טיפים לבחירת יצרני חלונות אלומיניום

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

יצרני חלונות אלומיניוםיצרני חלונות אלומיניום

דרך החלונות אנחנו לא רק רואים. החלונות בין כשהם אצלנו בבית ובין כשהם במשרד הם כל כך הרבה מעבר לרק מקום דרכו משקיפים. הם מעניקים תחושה של מרחב, מעניקים או פוגעים בבטחון האישי, הם יכולים להיות פריט עיצובי לכל דבר וגודלם משפיע על נראות הבית כולו. 

חלונות הם לא תמיד רק דברים חיוביים. במידה ולא מייצרים, מבצעים ומתקינים אותם נכון, הם יכולים להיות מקור לצרות רבות. למשל חלונות שיציגו בידוד אקוסטי שלא יהיה מספיק טוב ויכניס רעשים הביתה, בידוד טרמי פגום, שיהפוך את השהות בבית ללא נעימה וכן איטום לא טוב של נוזלים מן החוץ, דבר הגורם ליצירת רטיבויות בתוך הביתצונזק כבד לבית וליציבותו.

לכן יש חשיבות רבה בבחירת יצרני חלונות אלומיניום איכותיים, מקצועיים ומנוסים. ההבדל  בין כאלו לבין חאפרים רבים המסתובבים בשוק, מגיע לבסוף לכדי ביטוי בכאבי ראש, בזבוז כסף וכוחות. אולם כמו תמיד, אנחנו נוטים להסתנוור לפעמים ולפול בפח באמצעות דברים לא חשובים. עיצוב שובה עיין שאין מאחוריו איכות ממשית, מחיר זול במיוחד שמסתיר חסכון בחומרים או באיכות העבודה ועוד. לכן הבחירה של יצרני חלונות אלומיניום חייבת להיות מושכלת, רצינית וכן חשוב להסתייע בחברים יצרני חלונות אלומיניום עם אחריות

יצרני פרופילים ויצרני חלונות

רגע לפני שניגע בכיצד בוחרים יצרני חלונות אלומיניום, כדאי להכיר את ההבדל בין יצרני פרופילי האלומיניום ליצרני החלונות והמתקינים בפועל. כיום, מרבית החלונות מיוצרים מאלומיניום. הסיבה לכך היא איכותו הגבוהה של האלומיניום, ועובדת היותו חומר חזק ועמיד לאורך שנים. לצד זאת, האלומיניום הוא חומר קל משקל, גמיש ונוח לעבודה ותפעול ומחירו נוח יחסית. אם כך, ההבדל הגדול בין חלון אלומיניום למשנהו הוא באיכות פרופילי האלומיניום. ועד כמה הם איכותיים ועונים על הדרישות והנקודות שהצגנו רגע לפני. 

לכן, תמיד כדאי לקנות את פרופילי האלומיניום של החברות המוכחות והידועות או לבחור במתקיני אלומיניום שאכן משתמשים בפרופילים איכותיים. יש בישראל פרופילים מתוצרת קליל או אלובין שנחשבים איכותיים אך אלו כמובן שמות מותגים ויש רבים טובים אחרים. חשוב, לקבל אחריות על פרופילי האלומיניום וכן כדאי להקפיד כי אתם קונים אלומיניום של חברה שיש לה תו תקן (עדיף תותקן ישראלי) והיא לא מסוג האלומיניום הזול מסין והמזרח הרחוק, שנוכלים מרכיבים.

באמצעות פרופילי אלומיניום איכותיים, יכולים יצרני חלונות אלומיניום לייצר, לעצב ולהתקין בפועל את החלונות בבית. כאן, כבר תבחנו את יכולתם להציג עיצובים ופתרונות שונים לאתגרים הקשורים להשתלבות החלונות בבית וכד'. יצרני חלונות יוכלו להציע לכם מגוון רחב של חלונות כמו חלונות ציר, חלונות קיפ ודריי קיפ, חלונות הזזה ועוד. גם כן יש חשיבות להתאמת הפרופילים למפתח החלון עצמו ולא פחות חשוב התאמה אל מול מכלול הפרטים בבית (ביחוד בנושא עיצוב וצבע).

כאמור, יש לבחון את יצרני האלומיניום גם על פי שנות האחריות שהם מעניקים למוצר עצמו ולהתקנה, לזמני ההספקה המובטחים, אופי השירות ופריסת השירות וכמובן גם מחיר נוח וזול (אך לא בצורה מחשידה). בררו עם חברים שכבר נעזרו בהרכבת חלונות על ידי יצרני החלונות ושמעו מהם על התהליך ועל מידת שביעות הרצון שלהם.

חשיבות ההתקנה

יצרני אלומיניום יהיו גם לרוב אלו שיתקינו עבורכם את החלונות בבית. גם בשלב זה, אל תתפשרו על המחיר. עבודת אלומיניום לא איכותית, שבחרתם בה רק בשל מחיר זול,  תוביל לתקלות בלתי נגמרות, איטום לקוי, בעיות בידוד מרעש וטמפרטורות, בעיות בפתיחה וסגירה חלקות ועוד. 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה?

אולי יעניין אתכם גם...

אזור מרכז

אזור השרון

אזור צפון

אזור דרום

אזור ירושלים מודיעין

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!