרת האלומיניום עליה תמתח הרשת נגד חרקים ויתושים.

לכן, פנו רק לחברות איכותיות המתעסקים שנים רבות עם אלומיניום איכותי. בדקו קטלוגים, בחנו בשטח איך נראה לכם הפרופיל, תכננו באמצעותם את העיצוב והגישה הנכונים עבור החלונות והתייעצו איתם במגוון דברים נוספים (למשל על השפעות מזג האוויר האופייני לאזור בו אתם גרים- ולא תאמינו כמה הוא משפיע). אל תתפתו להצעה שנראית לכם זולה באופן קיצוני. רובנו לא נצליח לזהות בעין שלנו, האם מדובר באלומיניום איכותי או בחיקוי זול, שיפגע בנו בעתיד אך נזכור שלרוב-  אין מתנות חינם. הציעו לכם עבודה במחיר זול באופן קיצוני- החלו לחשוד.

'המרכז לחלונות אלומיניום' הינה חברת ייצור והתקנת חלונות אלומיניום מהמובילות בישראל. החברה פועלת על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר תוך הקפדה על רמת שירות גבוהה ועל חלונות קליל מחירים הוגנים.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765986

אז מה היה לנו בכתבה?

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו