תיקון תריסים בקריית ארבע

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

הם משמשים אותנו בכל יום כדי להכניס קצת אור שמש לתוך הבית, עוזרים לנו לשמור על הפרטיות בבית באמצעות הענקת מיסוך מיטבי וגם לעיתים מונעים מפולשים לא רצויים להיכנס לביתנו. אנו מתכוונים כמובן לתריסים, אותם התקנים מובנים הנמצאים במפתחי חלונות הבית וכן גם על גבי חלונות ויטרינה של המרפסת והחצר.

התריסים המודרניים של היום עשויים לרוב מאלומיניום, שהינו חומר גלם איכותי וקל משקל המעניק מענה מצוין עבור הצורך בפתרונות הצללה טובים. כדי להתאים את פתרונות ההצללה של התריסים לצרכים של כל בית ומבנה, כיום ניתן למצוא היצע גדול ומגוון של תריסים המיועדים להתקנה בפתחי חלונות בכל גודל. לכן כאשר התריס מתבלה, נשחק, נשבר או פשוט לא עובד כמו שצריך – יש צורך למצוא חברה המתמחה בתיקוני תריסים.

אם הנכם מתגוררים באזור המרכז, כדאי שתאתרו אחר שירותי תיקון תריסים בקריית ארבע שיאפשרו לכם להחזיר את השימושיות של התריסים בבית. כיצד ניתן למצוא חברה מקצועית בתחום ואילו דברים כדאי לדעת על נושא תיקון תריסים? נרחיב על כל בשורות הבאות.

 

 

תיקון תריסים לבד – האם זה מומלץ?

פנייה אל אנשי מקצוע יכולה לסייע מאוד בכל תקלה ובעיה שצצה בבית, וכך גם בנוגע לתריס אחד או יותר שכבר לא עובד כמו שצריך. יחד עם זאת האופי החסר סבלנות של ישראלים רבים מביא אותם לנסות ולתקן את התקלה במו ידיהם, במיוחד אנשים כאלו בעלי "ידי זהב" שיודעים כיצד לעבוד עם כלי עבודה ולבצע תיקונים קטנים בבית.

למרות שזה מאוד מפתה לנסות לתקן את הבעיה בתריסים לבד, כדאי להיעזר בבעלי מקצוע המתמחים בנושא הזה כדי למנוע נזק גדול יותר לתריס וכך הוצאה גדולה יותר על התיקון שלו. ניתן לומר כי המלצה זו תקפה בעיקר במקרה של תיקון תריס חשמלי, כיוון שמדובר על תריס המופעל באמצעות מנגנון חשמלי שהוא מורכב יותר לעומת תריס הזזה או גלילה מופעלים בצורה ידנית.

החלפה או תיקון תריסים בקריית ארבע?תיקון תריסים בקריית ארבע

כשמדברים על תיקון תריסים בקריית ארבע מתייחסים כמובן לתיקון של תריס קיים ללא צורך בהחלפתו בחדש, דבר שיכול לחסוך לא מעט כסף בהוצאה של עלות התיקון לעומת החלפת כל התריס. לכן כאשר מזמינים טכנאי תיקון תריסים יש לוודא איתו מראש האם התיקון מצריך החלפה של התריס, או שמא ניתן לתקן את התריס התקול.

יש לקחת בחשבון כי במקרה של תריס ישן ושחוק מאוד הטכנאי ימליץ בדרך כלל על החלפת התריס, כיוון שתיקון שלו אולי עשוי לעלות פחות אך אינו יחזיק מעמד בטווח הרחוק. בכל מקרה מומלץ לבצע השוואת מחירים בין אנשי מקצוע המציעים החלפה או תיקון תריסים בקריית ארבע, וכך לבצע החלטה מושכלת ונבונה יותר.

תיקון תריסים חשמליים

נושא תיקון תריסים הינו רחב וכללי, כיוון שקיימים סוגים שונים של תריסים המעניקים פתרונות הצללה למבנים. אחד מסוגי התריסים הנפוצים בשימוש הינם תריסים חשמליים, שהינם תריסי גלילה העשויים אלומיניום וניתנים לפתיחה וסגירה באמצעות מפסק חשמלי ייעודי לכך. תיקון תריסים חשמליים נחשב לאחד מהתיקונים השכיחים בתריסים, ככל הנראה כיוון שמדובר על מנגנון חשמלי שעשוי לפתח תקלות שונות.

בין סוגי התיקונים הנפוצים שקיימים בתריסים חשמליים הינם תיקון רצועה בתריס, תיקון שלבים וכן גם תיקון של המנוע החשמלי הקבוע בארגז התריס. רצועה של תריס חשמלי צפויה להישחק ואף להיקרע כתוצאה משימוש רגיל וצבירת בלאי, אך לעיתים הרצועה נהרסת גם בשימוש לא נכון. במקרה זה יש להחליף את הרצועה באחת חדשה, פעולה שנעשית על ידי בעל מקצוע מנוסה. תקלה נוספת בתריס חשמלי קשורה לשלבי התריסים, כאשר נוצר ניתוק בין השלבים התחתונים של התריס. תקלה זו עשויה להתרחש לרוב בתריסים שאינם עשויים אלומיניום, כיוון שחומרי גלם פחות עמידים כמו פלסטיק או פולאוריתן מוקצף נוטים יותר להתבלות ולהתעקם וכך ליצור נתק בין שלבי התריס.

תיקון תריסי גלילה

תריסי גלילה הינם תריסים הנגללים למעלה ולמטה בצורה ידנית על ידי משיכה ושחרור של רצועה ייעודית, ולכן אחת מהתקלות השכיחות של תריסי גלילה היא קריעה וניתוק של הרצועה שאחראית על גלילת התריס. ההחלפה של רצועה כזו היא פשוטה יחסית, כך שאם אתם הרפתקנים ורוצים לחסוך מעט על ביקור טכנאי תוכלו לעשות זאת בעצמכם.

לעומת זאת תיקון של שלב שבור בתריס הגלילה יחייב לפנות אל בעל מקצוע מנוסה בתיקון תריסים, כיוון שמדובר על תקלה המצריכה הבאת חלק חלופי וכן זוהי עבודה מעט יותר מורכבת. גם במקרה ששלבי התריסים אינם עולים בצורה אחידה וישרה, או פשוט נתקעים באמצע ללא יכולת גלילה מדובר על תקלה מהותית שעשויה לגרום להזזת שלבי התריס ממקומם, ולכן מומלץ להיעזר בטכנאי תיקון תריסים בקריית ארבע.

תיקון תריסי הזזהתיקון תריסים בקריית ארבע

סוג נוסף של תריסים הינם תריסי הזזה, שהינם תריסים פשוטים שבעבר היו נפוצים בשימוש. לרוב ניתן לראות תקלות ובעיות של שחיקה ובלאי בתריסים אלו כמו שבירה של שלבי התריס, התפוררות של תושבות התריס וכן שחיקה של הגלגלים המניעים את התריסים מצד לצד. הגורם המרכזי ליצירת הבלאי הינה השמש הישירה שמחממת ושוחקת את רכיבי התריסים הללו, שלרוב עשויים מחומרים פחות עמידים כמו פלסטיק.

במקרה של תיקון תריסי הזזה ההמלצה תהיה להחליף את הרכיבים התקולים בכאלו חדשים, כיוון שחלקים בלויים אינם ניתנים לתיקון. מצד שני אם מדובר על תריסים מאוד ישנים ובלויים, אולי כדאי לשקול להחליף אותם בכאלו חדשים, עמידים ומודרניים יותר – דבר שכל איש מקצוע בתחום התריסים יוכל לבצע.

תיקון תריסים בקריית ארבע – כמה זה יעלה לכם?

התריסים שבורים ושחוקים ויש לתקנם או להחליפם? כדאי שתדעו מראש כמה אתם צפויים להוציא על כך. לפני הכל יש לזכור כי עלות תיקון של תריסים חשמליים עשויה להיות גבוהה יותר לעומת תריסים אחרים, זאת בגלל המורכבות של התריסים הללו וסוגי התקלות המחייבות עבודות תיקון שונות מתריסים ידניים.

המחירים הכלליים של תיקוני תריסים חשמליים נעים בין 300 ועד 1500 ₪, כאשר הרף הגבוה ביותר עשוי להיות במקרה שהתקלה מחייבת תיקון או החלפה של המנוע החשמלי המניע את התריסים. תיקון תריס גלילה יהיה זול יותר והעלות תנוע בממוצע בין 200-400 ₪, תלוי בדוג וגודל החלון, מורכבות העבודה וכו'. עלות נמוכה יותר של תיקון תריסים תהיה של תריסי הזזה, לרוב כיוון שמדובר על חלקי חילוף זולים יותר. יחד עם זאת יש לזכור כי כל בעל מקצוע גובה תשלום קבוע עבור הביקור, ולכן תיקון תקלה בתריסי הזזה ינוע בין 250-350 ₪.

כיצד למצוא טכנאי מומלץ לתיקון תריסים?

כיוון שתריסים הינם אלמנט מרכזי ומהותי בבית, ישנו היצע מגוון של בעלי מקצוע וטכנאים בתחום תיקון תריסים בקריית ארבע. לכן הבחירה בטכנאי המומלץ ביותר לא חייבת להיעשות בפזיזות או דרך המודעה הראשונה שקופצת בגוגל, אלא כדאי לבצע השוואת עבודות ומחירים בין כמה בעלי מקצוע מומלצים ובהתאם לכך לפנות אל הטכנאי שהכי יתאים לכם מבחינת מחיר, שירות וזמינות.

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה?

אולי יעניין אתכם גם...

אזור מרכז

אזור השרון

אזור צפון

אזור דרום

אזור ירושלים מודיעין

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!