פרופיל בלגי 4300 מחיר

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

פרופיל בלגי 4300 מחירפרופיל בלגי 4300 מחיר

כשבאים לבחור חלון לבית בחירת החומר למסגרת היא חשובה. יש לשים לב לסוג המסגרת והחומר ממנו היא עשויה. לאלומיניום ובמיוחד לפרופיל בלגי 4300 יש יתרונות מובהקים על חלונות אחרים וסוגי חומרים אחרים העשויים לשמש כמסגרת.

חסרונות בפרופיל עץ לעומת פרופיל בלגי 4300

פגיעות:

מסגרות עץ רגישות לנזקי מים, חום ואפילו טרמיטים, שאינם מהווים בעיות בפרופיל בלגי 4300  כל קבלן, מהנדס או אדריכל ממנוצע ממליץ על חיפוי אלומיניום או ויניל בכדי לסייע במזעור חלק מהבעיות הללו.

תחזוקה גבוהה:

יש לשייף, לצבוע ולעבוד מסגרות מעץ באופן קבוע על מנת להימנע מכמה מהבעיות האמורות.

עלות:

בדרך כלל עלות ההתחלה גבוהה יותר לחלונות בעלי מסגרת עץ מאשר לאפשרויות ויניל או אלומיניום. כשתזמין פרופיל בלגי 4300 מחיר החלון ישר יבלוט, בהתחשב בכך שהוא יהיה זול בהרבה ממסגרת עץ לדוגמא. אם אתה מזמין גודל סטנדרטי בפרופיל עץ, חלון אורן רגיל כפול יתחיל בסביבות 900 עד 1500 שקלים, בתוספת עלות ההתקנה אם אינך רוצה לטפל בפרויקט בעצמך וללכת ללמוד עכשיו איך להתקין את זה. כך עלה משיחות שקימנו עם אנשי מקצוע מהתחום.

פיברגלס לעומת פרופיל בלגי 4300

חלונות פיברגלס יכולים להיות יקרים יותר מאופציות אחרות, כשמתקינים פרופיל בלגי 4300 מחיר החלון עשוי להיות משתלם, קבלנים שמתקינים פיברגלס אומרים בגלל העלות לבדה לא סבירה האפשרות שפיברגלס יתחרה בעץ או אלומיניום בנתח שוק.

עיצוב של פרופיל בלגי

חלונות ודלתות במסגרת פרופיל בלגי 4300 הם חלונות בעיצוב אלגנטי ויפה, והם נותנים פתיחה רכבה ונוחה לחדירה מקסימלית של אוויר ומאפשרים אור טבעי רב לחלל החדר או הסלון, בו תבחרו להתקין את החלון הבלגי.

פרופיל בלגי 4300 מתאים לכל חלל וחדר בגלל מספר מנגנוני פתיחה של הרבים והמגוונים של החלון, לנוחות מרבית והתאמה של הלקוח המזמין.

מה יקרה במידה ונזדדק לטיפול או תיקון לחלון?

תיקון לפרופיל בלגי 4300 הינו דבר פשוט יחסית. ישנם דברים וסוגי תיקונים שתוכלו לבצע לבד: ניקוי המסילה, חיזוק ברגים ועוד. תמיד תוכלו לנסות ולהזמין איש מקצוע.

תיקון פרופיל בלגי 4300 דורש בעל מקצוע, גם אם אתם מרגישים שאתם יכולים לבצע את התיקון בעצמכם, לא תוכלו לעשות זאת לבד ולא מומלץ להיכנס לזה אם אתם לא מבינים מה אתם עושים, אפילו אם חיפשתם באינטרנט ונראה שמצאתם מדריל מעולה לסוג התיקון שאתם צריכים.. יש לזכור גם, כשאתם מזמינים בעל מקצוע, הוא לוקח אחריות מלאה על העבודה. לעומתכם, שבמידה ותעשו נזק לחלון, זה יעלה לכם יותר..

יש דברים שבכל זאת אפשרי לבצע לבד כמו: ניקוי המסילה וחיזוק הברגים או הוספת שמן לציר החלון. רק שימו לב שאם במהלך הנסיון הבתולי שלכם לתקן את החלון, במידה והוא נשבר, מתקלקל או נהרס יותר ממה שהיה קודם תצטרכו להבין מה עשיתם כדי להבין את מהות התקלה ולהזמין בעל מקצוע לתיקון החדש.

אפשרויות פתיחה של פרופיל בלגי 4300

ניתן למצוא חלון ופרופיל בלגי 4300 בסגנונות פתיחה שונות, וגם ניתן לבנות במיוחד לחדרי ילדים או למי שמסיבה אחרת מעוניין להגביל את פתיחת הציר בנייה מיוחדת בה ניתן לשלב מנגנון פרזול המאפשר נעילת הגנה נגד ילדים, מה שמאפשר שימוש שקט ובטח גם שהילדים לא נמצאים תחת השגחה צמודה של אדם מבוגר.

פתיחת דריי קיפ- מנגנון יחודי ומתקדם אשר שנותן אפשרות לפתיחה על ציר, בשיפוע, עד 45 מעלות. מדובר למעשה בשילוב בן כמה שיטות לפתיחה קלה, נוחות שימוש ואוורור אופטימלי של החלל.

פתיחת קיפ- פתיחת קיפ לחלון היא פתיחה בשיפוע, אשר מיועדת לחדרים קטנים מאחר והיא אינה מפריעה לתנועה בחדר ואינה גוזלת מקום, ומאפשרת אוורור קבוע של החלל. מתאימה מאוד לחדרי שירותים ואמבטיה.

פתיחת ציר- פתיחת החלון בשימוש בהחלקה על צירים. פתיחה מתאימה לחלונות קטנים ובינוניים, לניקוי החלון בקלות מבלי צורך להוציא אותו ממקומו, כמו גם כניסה אופטימלית של אור ואוויר.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה?

אולי יעניין אתכם גם...

אזור מרכז

אזור השרון

אזור צפון

אזור דרום

אזור ירושלים מודיעין

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!