תריסי גלילה ידניים

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

תריסי גלילה ידנייםתריסי גלילה ידניים

הם כבר לא ממש פופולאריים, הם כבר מחוץ לסטנדרט הבנייה החדש, אבל אפשר להניח שהם עדיין קיימים בחלק ניכר מבתי ישראל, אם לא ברובם – תריסי גלילה ידניים. ומה מחזיק את אותם תריסים בחיים? ובכן, ישנה סיבה או שתיים שעבור אנשים רבים, נחשבות לסיבות מספיק טובות לשמור על התריסים הידניים ולא לעבור לתריסים חשמליים. בשורות הבאות נספר לכם על הסיבות האלה וננסה להעריך עד כמה הן אכן אותנטיות.

 

תריסי גלילה ידניים – בגלל שהם זולים יותר

אחת הסיבות המרכזיות, שבגינה אנשים רבים עדיין מעדיפים לשמור על התריסים הידניים בביתם היא, שמדובר בתריסים זולים יותר משמעותית מאלו החשמליים. אם נוסיף לכך את העובדה שכמעט אף פעם לא קונים תריס אחד חדש, אלא תריס אחד לכל חדר, פערי העלות המצטברת יכולים בהחלט להיות משמעותיים ולדחוף את הלקוח לכיוון הפתרון הזול יותר של תריסי גלילה ידניים.

הם גם מאוד אמינים

אפשר לומר על תריסים ידניים המון דברים כאשר משווים אותם לתריסים חשמליים, אבל מאפיין אחד עודנו נשאר לזכותם – מאפיין האמינות. המדובר במנגנון מכאני פשוט מאוד, שההסתברות להיווצרות תקלות בו היא כמעט אפסית. תריס גלילה ידני יכול להיות מותקן במעמד בניית הדירה ולהישאר במקומו, פעיל ותקין לאורך עשורים שלמים ללא כל בעיה או תקלה. לכל היותר, התקלה הגדולה ביותר וגם השכיחה ביותר בתריסים מסוג זה היא שחיקה או אפילו קריעה של רצועת התריס. המדובר ברצועה שעלותה שקלים בודדים וניתן להחליפה בקלות רבה מאוד, כך שאפשר להתעלם לחלוטין מסוגיה זו, המה גם שגם שחיקה כזאת של התריס מתחילה להופיע רק לאחר עשור או שניים של שימוש בתריס.

 

הם לא באמת נדרשים

לתריסים חשמליים יש כמובן את ההילה של יוקרה וקידמה, אבל במרבית חדרי הבית הם פשוט לא נדרשים. הערך המרכזי של תריס חשמלי בא לידי ביטוי בתריסי מרפסת רחבים וגדולים, שמשקלם המצטבר יכול להגיע לעשרות רבות של ק"ג. במקרה כזה, די ברור מדוע נרצה את עזרתו של מנוע חשמלי להרמת והנמכת התריס. אבל בכל יתר החדרים, הערך של המנוע החשמלי כמעט ולא קיים ועדיין מדובר בתריסים שקל מאוד להרים ולהנמיך באמצעות רצועה ידנית, גם דרך אגב, בתריסי אלומיניום משוכים, שנחשבים לכבדים יותר מתריסי הפלסטיק הקלאסיים, אך עדיין לא ברמה כזאת שמחייבת התקנת מנוע חשמלי.

הפסקות חשמל? לא מעניין

במרבית האזורים בארץ, כל הנושא של הפסקות חשמל הוא זניח לגמרי במערך השיקולים של רכישת תריס חשמלי. ההסתברות שלא תוכלו לפתוח או לסגור את התריס בגלל הפסקת חשמל הוא אפסי והסיכוי שמצב כזה יימשך יותר ממספר בודד של שעות הוא כמעט ולא קיים. אלא שישנם אזורים בארץ, בהם הפסקות חשמל הן הרבה יותר תדירות ממה שהיינו רוצים בכלל להאמין. במקומות אלה, בדרך כלל יישובים קטנים בפריפריה, אליהם מגיעה תשתית חשמל מיושנת, הפסקות חשמל יכולות להיות תדירות מאוד, במיוחד במהלך עונת החורף ובשעות השיא ועבור אנשים המתגוררים באזורים אלה, תריסי גלילה ידניים הם עדיין מלכי השכונה.

אחרי שאמרנו את כל זה, בכל בית ראוי לשקול התקנה של תריסים חשמליים, לאו דווקא בחיוב, אבל לשקול. לתריסים חשמליים יש יתרון אחד חשוב, שהם מאפשרים לנו להתקין תריסי אלומיניום כבדים שיכולים לשמש גם כאמצעי הגנה על הבית, אסתטיים יותר ועמידים יותר ובכל זאת, אין שום ספק שעבור חלקנו, האופציה הידנית עדיין תישאר האופציה הטובה ביותר ואין שום סיבה להתכחש לכך.

תריס גלילה ידני

הסירו את הווילונות שיש לכם בבית ועברו אל תריס גלילה ידני ותשלמו אותו סכום… כולנו יודעים שווילונות הרבה יותר מסורבלים, הרבה יותר נוטים להיהרס וגם פחות אסתטיים. בשל כך, הפתרון עבורכם הוא תריס גלילה, ידני או חשמלי זאת כבר הבחירה שלכם.

 

מהם תריסי גלילה ידניים?

תריסי גלילה הם למעשה מהווים תחליף לווילונות הפשוטים, תריסים אלו מציגים לנו אטימות מוחלטת לבית בצורה מעוצבת ומושקעת, התריסים עמידים ואינם מושפעים ממצבי מזג האוויר בדומה לווילון (למעט מצבי מזג אוויר קיצוניים). תריסי גלילה מגיעים בצורות שונות, סוגים שונים וברמות ביצוע שונות. תריסי גלילה מקצועיים יעניקו לכם גם עיצוב ייחודי לבית, גם אטימות מוחלטת מפני אור היום וגם דרכים נוחות לפתיחת ולסגירת התריס. כמובן אין רק שני מצבים, פתיחה וסגירה, ניתן גם לסגור באופן חלקי את התריס ולאפשר כניסה מתונה של אור יום.

תריס גלילה ידני או חשמלי?

תריס גלילה הינו מוצר נפוץ יחסית, תוכלו למצוא אותו במגוון רחב של רשתות קמעונאיות, חנויות שונות ועוד… האם זה יתרון או חיסרון? בדיוק בגלל הסיבה הזאת קשה מאוד ללקוח לשים את היד בבטחה על בחירת החברה הנכונה, אך על כך נדון בהמשך. מה מומלץ לצרכן, תריס גלילה ידני או חשמלי? לכל אחד מהסוגים יש את היתרונות והחסרונות שלו. תריסי גלילה אינם רק בשביל נוי, אלא גם על מנת לבטח את הבית. תריסי הגלילה הידניים עד כה היו נמצאים ברוב הבתים בארץ, אך לאט לאט ניתן לראות את התריסים החשמליים נכנסים לעוד ועוד בתים. עם זאת, אין באמת אומדן אשר יכול להציב לנו עובדה ברורה בה תריס גלילה חשמלי עדיף על ידני ולהפך, ההבדל בין המוצרים בא לידי ביטוי בשני פנים, האחד הוא מבחינה כלכלית שכן תריס גלילה חשמלי יהיה יקר יותר, והפן השני הוא עניין הנוחות אשר התריס החשמלי נחשב לנוח יותר.

למעשה, התריס בנוי מאותו חומר גלם וההבדל היחיד הוא המנוע החשמלי אשר יש לתריס גלילה חשמלי. יעילות המיגון שווה בשני המקרים, לכן ההמלצה הרווחת היא על פי שיקול דעתו של הצרכן. למעשה הבחירה היא בידיים שלכם, אם אתם מחפשים את המצב בו אין מצב שאתם קמים מהספה, תריס חשמלי הוא בשבילכם, אך קחו בחשבון כי הבלאי יהיה בעלויות גבוהות יותר מאשר תריס גלילה ידני. בסופו של דבר מדובר על פעולה פשוטה שחוסכת לנו לא מעט כסף ברכישה הראשונית.

דרכי הפעלה

כבר בעת ההתקנה ידריך אתכם הטכנאי כיצד לתפעל את התריס. דרך הפעולה מאוד פשוטה, בצידו של התריס תוכלו לראות רצועה אשר בעזרתה ניתן לגלול את התריס, להוריד ולהעלות אותי לפי רצונכם. כיום כבר כמעט ואין תריסי גלילה אשר עובדים בשיטת הטריקה מכיוון ששיטה זו פוגעת בבסיס של התריס וגורמת לבלאי גבוה. אין צורך להפעיל כוח בעת ההפעלה, הפעולה מאוד עדינה, פשוטה ומהירה. כמו כן, ישנם תריסי גלילה ידניים אשר עובדים באמצעות מנואלה.

תריס גלילה ידני – בחירת חברה מקצועית

כיצד בוחרים חברה אשר תוכלו לסמוך על המוצרים שלה ועל ההתקנה שלה? כפי שציינו, ישנן הרבה חברות וחנויות אשר מציעות לנו תריס גלילה ידני, או חשמליים, תריסי גלילה מפלסטיק, תריסי גלילה מעוצבים וכן הלאה… מבין כל ההיצע הרחב אנו חייבים להיות ממוקדים ולבחור בחברה אשר תוכלו באמת להעניק לנו את המוצרים הנכונים ביותר. לכן, תחילה עליכם יהיה לערוך סקר שוק ולקרוא חוות דעת אודות כל חברה אשר מבצעת שירותים כאלה, בחרו חברה עתירת ניסיון, חברה אשר מציעה שירותים כוללים ומוכנה להעניק לכם את כל המידע וההכוונה אותה אתם צריכים. כמובן יש לעשות סדר ולבדוק מהו התקציב העומד לרשותכם, מהן מידות החלונות או הכניסות שם תרצו להציב את התריס, ומה עדיף לכם, תריס גלילה ידני או חשמלי.

 

לסיכום

חשוב להבין, תריסי גלילה ידניים לא פחות טובים מאשר תריסי הגלילה החשמליים. נכון, תריס חשמלי נחשב ליוקרתי יותר, אך ההבדל בין תריס גלילה חשמלי לידני הינו אך ורק בא לידי ביטוי בדרך ההפעלה. חומר הגלם עצמו הינו זהה, המחירים בעלי פער בהתאם לסוג החברה שבחרתם ובהתאם לסוג התריס, מלבד לכך כל שאר הפרטים זהים.

מחירון תריסים התקנה ותיקון עבור תריסי הזזה

התקנה/תיקוןמחיר טווח תחתוןמחיר טווח עליוןהערות
מחיר של תיקון תריסי גלילה בשל תקלה בקפיץ, החלפה של הקפיץ. 260 ש“ח480 ש“ח
מחיר החלפה של רצועות בתריסים חשמליים 340 ש“ח490 ש“ח
מחיר החלפת שלבים בתריסים רגילים, תריסי הזזה 320 ש“ח440 ש“חמחיר להחלפת תריס אחד, כל תריס נוסף תוספת של 20-30 ש“ח.
מחיר החלפת שלבים לתריסים מסוג רפפות 340 ש“ח460 ש“חמחיר להחלפת שלב אחד, כל תריס נוסף, תוספת של 50-60 ש“ח.
מחיר החלפת תופסנים 320 ש“ח420 ש“חהמחיר הוא לזוג כולל העבודה עצמה.
מחיר החלפת ידיות למנוף 280 ש“ח430 ש“ח
מחיר החלפת גלגלים בשילוב בדיקה של המסילה320 ש“ח470 ש“ח
מחיר החלפת מסילה 400 ש“ח550 ש“חהמחיר עבור זוג מסילות

מחירון תריסים התקנה ותיקון עבור תריסי גלילה ידניים

התקנה/תיקוןמחירון טווח תחתוןמחירון טווח עליוןהערות
מחיר החלפה של הרצועה בתריס.380 ש“ח580 ש“חהעדיפו רצועת ניילון עם רמת עמידות טובה. המחיר של ההחלפה, אמור לכלול את השירות וגם את הרצועה עצמה.
מחיר תיקון של תריסי גלילה ידניים שנתקעו.380 ש“ח580 ש“חהמחיר משתנה והוא תלוי בסיבה להיווצרות התקלה.
מחיר תיקון מנגנון תריס גלילה. 380 ש“ח550 ש“חהמחיר הסופי ייקבע לפי המנגנון שייבחר, כלומר בהתאם לסוג שלו.
מחיר התקנה של מנגנון כוח לתריס גלילה440 ש“ח800 ש“חמתאים רק עבור תריסים מסיביים, לא להחלפה לתריסים חשמליים.
מחיר הוספת מעצור120 ש“ח170 ש“חהמחיר לא כולל את עלות הביקור של הטכנאי.
מחיר החלפה שך קפיץ בתריס גלילה380 ש“ח520 ש“חהמחיר הסופי ייקבע לפי סוג הקפיץ אותו יש להחליף.
מחיר החלפת שלב בתריס גלילה. 380 ש“ח650 ש“חהשירות כולל בדיקה של השלבים כדי לזהות מה תקול ומה דורש החלפה.
מחיר שדרוג תריס גלילה לתריס חשמלי 650 ש“ח1,800 ש“חהמחיר הוא למ“ר.

מחירון תריסים התקנה ותיקון עבור תריסים חשמליים

התקנה/תיקוןמחירון טווח תחתוןמחירון טווח עליוןהערות
מחיר החלפת שלב בתריסים חשמליים380 ש“ח620 ש“חהמחיר הוא עבור שלב אחד בתריס, כל החלפה נוספת של שלב בעלות 80-220 ש“ח
מחיר תיקון תריסים חשמליים תקועים 430 ש“ח880 ש“חהמחיר משתנה ותלוי ברובי במיקום שבו התריס נתקע
מחיר החלפה של מתג הפעלה בתריס חשמלי 380 ש“ח550 ש“ח
מחיר תיקון תקלה הנוצרת כתוצאה מנתק בין השלבים 380 ש“ח580 ש“חהתיקון אמור לכלול גם כיוון של המנוע
מחיר תיקון רצועות בתריס חשמלי 440 ש“ח560 ש“חתפקיד הרצועות הוא לדאוג שהתריס לא יפול
מחיר תיקון/כיוון מנוע תקול בתריס חשמלי 440 ש“ח560 ש“ח
מחיר התקנת שעון שבת בתריס חשמלי440 ש“ח800 ש“ח
מחיר התקנת מנוע עם מנואלה בתריס חשמלי700 ש“ח1,800 ש“ח
מחיר מנוע תריס חשמלי המכיל שלבים מוקצפים700 ש“ח1,900 ש“חמחיר הסופי יקבע לפי משקל התריס שמנוע צריך להרים
מחיר מנוע עם שלבים עשויים אלומיניום מסוג משוך לתריס חחשמלי800 ש“ח2,200 ש“חהמחיר של המנוע אמור לכלול בתוכו גם את מחיר העבודה

התקנה או תיקון של תריסים לפי הסוג שלהם מחירון

עלות התקנהטווח תחתוןטווח עליוןמחירון
מחיר התקנה של תריסי הזזה380 ש“ח900 ש“חלכל תריס יש מחיר מעט שונה לפי גודל המפתח וגם על פי סוג השלבים שבוחרים
מחיר התקנה תריסי ציר380 ש“ח1,200 ש“חהמחיר הוא למטר רבוע. ניתן לבחור בין שלבים עשויים פלסטיק או שלבים עשויים אלומיניום
מחיר התקנה תריסי גלילה מסוג ידני600 ש“ח1,500 ש“חהמחיר שנקבע הוא למ“ר בשילוב רצועה קפיץ ומערכת מנגנונית
מחיר התקנה תריסים מסוג חשמלי700 ש“ח2,200 ש“חהמחיר שנקבע הוא למ“ר והוא כולל את הארגז ואת המנוע. המחיר הסופי נקבע לפי סוג השלבים שבוחרים
מחיר התקנה תריסים בממ“ד700 ש“ח1,400 ש“חהמחיר של התריסים הוא למטר רבוע וההתקנה חייבת להתבצע על פי התקנים העדכניים שמוציאים בהנחיות מטעם פיקוד העורך
מחירים התקנת תריסים מסוג אור 700 ש“ח2,200 ש“חהמחיר הוא למ“ר

עלויות ומחירים לשלבים עבור תריסי גלילה

מחיר מוצרטווח תחתוןטווח עליוןהערות
מחיר שלבים אלומיניום מסוג מוקצף400 למ“ר800 ש“חמדובר בשלבים דקים באופן יחסי שמטרתם לבודד בצורה טובה יותר
מחיר שלבים אלומיניום מסוג משוך700 ש“ח1,100 ש“חהשלבים עשויים מסגסוגת של אלומיניום עבה במיוחד ונחשבים לעמידים וחזקים מאוד
מחיר שלבים מסוג אור 800 ש“ח1,300 ש“חשלבים המאפשרים שליטה מלאה באור ובאוויר שנכנסים אל תוך החלל

עלויות ומחירים עבור החלפת תריסים

עלות החלפה לפי סוג התריסיםטווח תחתוןטווח עליוןהערות
מחיר החלפת תריס עם שלבים מסוג פלסטיק 380 ש“ח900 ש“חהמחיר מושפע מהסוג פלסטיק.
מחיר החלפת תריס צירים עם שלבים של אלומיניום480 ש“ח1,400 ש“ח
מחיר החלפת תריסי הזזה עם שלבים עשויים פלסטיק430 ש“ח1,400 ש“חלא מתאים לצד עם שמש מרובה
מחיר החלפת תריסי הזזה עם שלבים עשויים אלומיניום480 ש“ח1,400 ש“ח
מחירת החלפת תריסי גלילה עם פלסטיק - ידני380 ש“ח1,400 ש“חהמחיר קשור לגודל של התריס ולסוג התריסים החדשים
מחיר החלפת תריסי אלומיניום - ידני430 ש“ח1,100 ש“חהמחיר הוא למ“ר
מחיר החלפת תריסים חשמליים מסוג גלילה עם שלבים מפלסטיק430 ש“ח1,300 ש“חהמחיר הוא למ“ר
מחיר החלפת תריסים חשמליים עם שלבים מאלומיניום500 ש“ח1,500 ש“חהמחיר נקבע לפי המנוע

תריסים התקנה ותיקון מחירון ועלויות

סוג התריססוג השלביםסוג התיקון טווח מחירים
עלות תריסי גלילה ידנייםשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהתקנה תריסים מחדש 350-1,000 ש“ח
עלות תריסי גלילה ידנייםשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהחלפה של תריסים ישנים350-900 ש“ח
עלות תריסי גלילה ידנייםשלבים עשויים אלומיניוםהתקנה תריסים מחדש 280-1,110 ש“ח
עלות תריסי גלילה ידנייםשלבים עשויים אלומיניוםהחלפה של תריסים ישנים280-1,300 ש“ח
עלות תריסי גלילה חשמלייםשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהתקנה תריסים מחדש 350-1,000 ש“ח
עלות תריסי גלילה חשמלייםשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהחלפה של תריסים ישנים280-1,000 ש“ח
עלות תריסי גלילה חשמלייםשלבים עשויים אלומיניוםהתקנה תריסים מחדש 280-1,300 ש“ח
עלות תריסי גלילה חשמלייםשלבים עשויים אלומיניוםהחלפה של תריסים ישנים280-1,400 ש“ח
עלות תריסים ונציאניםשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהתקנה תריסים מחדש 300-1000 ש“ח
עלות תריסים ונציאניםשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהחלפה של תריסים ישנים300-1,100 ש“ח
עלות תריסים ונציאניםשלבים עשויים אלומיניוםהתקנה תריסים מחדש 500-800 ש“ח
עלות תריסים ונציאניםשלבים עשויים אלומיניוםהחלפה של תריסים ישנים600-700 ש“ח
עלות תריסי הזזהשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהתקנה תריסים מחדש 220-700 ש“ח
עלות תריסי הזזהשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהחלפה של תריסים ישנים300-700 ש“ח
עלות תריסי הזזהשלבים עשויים אלומיניוםהתקנה תריסים מחדש 380-900 ש“ח
עלות תריסי הזזהשלבים עשויים אלומיניוםהחלפה של תריסים ישנים380-900 ש“ח
עלות תריסי צירשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהתקנה תריסים מחדש 380-880 ש“ח
עלות תריסי צירשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהחלפה של תריסים ישנים380-880 ש“ח
עלות תריסי צירשלבים עשויים אלומיניוםהתקנה תריסים מחדש 380-1,250 ש“ח
עלות תריסי צירשלבים עשויים אלומיניוםהחלפה של תריסים ישנים380-1,400 ש“ח

להלן מחירון ועלויות של תיקון תריסים

סוג תיקון לפי תקלהסוג התריס אותו יש לתקןטווח מחירים לתיקון
תקלה בארגז התריס גלילה180-320 ש“ח
תקלה בארגז התריס הזזה320-370 ש“ח
תקלה בארגז התריס צירים280-400 ש“ח
תקלה במנוע החשמלי של התריסגלילה280-1,100 ש“ח
תקלה במנוע החשמלי של התריסהזזה280-950 ש“ח
תקלה במנוע החשמלי של התריסצירים340-890 ש“ח
תקלה בשלבים של התריסים או בשלב אחרגלילה240-460 ש“ח
תקלה בשלבים של התריסים או בשלב אחרהזזה140-320 ש“ח
תקלה בשלבים של התריסים או בשלב אחרצירים140-320 ש“ח
תקלה ברצועות התריסיםגלילה160-370 שח
תקלה ברצועות התריסיםהזזה180-270 ש“ח
תקלה ברצועות התריסיםצירים180-780 ש“ח

להלן מחירון ועלויות של התקנת חלונות אלומיניום

סוג החלון וגודל סגנון פתיחהטווח מחירים
חלונות אלומיניום כנף בודדת גודל 80X80ציר500-1,200 ש“ח
חלונות אלומיניום כנף בודדת גודל 80X80הזזה על מסילות400-1,500 ש“ח
חלונות אלומיניום כנף בודדת גודל 80X80הזזה בכיס לתוך הקיר400-2,200 ש“ח
חלונות אלומיניום כנף בודדת גודל 100X100ציר740-1,600 ש“ח
חלונות אלומיניום כנף בודדת גודל 100X100הזזה על מסילות400-2,200 ש“ח
חלונות אלומיניום כנף בודדת גודל 100X100הזזה בכיס לתוך הקיר400-1,600 ש“ח
חלונות אלומיניום כפולים עם שתי כנפיים גודל 100X100ציר700-2,500 ש“ח
חלונות אלומיניום כפולים עם שתי כנפיים גודל 100X100הזזה על מסילות600-2,500 ש“ח
חלונות אלומיניום כפולים עם שתי כנפיים גודל 100X100הזזה בכיס לתוך הקיר700-2,500 ש“ח
חלון אלומיניום מסוג קיפ 60X100ציר500-900 ש“ח
חלון אלומיניום מסוג קיפ 60X100הזזה על מסילות400-900 ש“ח
חלון אלומיניום מסוג קיפ 60X100הזזה בכיס לתוך הקיר600-900 ש“ח
חלון אלומיניום מסוג דריי קיפ 100X100ציר900-1,900 ש“ח
חלון אלומיניום מסוג דריי קיפ 100X100הזזה על מסילות1,100-1,700 ש“ח
חלון אלומיניום מסוג דריי קיפ 100X100הזזה בכיס לתוך הקיר1,000-1,200 ש“ל

מחירון ועלויות התקנה של חלונות

סוג החלוןפרופילטווח מחירים
הזזהבלגי עשוי אלומיניום180-1,700 ש“ח
הזזהבלגי עשוי ברזל400-1,200 ש“ח
הזזהאלומיניום קלאסי500-1,800 ש“ח
הזזהאלומיניום בשילוב עץ700-900 ש“ח
הזזהפרופיל עשוי עץ מלא700-4,500 ש“ח
קיפבלגי עשוי אלומיניום70-1,200 ש“ח
קיפבלגי עשוי ברזל400-1,200 ש“ח
קיפאלומיניום קלאסי300-1,300 ש“ח
קיפאלומיניום בשילוב עץ500-3,500 ש“ח
קיפפרופיל עשוי עץ מלא300-2,700 ש“ח
דריי קיפבלגי עשוי אלומיניום
דריי קיפבלגי עשוי ברזל180-2,300 ש“ח
דריי קיפאלומיניום קלאסי1,000-1,200 ש“ח
דריי קיפאלומיניום בשילוב עץ600-2,000 ש“ח
דריי קיפפרופיל עשוי עץ מלא600-3,200 ש“ח
כיסבלגי עשוי אלומיניום450-3,200 ש“ח
כיסבלגי עשוי ברזל1,400-1,600 ש“ח
כיסאלומיניום קלאסי700-2,500 ש“ח
כיסאלומיניום בשילוב עץ1,200-1,600 ש“ח
כיספרופיל עשוי עץ מלא1,300-1,600 ש“ח
צירבלגי עשוי אלומיניום700-1,700 ש“ח
צירבלגי עשוי ברזל1,000-1,200 ש“ח
ציראלומיניום קלאסי500-1,600 ש“ח
ציראלומיניום בשילוב עץ500-800 ש“ח
צירפרופיל עשוי עץ מלא600-700 ש“ח

להלן עלויות ומחירון של תיקון חלונות לפי סוג התיקון5.xlsx

סוגי תיקוניםטווח מחירים
אטם זיגוג אטם מרכזי תקול180-400 ש“ח
סרגל זיגוג תקול180-400 ש“ח
הלבשת חלון140-360 ש“ח
חלונות הזזה גלגלים תקולים140-460 ש“ח
צירים חלונות תקולים220-370 ש“ח
תיקון נזילות בעקבות בעיות איטום180-370 ש“ח
החלפה של מסילות280-600 ש“ח

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה?

אזור צפון

אזור השרון

אזור מרכז

אזור דרום

אזור ירושלים מודיעין

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!