סגירת מרפסת זכוכית מתקפלת מחיר

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

סגירת מרפסת זכוכית מתקפלת מחירסגירת מרפסת זכוכית מתקפלת מחיר

חושבים לחדש את הבית? סגירת מרפסת זכוכית מתקפלת מציעה לנו עיצוב איכותי, נוח לכל כיס, ונוח לכל בית. יש יתרונות רבים לסגירת מרפסת זכוכית מתקפלת, כמו השטח המצומצם אותה הסגירה תופסת, המחיר אותו נשלם, וגם הגמישות בה ניתן להתקין כמעט בכל בית את מרפסת זו.

 

סגירת מרפסת זכוכית מתקפלת מחיר – מה משפיע על המחיר?

הגורמים אשר משפיעים על המחיר של סגירת מרפסת זכוכית הם: סדר גודל המרפסת, חומר, חברה וסוג הסגירה. בדרך כלל המחיר עבור סגירת מרפסת זכוכית מתקפלת ינוע בין 600 ש"ח ועד 1,200 ש"ח למ"ר, כאשר המחיר הגבוה יותר יהיה עבור סגירת מרפסת זכוכית מתקפלת אשר עובדת על מנוע חשמלי. כמו כן, חשוב להדגיש כי ברגע בו אתם יוצרים קשר עם חברה מקצועית ואמינה, היא תעניק לכם אחריות וסביר להניח שתקבלו שירות מקצועי יותר ואמין יותר לטווח הארוך.

 

סגירת מרפסת זכוכית מתקפלת מחיר – היתר

כיום עבור כל סגירה של חדר יש לבקש היתר בניה. עם זאת, כאשר מדובר על תהליך סגירת מרפסת זכוכית, ההליך משתנה מעט בשל רפורמת הפרגולות. כמובן, יש תמיד יוצא מן הכלל בהתאם לסדר גודל העבודה. עליכם כן יהיה לעבור הליך קצר של הודעה לרשויות, ובקשת היתר, אך לא תהליך ארוך כפי שנהוג בדרך כלל על מנת לקבל היתר בניה.

ראו גם: חלון כפול נגד רעש מחיר.

למה לא בטון?

אוקיי, רוצים לסגור מרפסת? למה לא להשתמש בבנייה המסורתית של פעם ולסגור את המרפסת באמצעות בטון, בניה קלה וכן הלאה… אם נשווה את מחיר השימוש בבטון לעומת סגירת מרפסת זכוכית מתקפלת חשמלית, נוכל לראות שהמחירים יהיו בעלי פער משמעותי כאשר היתרונות של מרפסת הזכוכית עולים על השימוש בבטון, הן מבחינת מחיר והן מבחינת יעילות. כאשר מדובר על בניה קלה, המחירים יכולים להיות די זהים, אולי מעט יותר מאשר זכוכית מתקפלת. עם זאת, בהשוואה של איכות הבידוד והאטימות, זכוכית מתקפלת מציעה לנו בידוד ואטימות ברמה גבוהה יותר מאשר בניה קלה. 

סוגי מרפסות זכוכית

ישנם מספר סוגים של סגירות מרפסת זכוכית אותם נציין כעת, לכל אחד מהסוגים יש את היתרונות והחסרונות שלהם:

מרפסת זכוכית עם חלונות הזזה – למעשה מדובר על ויטרינות, חלון כנפיים אשר משמש כפיתרון זול יחסית עבור סגירת המרפסת. היתרון אשר בא לידי ביטוי הוא במחיר ההשקעה שלכם, אך החסרונות הם שלא ניתן להתקין את סוג זה על כל חלון מכיוון שמסילת חלונות הזזה תופסת שטח גדול יותר, החלון נפתח כלפי פנים ברוב המקרים, וגם יש קושי בתחזוקה שלו.

מרפסת זכוכית חשמלית – אחד החידושים של השנים האחרונות הוא למעשה חלונות זכוכית מתקפלות אשר יכולות להיסגר ולהיפתח על ידי לחיצת כפתור. חלונות אלו מכונים חלונות וילון זכוכית כפי שציינו, אלו חלונות שמחירם אמנם לא נמוך, אך שווה כל שקל. החלונות עובדים על ידי מנוע חשמלי אשר מותקן על ידי מתקין מוסמך מטעם אותה חברה אשר רכשתם ממנה את מרפסת הזכוכית.

מלבד לאלו שציינו זה עתה ניתן לבחור בעוד סוגים של סגירת מרפסת זכוכית מתקפלת, לדוגמא מרפסת זכוכית מתקפלת בשילוב של מסגרות אלומיניום. מה שחשוב הוא להתאים את מיקום ההתקנה לסוג ההתקנה הרצויה, שכן לא בטוח שבכל מקום יהיה מתאים להשתמש בסגירת מרפסת זכוכית מתקפלת. במקרים מסוימים יהיה צורך בבניית מסילה חדשה ותשתית נקייה עבור סגירת המרפסת. 

 

סגירת מרפסת זכוכית מתקפלת מחיר – מה זה?

מרפסת זכוכית מתקפלת מכונת גם בתור וילון זכוכית. מרפסת זכוכית מתקפלת נחשבת לסוג סגירת מרפסת איכותית ביותר בשל האטימות הגבוהה אותה היא מייצרת ומעניקה בנוסף לכך פתרונות קירוי רבים. היתרון הראשון הוא שהנפקת האישורים עבור סגירת מרפסת זכוכית אינם מצריכים מאיתנו הליך בירוקרטי נוקשה בדומה לכל תהליך אחר של סגירת חדר. יתרון נוסף הוא שניתן להלביש את מרפסת הזכוכית גם על מרפסת אלומיניום, וילון זכוכית הוא מוצר מאוד נגיש ומאוד גמיש. מלבד לכך, בניגוד לסוגי סגירות מרפסות אחרות ניתן לפתוח את מרפסת הזכוכית בצורה שכמעט אינה תופסת שטח, וכמו כן הפתיחה היא של כ-95% מהשטח.  

סגירת מרפסת מחירסגירת מרפסת מחיר מעוניינים לסגור מרפסת בבית? קיימות מספר טכניקות בטווחי מחיר משתנים. סגירת מרפסת מעניקה לכם חדר נוסף בבית. אם אתם זקוקים לחדר נוסף ויש לכם מרפסת שאנכם מרבים להשתמש בה – מצאתם את הפתרון! סגירת מרפסת שמתוכננת נכון יוצרת מתחם מבודד מחום וקור שאפשר להתקין בו מזגן. המתחם הסגור החדש שיצרתם עתיד לשמש אתכם בכל חודשי השנה ללא תלות במזג האוויר. סגירת מרפסת צמודה לסלון מרחיבה את שטח הסלון ומגדילה את חלל המגורים. 

אלו אישורים צריך בשביל לסגור מרפסת?

בעבר, סגירת מרפסת הייתה הליך מורכב שדרש קבלת היתרים מהרשויות. חוק המרפסות הפך את הפרויקט כולו לפשוט, מהיר והרבה פחות יקר. אם אתם מבצעים סגירת מרפסת בשיטת שמוגדרת כקלה והדבר אינו משפיע על דירות השכנים או משנה את חזית הבניין – דרוש לכם רק אישור מהיר שניתן מהרשות המקומית. 

סגירת מרפסת מחיר זול מול יקר, מה הכי משתלם?

מחירים של סגירת מרפסת נקבעים על פי מורכבות העבודה ועלויות של חומרי גלם. המחיר יהיה זול יותר כאשר תבחרו בסגירת מרפסת עם פרגולה או אלומיניום. סגירה של מרפסת עם בטון ובלוקים דורשת עבודה ממושכת ומלווה בעלויות גבוהות. כיום, הבחירה בטכניקות בנייה קלה היא הפופולרית ביותר. כך למשל, אפשר להזמין סגירת מרפסת מחיר אטרקטיבי על בסיס אלומיניום. האלומיניום ידוע כחומר גלם עמיד, נוח לעבודה, קל משקל וגם זול. הוא אינו מפתח חלודה ומתאים בדיוק לאקלים הישראלי. 

מתי כדאי לסגור מרפסת עם חלונות זכוכית?

המילה האחרונה בתחום שייכת לקירות זכוכית שמוחזקים בתוך מסגרת אלומיניום. השימוש בזכוכית מכניס אל הבית אור טבעי ומראה יוקרתי. אם אתם מעוניינים להמשיך ליהנות מבית מואר ומהנוף תבחרו בסגירה על בסיס חלונות זכוכית. ההמלצה היא על שימוש בזכוכית בידודית או טריפלקס שידועות ביכולת לבודד חום/קור ולהשאיר את הרעשים מחוץ לבית. זכוכית טריפלקס נחשבת לבטיחותית יותר היות ובמקרה של שבר היא אינה מתנפצת אלא רק נסדקת. 

סגירת מרפסת מחיר למבנה לא מקורה

אם המרפסת שלכם אינה מקורה (לא כוללת גג) ההליך כולו צפוי להיות מורכב ויקר יותר. על מנת לסגור את המתחם יש לבנות תחילה גג. סגירת מרפסת מקורה נחשבת לפשוטה יותר היות וכל מה שצריך לעשות זה לבנות קירות. קיימת אופציה של סגירת מרפסת מהירה עם יריעות שמשונית תוך שימוש במבנה פרגולה כגג. אם אנכם בטוחים כיצד אפשר יהיה לסגור את המרפסת שלכם אנחנו כאן בשביל לייעץ ולהמליץ. את כל סוגי המרפסות אפשר לסגור, צריך רק למצוא את הטכניקה המתאימה לתנאים בשטח, לשימוש העתידי ולתקציב. 

סגירת מרפסת מחיר, איך מחשבים?

עלות של סגירת מרפסת מחושבת על פי מ"ר. כאשר שטח המרפסת הוא מעל 6 מ"ר המחיר נקבע על פי מ"ר. סגירה של מרפסות קטנות יותר מתומחרת לפי פרויקט ולא על פי מ"ר. תוספת של פרופיל דקורטיבי מברזל או מאלומיניום מהווה תוספת במחיר. חשוב לזכור שחלונות לא מחליפים בכל שנה וגם לא בכל 5 שנים כך שכדאי להשקיע בדגם איכותי. סגירת מרפסת עם פרופיל בלגי נחשבת לבחירה באיכות ללא פשרות עיצוב (סגירת מרפסת מחיר 1,100-2,000 שח למ"ר). 

האם כדאי להוסיף גם תריסים?

תריסים מאפשרים גם הצללה כאשר אתם שולטים בכמות האור שנכנסת אל הבית. ניתן לבחור בין תריסים חשמליים לבין תריסים בהפעלה ידנית. תריסי אלומיניום נחשבים לעמידים ואיכותיים יותר בהשוואה לפלסטיק שיהיה זול יותר. קיימת אופציה להתקנת תריסי אור שמאפשרים כניסת אור לבית בעוד הוא מוצל. 

סגירת מרפסת זכוכית מחיר

חושבים על דרך מקורית לחדש את הבית? סגירת מרפסת זכוכית מקנה לנו שדרוג מהותי לבית, וכל זה תוך זמן קצר של עבודה. סגירת מרפסת זכוכית יכולה להתאים לכם בית, אך עליכם תחילה לקבל היתר בניה עבור סגירת חדר. בשביל להבטיח  שתקבלו את העבודה האיכותית ביותר תוך כדי מתן אישורים אשר יקנו לכם את הרשות לסגור את המרפסת, עליכם לבחור בחברה מקצועית אשר תלווה אתכם לאורך התהליך.

ראו גם: תריס חשמלי חיצוני מחיר.

סגירת מרפסת זכוכית מחיר – איך זה עובד?

סגירת מרפסת זכוכית מאפשרת לנו להנות גם מעיצוב חסר תקדים אשר נראה יוקרתי, אך לאו דווקא יקר כפי שאתם חושבים. היתרון הוא שניתן להשתמש במרפסת הזכוכית כראות עינינו ואין אנו מוגבלים מאף בחינה. ניתן לסגור את המרפסת ללא הרגשה של חציצה בין פנים הבית והחוצה לו. כמו תריס פשוט, גם חלונות זכוכית מאפשרים אסיפה של כל זכוכית לצידה. לא מדובר על זכוכית פשוטה ושבירה, מדובר על סוגי זכוכיות שונים אשר עמידים בפני תנאי מזג אוויר שונים, זכוכית בעלת מספר שכבות, עמידות בפני שינוי אקלים משמעותיים ורוחות. כמו כן, אינכם מוגבלים מפני פתיחה מוגבלת בדומה לדלתות הזזה סטנדרטיים. ההתקנה נעשית באופן אינדיבידואלי המשתנה בהתאם למורכבות העבודה, גודל המרפסת, סוג הפתח, שיטת העבודה וכן הלאה. 

עשוי לעניין אתכם: דלתות יציאה למרפסת מחירים – דלת מעוצבת ועמידה במחיר משתלם!

סגירת מרפסת זכוכית מחיר – ממה מושפע המחיר?

כמו בכל שיטת תמחור, גם כאן המחיר מושפע מכמה גורמים. תחילה עליכם לוודא את אופי הגבייה של החברה מולה אתם עובדים. האם המחיר הוא לפי מ"ר ובנוסף מחיר עבור חומרי גלם, זמן עבודה וכו', או שמא כוללים את מחירי זמן העבודה והתוספות הנלוות לכך כבר במחיר לפי מ"ר. לאחר מכן עליכם לדעת כי המחיר מושפע גם מסוג חומר הגלם בו בחרתם, סוג הסגירה שבחרתם, מורכבות העבודה, גודל המרפסת, החברה עצמה והניסיון שלה, והיתרים ואישורים. כדי להבטיח תהליך פשוט יותר עליכם ליצור קשר עם חברה מקצועית אשר  תהיה לכם לעזר לאורך כל התהליך. סגירת מרפסת זכוכית אמנם מצריכה מאיתנו מאמץ בתחילת הדרך, אך המאמץ בהחלט משתלם כאשר  אתם רואים את התוצאה הסופית.

 

סגירת מרפסת זכוכית מחיר – יתרונות

לסגירת מרפסת זכוכית יש מספר רחב של יתרונות, כמו לדוגמא שמרפסת זכוכית היא פתרון רב עונתי, כאשר חם מדי ניתן לסגור את המרפסת, כאשר יש מזג אוויר נעים ניתן לפתוח את המרפסת. כמו כן, המראה הפנורמי של מרפסות זכוכית מעניקות לנו הרגשה רחבה יותר של חלל הבית, וכמו כן אנו נהנים מנוף מרהיב ללא שום דבר שיכול לעמוד בדרכנו. בשל הקדמה הטכנולוגית והמוצרים אשר כלולים בתוך מרפסות זכוכית, סגירת המרפסת הינה עמידה, חדשה וישנן שיטות שונות כמו שיטת צל וילון המאפשרות לנו קלות רבה בתפעול המוצר. והיתרון הנוסף והמשמעותי שיש בסגירת מרפסת זכוכית הוא שיש אפשרות להתאמת העיצוב לפי הטעם האישי שלכם, אין מספר דגמים בודדים, אלא אתם יכולים לעצב את סגירת המרפסת בבית שלכם לפי טעם אישי.

סגירת מרפסת זכוכית מחיר

הסוג הפופולרי ביותר של סגירת מרפסת הוא פרופיל אלומיניום, הוא גם נחשב לאחד הסוגים היותר משתלמים כלכלית. מלבד לכך שסוג זה מספק לנו אטימות מוחלטת, בידוד ומגוון רחב של עיצובים, הוא גם קל מאוד להתקנה. סוג זה יעלה לכם בין 700 ש"ח ועד 1,600 ש"ח עבור מ"ר. הטווח רחב בגלל שיש מספר של פרופילי אלומיניום עבור סגירת מרפסת, יש את הפרופיל הבלגי אשר מעניק לנו מסגרת עדינה ודקה ולו מספר דגמים. כמו כן יש פרופילים אחרים קלאסיים אשר נקבעים על פי עיצוב אישי. בדרך כלל פרופיל בלגי יהיה יקר יותר, אך גם עמיד ואיכותי יותר.

 

סגירת מרפסת זכוכית מחיר – הכירו את החוק

חשוב להכיר כי כל סגירה של חדר מחייבת אתכם בהגשת מסמכים רצויים על מנת שתוכלו לקבל היתר בניה. לכן, יש חשיבות רבה לבחור בחברה בעלת רישיון אשר תסייע לכם בסגירת מרפסת זכוכית. חברה אשר עובדת ללא רישיון איננה בעלת יכולת לקבל היתר פניה מטעם הרשויות. הרישיון הינו רישיון קבלני אשר לו סיווגים שונים, בכל הנוגע להיתר בניה חובה היא להחזיק ברישיון קבלני ככלל. 

סגירת מרפסת מחיריםסגירת מרפסת מחירים

סגירת מרפסת היא לא עוד שינוי קטן בבית והשפעתה על איכות החיים בבית יכולה להיות דרמטית. סגירת מרפסת יכולה לשרת מטרות שונות, החל מסגירה חלקית לטובת מחסן או מרפסת שמש סגורה, דרך סגירה מלאה לטובת מסגרת שמש סגורה וכלה בסגירה מלאה לטובת הפיכת המרפסת לחדר לכל דבר ועניין. בהתאם לכך, בפרויקט סגירת מרפסת מחירים יכולים להשתנות מאוד ממקרה למקרה, בהתאם למטרת הסגירה שממנה נגזרים גם חומרי הגלם, כמות חומרי הגלם, היקף המאמץ והעבודה וכן הלאה. כמו כן, חשוב לזכור שמדובר בשינוי מבני לכל דבר ועניין ולכן ייתכן שתידרשו להיתר בנייה לפני הזנקת הפרויקט.

 

נתחיל דווקא בהיתר הבנייה

כאמור, בפרויקט סגירת מרפסת מחירים יכולים להשתנות מאוד בהתאם למאפייני המרפסת וסוג והיקף הסגירה הנדרשת. יחד עם זאת, עוד לפני שמדברים על המחיר, חשוב לציין שסגירת מרפסת היא שינוי מבני לכל דבר ועניין ובהתאם לכך, מחייבת הוצאת היתר בנייה. בשנים האחרונות, בעקבות רפורמת הפרגולות, רשויות מקומיות רבות בחרו להחריג את סגירות המרפסת מרשימת השינויים המבניים הדורשים הוצאת היתר בנייה, אם כי לרוב מדובר על מפרט ספציפי שמוחרג וכל סטייה מהמפרט הזה עשויה בהחלט לדרוש היתר. כדי לדעת האם אתם צריכים להוציא היתר בנייה ועל פי הצורך גם לקבל אותו לידכם, מומלץ תחילה לפנות לרשות המקומית שבתחומה ממוקם הבית ולברר את סוגיית היתרי הבנייה עבור סגירת מרפסת.

וכעת לסגירה עצמה – כמה היא עולה?

חיפוש מידע על מחירי שירותים ומוצרים באינטרנט נועד כדי לספק לכם את התשתית העובדתית שעל בסיסה תוכלו לקבל החלטה. זה נכון שאתם לא צריכים סכום מדויק כדי להחליט האם אתם ממשיכים קדימה אם לאו ואתם בהחלט יכולים להסתפק בטווח מחירים, שיעניק לכם תמונה כללית לגבי ההוצאה העומדת בפניכם. אלא שבמקרים רבים, כמו למשל המקרה של סגירת מרפסת מחירים יכולים לנוע על פני טווח רחב מאוד. במקרה כזה, חשיפה לטווח המחירים הקיימים יכולה אפילו לפגוע במטרה, כשמצד אחד אתם עלולים לחשוש ממחיר גבוה מדי כשבפועל הסגירה תעלה לכם הרבה יותר זול ולהיפך. ככלל, אם אתם שוקלים את האופציה לסגור את המרפסת, אתם רוצים לקחת בחשבון טווח מחירים שמתחיל באלפי שקלים לכיוון עשרת אלפים שקלים ועד מספר עשרות אלפי שקלים.

 

מה משפיע על עלות הסגירה?

בפרויקט סגירת מרפסת מחירים יכולים להיות מושפעים משורה של גורמים, החל ממאפייני המרפסת כמו שטח, קומה, מצב התחלתי, תשתיות קיימות וכן הלאה וכלה בסוג הסגירה המבוקשת: סגירת זכוכית אלומיניום, סגירת עץ, סגירת בלוקים, סגירת בנייה קלה עם פאנלים מבודדים וכן הלאה. בכל מקרה כזה, נבחנים כל הפרמטרים המעורבים בפרויקט ובהתאם לכך נגזר המחיר ללקוח הספציפי. ישנן מרפסות קטנות בשטח של 10 מ"ר פלוס מינוס, שסגירתן בעץ, בנייה קלה או אלומיניום וזכוכית יכולה להיות הקצה התחתון של טווח המחירים, אך סגירתן בבנייה כבדה עם בלוקים יכולה להקפיץ את המחיר כלפי מעלה. אם המרפסת ממוקמת בקומת קרקע, המחיר יהיה שונה לגמרי מאשר אם היא ממוקמת בקומה 10. סגירה של מרפסת גדולה בשטח של 20 ואפילו 30 מ"ר, יכולה להגיע כבר לעשרות אלפי שקלים ולעשרות רבות של אלפי שקלים אם מדובר בסגירה כבדה עם בלוקים.

על כן, בכל מה שקשור לפרויקט סגירת מרפסת מחירים הוא נושא שאתם רוצים לבחון באופן פרטני באמצעות תכנון הסגירה ולאחר מכן קבלת הצעות מחיר מכמה ספקים כדי לדעת בדיוק כמה יעלה לכם הפרויקט. הצעות מחיר ניתנות בחינם ואין שום סיבה שתימנעו מיציאה לדרך לפחות בהיבט הזה.

מחירון תריסים התקנה ותיקון עבור תריסי הזזה

התקנה/תיקוןמחיר טווח תחתוןמחיר טווח עליוןהערות
מחיר של תיקון תריסי גלילה בשל תקלה בקפיץ, החלפה של הקפיץ. 260 ש“ח480 ש“ח
מחיר החלפה של רצועות בתריסים חשמליים 340 ש“ח490 ש“ח
מחיר החלפת שלבים בתריסים רגילים, תריסי הזזה 320 ש“ח440 ש“חמחיר להחלפת תריס אחד, כל תריס נוסף תוספת של 20-30 ש“ח.
מחיר החלפת שלבים לתריסים מסוג רפפות 340 ש“ח460 ש“חמחיר להחלפת שלב אחד, כל תריס נוסף, תוספת של 50-60 ש“ח.
מחיר החלפת תופסנים 320 ש“ח420 ש“חהמחיר הוא לזוג כולל העבודה עצמה.
מחיר החלפת ידיות למנוף 280 ש“ח430 ש“ח
מחיר החלפת גלגלים בשילוב בדיקה של המסילה320 ש“ח470 ש“ח
מחיר החלפת מסילה 400 ש“ח550 ש“חהמחיר עבור זוג מסילות

מחירון תריסים התקנה ותיקון עבור תריסי גלילה ידניים

התקנה/תיקוןמחירון טווח תחתוןמחירון טווח עליוןהערות
מחיר החלפה של הרצועה בתריס.380 ש“ח580 ש“חהעדיפו רצועת ניילון עם רמת עמידות טובה. המחיר של ההחלפה, אמור לכלול את השירות וגם את הרצועה עצמה.
מחיר תיקון של תריסי גלילה ידניים שנתקעו.380 ש“ח580 ש“חהמחיר משתנה והוא תלוי בסיבה להיווצרות התקלה.
מחיר תיקון מנגנון תריס גלילה. 380 ש“ח550 ש“חהמחיר הסופי ייקבע לפי המנגנון שייבחר, כלומר בהתאם לסוג שלו.
מחיר התקנה של מנגנון כוח לתריס גלילה440 ש“ח800 ש“חמתאים רק עבור תריסים מסיביים, לא להחלפה לתריסים חשמליים.
מחיר הוספת מעצור120 ש“ח170 ש“חהמחיר לא כולל את עלות הביקור של הטכנאי.
מחיר החלפה שך קפיץ בתריס גלילה380 ש“ח520 ש“חהמחיר הסופי ייקבע לפי סוג הקפיץ אותו יש להחליף.
מחיר החלפת שלב בתריס גלילה. 380 ש“ח650 ש“חהשירות כולל בדיקה של השלבים כדי לזהות מה תקול ומה דורש החלפה.
מחיר שדרוג תריס גלילה לתריס חשמלי 650 ש“ח1,800 ש“חהמחיר הוא למ“ר.

מחירון תריסים התקנה ותיקון עבור תריסים חשמליים

התקנה/תיקוןמחירון טווח תחתוןמחירון טווח עליוןהערות
מחיר החלפת שלב בתריסים חשמליים380 ש“ח620 ש“חהמחיר הוא עבור שלב אחד בתריס, כל החלפה נוספת של שלב בעלות 80-220 ש“ח
מחיר תיקון תריסים חשמליים תקועים 430 ש“ח880 ש“חהמחיר משתנה ותלוי ברובי במיקום שבו התריס נתקע
מחיר החלפה של מתג הפעלה בתריס חשמלי 380 ש“ח550 ש“ח
מחיר תיקון תקלה הנוצרת כתוצאה מנתק בין השלבים 380 ש“ח580 ש“חהתיקון אמור לכלול גם כיוון של המנוע
מחיר תיקון רצועות בתריס חשמלי 440 ש“ח560 ש“חתפקיד הרצועות הוא לדאוג שהתריס לא יפול
מחיר תיקון/כיוון מנוע תקול בתריס חשמלי 440 ש“ח560 ש“ח
מחיר התקנת שעון שבת בתריס חשמלי440 ש“ח800 ש“ח
מחיר התקנת מנוע עם מנואלה בתריס חשמלי700 ש“ח1,800 ש“ח
מחיר מנוע תריס חשמלי המכיל שלבים מוקצפים700 ש“ח1,900 ש“חמחיר הסופי יקבע לפי משקל התריס שמנוע צריך להרים
מחיר מנוע עם שלבים עשויים אלומיניום מסוג משוך לתריס חחשמלי800 ש“ח2,200 ש“חהמחיר של המנוע אמור לכלול בתוכו גם את מחיר העבודה

התקנה או תיקון של תריסים לפי הסוג שלהם מחירון

עלות התקנהטווח תחתוןטווח עליוןמחירון
מחיר התקנה של תריסי הזזה380 ש“ח900 ש“חלכל תריס יש מחיר מעט שונה לפי גודל המפתח וגם על פי סוג השלבים שבוחרים
מחיר התקנה תריסי ציר380 ש“ח1,200 ש“חהמחיר הוא למטר רבוע. ניתן לבחור בין שלבים עשויים פלסטיק או שלבים עשויים אלומיניום
מחיר התקנה תריסי גלילה מסוג ידני600 ש“ח1,500 ש“חהמחיר שנקבע הוא למ“ר בשילוב רצועה קפיץ ומערכת מנגנונית
מחיר התקנה תריסים מסוג חשמלי700 ש“ח2,200 ש“חהמחיר שנקבע הוא למ“ר והוא כולל את הארגז ואת המנוע. המחיר הסופי נקבע לפי סוג השלבים שבוחרים
מחיר התקנה תריסים בממ“ד700 ש“ח1,400 ש“חהמחיר של התריסים הוא למטר רבוע וההתקנה חייבת להתבצע על פי התקנים העדכניים שמוציאים בהנחיות מטעם פיקוד העורך
מחירים התקנת תריסים מסוג אור 700 ש“ח2,200 ש“חהמחיר הוא למ“ר

עלויות ומחירים לשלבים עבור תריסי גלילה

מחיר מוצרטווח תחתוןטווח עליוןהערות
מחיר שלבים אלומיניום מסוג מוקצף400 למ“ר800 ש“חמדובר בשלבים דקים באופן יחסי שמטרתם לבודד בצורה טובה יותר
מחיר שלבים אלומיניום מסוג משוך700 ש“ח1,100 ש“חהשלבים עשויים מסגסוגת של אלומיניום עבה במיוחד ונחשבים לעמידים וחזקים מאוד
מחיר שלבים מסוג אור 800 ש“ח1,300 ש“חשלבים המאפשרים שליטה מלאה באור ובאוויר שנכנסים אל תוך החלל

עלויות ומחירים עבור החלפת תריסים

עלות החלפה לפי סוג התריסיםטווח תחתוןטווח עליוןהערות
מחיר החלפת תריס עם שלבים מסוג פלסטיק 380 ש“ח900 ש“חהמחיר מושפע מהסוג פלסטיק.
מחיר החלפת תריס צירים עם שלבים של אלומיניום480 ש“ח1,400 ש“ח
מחיר החלפת תריסי הזזה עם שלבים עשויים פלסטיק430 ש“ח1,400 ש“חלא מתאים לצד עם שמש מרובה
מחיר החלפת תריסי הזזה עם שלבים עשויים אלומיניום480 ש“ח1,400 ש“ח
מחירת החלפת תריסי גלילה עם פלסטיק - ידני380 ש“ח1,400 ש“חהמחיר קשור לגודל של התריס ולסוג התריסים החדשים
מחיר החלפת תריסי אלומיניום - ידני430 ש“ח1,100 ש“חהמחיר הוא למ“ר
מחיר החלפת תריסים חשמליים מסוג גלילה עם שלבים מפלסטיק430 ש“ח1,300 ש“חהמחיר הוא למ“ר
מחיר החלפת תריסים חשמליים עם שלבים מאלומיניום500 ש“ח1,500 ש“חהמחיר נקבע לפי המנוע

תריסים התקנה ותיקון מחירון ועלויות

סוג התריססוג השלביםסוג התיקון טווח מחירים
עלות תריסי גלילה ידנייםשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהתקנה תריסים מחדש 350-1,000 ש“ח
עלות תריסי גלילה ידנייםשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהחלפה של תריסים ישנים350-900 ש“ח
עלות תריסי גלילה ידנייםשלבים עשויים אלומיניוםהתקנה תריסים מחדש 280-1,110 ש“ח
עלות תריסי גלילה ידנייםשלבים עשויים אלומיניוםהחלפה של תריסים ישנים280-1,300 ש“ח
עלות תריסי גלילה חשמלייםשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהתקנה תריסים מחדש 350-1,000 ש“ח
עלות תריסי גלילה חשמלייםשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהחלפה של תריסים ישנים280-1,000 ש“ח
עלות תריסי גלילה חשמלייםשלבים עשויים אלומיניוםהתקנה תריסים מחדש 280-1,300 ש“ח
עלות תריסי גלילה חשמלייםשלבים עשויים אלומיניוםהחלפה של תריסים ישנים280-1,400 ש“ח
עלות תריסים ונציאניםשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהתקנה תריסים מחדש 300-1000 ש“ח
עלות תריסים ונציאניםשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהחלפה של תריסים ישנים300-1,100 ש“ח
עלות תריסים ונציאניםשלבים עשויים אלומיניוםהתקנה תריסים מחדש 500-800 ש“ח
עלות תריסים ונציאניםשלבים עשויים אלומיניוםהחלפה של תריסים ישנים600-700 ש“ח
עלות תריסי הזזהשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהתקנה תריסים מחדש 220-700 ש“ח
עלות תריסי הזזהשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהחלפה של תריסים ישנים300-700 ש“ח
עלות תריסי הזזהשלבים עשויים אלומיניוםהתקנה תריסים מחדש 380-900 ש“ח
עלות תריסי הזזהשלבים עשויים אלומיניוםהחלפה של תריסים ישנים380-900 ש“ח
עלות תריסי צירשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהתקנה תריסים מחדש 380-880 ש“ח
עלות תריסי צירשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהחלפה של תריסים ישנים380-880 ש“ח
עלות תריסי צירשלבים עשויים אלומיניוםהתקנה תריסים מחדש 380-1,250 ש“ח
עלות תריסי צירשלבים עשויים אלומיניוםהחלפה של תריסים ישנים380-1,400 ש“ח

להלן מחירון ועלויות של תיקון תריסים

סוג תיקון לפי תקלהסוג התריס אותו יש לתקןטווח מחירים לתיקון
תקלה בארגז התריס גלילה180-320 ש“ח
תקלה בארגז התריס הזזה320-370 ש“ח
תקלה בארגז התריס צירים280-400 ש“ח
תקלה במנוע החשמלי של התריסגלילה280-1,100 ש“ח
תקלה במנוע החשמלי של התריסהזזה280-950 ש“ח
תקלה במנוע החשמלי של התריסצירים340-890 ש“ח
תקלה בשלבים של התריסים או בשלב אחרגלילה240-460 ש“ח
תקלה בשלבים של התריסים או בשלב אחרהזזה140-320 ש“ח
תקלה בשלבים של התריסים או בשלב אחרצירים140-320 ש“ח
תקלה ברצועות התריסיםגלילה160-370 שח
תקלה ברצועות התריסיםהזזה180-270 ש“ח
תקלה ברצועות התריסיםצירים180-780 ש“ח

להלן מחירון ועלויות של התקנת חלונות אלומיניום

סוג החלון וגודל סגנון פתיחהטווח מחירים
חלונות אלומיניום כנף בודדת גודל 80X80ציר500-1,200 ש“ח
חלונות אלומיניום כנף בודדת גודל 80X80הזזה על מסילות400-1,500 ש“ח
חלונות אלומיניום כנף בודדת גודל 80X80הזזה בכיס לתוך הקיר400-2,200 ש“ח
חלונות אלומיניום כנף בודדת גודל 100X100ציר740-1,600 ש“ח
חלונות אלומיניום כנף בודדת גודל 100X100הזזה על מסילות400-2,200 ש“ח
חלונות אלומיניום כנף בודדת גודל 100X100הזזה בכיס לתוך הקיר400-1,600 ש“ח
חלונות אלומיניום כפולים עם שתי כנפיים גודל 100X100ציר700-2,500 ש“ח
חלונות אלומיניום כפולים עם שתי כנפיים גודל 100X100הזזה על מסילות600-2,500 ש“ח
חלונות אלומיניום כפולים עם שתי כנפיים גודל 100X100הזזה בכיס לתוך הקיר700-2,500 ש“ח
חלון אלומיניום מסוג קיפ 60X100ציר500-900 ש“ח
חלון אלומיניום מסוג קיפ 60X100הזזה על מסילות400-900 ש“ח
חלון אלומיניום מסוג קיפ 60X100הזזה בכיס לתוך הקיר600-900 ש“ח
חלון אלומיניום מסוג דריי קיפ 100X100ציר900-1,900 ש“ח
חלון אלומיניום מסוג דריי קיפ 100X100הזזה על מסילות1,100-1,700 ש“ח
חלון אלומיניום מסוג דריי קיפ 100X100הזזה בכיס לתוך הקיר1,000-1,200 ש“ל

מחירון ועלויות התקנה של חלונות

סוג החלוןפרופילטווח מחירים
הזזהבלגי עשוי אלומיניום180-1,700 ש“ח
הזזהבלגי עשוי ברזל400-1,200 ש“ח
הזזהאלומיניום קלאסי500-1,800 ש“ח
הזזהאלומיניום בשילוב עץ700-900 ש“ח
הזזהפרופיל עשוי עץ מלא700-4,500 ש“ח
קיפבלגי עשוי אלומיניום70-1,200 ש“ח
קיפבלגי עשוי ברזל400-1,200 ש“ח
קיפאלומיניום קלאסי300-1,300 ש“ח
קיפאלומיניום בשילוב עץ500-3,500 ש“ח
קיפפרופיל עשוי עץ מלא300-2,700 ש“ח
דריי קיפבלגי עשוי אלומיניום
דריי קיפבלגי עשוי ברזל180-2,300 ש“ח
דריי קיפאלומיניום קלאסי1,000-1,200 ש“ח
דריי קיפאלומיניום בשילוב עץ600-2,000 ש“ח
דריי קיפפרופיל עשוי עץ מלא600-3,200 ש“ח
כיסבלגי עשוי אלומיניום450-3,200 ש“ח
כיסבלגי עשוי ברזל1,400-1,600 ש“ח
כיסאלומיניום קלאסי700-2,500 ש“ח
כיסאלומיניום בשילוב עץ1,200-1,600 ש“ח
כיספרופיל עשוי עץ מלא1,300-1,600 ש“ח
צירבלגי עשוי אלומיניום700-1,700 ש“ח
צירבלגי עשוי ברזל1,000-1,200 ש“ח
ציראלומיניום קלאסי500-1,600 ש“ח
ציראלומיניום בשילוב עץ500-800 ש“ח
צירפרופיל עשוי עץ מלא600-700 ש“ח

להלן עלויות ומחירון של תיקון חלונות לפי סוג התיקון5.xlsx

סוגי תיקוניםטווח מחירים
אטם זיגוג אטם מרכזי תקול180-400 ש“ח
סרגל זיגוג תקול180-400 ש“ח
הלבשת חלון140-360 ש“ח
חלונות הזזה גלגלים תקולים140-460 ש“ח
צירים חלונות תקולים220-370 ש“ח
תיקון נזילות בעקבות בעיות איטום180-370 ש“ח
החלפה של מסילות280-600 ש“ח

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה?

אזור צפון

אזור השרון

אזור מרכז

אזור דרום

אזור ירושלים מודיעין

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!