למה לבחור בתריס חשמלי למרפסת

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

תריס חשמלי למרפסתתריס חשמלי למרפסת

התריס החשמלי סוגר את המרפסת בלחיצת כפתור. לא רק שזה נוח, זה גם חוסך בעלויות חשמל.

מאמר זה עוסק בכמה עולה להתקין תריס חשמלי למרפסת ומה היתרונות.

תריסים חשמליים מציעים יתרונות רבים אותם תראה בהמשך. אבל ראשית, בואו נדבר על עלות התקנת אחד. עלות ההתקנה תלויה במספר גורמים כגון האם מדובר בבניין חדש או בנכס קיים והאם אתם זקוקים לחשמלאי מוסמך לביצוע ההתקנה או שתוכלו לבצע זאת בעצמכם.

כדי להחליט על מחיר תריס חשמלי, צריך לקחת בחשבון את גודל המרפסת ואילו תכונות אתם רוצים שיהיו להם. לדוגמה, כמה תריסים נסגרים אוטומטית לאחר פרק זמן מסוים. לאחרים יש הגדרות אור שונות.

תריסים חשמליים שימושיים במיוחד לאנשים המתגוררים בדירות שבהן אין להם שליטה על חלונותיהם או על דלתות המרפסת כיוון שהם יכולים לפתוח אותם בלחיצת כפתור מתוך ביתם.

התריס האוטומטי חוסך כסף בחשמל על ידי סגירה כשאתה מחוץ לבית ונפתח כשאתה חוזר. זה יבטיח שחשבונות החשמל שלך יישארו נמוכים יותר מדי חודש!

חלק מהיתרונות הנפוצים ביותר של תריסים חשמליים למרפסות הם שהם מציעים הפחתת רעש, הפחתת אור, אבטחה והגנה על מזג האוויר.

תריסים חשמליים נמצאים בשימוש נרחב בתעשיות שונות. הם נמצאים בשימוש נרחב על ידי בנייני ממשלה, כבישים מהירים, מתחמי מסחר וכו '.

למרות שהמחירים שלהם משתנים בהתאם לחומר ממנו הם עשויים, אך הוא אמור להיות סביב 1500 ל8000 ש"ח עבור תריס חשמלי מהרצפה עד התקרה.

תריס חשמלי הוא כיסוי חלון שנפתח ונסגר אוטומטית. הוא מציע אבטחה והגנה מפני אור שמש, גשם ורוח.

היתרונות של תריסים חשמליים למרפסת

יתרונות:

– בעלי הבית יכולים להשתמש בתריס כדי לשלוט בכמות האור והאוויר שהם רוצים להכניס

– התריס מגן גם על הצמחים והרהיטים שלך מפני נזקי השמש

– זה חוסם רעש מבחוץ, כגון תנועה או עבודות בנייה מחוץ לבית שלך

– אתה יכול לפתוח אותו על ידי שלט רחוק או עם לוח מקשים בחלק הפנימי של הבית שלך

– תריסים חשמליים חסכוניים באנרגיה מכיוון שהם נפתחים אוטומטית כאשר יש אור טבעי זמין

תריסים חשמליים למרפסות הם דרך טובה להגן על פרטיותך ולשלוט בכמות האור הנכנסת. היא משמשת כתחליף לווילונות ותריסים, והיא גם חסכונית יותר בחשמל.

ניתן להתקין תריסים חשמליים בתוך או מחוץ למסגרת החלון. הם מגיעים בצורות וגדלים שונים, בהתאם לרוחב החלון. המחיר של תריס חשמלי יהיה תלוי בגודלו כמו גם בתכונות אחרות כגון מנגנון פתיחה וסגירה אוטומטי, מערכת שלט רחוק וכו '.

היתרונות של תריסים חשמליים הם בכך שהם יכולים לסייע בשמירה על הפרטיות מבלי להגביל את האור הטבעי; ניתן לפתוח אותם באמצעות שלט רחוק; הם עוזרים לבודד מפני קיצוניות טמפרטורה; הם חוסמים רעש מבחוץ; והם יכולים להפחית באופן משמעותי את החימום שלך.

אנשים הופכים מודעים יותר להשפעה הסביבתית של בחירותיהם. יותר ויותר אנשים רוצים לקבל החלטות ידידותיות לסביבה, ולבחור מוצרים שהם ידידותיים לסביבה, בני קיימא ומתחדשים.

תריסים חשמליים הם פתרון מושלם למי שרוצה לחסוך בחשבונות החשמל מבלי להתפשר על איכות האוויר שהוא נושם. הם כבר פופולריים באירופה אבל הם לאט לאט עושים את דרכם גם לתוך הבתים שלנו.

תריסים חשמליים יכולים להיות יקרים בהתחלה, אך ברגע שלוקחים בחשבון את כל היתרונות הנלווים לכך, מתברר שזה שווה כל שקל. בבחירת תריס חשמלי למרפסת מחיר התריס חוזר אלייך בסופו של דבר.

תריס חשמלי ניתן למצוא במגוון עיצובים וגדלים. הוא מיועד להתקנה על כל סוג של מרפסת או חלון, הן בתוך הבית והן מחוצה לו. הוא עמיד למים ובעל תכונות בידוד רעש, מה שהופך אותו לבחירה המושלמת לכל בית.

מחיר תריס חשמלי למרפסת:

המחיר משתנה בהתאם לגודל התריס, אך הוא נע בין 800 ל -2000 ש"ח. העלות אינה גבוהה בהתחשב בכל היתרונות שלה.

-זה מונע כניסת אור לביתך בלילה, נותן לך שינה שלווה בלילה

-זה חוסם רעש מחוץ לבית שלך על ידי בידוד גלי קול עם תכונות הבידוד שלו.

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה?

אולי יעניין אתכם גם...

לקבלת פרטים או הצעות מחיר -
השאירו פרטים

המרכז לעבודות אלומיניום ותריסים

אזור מרכז

אזור צפון, דרום, ירושלים