פרופיליי קליל באוהאוס 7600 מחיר ויתרונות

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

פרופיליי קליל באוהאוס 7600 מחיר ויתרונותהצלחתם וכניסתם המאסיבית של חלונות האלומיניום לשוק הבניה והשיפוץ, נזקפת לא רק לפרקטיות, היציבות, החסכון והאמינות שהם מנת חלקם, אלא משקל רב מופנה גם כלפי הממד העיצובי שחלונות האלומיניום משגים. האלומיניום הוא אומנם חומר יציב וחזק אך גם קל משקל וגמיש, כך שמתאפשר לעצב ממנו צורות וסגנונות שונים, בצורה קלה ואת יתרון זה מנצלים עד תום בעולם החלונות המודרני.

לפרופילים של קליל באוהאוס 7600 מחיר ויתרונות רבים  אשר באים לכדי ביטוי בדיוק בנקודות אלו. למעשה, לכך הושקה הסדרה. גם אם אינכם חסידים של פרופיליי קליל ובחורים במותג איכותי אחר, בעל שפה עיצובית אחרת- זה בסדר גמור. העיקר שתבחרו בפרופיל איכותי, מוכר, בעל תו תקן והנחשב לבעל רמה גבוהה ותמנעו ממציאות לא מזוהות וחיקויים עלובים.

קצת על קליל ועל באוהאוס.

לחלונות קליל באוהאוס 7600 מחיר ויתרונות רבים, בדיוק כמו לרבים מסוגי הפרופילים האחרים של קליל. קליל היא חברה ישראלית בעלת שם עולמי, המסמלת שילוב איכותי בין סטנדרט גבוה של פרופיליי אלומיניום לאמירה עיצובית ושימת דגש על נקודה זו. שכן, חשיבות חלון בבית אינה רק פרקטית ברמת הבידוד או השמירה על אקוסטיקה טובה אלא גם סוג של פריט עיצובי, גדול ומשמעותי, המשפיע על כל חלל הבית.

הבאוהאוס הוא סגנון אדריכלי מוכר ומפורסם שמקורו בגרמניה. הסגנון העיצובי התחיל בתחום הבניה אך מהר מאוד גלש גם לעיצוב פנים, מוצרים, רהיטים ועוד. הוא נחשב עיצוב מנימליסטי, לפיו "פחות זה יותר" והוא שם דגש על עיצוב נקי ופשוט, בעל קווים ישרים. הפשטות לצד היופי שהוא משדר והמראה המודרני, הפכו את הסגנון למפורסם ומבוקש מאוד והביאו גם ליצירת סדרת החלונות המשדרת סימטריה ואלגנטיות מוקפדת.

לא רק עיצוב

העיצוב הוא בהחלט בעל משקל בכל הקשור לחלונות קליל באוהאוס 7600 מחיר אבל הוא אינו הדבר היחיד. דגם 7600 מציג גם פרקטיקה ויכולות בלתי מתפשרות. בין השאר ניתן למצוא בו יעילות גם אל מול תנאי מזג אוויר קשים, איטום מוכח, גמישות המאפשרת תכנון אדריכלי מגוון, נוחות הפעלה גבוהה ועמידות רבה, הן של הכנפיים עצמם והן של המסילות, פתחי הניקוז, מסגרות הרשתות ועוד.

הפרופיל מאפשר גם אפשרויות שימוש בזיגוג מתקדם על פי בחירה, פתחי ניקוז נסתרים שאינם פוגעים במראה הכללי, מגוון חלוקות פנימי רחב, הנותן מראה דומה לפרופילים הבלגיים המפורסמים והנאים וכן אפשרות להתאמה למגוון צורת פתיחה ולמגוון גדלי מפתחים, הקטנים ביותר ועד הוויטרינות הגדולות מאוד. הפרופיל יכול להגיע במבחר צבעים וכן עם תוספות פרזול מקורי על פי בחירה.

מה משפיע על קליל באוהאוס מחיר?

המחיר של כל דגמי חלונות האלומיניום מושפעים לא רק מסוג הפרופיל ומהדגם אלא גם ממשתנים ופרמטרים רבים, שכל אחד בוחר בהתאמה לצרכיו ורצונותיו. בין השאר יש השפעה לסוג פתיחת החלון: האם הוא חלון ציר, חלון הזזה, חלון קיפ, הנפתח רק בחלקו או חלון דריי קיפ, המסוגל להיפתח גם כחלון קיפ וגם כחלון ציר. עוד משפיע סוג הזכוכית, עובייה ורמת הבידוד שהיא מציגה, הצבע של האלומיניום שנבחר, במידה ולא נרצה את צבעי הסטנדרט וכן לדברים הנלווים לחלון כמו תריסים והמערכות שלהם, מסגרות לרשת, פרזול ועוד. ישנה חשיבות כמובן גם למספר החלונות שנתקין בכל הבית, וכן לגודל עצמו של הפתחים, שכן פרופיל קליל באוהאוס 7600 מחיר מושפע, כמו כל הדגמים בנמצא, ממספר המטרים של אלומיניום, שיש לייצר.

'המרכז לחלונות אלומיניום' הינה חברת ייצור והתקנת חלונות אלומיניום מהמובילות בישראל. אנו מתמחים בפרופילים מבית קליל כמו גם פרופילים מקוריים ואיכותיים אחרים. נשמח לעמוד לרשותך בכל בקשה.

קליל באוהאוס מחירקליל באוהאוס מחיר

עולם עיצוב הבית הוא רחב ומגוון, ולכן ניתן לראות כיצד כמעט בכל שנה מתהווים להם טרנדים חדשים בתחום עיצוב הפנים של הבית והחללים השונים הקיימים בו כמו מטבחים, חדרי אירוח, אמבטיות, חדרי רחצה, חדרי שינה וחדרי ילדים, ואפילו מרפסות בדירות בניינים המהווים חלק בלתי נפרד מסגנון העיצוב של פנים הבית.

כאשר מדברים על עיצוב הבית, אי אפשר להתעלם מהפתחים שיש בו המוסיפים ממד עיצובי נוסף לכל חללי הבית. על מנת למקסם את הסגנון העיצובי הנבחר בבית, חשוב להתאים גם את סגנון העיצוב של מפתחי הבית על פי אותו קו עיצובי – ולכן אם החלטתם להתמקד בעיצוב נקי, פשוט המתכתב עם סגנון העיצוב המודרני של היום כדאי שתכירו את הקו העיצובי בסגנון באוהאוס, שהביא את חברת קליל לייצר חלונות התואמים את הסגנון הייחודי הזה.

עיצוב בסגנון באוהאוס – עיצוב פשוט, פרקטי ונטול מניירות

העקרונות הבולטים בסגנון העיצוב של הבאוהאוס הם מודרניות, פשטות ופונקציונליות לצד התאמת קו העיצוב לסגנון הבינלאומי הקיים. משום כך סגנון עיצוב זה מוכר גם שם הסגנון הבינלאומי כיוון שהוא תואם לכל מקום, אווירה, וסגנון ללא תלות בעבר ובהיסטוריה של מקום זה. משום כך ניתן לראות בבתים המעוצבים בסגנון זה את הפשטות הקיימת בקו העיצובי השולט בחללים, כאשר מועצם הצורך הפונקציונלי והבסיסי ביותר של הדיירים אם מבחינת מרחב בחלל, מינימום פריטי ריהוט ומקסימום אווירה ותאורה טבעית הנשקפת מהחלונות הגדולים המיושמים בפתחי הבית. 

עיצוב הבית באמצעות חלונות מעוצבים ואיכותיים

כאמור, לפתחי הבית יש מהות חשובה בתהליך העיצוב של הבית, ובפרט אם סגנון העיצוב מתכתב עם העקרונות של הסגנון הבינלאומי. לכן הבחירה בחלונות קליל באוהאוס תהיה הטובה ביותר להעצמת הפרקטיות של החלל, התאמה לעיצוב המינימליסטי וכן הוספת יופי לחלל הודות לנוף ולטבע הנשקפים דרך החלונות הגדולים.

על מנת שהמראה של החלונות יהיה תואם לקו העיצובי הכולל, חלון באוהאוס מאופיין במפתחים גדולים במיוחד וכן סגנון חלוקה מיוחד המתאים לעיצוב האדריכלי המודרני של היום. נוסף לפן העיצובי, מדובר על חלונות איכותיים ועמידים במיוחד, ולכן חלון קליל באוהאוס מחיר יהיה גבוה יותר מהעלות של חלונות מעוצבים אחרים.

מה הייחודיות של חלון קליל באוהאוס?

כידוע לאיכות יש מחיר, ולכן המאפיין המרכזי המעמיד את חלונות הבאוהאוס ברף העליון של מחירי העלות הוא הפן העיצובי, כיוון שסגנון חלונות אלו מעוצבים בקו שונה וייחודי על אף שמדובר על סגנון עיצוב נקי ופשוט יחסית. ניתן למצוא חלונות קליל באוהאוס המעוצבים על פי סגנון העיצוב הבינלאומי עם מפתחים גדולים במיוחד, חלוקה של זגוגיות החלון באמצעות פרופילים דקים שאינם פגעים במראה ועיצוב החלון, וכן מראה צר ומרשים מבפנים ומבחוץ כדי להקנות לחלון מראה יוקרתי ואלגנטי.

חלון קליל באוהאוס מחיר לפי מ"ר

העלות הממוצעת של חלונות בסגנון באוהאוס היא 1100-1400 ₪ לכל מ"ר, כאשר לרוב חלון קליל באוהאוס מחיר אינו יכלול את עלות ההתקנה של החלון למפתחי הבית. יש לקחת בחשבון כי העלות הזו עשויה להשתנות במידה ומתווספים לחלון אלמנטים נוספים כמו רשת נגד חרקים ויתושים, תריסי גלילי וכו'. חלונות באוהאוס מאופיינים כאמור במראה נקי ואלגנטי, ולכן הפרופיל המיושם בחלונות אלו יהיה לרוב מאלומיניום כדי להתאים לסגנון העיצובי.

במקרה ובוחרים להתאים לחלון פרופיל בלגי הנחשב איכותי ומעוצב יותר לעומת האלומיניום, העלות הסופית של החלון עשויה לעלות בהתאם כיוון שמדובר על חומר גלם יקר יותר מהסטנדרט. 

קליל 7600 מחירקליל 7600 מחיר

פרופיל קליל 7600 באוהאוס נחשב לאחד הפרופילים היותר מעוצבים, שניתן ליישם במסגרת מערכת חלונות ודלתות אלומיניום לבית. את הפרופיל הזה נמצא בדרך כלל במפתחים רחבים למרפסת מקיר לקיר, חלונות קיר שלם, קירות זכוכית וסגירות מרפסת. את כל אלה ניתן כמובן לבצע באמצעות פרופיל אלומיניום סטנדרטי, פרופיל בלגי וסוגים נוספים של פרופילים, אבל זהו דווקא ה-7600 שמציע עיצוב סופר מודרני, יוקרתי ובעל נוכחות, כמעין תחליף אלומיניום לעיצובי ברזל מסורתיים. בבחירה בפרופיל קליל 7600 מחיר הוא לחלוטין לא מניע רלוונטי, שכן מדובר בפרופיל לא זול ביחס לפרופילים האחרים. מצד שני, אם אתם מחפשים עיצוב בלתי מתפשר ומעוניינים למקסם את האופי המיוחד של קירות זכוכית ומפתחים רחבי ידיים, זהו הפרופיל בשבילכם.

 

מה זה פרופיל קליל 7600?

ובכן, המדובר על פרופיל של חברת קליל, המציעה מגוון רחב של פרופילים לכל סוגי חלונות ודלתות האלומיניום. פרופיל ספציפי זה נקרא גם פרופיל באוהאוס לאור האופי העיצובי המיוחד שלו במראה נקי וקווים צרים. זה אולי נראה כמו עניין שולי, כל הנושא של רוחב הפרופילים והמראה שלהם, אבל חשוב להבין שפרופילים אלה נושאים משקלים עצומים של הזכוכיות המותקנות על גביהם. היכולת לבנות קונסטרוקציית אלומיניום גדולה שיכולה לשאת זכוכיות ענק במפתחים רחבים מקיר לקיר ומרצפה עד תקרה, מחייבת שיפור משמעותי של החוזק המבני של הפרופיל על כל מ"מ שמפחיתים מרוחבו. פרופיל 7600 עושה בדיוק את זה ומעניק לכם את האפשרות ליצור עיצוב מיוחד ויוצא דופן בסגנון העיצוב המודרני והיוקרתי.

כמה זה עולה?

ובכן, בהזמנת מערכות חלונות ודלתות אלומיניום מפרופיל קליל 7600 מחיר הוא לחלוטין לא פרמטר שיכול להניע אתכם דווקא לפרופיל הזה על פני פרופילים אחרים. המדובר בפרופיל לא זול, לבטח לא ביחס לפרופילים סטנדרטיים אחרים המשמשים במערכות הזזה, להן מיועד גם פרופיל זה. הבחירה שלכם להזמין מערכת חלונות ודלתות מפרופיל הבאוהאוס של קליל היא בחירה שצריכה להישען על שיקולים עיצוביים בלבד ובכפוף לכך ששיקולים אלה גם עולים בקנה אחד עם מסגרת התקציב העומד לרשותכם. זאת ועוד, בהזמנת חלונות ודלתות אלומיניום, אתם לא מזמינים פרופיל, אלא חלון שלם שעלות הפרופיל מהווה רק חלק מהעלות הכוללת. כך למשל, במערך חלונות ודלתות למפתח מרפסת רחבה, מרכיב העלות המרכזי יהיה דווקא הזכוכיות, שבדרך כלל יהיו במודל בידודית על מנת להבטיח שמפתח הזכוכית לא יפגע, ואף יתרום לרמת הבידוד של חלל הפנים בבית.

 

כדאי להשוות על פי מפרט מגובש מראש

אחרי שאמרנו את כל זה, בהזמנת חלונות ודלתות קליל 7600 מחיר הוא בהחלט נתון שיכול להשתנות בין ספק לספק ובין דגם לדגם ולכן מומלץ מאוד לבצע השוואת מחירים בין כמה דגמים ובין כמה ספקים. בכדי להבטיח שאתם מבצעים את ההשוואה בצורה נכונה, כך שתוכלו להיות בטוחים שאתם משווים תפוח לתפוח, חשוב שתגבשו תחילה את המפרט הטכני של החלונות והדלתות שאתם רוצים להזמין. לאחר מכן, תוכלו להגיש בקשות לקבלת הצעות מחיר מכמה ספקים בדיוק על פי המפרט שנתתם עם אפשרות לבקש הצעות לווריאציות שונות שאתם שוקלים לשלב במפרט. בצורה זו, תוכלו לקבל מידע קונקרטי ומסודר שגם תוכלו להשוות בין כמה ספקים שונים מבלי לחשוש שההצעות שניתנו לכם אולי לא מתייחסות בכלל למה שאתם רוצים.

בביצוע השוואת מחירים כזאת לפני הזמנת מערכת חלונות ודלתות קליל 7600 מחיר העסקה כולה יכול להשתנות מאוד ולייצר לכם חיסכון של אלפי שקלים על העסקה הכוללת וזאת סיבה מספיק טובה לבצע השוואה רצינית ורחבה.

מחירון תריסים התקנה ותיקון עבור תריסי הזזה

התקנה/תיקוןמחיר טווח תחתוןמחיר טווח עליוןהערות
מחיר של תיקון תריסי גלילה בשל תקלה בקפיץ, החלפה של הקפיץ. 260 ש“ח480 ש“ח
מחיר החלפה של רצועות בתריסים חשמליים 340 ש“ח490 ש“ח
מחיר החלפת שלבים בתריסים רגילים, תריסי הזזה 320 ש“ח440 ש“חמחיר להחלפת תריס אחד, כל תריס נוסף תוספת של 20-30 ש“ח.
מחיר החלפת שלבים לתריסים מסוג רפפות 340 ש“ח460 ש“חמחיר להחלפת שלב אחד, כל תריס נוסף, תוספת של 50-60 ש“ח.
מחיר החלפת תופסנים 320 ש“ח420 ש“חהמחיר הוא לזוג כולל העבודה עצמה.
מחיר החלפת ידיות למנוף 280 ש“ח430 ש“ח
מחיר החלפת גלגלים בשילוב בדיקה של המסילה320 ש“ח470 ש“ח
מחיר החלפת מסילה 400 ש“ח550 ש“חהמחיר עבור זוג מסילות

מחירון תריסים התקנה ותיקון עבור תריסי גלילה ידניים

התקנה/תיקוןמחירון טווח תחתוןמחירון טווח עליוןהערות
מחיר החלפה של הרצועה בתריס.380 ש“ח580 ש“חהעדיפו רצועת ניילון עם רמת עמידות טובה. המחיר של ההחלפה, אמור לכלול את השירות וגם את הרצועה עצמה.
מחיר תיקון של תריסי גלילה ידניים שנתקעו.380 ש“ח580 ש“חהמחיר משתנה והוא תלוי בסיבה להיווצרות התקלה.
מחיר תיקון מנגנון תריס גלילה. 380 ש“ח550 ש“חהמחיר הסופי ייקבע לפי המנגנון שייבחר, כלומר בהתאם לסוג שלו.
מחיר התקנה של מנגנון כוח לתריס גלילה440 ש“ח800 ש“חמתאים רק עבור תריסים מסיביים, לא להחלפה לתריסים חשמליים.
מחיר הוספת מעצור120 ש“ח170 ש“חהמחיר לא כולל את עלות הביקור של הטכנאי.
מחיר החלפה שך קפיץ בתריס גלילה380 ש“ח520 ש“חהמחיר הסופי ייקבע לפי סוג הקפיץ אותו יש להחליף.
מחיר החלפת שלב בתריס גלילה. 380 ש“ח650 ש“חהשירות כולל בדיקה של השלבים כדי לזהות מה תקול ומה דורש החלפה.
מחיר שדרוג תריס גלילה לתריס חשמלי 650 ש“ח1,800 ש“חהמחיר הוא למ“ר.

מחירון תריסים התקנה ותיקון עבור תריסים חשמליים

התקנה/תיקוןמחירון טווח תחתוןמחירון טווח עליוןהערות
מחיר החלפת שלב בתריסים חשמליים380 ש“ח620 ש“חהמחיר הוא עבור שלב אחד בתריס, כל החלפה נוספת של שלב בעלות 80-220 ש“ח
מחיר תיקון תריסים חשמליים תקועים 430 ש“ח880 ש“חהמחיר משתנה ותלוי ברובי במיקום שבו התריס נתקע
מחיר החלפה של מתג הפעלה בתריס חשמלי 380 ש“ח550 ש“ח
מחיר תיקון תקלה הנוצרת כתוצאה מנתק בין השלבים 380 ש“ח580 ש“חהתיקון אמור לכלול גם כיוון של המנוע
מחיר תיקון רצועות בתריס חשמלי 440 ש“ח560 ש“חתפקיד הרצועות הוא לדאוג שהתריס לא יפול
מחיר תיקון/כיוון מנוע תקול בתריס חשמלי 440 ש“ח560 ש“ח
מחיר התקנת שעון שבת בתריס חשמלי440 ש“ח800 ש“ח
מחיר התקנת מנוע עם מנואלה בתריס חשמלי700 ש“ח1,800 ש“ח
מחיר מנוע תריס חשמלי המכיל שלבים מוקצפים700 ש“ח1,900 ש“חמחיר הסופי יקבע לפי משקל התריס שמנוע צריך להרים
מחיר מנוע עם שלבים עשויים אלומיניום מסוג משוך לתריס חחשמלי800 ש“ח2,200 ש“חהמחיר של המנוע אמור לכלול בתוכו גם את מחיר העבודה

התקנה או תיקון של תריסים לפי הסוג שלהם מחירון

עלות התקנהטווח תחתוןטווח עליוןמחירון
מחיר התקנה של תריסי הזזה380 ש“ח900 ש“חלכל תריס יש מחיר מעט שונה לפי גודל המפתח וגם על פי סוג השלבים שבוחרים
מחיר התקנה תריסי ציר380 ש“ח1,200 ש“חהמחיר הוא למטר רבוע. ניתן לבחור בין שלבים עשויים פלסטיק או שלבים עשויים אלומיניום
מחיר התקנה תריסי גלילה מסוג ידני600 ש“ח1,500 ש“חהמחיר שנקבע הוא למ“ר בשילוב רצועה קפיץ ומערכת מנגנונית
מחיר התקנה תריסים מסוג חשמלי700 ש“ח2,200 ש“חהמחיר שנקבע הוא למ“ר והוא כולל את הארגז ואת המנוע. המחיר הסופי נקבע לפי סוג השלבים שבוחרים
מחיר התקנה תריסים בממ“ד700 ש“ח1,400 ש“חהמחיר של התריסים הוא למטר רבוע וההתקנה חייבת להתבצע על פי התקנים העדכניים שמוציאים בהנחיות מטעם פיקוד העורך
מחירים התקנת תריסים מסוג אור 700 ש“ח2,200 ש“חהמחיר הוא למ“ר

עלויות ומחירים לשלבים עבור תריסי גלילה

מחיר מוצרטווח תחתוןטווח עליוןהערות
מחיר שלבים אלומיניום מסוג מוקצף400 למ“ר800 ש“חמדובר בשלבים דקים באופן יחסי שמטרתם לבודד בצורה טובה יותר
מחיר שלבים אלומיניום מסוג משוך700 ש“ח1,100 ש“חהשלבים עשויים מסגסוגת של אלומיניום עבה במיוחד ונחשבים לעמידים וחזקים מאוד
מחיר שלבים מסוג אור 800 ש“ח1,300 ש“חשלבים המאפשרים שליטה מלאה באור ובאוויר שנכנסים אל תוך החלל

עלויות ומחירים עבור החלפת תריסים

עלות החלפה לפי סוג התריסיםטווח תחתוןטווח עליוןהערות
מחיר החלפת תריס עם שלבים מסוג פלסטיק 380 ש“ח900 ש“חהמחיר מושפע מהסוג פלסטיק.
מחיר החלפת תריס צירים עם שלבים של אלומיניום480 ש“ח1,400 ש“ח
מחיר החלפת תריסי הזזה עם שלבים עשויים פלסטיק430 ש“ח1,400 ש“חלא מתאים לצד עם שמש מרובה
מחיר החלפת תריסי הזזה עם שלבים עשויים אלומיניום480 ש“ח1,400 ש“ח
מחירת החלפת תריסי גלילה עם פלסטיק - ידני380 ש“ח1,400 ש“חהמחיר קשור לגודל של התריס ולסוג התריסים החדשים
מחיר החלפת תריסי אלומיניום - ידני430 ש“ח1,100 ש“חהמחיר הוא למ“ר
מחיר החלפת תריסים חשמליים מסוג גלילה עם שלבים מפלסטיק430 ש“ח1,300 ש“חהמחיר הוא למ“ר
מחיר החלפת תריסים חשמליים עם שלבים מאלומיניום500 ש“ח1,500 ש“חהמחיר נקבע לפי המנוע

תריסים התקנה ותיקון מחירון ועלויות

סוג התריססוג השלביםסוג התיקון טווח מחירים
עלות תריסי גלילה ידנייםשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהתקנה תריסים מחדש 350-1,000 ש“ח
עלות תריסי גלילה ידנייםשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהחלפה של תריסים ישנים350-900 ש“ח
עלות תריסי גלילה ידנייםשלבים עשויים אלומיניוםהתקנה תריסים מחדש 280-1,110 ש“ח
עלות תריסי גלילה ידנייםשלבים עשויים אלומיניוםהחלפה של תריסים ישנים280-1,300 ש“ח
עלות תריסי גלילה חשמלייםשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהתקנה תריסים מחדש 350-1,000 ש“ח
עלות תריסי גלילה חשמלייםשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהחלפה של תריסים ישנים280-1,000 ש“ח
עלות תריסי גלילה חשמלייםשלבים עשויים אלומיניוםהתקנה תריסים מחדש 280-1,300 ש“ח
עלות תריסי גלילה חשמלייםשלבים עשויים אלומיניוםהחלפה של תריסים ישנים280-1,400 ש“ח
עלות תריסים ונציאניםשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהתקנה תריסים מחדש 300-1000 ש“ח
עלות תריסים ונציאניםשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהחלפה של תריסים ישנים300-1,100 ש“ח
עלות תריסים ונציאניםשלבים עשויים אלומיניוםהתקנה תריסים מחדש 500-800 ש“ח
עלות תריסים ונציאניםשלבים עשויים אלומיניוםהחלפה של תריסים ישנים600-700 ש“ח
עלות תריסי הזזהשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהתקנה תריסים מחדש 220-700 ש“ח
עלות תריסי הזזהשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהחלפה של תריסים ישנים300-700 ש“ח
עלות תריסי הזזהשלבים עשויים אלומיניוםהתקנה תריסים מחדש 380-900 ש“ח
עלות תריסי הזזהשלבים עשויים אלומיניוםהחלפה של תריסים ישנים380-900 ש“ח
עלות תריסי צירשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהתקנה תריסים מחדש 380-880 ש“ח
עלות תריסי צירשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהחלפה של תריסים ישנים380-880 ש“ח
עלות תריסי צירשלבים עשויים אלומיניוםהתקנה תריסים מחדש 380-1,250 ש“ח
עלות תריסי צירשלבים עשויים אלומיניוםהחלפה של תריסים ישנים380-1,400 ש“ח

להלן מחירון ועלויות של תיקון תריסים

סוג תיקון לפי תקלהסוג התריס אותו יש לתקןטווח מחירים לתיקון
תקלה בארגז התריס גלילה180-320 ש“ח
תקלה בארגז התריס הזזה320-370 ש“ח
תקלה בארגז התריס צירים280-400 ש“ח
תקלה במנוע החשמלי של התריסגלילה280-1,100 ש“ח
תקלה במנוע החשמלי של התריסהזזה280-950 ש“ח
תקלה במנוע החשמלי של התריסצירים340-890 ש“ח
תקלה בשלבים של התריסים או בשלב אחרגלילה240-460 ש“ח
תקלה בשלבים של התריסים או בשלב אחרהזזה140-320 ש“ח
תקלה בשלבים של התריסים או בשלב אחרצירים140-320 ש“ח
תקלה ברצועות התריסיםגלילה160-370 שח
תקלה ברצועות התריסיםהזזה180-270 ש“ח
תקלה ברצועות התריסיםצירים180-780 ש“ח

להלן מחירון ועלויות של התקנת חלונות אלומיניום

סוג החלון וגודל סגנון פתיחהטווח מחירים
חלונות אלומיניום כנף בודדת גודל 80X80ציר500-1,200 ש“ח
חלונות אלומיניום כנף בודדת גודל 80X80הזזה על מסילות400-1,500 ש“ח
חלונות אלומיניום כנף בודדת גודל 80X80הזזה בכיס לתוך הקיר400-2,200 ש“ח
חלונות אלומיניום כנף בודדת גודל 100X100ציר740-1,600 ש“ח
חלונות אלומיניום כנף בודדת גודל 100X100הזזה על מסילות400-2,200 ש“ח
חלונות אלומיניום כנף בודדת גודל 100X100הזזה בכיס לתוך הקיר400-1,600 ש“ח
חלונות אלומיניום כפולים עם שתי כנפיים גודל 100X100ציר700-2,500 ש“ח
חלונות אלומיניום כפולים עם שתי כנפיים גודל 100X100הזזה על מסילות600-2,500 ש“ח
חלונות אלומיניום כפולים עם שתי כנפיים גודל 100X100הזזה בכיס לתוך הקיר700-2,500 ש“ח
חלון אלומיניום מסוג קיפ 60X100ציר500-900 ש“ח
חלון אלומיניום מסוג קיפ 60X100הזזה על מסילות400-900 ש“ח
חלון אלומיניום מסוג קיפ 60X100הזזה בכיס לתוך הקיר600-900 ש“ח
חלון אלומיניום מסוג דריי קיפ 100X100ציר900-1,900 ש“ח
חלון אלומיניום מסוג דריי קיפ 100X100הזזה על מסילות1,100-1,700 ש“ח
חלון אלומיניום מסוג דריי קיפ 100X100הזזה בכיס לתוך הקיר1,000-1,200 ש“ל

מחירון ועלויות התקנה של חלונות

סוג החלוןפרופילטווח מחירים
הזזהבלגי עשוי אלומיניום180-1,700 ש“ח
הזזהבלגי עשוי ברזל400-1,200 ש“ח
הזזהאלומיניום קלאסי500-1,800 ש“ח
הזזהאלומיניום בשילוב עץ700-900 ש“ח
הזזהפרופיל עשוי עץ מלא700-4,500 ש“ח
קיפבלגי עשוי אלומיניום70-1,200 ש“ח
קיפבלגי עשוי ברזל400-1,200 ש“ח
קיפאלומיניום קלאסי300-1,300 ש“ח
קיפאלומיניום בשילוב עץ500-3,500 ש“ח
קיפפרופיל עשוי עץ מלא300-2,700 ש“ח
דריי קיפבלגי עשוי אלומיניום
דריי קיפבלגי עשוי ברזל180-2,300 ש“ח
דריי קיפאלומיניום קלאסי1,000-1,200 ש“ח
דריי קיפאלומיניום בשילוב עץ600-2,000 ש“ח
דריי קיפפרופיל עשוי עץ מלא600-3,200 ש“ח
כיסבלגי עשוי אלומיניום450-3,200 ש“ח
כיסבלגי עשוי ברזל1,400-1,600 ש“ח
כיסאלומיניום קלאסי700-2,500 ש“ח
כיסאלומיניום בשילוב עץ1,200-1,600 ש“ח
כיספרופיל עשוי עץ מלא1,300-1,600 ש“ח
צירבלגי עשוי אלומיניום700-1,700 ש“ח
צירבלגי עשוי ברזל1,000-1,200 ש“ח
ציראלומיניום קלאסי500-1,600 ש“ח
ציראלומיניום בשילוב עץ500-800 ש“ח
צירפרופיל עשוי עץ מלא600-700 ש“ח

להלן עלויות ומחירון של תיקון חלונות לפי סוג התיקון5.xlsx

סוגי תיקוניםטווח מחירים
אטם זיגוג אטם מרכזי תקול180-400 ש“ח
סרגל זיגוג תקול180-400 ש“ח
הלבשת חלון140-360 ש“ח
חלונות הזזה גלגלים תקולים140-460 ש“ח
צירים חלונות תקולים220-370 ש“ח
תיקון נזילות בעקבות בעיות איטום180-370 ש“ח
החלפה של מסילות280-600 ש“ח

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה?

אולי יעניין אתכם גם...

אזור מרכז

אזור השרון

אזור צפון

אזור דרום

אזור ירושלים מודיעין

עבודות זכוכית

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!