מחיר תריסים למטר – כמה זה צריך לעלות?

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765986

מחיר תריסים למטרמחיר תריסים למטר – כמה זה צריך לעלות?

מחליפים תריסים בבית או בבית העסק? המדריך הבא נועד לסייע לכם להחליט נכון ולבחור בדגם שמתאים לכם. תמה התקופה בה בכל המבנים הותקנו אותם תריסי פלסטיק אחידים! אתם צפויים לגלות דגמים חדשים ומרהיבים של תריסים חשמליים או ידניים. הדגמים החדשים מתבססים על שימוש בחומרי גלם עמידים ואיכותיים. אל תפספסו את ההזדמנות לשדרג את רמת החיים ואת עיצוב הבית. עם תריס מודרני תצליחו לשלוט טוב יותר בכמות האור שנכנסת אל החדר. רק לחיצת כפתור אחת (בלי לצאת מהמיטה!) והתריס כבר מחשיך את החדר לטובת תנומת בוקר שקטה. 

איך בוחרים נכון תריסים?

לפני שנסקור את המחירים הממוצעים בשוק ונסביר מה צריך לעשות בשביל לחסוך מבלי להתפשר על מוצר פחות איכותי, נפרט בקצרה איך בוחרים נכון תריסים חדשים. על סגנון העיצוב של התריס החדש להתאים לקו העיצוב הכללי של הבית. שימו לב להתאמת צבעים ולאופציות של שימוש בגוונים חדשים. ניתן לרכוש היום תריסים בכמה צבעים כאשר חומר הגלם העיקרי משתנה בהתאם לבחירה שלכם. אתם בוחרים בין תריסים עשויים פלסטיק, אלומיניום, עץ ואפילו ברזל. 

מה הכי מתאים לי?

תחילה, חשוב לוודא שקיימת אפשרות לבחור באופן חופשי את התריסים החדשים. ישנם מבנים בהם הדיירים מחויבים בשמירה על אחידות חזותית ואינם רשאים לבחור בכל דגם בו יחפצו. כעת תתבקשו להחליט האם אתם מעוניינים במראה יוקרתי או דווקא בתריס פרקטי ונוח לשימוש. אם אתם משתמשים בחלון באופן יומיומי כדאי לתת עדיפות לדגמים עמידים בעלי מנגנון תנועה פשוט ואיכותי. 

מתי כדאי לבחור תריס חשמלי?

תריס חשמלי עשוי אלומיניום יהיה בחירה אידאלית בעבור רוב הבתים. תריס אלומיניום ידוע כעמיד, איכותי, נוח לשימוש ובעל מראה יוקרתי ומרשים. המנגנון החשמלי מחזיק מעמד במשך שנים רבות ללא תקלות. תריס חשמלי מתאים לבתי משפחות, בני גיל הזהב וגם לדירות של צעירים. המראה קלאסי, ההפעלה בטיחותית והשימוש בו נוח ופשוט. אל תסגרו עסקה על תריסים רגילים מבלי לבחון הצעת מחיר תריסים למטר על תריס אלומיניום חשמלי. התריס הזה עתיד להעלות את הערך של הנכס. 

כמה כדאי לשלם על תריסים חדשים?

רובנו מחליפים תריסים לעתים רחוקות ובהתאם עלינו לבחון את המחיר כהשקעה לטווח הארוך. תריס איכותי יצליח לווסת את הטמפרטורה בבית כך שאתם תשלמו פחות בעבור הפעלת מזגן או אמצעי חימום. הבחירה בתריס איכותי תתבטא בשימוש נוח וממושך יותר. אל תמהרו להתפשר על הנוחות שלכם ב-20 השנים הבאות. החלפת תריסים היא לא עסק זול ולא כדאי להתמקד רק בחיפוש אחר מחירים זולים. עסקה טובה בתחום היא כזו שמסתיימת בהתקנה מקצועית של תריס איכותי ועמיד. 

מחיר תריסים למטר נקבע על פי העלויות של חומרי הגלם, הדגם ומנגנון הפתיחה והסגירה. מחיר תריסים למטר יהיה נמוך יותר כאשר בוחרים במנגנון הפעלה ידני ויקר יותר כאשר המנגנון חשמלי. כיום, תריס חשמלי הפך לסטנדרט ובודדים הם המקרים בהם נבחר מנגנון הפעלה ידני מיושן על פני מנגנון חשמלי. 

מה משפיע על מחיר תריסים למטר?

  1. המידות של הפתח
  2. מורכבות ההתקנה
  3. הדגם הנבחר
  4. סוג מנגנון הפתיחה
  5. תוספת של גימור מיוחד, זכוכית מבודדת/אטומה, צבע לא שגרתי

מחיר תריסים למטר נע בין 800 ל-2,000 שקלים בעבור מ"ר בדגמים של תריס גלילה חשמלי. תריסי הזזה נחשבים זולים יותר כך שתשלמו בעבורם 300-700 שקלים למ"ר. מחיר תריסים למטר בדגם גלילה עשוי אלומיניום יהיה 700-1,400 שקלים למטר. שימו לב, אם מדובר בחדר ממ"ד עליכם לציין זאת בכדי שנוכל לספק תריס מתאים. 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765986

אז מה היה לנו בכתבה?

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו