פרופיל 9000 מחיר

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

פרופיל 9000 מחירפרופיל 9000 מחיר

עולם החלונות התפתח מאוד בשנים האחרונות ויש יותר ויותר חלונות  מעוצבים ומיוחדים שמותאמים לצרכים שלכם. מגוון החלונות של קליל הפכו לחלונות נבחרים מאוד. קליל מספקת חלונות איכותיים בשלל עיצובים וצבעים, כך שתוכלו לבחור את המתאים לכם ביותר, הן מבחינת עיצוב והן מבחינת מאפיינים טכניים. 

 

פרופיל 9000 מחיר- מה הוא פרופיל 9000?

פרופיל 9000 של קליל הוא סדרת חלונות הזזה המתאימים למפתחים גדולים. מדובר בחלון איכותי מאוד ועמיד. לחלון זה יש רמת איטום גבוהה מאוד שמאפשרת בידוד טמפרטורה ובידוד רעשים. חלון זה מסוגל לשאת משקל כבד והוא עמיד בפני נזקי מזג האוויר השונים. פרופיל 9000 מתאים גם לזכוכית פשוטה, אך גם  לזכוכית בידודית שיכולה להגיע עד 24 מ"מ. כלומר, הוא מסוגל לשאת זכוכית כבדה ועבה במיוחד. 

פרופיל 9000 מחיר- מה מאפייני הסדרה?

פרופיל 9000 מתאים למפתחים גדולים. פרופיל זה מעוצב בקווים ישרים. כלומר, הכנף והמשקוף מחוברים ב90 מעלות. ניתון לבחור את פרופיל 9000 כחלון, דלת או חלון פנורמי. 

חלונות/ דלתות קליל פרופיל 9000 מגיעים במגוון סגנונות שונים-

  • חלון/ דלת כנף אחת
  • חלון/ דלת נתיבים- שתי כנפיים עד שש כנפיים
  • חלון/ דלת כיס בודד (הכנפיים נכנסות לתוך כיס הנמצא בקיר)
  • חלון/ דלת כיס כפול (הכנפיים נכנסות לתוך שני כיסים הנמצאים בקירות)
  • חלונות ודלתות פנורמיים

 

פרופיל 9000 מחיר- מה היתרונות?

 • עיצוב

  חלונות קליל בפרופיל 9000 ניתנים לעיצובים מיוחדים וחדשניים, במגוון רחב מאוד של צבעים. בצורה זו, תוכלו להתאים את מבנה החלון לגודל המפתח באיזו צורה שתרצו, כך שתתאים לעיצוב הבית שלכם. כמו כן, תוכלו לבחור בצבע המתאים ביותר מתוך מגוון רחב מאוד של צבעים. כך החלון יהפוך לפרמטר עיצובי ולא רק למקור אוורור ואור. 

 • עמידות

  תכונת העמידות אצל חלונות היא תכונה חשובה ביותר. החלונות חשופים לפגיעות רבות, ביניהם נזקי מזג האוויר כמו שמש, גשם, רוח, לחות. אף אחד לא רוצה חלון לא איכותי שיחליד או יתפרק כעבור מספר שנים. פרופיל 9000 של קליל הם חלונות איכותיים ועמידים גם בפני נזקי מזג האוויר ופגיעות אחרות. 

 • מבודד רעשים

  אם זה לא יתרון אז אנחנו לא יודעים מה כן. כמובן שלא כל אדם מרגיש שהוא צריך בידוד רעשים, אך חלון מבודד רעש יכול לשפר את איכות החיים שלכם בכמה רמות. יש המון חשיבות למקום מגוריכם. אם אתם גרים בעיר גדולה והחלון שלכם פונה לכיוון כביש ראשי, או שאתם גרים ליד גן ילדים, בידוד רעשים הוא יותר מיתרון הוא הכרח.

 • בידוד טמפרטורה

  שמירה על חום הבית בימי החורף הקרים, או שמירת החום בחוץ בימי הקיץ החמים. כך תוכלו לחסוך הוצאות על מיזוג או חימום הבית.  

 • תחזוקה

  פרופיל 9000 אינו מצריך תחזוקה מיוחדת. האלומיניום שמשמש למסגרת החלון אינו מחליד, והחלונות נשארים במצב טוב לאורך זמן. חלונות אלה קלים לניקוי על ידי שימוש במטלית לחה בלבד. 

פרופיל 9000 מחיר- כמה זה עולה?

המחיר של קליל פרופיל 9000, הוא 1100 שקלים למ"ר, לא כולל התקנה ומע"מ. אך המחיר יכול להשתנות כיוון שמושפע ממספר פרמטרים שונים. אם תבחרו בכנף אחת על פני מספר כנפיים, אם תבחרו בכיס פנימי או בחלון פנורמי המחיר יושפע מכך. גם לסוג הזכוכית יש השפעה. אם תבחרו בזכוכית שקופה, חלבית או אקסטרה קליר, כל אחת מתומחרת באופן שונה. גם עיצוב החלון יכול להשפיע על המחיר. עיצובים מיוחדים או צבעים מיוחדים לקישוט החלון עלולים לייקר את המחיר הסופי. כמו כן, יש תוספות שונות שמייקרות את המחיר הסופי ביניהן תריס חשמלי, רשת המגנה מפני חרקים ועוד. 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה?

אולי יעניין אתכם גם...

אזור מרכז

אזור השרון

אזור צפון

אזור דרום

אזור ירושלים מודיעין

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!