תוכן עניינים

פרופיליי קליל באוהאוס 7600 מחיר ויתרונות

פרופיליי קליל באוהאוס 7600 מחיר ויתרונותהצלחתם וכניסתם המאסיבית של חלונות האלומיניום לשוק הבניה והשיפוץ, נזקפת לא רק לפרקטיות, היציבות, החסכון והאמינות שהם מנת חלקם, אלא משקל רב מופנה גם כלפי הממד העיצובי שחלונות האלומיניום משגים. האלומיניום הוא אומנם חומר יציב וחזק אך גם קל משקל וגמיש, כך שמתאפשר לעצב ממנו צורות וסגנונות שונים, בצורה קלה ואת יתרון זה מנצלים עד תום בעולם החלונות המודרני.

לפרופילים של קליל באוהאוס 7600 מחיר ויתרונות רבים  אשר באים לכדי ביטוי בדיוק בנקודות אלו. למעשה, לכך הושקה הסדרה. גם אם אינכם חסידים של פרופיליי קליל ובחורים במותג איכותי אחר, בעל שפה עיצובית אחרת- זה בסדר גמור. העיקר שתבחרו בפרופיל איכותי, מוכר, בעל תו תקן והנחשב לבעל רמה גבוהה ותמנעו ממציאות לא מזוהות וחיקויים עלובים.

קצת על קליל ועל באוהאוס.

לחלונות קליל באוהאוס 7600 מחיר ויתרונות רבים, בדיוק כמו לרבים מסוגי הפרופילים האחרים של קליל. קליל היא חברה ישראלית בעלת שם עולמי, המסמלת שילוב איכותי בין סטנדרט גבוה של פרופיליי אלומיניום לאמירה עיצובית ושימת דגש על נקודה זו. שכן, חשיבות חלון בבית אינה רק פרקטית ברמת הבידוד או השמירה על אקוסטיקה טובה אלא גם סוג של פריט עיצובי, גדול ומשמעותי, המשפיע על כל חלל הבית.

הבאוהאוס הוא סגנון אדריכלי מוכר ומפורסם שמקורו בגרמניה. הסגנון העיצובי התחיל בתחום הבניה אך מהר מאוד גלש גם לעיצוב פנים, מוצרים, רהיטים ועוד. הוא נחשב עיצוב מנימליסטי, לפיו "פחות זה יותר" והוא שם דגש על עיצוב נקי ופשוט, בעל קווים ישרים. הפשטות לצד היופי שהוא משדר והמראה המודרני, הפכו את הסגנון למפורסם ומבוקש מאוד והביאו גם ליצירת סדרת החלונות המשדרת סימטריה ואלגנטיות מוקפדת.

לא רק עיצוב

העיצוב הוא בהחלט בעל משקל בכל הקשור לחלונות קליל באוהאוס 7600 מחיר אבל הוא אינו הדבר היחיד. דגם 7600 מציג גם פרקטיקה ויכולות בלתי מתפשרות. בין השאר ניתן למצוא בו יעילות גם אל מול תנאי מזג אוויר קשים, איטום מוכח, גמישות המאפשרת תכנון אדריכלי מגוון, נוחות הפעלה גבוהה ועמידות רבה, הן של הכנפיים עצמם והן של המסילות, פתחי הניקוז, מסגרות הרשתות ועוד.

הפרופיל מאפשר גם אפשרויות שימוש בזיגוג מתקדם על פי בחירה, פתחי ניקוז נסתרים שאינם פוגעים במראה הכללי, מגוון חלוקות פנימי רחב, הנותן מראה דומה לפרופילים הבלגיים המפורסמים והנאים וכן אפשרות להתאמה למגוון צורת פתיחה ולמגוון גדלי מפתחים, הקטנים ביותר ועד הוויטרינות הגדולות מאוד. הפרופיל יכול להגיע במבחר צבעים וכן עם תוספות פרזול מקורי על פי בחירה.

מה משפיע על קליל באוהאוס מחיר?

המחיר של כל דגמי חלונות האלומיניום מושפעים לא רק מסוג הפרופיל ומהדגם אלא גם ממשתנים ופרמטרים רבים, שכל אחד בוחר בהתאמה לצרכיו ורצונותיו. בין השאר יש השפעה לסוג פתיחת החלון: האם הוא חלון ציר, חלון הזזה, חלון קיפ, הנפתח רק בחלקו או חלון דריי קיפ, המסוגל להיפתח גם כחלון קיפ וגם כחלון ציר. עוד משפיע סוג הזכוכית, עובייה ורמת הבידוד שהיא מציגה, הצבע של האלומיניום שנבחר, במידה ולא נרצה את צבעי הסטנדרט וכן לדברים הנלווים לחלון כמו תריסים והמערכות שלהם, מסגרות לרשת, פרזול ועוד. ישנה חשיבות כמובן גם למספר החלונות שנתקין בכל הבית, וכן לגודל עצמו של הפתחים, שכן פרופיל קליל באוהאוס 7600 מחיר מושפע, כמו כל הדגמים בנמצא, ממספר המטרים של אלומיניום, שיש לייצר.

'המרכז לחלונות אלומיניום' הינה חברת ייצור והתקנת חלונות אלומיניום מהמובילות בישראל. אנו מתמחים בפרופילים מבית קליל כמו גם פרופילים מקוריים ואיכותיים אחרים. נשמח לעמוד לרשותך בכל בקשה.

אולי יעניין אתכם גם...