קליל 5600 מחיר

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765986

קליל 5600 מחירקליל 5600 מחיר

רכשתם לאחרונה בית חדש מקבלן, ובשונה מהדירות השכורות בהן התגוררתם בשנים האחרונות – כעת עליכם לבחור בהתאמה אישית את האלמנטים השונים שיהיו בבית, ביניהם גם הנראות והפרקטיות של המפתחים הקיימים במבנה. חלוקת המפתחים מתבצעת בהתאם לתוכנית השלד עליה הקבלן עובד, אך כיוון שמדובר על שלד מבנה בלבד עליכם לבחור את סוג החיפויים שיותקנו על המפתחים הללו, שהם כמובן החלונות והדלתות של הבית.

לרוב הבחירה הרווחת היא בהתקנת חלונות העשויים אלומיניום, כיוון שמדובר על חומר גלם שיש בו שלל יתרונות. ולכן, אי אפשר להזכיר את חלונות האלומיניום מבלי לדבר על חברת קליל, שהיא החברה המובילה ביותר בארץ בייצור של חלונות אלומיניום איכותיים, מעוצבים ועמידים. אחד מהדגמים הפופולריים של החברה הם חלונות קליל 5600, המוכרים גם בשם חלונות באוהאוס. מה היתרונות של חלונות כאלו ומה כדאי לדעת על חלונות קליל 5600 מחיר? על כך נעסוק במאמר הנוכחי.

למה כדאי להתקין חלונות אלומיניום לבית?

כאמור, חלונות אלומיניום הינם הבחירה הנפוצה ביותר לצורך התקנה במפתחי המבנה, בין אם מדובר על מבני מגורים, עסקים, משרדים וגם מבני מסחר ותעשייה. הסיבה לכך נובעת משלל יתרונות שיש לחלונות האלומיניום כמו עלות זולה יחסית, חומר גלם קל משקל, איכותי ועמיד וכן חומר גלם המוסיף מראה עיצובי לכל חלל בו מותקנים חלונות אלומיניום.

האלומיניום המרכיב את החלון קיים למעשה במסגרת המקיפה את החלון, שבשפה מקצועית נקרא פרופיל בו נתונה הזגוגית המשקפת את הנראה מחוץ למבנה. הצורך בהתקנת דלתות אלומיניום נובע מהצורך הפרקטי והעיצובי, כיוון שיש רצון להכנסת אוויר ואור טבעי אל פנים המבנה מבעד לזגוגית שקופה, וכן להתקין חלון מעוצב שיהיה מרשים ויפה ויוסף מראה יוקרתי ומעניין לכל החלל הפנימי. 

חלונות קליל 5600 – חלונות מעוצבים ומיוחדים

היצע חלונות האלומיניום הוא ענק ומגוון, כאשר ההבדלים העיקריים נמצאים בסוג ובגודל של פרופיל האלומיניום המרכיב את כל החלון. כשמדובר על חלונות קליל 5600, אלו הם חלונות בעלי פרופיל אלומיניום עדין וצר במיוחד, כך שקיים שטח גדול ובולט יותר של זגוגית בחלון – מאפיין המקנה מראה של חלון במראה נקי ואסתטי יותר, כאשר פרופיל האלומיניום מקשט את מסגרת החלון ומוסיף פן עיצובי לעיצוב הכולל הקיים בתוך הבית.

קליל 5600 מחיר – כמה זה יעלה לכם?

כיוון שקיימים סוגים שונים של פרופילים עשויים אלומיניום, עלות ההתקנה של חלונות כאלו למפתחי המבנה משתנה בהתאם למגוון פרמטרים רבים. במקרה של חלונות קליל 5600 מחיר, מדובר על עלות לכל מ"ר שנעה בין 1100-1400 ₪ כאשר העלות הסופית נמדדת על פי סוג החלון שמותקן בהתאם לגודל, גובה, עיצוב, פרזול וכו'. חלונות קליל מדגם 5600 יכולים להתאים למפתחי חלונות ודלתות על פי בחירה, מאפיין נוסף המשפיע על עלות ההתקנה הסופית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765986

אז מה היה לנו בכתבה?

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו