תריס גלילה לחניה מחיר

תוכן עניינים

תריס גלילה לחניה מחיר

תריס גלילה לחניה מחיר

בין כל הפתרונות הקיימים היום לסגירת חניה פרטית, תריס גלילה הוא ללא ספק אחד הפתרונות הנוחים, היעילים והאמינים ביותר. עם תריסי גלילה מאלומיניום, אותם ניתן להזמין בכל עיצוב ודוגמא, מדובר גם באחד הפתרונות הכי אסתטיים שניתן להזמין לחניה הפרטית. בהזמנת תריס גלילה לחניה מחיר הוא פרמטר נוסף שיכול להיות אטרקטיבי יותר מול כל אלטרנטיבה וזאת כמובן בתנאי שאתם מתמקדים בפתרונות נוחים ואוטומטיים שאין צורך לתפעל בצורה ידנית.

 

תריס גלילה לחניה – מה זה ואיך זה עובד?

תריס גלילה הוא תריס שבמצב פתוח הוא נגלל על גבי ציר מרכזי בדומה לתריס גלילה ביתי טיפוסי וזאת, בניגוד לתריסי חניה אחרים, שעשויים ממשטח אחד רב מפרקי בעל שני מצבים: סגור לגובה מפתח החניה או פתוח לאורך תקרת החניה – בכל מקרה נותר פרוש כל העת. יחד עם זאת, בשוק פתרונות השערים לחניה, עושים פעמים רבות שימוש בביטוי תריס נגלל גם לתריס הרב מפרקי ולכן חשוב לבחון ספציפית את המפרט של התריס אותו אתם מזמינים, במידה וחשוב לכם שהתריס אכן יהיה נגלל. הצורך בפורמט הנגלל נובע בדרך כלל משטח תקרה מצומצם שעומד לרשותכם, שטח שלא יכול להכיל את התריס הרב מפרקי במצב פתוח.

כמה עולה תריס נגלל לחניה?

בהזמנת תריס גלילה לחניה מחיר טיפוסי שאתם יכולים לצפות לו נע בין 6,000 שקלים ועד 10,000 שקלים כולל עבודה והתקנה. המדובר בתריס מאסיבי, עשוי אלומיניום ובעל מנוע חזק במיוחד. בטווח המחירים הגבוה תוכלו להזמין גם תריס מעוצב במגוון רחב של דוגמאות מדף או בהתאמה אישית עם אפשרות לבחירת גוון מדויק ומרקם מדויק, שיתאימו לעיצוב הכללי של מרחב החוץ סביב הבית. עם מחיר שיכול להגיע למספר חמש ספרתי, בהחלטה להזמין תריס גלילה לחניה מחיר הוא לא שיקול שלכאורה יוצר העדפה ברורה לתריס על פני פתרונות אלטרנטיביים, אלא שכאשר תיחשפו לרמת המחירים של אותם פתרונות אלטרנטיביים כמו שער ברזל למשל, תגלו שמדובר במחיר אטרקטיבי למדי ולכל הפחות סביר. זאת במיוחד לאור העבודה שתריס גלילה עשוי אלומיניום ניתן להזמנה בכל עיצוב שרק תרצו, מה שקשה מאוד להשיג באלטרנטיבות הברזל.

 

היכן נכון להזמין תריס גלילה לחניה?

ובכן, כמו מרבית מוצרי האלומיניום, גם את תריס הגלילה לחניה ניתן להזמין הן באולמות תצוגה ייעודיים והן אצל קבלן אלומיניום, המתמחה בביצוע עבודות אלומיניום לבית. לכל אחת מהאופציות היתרונות והחסרונות שלה וההמלצה היא לבחון גם את האופציה הזאת וגם את האופציה הזאת. ככלל, ככל שאתם מחפשים פתרון סטנדרטי, במידות סטנדרטיות ובעיצוב סטנדרטי, תוכלו למצוא את הפתרון הנדרש לכם במרבית אולמות התצוגה המציעים תריסים נגללים. יחד עם זאת, אם אתם מחפשים פתרון ייחודי, עיצוב ייחודי, מידות ייחודיות או מנגנון תפעול ייחודי, אתם רוצים בהחלט לפנות לקבלן אלומיניום שייצר עבורכם את השער על פי המפרט המותאם אישית שלכם.

בהזמנת תריס גלילה לחניה מחיר גם הוא משחק תפקיד בבחירת הגורם ממנו תזמינו את התריס. ככלל, בהזמנה מקבלן אלומיניום, המחיר אותו תשלמו יכול להיות גבוה יותר או נמוך יותר ביחס לאולם תצוגה. אם תוכלו למצוא דגם מדף אטרקטיבי עבורכם מבין מה שיכול קבלן האלומיניום להציע לכם, סביר להניח שהדגם יעלה לכם זול יותר ממה שתוכלו להשיג דגם דומה לו באולמות התצוגה. יחד עם זאת, אם אתם יותר בכיוון של הזמנת תריס בהתאמה אישית, המחיר צפוי להיות גבוה יותר, אך הסיבות הן מובנות במיוחד לאור העבודה שאולמות תצוגה כלל לא יכולים להציע לכם את האופציה הזאת, לבטח לא ברמה של קבלן אלומיניום.

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו
Open chat