קליל נוף 2400 מחיר

תוכן עניינים

קליל נוף 2400 מחירקליל נוף 2400 מחיר

ישנם הרבה סוגים של חלונות אלומיניום, הנבדלים ביניהם בעיקר בסוג הפרופיל ממנו הם עשויים. לפרופילי אלומיניום חשיבות רבה במערך הכולל שהוא החלון. הפרופילים מחזיקים ומעגנים את הזכוכית, מהווים את המסגרת ומאפשרים תנועה של כנפי החלון. כאמור, ישנם סוגים שונים של פרופילים, מחברות שונות ובדגמים שונים. אחד הבולטים שבהם הוא קליל נוף 2400 של חברת קליל. 

טרם ניגע בייחודיות של קליל נוף 2400 מחיר הפרופיל והיתרונות שלו, ראוי לציין כי יש חשיבות רבה בזהות של יצרן הפרופילים. זהות היצרן ואיכותו, הם ההבדל בין צרות רבות שיגיעו בהמשך לשקט של הרבה שנים. רבים נוטים לרכוש פרופילי אלומיניום זולים מסין, שאין מאחוריהם אבא, אימא או אחריות והם מצטערים על כך. דווקא חברות אלומיניום מוכרות ונחשבות, ביניהם קליל הישראלית, הם ההמלצה שלנו, גם אם לחלון קליל נוף 2400 מחיר גבוה מעט יותר.

קליל נוף 2400 מחיר ויתרונות

קליל נוף 2400 היא סדרה ייחודית של מערכת חלונות ודלתות הזזה, המתאפיינת בפרופילים דקים עד סמויים של אלומיניום. בכך למעשה מה שמוצג בפנינו זה בעיקר הזכוכית, אך היא מועגנת וממוסגרת בפרופיל חזק ועוצמתי. כל זה מעניק מראה ייחודי ויוקרתי לחלון ולפיכך, השימוש בפרופיל זה מאוד מאפיין חלונות גדולים או דלתות הזזה גדולות, כמו בויטירנות ויציאה למרפסת. 

המערכת גם כוללת מסילות המאפשרות תנועה חלקה של הכנפיים, מערכת לניקוז מים, המאפשרת גובה אחיד בין הפנים לחוץ ומשחק לבחירה, לגבי תצורת הכנפיים השונות של החלון או הויטרינה. בשל החוזק של הפרופיל, הוא גם מתאים עצמו למבחר רב של זכוכיות גם כבדות משקל וכן לזכוכיות גדולת מאוד, האופייניות למפתחים גדולים.

קליל נוף 2400 מחיר ועיצוב

כמו רבים נוספים מסדרות קליל, גם סדרת 2400 מתאפיינת בעיצוב יוקרתי ומרשים. ככלל, האלומיניום הוא חומר שעל אף חוזקו ואיתנותו הוא נוח לעיצוב והדבר מאפשר למעצבים השונים יכולות עיצוב גבוהות בחומר. חלק מן העיצוב נעוץ בעובי הפרופילים, כאשר ככל שהפרופילים צרים יותר, העיצוב נחשב יוקרתי יותר. בסדרה עצמה, ניתן גם להשיג צבעים שונים לפרופילים, דבר המעלה לרמה אחרת את אפשרויות העיצוב והתאמת החלון למכלול הפריטים האחרים בבית. ככלל, חשוב לדעת כי קליל נוף 2400 מחיר, יושפע מכל שינוי עיצוב שנבקש אבל כשם שאנו משלמים על צביעה מיוחדת של הקירות, יש כאלו, שיבחרו לעצב במיוחד גם את פרופילי החלונות.

קליל נוף 2400 מחיר ויטרינה

היתרונות של קליל נוף 2400 בעוצמות ובעיצוב שלו, הופכים אותו לאידיאלי עבור מפתחים גדולים, כמו חלונות ויטירנה. באופן כללי, ויטרינה בסלון חייבת להציג לנו את החוץ במלוא הדרו ולכן יש חשיבות רבה להיותה מורכבת מזכוכיות גדולות מאוד. בנוסף, עליה להיות מסוגלת להחזיק את המשקל הרב של הזגוגיות ובאותו הקשר, גם להיות מסוגלת לאפשר לנו להזיז את כל כובד הכנפיים של החלון הגדול בקלות רבה. בנוסף הא צריכה להיות מסוגלת לבצע אטימה טובה בין הפרופיל לזגוגית למניעת כניסת נוזלים וליצירת בידוד מושלם מבחינה תרמית ומבחינת בידוד רעשים.

לכן לצד הממד העיצובי, יש משמעות רבה לסוג הפרופיל שממנו עשויה הויטירנה וכן גם איכות ההתקנה שלה. כך, שאם מעבר השנים, היא לא תתקע מבחינת תנועה ולא תאפשר לרטיבות לחדור דרכה אל קירות הפנים. תמיד מומלץ לעבוד עם חברת אלומיניום מקצועית ומתמחה ועם חומרים ופרופילי אלומיניום איכותיים ומוכרים. הדברים תקפים שבעתיים, כאשר מדובר בחלונות גדולים, כמו ביציאות החוצה או ויטרינות הדורשים תשומת לב גדולה יותר, ביישום ובהתקנה. 

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו
Open chat