תריס אלומיניום מחיר

תוכן עניינים

תריס אלומיניום מחירתריס אלומיניום מחיר

בשנים האחרונות, העולם של תריסים וחלונות התרחב והפך לאחד האלמנטים המרכזיים בעיצוב הבית. אנשים רבים מעצבים את ביתם תוך התחשבות בתאורת יום מקסימלית, במיקום החלונות במקומות אידיאליים ובבחירת תריסים מתאימים. מה היתרונות של תריס אלומיניום על פני תריס רגיל ומה המחיר? על כך נרחיב במאמר הבא. 

 

תריס אלומיניום מחיר- יתרונות של תריס אלומיניום

לתריס אלומיניום יש יתרונות רבים על פני תריס רגיל. 

 • עמידות

  אלומיניום הוא חומר חזק מאוד, איכותי ועמיד מאוד. מסיבה זו, תריס אלומיניום יהיה עמיד הרבה יותר מתריס רגיל. בהתחשב בכך שתריס חשוף לנזקים רבים כמו נזקי מזג האוויר (רוח, גשם, שמש), או מכות שונות, עדיף לבחור בתריס בעל עמידות גבוהה. כמו כן, תריס אלומיניום אינו מחליד ואינו מצריך תחזוקה מיוחדת. כמה פעמים הגענו לבית וראינו תריסים שבורים או מתפרקים? אם אתם רוצים בלאי איטי יותר ועמידות גבוהה יותר לתריס שלכם יש עדיפות גבוהה לתריס אלומיניום. 

 • תחזוקה

  כפי שהזכרנו קודם, תריס האלומיניום אינו מצריך תחזוקה מיוחדת, מלבד ניקיונו מאבק ולכלוך. 

 • עיצוב

  תריס אלומיניום מאפשר אפשרויות עיצוב רבות יותר מתריס פלסטיק רגיל. תריס פלסטיק רגיל ניתן לעצב רק על ידי מגוון מועט מאוד של צבעים. לעומת זאת, תריס אלומיניום מאפשר מגוון רחב של צבעים. על ידי כך, תוכלו להתאים את התריס לעיצוב הבית שלכם באופן הטוב ביותר, ולהפוך את התריס לאחד האלמנטים העיצוביים בביתכם. 

 • בידוד

  תריס פלסטיק רגיל לא מאפשר בידוד אקוסטי או תרמי. לעומת זאת, תריס אלומיניום מאפשר בידוד אקוסטי ותרמי יעילים יותר. כך ביתכם לא יתחמם או יתקרר יתר על המידה, ובנוסף לא תסבלו מרעשי סביבה חזקים מדי. 

 • נוחות

  תריסי אלומיניום מגיעים עם מנוע חשמלי חזק ואמין. על ידי לחיצת כפתור פשוטה תוכלו לפתוח או לסגור את התריס. כך לא תצטרכו להפעיל כוח על רצועה.

 • גודל

  תריסי אלומיניום ניתנים לייצור גם עבור פתחים גדולים מאוד. כך, לא תהיו מוגבלים בפתח החלון או הוויטרינה שלכם, ולא תצטרכו להגביל את כמות האור הנכנסת אל ביתכם.

 • בית חכם

  אם אתם מעוניינים להפוך את הבית שלכם לבית חכם, חשוב מאוד לבחור בתריס אלומיניום. תריס אלומיניום ניתן לחיבור למערכת בית חכם, לעומת תריס רגיל שאינו מאפשר זאת. 

תריס אלומיניום מחיר- מהם החסרונות של תריס אלומיניום?

לאחר שהבנו את היתרונות הרבים של תריס האלומיניום, נדבר על החסרונות שלו. 

 • משקל

  המשקל של תריס האלומיניום הוא כבד יותר מתריס פלסטיק רגיל. מסיבה זו הוא מצריך מנוע חשמלי חזק יותר ועמיד יותר. 

 • מחיר

  המחיר של תריס האלומיניום יהיה יקר יותר מהמחיר של תריס פלסטיק רגיל. 

 

תריס אלומיניום מחיר- מה האלמנטים המשפיעים על המחיר?

כפי שהבנו, לתריס אלומיניום יש יתרונות רבים, אך החיסרון המרכזי שלו הוא המחיר. מחירו של תריס האלומיניום הוא גבוה יותר ממחירו של תריס רגיל ויש לכך מספר גורמים. הגורם הראשון הוא המנוע. כפי שהבנו קודם המנוע החשמלי של תריס אלומיניום הוא חזק מאוד ועמיד מאוד. מצד אחד זהו יתרון משמעותי שכן הבלאי הוא איטי יותר, מצד שני, המחיר של המנוע יהיה יקר יותר, דבר שייקר את מחירו של תריס האלומיניום. אלמנט נוסף המשפיע על המחיר הוא עלות ההתקנה. עלות ההתקנה של תריס אלומיניום היא יקרה יותר משל תריס רגיל. אלמנט נוסף שיש לקחת בחשבון הוא עלויות התיקון. כיוון שמדובר בחומרים איכותיים יותר, כך עלויות התיקון יהיו יקרות יותר. יש לזכור שהבלאי של תריס אלומיניום הוא איטי הרבה יותר, ולכן מומלץ להשקיע יותר כסף על מוצר שישמש אתכם לזמן ארוך במיוחד ללא תקלות וללא פגמים.

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו
Open chat