תוכן עניינים

קליל בלגי 7300 מחיר

קליל בלגי 7300 מחירקליל בלגי 7300 מחיר

מעוניינים להחליף את החלונות בבית? רוצים לסגור את המרפסת עם מערכת הזזה מעוצבת מזכוכית? רוצים לחדש או להרחיב את מפתח הדלת למרפסת ואולי מפתחי חלונות נוספים בבית? פרופיל בלגי 7300 של חברת קליל יכול להעניק לכם בדיוק את הפתרון שאתם צריכים, גם בהיבט הפונקציונלי והמבני וגם ובעיקר בהיבט האסתטי. בהזמנת מערכת הזזה קליל בלגי 7300 מחיר המערכת יכול להשתנות מאוד ממקרה למקרה ובשורות הבאות נסביר על בסיס מה ומדוע.

 

על פי מה נקבע המחיר?

בהזמנת מערכת הזזה קליל בלגי 7300 מחיר המערכת יכול להשתנות על פי שורה של פרמטרים, חלקם קשורים למערכת עצמה וחלקם למרחב בו היא צפויה להיות מותקנת. ברמה הפשוטה ביותר למשל, ככל ששטח החלונות והדלתות גדול יותר, כך המחיר הכולל של הפרויקט יהיה גבוה יותר. אבל שטח הפנים של מערכת ההזזה הוא לחלוטין לא הפרמטר היחיד שמשפיע על עלותה. מערכת בלגי 7300 מגיעה בפורמטים שונים ועם אפשרויות שונות של התאמה אישית בפרזול, בצבע הפרופילים, במרקם הפרופילים וכמובן בזיגוג. כל בחירה בכל אחד מהפרמטרים האלה תשפיע ישירות על המחיר וכאשר מכפילים את ההשפעה בכל מספר החלונות והדלתות ובכל השטח הכולל של המערכת, פערי המחירים יכולים להיות משמעותיים.

כך למשל, זיגוג החלונות והדלתות יכול להיות מרכיב מכריע בעלות הכוללת. באפשרותכם לבחור זיגוג שמתחיל בעובי זכוכית של 4 מ"מ ועד 22 מ"מ הן במודל טריפלקס והן במודל בידודית. כל עובי זכוכית מתומחר אחרת ואם תבחרו במודל בידודית, אתם יכולים לצפות לתוספת של 200 ש"ח לכל מ"ר דלת או חלון, מה שיכול להצטבר לתוספת משמעותית בעלות הכוללת. אם תבחרו בצביעה מיוחדת עם מרקם מגורען, העלות יכולה להיות גבוהה יותר ביחס לצביעה סטנדרטית ישירות מן המדף. במילים אחרות, בפרויקט קליל בלגי 7300 מחיר הפרויקט יכול להיות שונה לחלוטין מבית לבית, בהתאם למאפייני הבית ובהתאם להעדפות הלקוח לגבי המערכת הרצויה לו.

 

איך נכון להזמין מערכת הזזה בלגית?

ובכן, התשובה היא שאין תשובה אחת נכונה לכולם. בפניכם עומדת כמובן האפשרות להזמין מערכת הזזה בלגית באולמות תצוגה, המציעים פתרונות אלומיניום לבית ובמקביל עומדת בפניכם גם האפשרות לעבוד עם קבלן אלומיניום או בית מלאכה המתמחה בייצור מוצרי אלומיניום לבית. לכל אחת מהאפשרויות ישנם יתרונות וחסרונות בהיבט של חופש עיצוב, רמת עיצוב, אפשרויות התאמה אישית ולעיתים אפילו זמינות של פרופילים קליל. בפרויקט קליל בלגי 7300 מחיר הוא גם פרמטר שיכול להשתנות מאוד בהתאם למקום ולאופן בו תבחרו לבצע את הרכישה ולכן ההמלצה הגורפת היא כזאת: התחילו בכך שתבנו את המפרט הרצוי לכם ולשם כך אתם בהחלט יכולים להיעזר באיש מקצוע או אפילו באולם תצוגה או קבלן אלומיניום בהם אתם נעזרים בשלבים הראשונים.

לאחר שיש בידיכם מפרט מסודר ואתם מבינים בדיוק מה אתם רוצים להזמין, כדאי להגיש בקשה לקבלת הצעת מחיר מכמה ספקים שונים, בהם גם אולמות תצוגה, גם קבלני אלומיניום וגם בתי מלאה המתמחים בעבודות אלומיניום לבית. בבקשת שלוש ארבע הצעות מחיר כאלה, תוכלו לגלות שפערי המחירים יכולים להיות משמעותיים מאוד. כדי להבטיח שפערים אלה לא משקפים בפערים במוצר הסופי שאתם מקבלים, חשוב שאת הבקשות להצעות מחיר תגישו על בסיס המפרט שגיבשתם תוך התחייבות של המציע לעמידה במפרט. לבסוף, כדאי לקחת בחשבון גם שיקולים של ניסיון, מוניטין, אמינות וכדומה ולא לבחור אוטומטית בהצעה הזולה ביותר. מחיר הוא בהחלט פרמטר חשוב ומשפיע, אבל הוא לחלוטין לא אמור להיות היחיד שמכריע.

אולי יעניין אתכם גם...