תוכן עניינים

סגירת מרפסת זכוכית מתקפלת מחיר

סגירת מרפסת זכוכית מתקפלת מחירסגירת מרפסת זכוכית מתקפלת מחיר

חושבים לחדש את הבית? סגירת מרפסת זכוכית מתקפלת מציעה לנו עיצוב איכותי, נוח לכל כיס, ונוח לכל בית. יש יתרונות רבים לסגירת מרפסת זכוכית מתקפלת, כמו השטח המצומצם אותה הסגירה תופסת, המחיר אותו נשלם, וגם הגמישות בה ניתן להתקין כמעט בכל בית את מרפסת זו.

 

סגירת מרפסת זכוכית מתקפלת מחיר – מה משפיע על המחיר?

הגורמים אשר משפיעים על המחיר של סגירת מרפסת זכוכית הם: סדר גודל המרפסת, חומר, חברה וסוג הסגירה. בדרך כלל המחיר עבור סגירת מרפסת זכוכית מתקפלת ינוע בין 600 ש"ח ועד 1,200 ש"ח למ"ר, כאשר המחיר הגבוה יותר יהיה עבור סגירת מרפסת זכוכית מתקפלת אשר עובדת על מנוע חשמלי. כמו כן, חשוב להדגיש כי ברגע בו אתם יוצרים קשר עם חברה מקצועית ואמינה, היא תעניק לכם אחריות וסביר להניח שתקבלו שירות מקצועי יותר ואמין יותר לטווח הארוך.

 

סגירת מרפסת זכוכית מתקפלת מחיר – היתר

כיום עבור כל סגירה של חדר יש לבקש היתר בניה. עם זאת, כאשר מדובר על תהליך סגירת מרפסת זכוכית, ההליך משתנה מעט בשל רפורמת הפרגולות. כמובן, יש תמיד יוצא מן הכלל בהתאם לסדר גודל העבודה. עליכם כן יהיה לעבור הליך קצר של הודעה לרשויות, ובקשת היתר, אך לא תהליך ארוך כפי שנהוג בדרך כלל על מנת לקבל היתר בניה.

 

למה לא בטון?

אוקיי, רוצים לסגור מרפסת? למה לא להשתמש בבנייה המסורתית של פעם ולסגור את המרפסת באמצעות בטון, בניה קלה וכן הלאה… אם נשווה את מחיר השימוש בבטון לעומת סגירת מרפסת זכוכית מתקפלת חשמלית, נוכל לראות שהמחירים יהיו בעלי פער משמעותי כאשר היתרונות של מרפסת הזכוכית עולים על השימוש בבטון, הן מבחינת מחיר והן מבחינת יעילות. כאשר מדובר על בניה קלה, המחירים יכולים להיות די זהים, אולי מעט יותר מאשר זכוכית מתקפלת. עם זאת, בהשוואה של איכות הבידוד והאטימות, זכוכית מתקפלת מציעה לנו בידוד ואטימות ברמה גבוהה יותר מאשר בניה קלה. 

סוגי מרפסות זכוכית

ישנם מספר סוגים של סגירות מרפסת זכוכית אותם נציין כעת, לכל אחד מהסוגים יש את היתרונות והחסרונות שלהם:

מרפסת זכוכית עם חלונות הזזה – למעשה מדובר על ויטרינות, חלון כנפיים אשר משמש כפיתרון זול יחסית עבור סגירת המרפסת. היתרון אשר בא לידי ביטוי הוא במחיר ההשקעה שלכם, אך החסרונות הם שלא ניתן להתקין את סוג זה על כל חלון מכיוון שמסילת חלונות הזזה תופסת שטח גדול יותר, החלון נפתח כלפי פנים ברוב המקרים, וגם יש קושי בתחזוקה שלו.

מרפסת זכוכית חשמלית – אחד החידושים של השנים האחרונות הוא למעשה חלונות זכוכית מתקפלות אשר יכולות להיסגר ולהיפתח על ידי לחיצת כפתור. חלונות אלו מכונים חלונות וילון זכוכית כפי שציינו, אלו חלונות שמחירם אמנם לא נמוך, אך שווה כל שקל. החלונות עובדים על ידי מנוע חשמלי אשר מותקן על ידי מתקין מוסמך מטעם אותה חברה אשר רכשתם ממנה את מרפסת הזכוכית.

מלבד לאלו שציינו זה עתה ניתן לבחור בעוד סוגים של סגירת מרפסת זכוכית מתקפלת, לדוגמא מרפסת זכוכית מתקפלת בשילוב של מסגרות אלומיניום. מה שחשוב הוא להתאים את מיקום ההתקנה לסוג ההתקנה הרצויה, שכן לא בטוח שבכל מקום יהיה מתאים להשתמש בסגירת מרפסת זכוכית מתקפלת. במקרים מסוימים יהיה צורך בבניית מסילה חדשה ותשתית נקייה עבור סגירת המרפסת. 

 

סגירת מרפסת זכוכית מתקפלת מחיר – מה זה?

מרפסת זכוכית מתקפלת מכונת גם בתור וילון זכוכית. מרפסת זכוכית מתקפלת נחשבת לסוג סגירת מרפסת איכותית ביותר בשל האטימות הגבוהה אותה היא מייצרת ומעניקה בנוסף לכך פתרונות קירוי רבים. היתרון הראשון הוא שהנפקת האישורים עבור סגירת מרפסת זכוכית אינם מצריכים מאיתנו הליך בירוקרטי נוקשה בדומה לכל תהליך אחר של סגירת חדר. יתרון נוסף הוא שניתן להלביש את מרפסת הזכוכית גם על מרפסת אלומיניום, וילון זכוכית הוא מוצר מאוד נגיש ומאוד גמיש. מלבד לכך, בניגוד לסוגי סגירות מרפסות אחרות ניתן לפתוח את מרפסת הזכוכית בצורה שכמעט אינה תופסת שטח, וכמו כן הפתיחה היא של כ-95% מהשטח.  

אולי יעניין אתכם גם...