נעילה לחלונות הזזה

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

נעילה לחלונות הזזהמזל טוב, אתם עוברים בקרוב לבית חדש וכעת אתם שלב תכנון ובנית הבית. או שאתם עומדים כעת בפני שיפוץ מאסיבי שישדרג את הבית. ברור שתבחרו בחלונות אולומיניום שיותקנו על ידי חברה מקצועית ומנוסה. הרי אתם מחפשים את הכי טוב עבור הבית שלכם. רבים מכם גם יבחרו בחלונות הזזה כסוג החלונות שיותקן בבית. הרי חלונות הזזה נחשבים לחלונות איכותיים, אם הם מבוצעים נכון, נוחים לתפעול, אסתטיים ובייחוד אינם גוזלים מקום יקר מתוך שטח החדר, כאשר הם פתוחים. אבל האם חשבתם על נעילה לחלונות הזזה?

נעילה לחלונות הזזה -חובה בכל בית

אנחנו חברת אלומיניום איכותית ולא מתמקצעים בענף הפריצות אבל מהיכרותנו את השוק שנים רבות ומחשיפה למחקרים ונותנים, תרשו לנו להפתיע אתכם: רוב הפריצות והחדירות הפליליות לבתים לא נעשות דרך דלת הכניסה אלא דווקא דרך החלונות. אין זה משנה אם אלו חלונות הזזה, חלונות ציר או כל חלון אחר-  החלונות הן פירצה הקוראת לגנב. אין דבר מפחיד או מעכיר יותר מאשר התחושה שהביטחון האישי שלך ושל משפחתך נפגע שלא לדבר על הרכוש היקר. לחיות בלי חלונות אי אפשר- אז מה לעשות? להתקין נעילה לחלונות הזזה.

נעילה לחלונות הזזה אלומיניום יכולה להיות עבורנו המקפצה מחיים רדופים לחיים שקטים ושלווים בביטחון מלא. חלון בלי נעילה לחלונות הזזה כמעט אינו עמיד בפני פריצות. לעיתים, טלטול קל או משחק פשוט עם המנגנון והוא נפרץ. לעומת זאת, מנגנון נעילה שמוטמע בתוך מערכת החלון- יהיה אפקטיבי בפני ניסיונות נואלים שכאלו.

לא רק פריצות לבית

והנה עוד סיבות להתקין נעילה לחלונות הזזה: הילדים שלכם. ילדים הם עם שובב וסקרן. לצערנו, הסקרנות הזו יכולה להיות מסוכנת. נפילות ילדים שמטפסים על חלונות תמיד מפחידות ומבהילות. מנגנון נעילה נוסף, מעבר לסגירה הרגילה של החלון, יקשה עליהם מאוד ויהפוך את פתיחת החלון עצמאית על ידם לכמעט בלתי אפשרי עבורם.

אל הבית אנחנו שומרים ובצדק. אבל מה על המשרד או העסק שלנו. שם יש לכם מסמכים חשובים, כסף או דברים בעלי ערך רב אחר. חזיתות חנויות, עסקים ומשרדים כמעט תמיד פונים לאזורים ציבוריים – חשופים הרבה יותר ומרתיעים מפני פריצה. אבל החלונות הם בדרך כלל במקומות נסתרים יותר. עם נעילה לדלתות הזזה, הגנב ינסה אבל לא יצליח.

יתרונות נעילה לחלונות הזזה

נתחיל באסתטיקה. זו גם התשובה לשאלה: למה לא בעצם סורגים? ובכן, סורגים בהחלט יעשו את העובדה אבל הם לא יפים לעיין. כמעט מכערים את הבית. גם מפריעים למי שרוצה להשקיף החוצה מתוך הבית, שלא לדבר על תחושת הכליאה והמחנק שהם מותירים. אז אם אפשר לקבל רמת הגנה טובה עם משהו יותר אסתטי, יפה, המשתלב בטבעיות בחלון – הרי שזה עדיף. מנגנון הנעילה מותקן על פרופיל האלומיניום ועל כן הוא אינו מובחן ואינו מפריע ויזואלית.

נעבור לנושא הבטיחות החשוב כל כך. מנגנון נעילה שכזה עונה על כל הדרישות. הוא מקשה על פורצים. הוא יכול למנוע מילדים ליפול או צאת דרך החלון ובעיקר, הוא יעניק לכם תמיד שקט נפשי והרבה תחושת בטחון. והיתרון הנוסף שנעילת חלונות הזזה היא ממש לא יקרה. ניתן לעשות אותה ביחד עם תכנון והתקנת החלונות ולקנות בכסף קטן, שקט גדול.

לבד או עם מקצוענים?

יש סוגים שונים של נעילה לחלונות הזזה. חלקם עם מנגנונים פשוטים מאוד ואחרים עם מתוחכמים. חלק, ניתן להרכיב גם בכוחות עצמכם. אנחנו ממליצים לכם, לא לדחות ולבצע את התקנת מערכת נעילה לחלונות הזזה אחרי שהחלונות כבר קבועים אלא לעשות זאת על ידי החברה המייצרת לכם את החלון ומתקינה אותם. כך מובטח לכם שההתקנה תהיה איכותית ותשיג את מטרותיה ושמנגנון הנעילה ישתלב היטב בפרופילים ובחלון עצמו. 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה?

אולי יעניין אתכם גם...

אזור מרכז

אזור השרון

אזור צפון

אזור דרום

אזור ירושלים מודיעין

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!