רפפות אלומיניום מחיר

תוכן עניינים

רפפות אלומיניום מחיררפפות אלומיניום מחיר

רפפות אלומיניום הן הטובות ביותר עבור המזג אוויר הישראלי, הן גם לא יקרות מדי וגם מציעות לנו אסתטיקה מושלמת לנראות המבנה. הרפפות יכולות להתאים לכל גודל שאנחנו נרצה, הכל בהתאמה אישית. פתרון זה אידיאלי גם לבתי עסק, חניונים, מבנים פרטיים וכו'… כמו כן ניתן לבחור בין רפפות ידניות או כאלו שעובדות באמצעות מנגנון חשמלי.

 

רפפות אלומיניום מחיר – מה זה?

סביר להניח שראיתם אותן לא פעם ולא פעמיים אבל מעולם לא היה לכם מסוג ששמן הוא רפפות. אם כך רפפות הם סוג תריס שבדרך כלל יהיה עשוי אלומיניום. רפפות מגיעות בסוגים שונים, בדרך כלל השוני בא לידי ביטוי ברווחים של פתיחת התריסים או החומר ממנו הם עשויים. רפפות מזכירות שלב של תריס וכשנסגרות הן הופכות לאטומות לחלוטין. רפפות יהיו הרבה יותר חזקות בפני תנאי מזג האוויר ועמידות לאורך זמן, רובן עובדות על מנוע חשמלי. ניתן יהיה למקם את הרפפות על חלון הבית עם התקנה מיוחדת ואפילו בתור פרגולה. 

רפפות אלומיניום מחיר – יתרונות

לרפפות יש יתרונות רבים שרובנו כלל לא מכירים ולכן חשוב לציין את כל היתרונות כדי להבין על מה אנו משלמים בסופו של דבר, לפניכם כל היתרונות של רפפות אלומיניום:

 

שליטה בתאורה

האור חודר לתוך הסלון? באמצעות לחיצה על כפתור תוכלו לסגור את התריס עד לגובה אותו תרצו ללא כל מאמץ, תוכלו להשאיר רק חריצים של אור אשר יאירו את המבנה או לסגור את התריס באופן הרמטי.

עמידות

אלומיניום עמיד בפני כל תנאי מזג אוויר, אינו מחליד ונחשב לחומר חזק אשר יכול לשמש אותנו לאורך שנים ארוכות ללא בלאי. כמו כן, המראה של האלומיניום תמיד ישדר מראה חדש ונקי, קל מאוד כמובן לתחזק את רפפות האלומיניום.

רב שימושי

רפפות יכולות להיות רב שימושיות ואינן מתאימות רק לחלונות הבית. רפפות אלומיניום יכולות להתאים לקירוי לבית, למרפסת ואפילו לפרגולה. כל מה שעליכם לעשות הוא להתקין את הרפפות ולהוסיף מנוע חשמלי.

בידוד

אחד היתרונות הבולטים של רפפות יהיה הבידוד המוחלט שאנו יוצרים על ידי סגירה הרמטית. הבידוד גם תורם לנו מבחינת אי חדירת טמפרטורה מבחוץ באופן בולט, וכמובן שמירה מבחינת בידוד רעשים. הרפפות יוצרות שכבת הגנה נוספת לבית.

התאמה אישית

היתרון החשוב ביותר וגם האחרון הוא שניתן יהיה לבצע התאמה אישית של רפפות בהתאם לבחירתו של הלקוח. למעשה כל פתח שיש לכם בבית יכול להיות רלוונטי להתקנת רפפות, לא משנה מהו הגודל של החלל.

רפפות אלומיניום מחיר – כמה זה עולה לי?

המחיר של רפפות אלומיניום אינו מחיר קבוע ונבחר על פי מספר גורמים: דגם, מורכבות העבודה וגודל רצוי. בכדי לקבל הצעת מחיר כראוי עליכם יהיה לפנות לאיש מקצוע אשר הוא יבחן את מורכבות העבודה ואת סוג ההתקנה הנדרשת, רק לאחר מכן יוכל להיקבע המחיר באופן מוחלט. המחיר הנקבע יהיה בדרך כלל לפי מ"ר, לעיתים כולל ההתקנה ולעיתים לא כולל ההתקנה, יש לברר זאת לפני שאתם מתחילים את התהליך. המחירים יכולים לנוע בין מאות שקלים בודדים ועד אלפי שקלים.

 

רפפות אלומיניום מחיר – מהו תהליך ההתקנה?

תהליך ההתקנה יכול להיות בכל חלל כפי שציינו, כל מה שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם איש מקצוע והוא יבחן את המקרה. לעיתים יש סורגים אשר נדרש להסיר את ההתקנה שלהם, לעיתים יהיה בעיה עם הגישה לחשמל, תנו לאיש המקצוע לראות את המקום ולהעניק לכם הצעת מחיר ותהליך עבודה מסודר.

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו
Open chat