קליל באוהאוס 5600

תוכן עניינים

קליל באוהאוס 5600החלונות של קליל הפכו לחלונות הנבחרים ביותר. קליל מציגים מגוון רחב של חלונות איכותיים במגוון עיצובים ובמגוון סדרות שונות. חלונות קליל באוהאוס 5600, הם למעשה סדרה של חלונות ודלתות בסגנון בלגי. הם מגיעים במגוון עיצובים ושינויים שתוכלו לבחור לפי הצרכים שלכם. 

מה זה חלון בלגי?

למרות שמו, מקורו של החלון הבלגי הוא למעשה באנגליה. החלונות הבלגיים הנפוצים ביותר עשויים ברזל או אלומיניום. החלונות הבלגיים, מעוצבים במסגרת עדינה ודקה. כך הם מאפשרים חלונות זכוכית גדולים שמאירים את הבית ומעניקים תחושה נעימה לביתכם. למרות שהזכוכית תופסת את מרבית שטח החלון, החלונות הבלגיים חזקים מאוד, עמידים ואטומים. החלונות הבלגיים ניתנים לעיצוב לפי בחירה, הם מגיעים בשלל צורות וצבעים. כך תוכלו לעצב את החלון על פי טעמכם האישי ולהעניק ייחודיות ומודרניות לביתכם. 

קליל באוהאוס 5600- מה מאפייני הסדרה?

כפי שהזכרנו קודם, סדרת קליל באוהאוס 5600, היא סדרת חלונות ודלתות בסגנון בלגי. הסדרה מגיעה עם פרופילים צרים ועדינים ובמגוון עיצובים כך שתוכלו להתאים את החלון או הדלת לעיצוב ביתכם.
חלונות קליל באוהאוס 5600 מגיעים ב3 סגנונות שונים-

 • כנפיים בפתיחה פנימה- כנף אחת עד ארבע.
 • קיפ פתיחה פנימה- מנגנון הפתיחה הוא בהטיה כלפי פנים בצידו העליון של החלון.
 • דריי קיפ עם ציר- חלון בעל כנף אחת עם שתי פתיחות במנגנון פתיחה אחד- פתיחה פנימה על ציר או פתיחה בהטיה. 

דלתות קליל באוהאוס 5600 מגיעים ב2 סגנונות-

 • כנפיים בפתיחה פנימה או החוצה- כנף אחת או שתיים. 
 • אפשרות לשלב חלונות נפתחים בדלת.

מה היתרונות?

 • עיצוב

  חלונות קליל באוהאוס 5600 ניתנים לעיצובים מיוחדים וחדשניים. הם מגיעים במגוון רחב מאוד של צבעים. תוכלו להתאים את הצבע ואת הצורה לעיצוב ביתכם. תוכלו להפוך את החלון לאחד הפרמטרים העיצוביים בביתכם ולא רק למקור אוורור ואור. תוכלו לבחור בגווני ברזל או בגוונים מטאליים מיוחדים.

 • עמידות

  כפי שהבנו קודם, החלונות הבלגיים הם חלונות עמידים מאוד. זהו יתרון משמעותי עבור חלון, כיוון שחלונות חשופים לפגיעות רבות. הם חשופים למכות שונות, לנזקי מזג האוויר השונים, ביניהם שמש, גשם ורוח. כל אלה, יכולים להרוס את החלון שלכם. סדרת קליל באוהאוס 5600, היא סדרה עמידה וחזקה, שעומדת בפני נזקי מזג האוויר ופגיעות אחרות. 

 • מבודד רעשים

  בידוד רעשים הוא יתרון חשוב מאוד. כמובן שיש המון חשיבות למקום מגוריכם. אם אתם גרים בעיר גדולה והחלון שלכם פונה לכיוון כביש ראשי, או שאתם גרים ליד גן ילדים, בידוד רעשים הוא יותר מיתרון הוא הכרח. 

 • תחזוקה

  סדרת קליל באוהאוס 5600 אינה מצריכה תחזוקה מיוחדת. האלומיניום שמשמש למסגרת החלון אינו מחליד, והחלונות נשארים במצב טוב לאורך זמן. 

 • ניקיון

  החלונות הבלגיים קלים לניקיון על ידי שימוש במטלית לחה בלבד. 

מחיר

אין תשובה חד משמעית בנוגע למחיר של סדרת קליל באוהאוס 5600. הסיבה לכך היא שהמחירים משתנים לפי פרמטרים שונים. אם פתח החלון שלכם גדול מאוד, תצטרכו חלון גדול בהתאם וכך המחיר יעלה בהתאם. במידה ותבחרו בזכוכית חלבית, המחיר יהיה יקר יותר מאשר זכוכית שקופה, ואילו תבחרו בזכוכית אקסטרה קליר תשלמו יותר מלזכוכית חלבית. כמו כן, העיצובים השונים יכולים להעלות את המחיר. הבחירה בצבעים מיוחדים תעלה את המחיר מאשר אם תבחרו בצבע האלומיניום הסטנדרטי. תוספות לחלון יעלו את המחיר. התוספות הנפוצות ביותר הן רשת למניעה של כניסת מזיקים, תריס חשמלי, ידית לדלת או לחלון. לכן, לאחר שאתם יודעים את הרצון שלכם, את גודל החלון ואת העיצוב הנבחר, תוכלו לקבל הצעת מחיר מפורטת ומתאימה. 

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו
Open chat