כל היתרונות של תריס גלילה מבודד

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

תריס גלילה מבודדכל היתרונות של תריס גלילה מבודד

תריסים הם דבר הכרחי ואין חלון שלם בלי תריס. התריס מאפשר לנו שליטה על כניסת האור לבית (או החשכתו) על כניסת האוויר לבית וכן על שמירה על ביטחוננו (כקו מגן נוסף) וכן שמירה על פרטיותנו, כאשר איננו רוצים שכל אחד יוכל להציץ אל תוך הבית.

בעבר היו תריסים קבועים (לרוב מעץ או ברזל) ואחר כל עברנו לתריסי פלסטיק מכניים, אשר את השלבים בהם היו נפתחים או נסגרים על ידי הרמת מנוף-ידית. התפעול שלהם היה קשה, התריס היה נתקע פעמים רבות והשלבים היו מתפוררים עם הזמן ואם פגעי מזג האוויר. השלב הבא היה תריסי גלילה. כדי לתפעל אותם, היה נדרש לבצע סדרת פעולות של משיכה ידנית של חבל-סרט. גם הם, לאט לאט נפרדו מן העולם. ככלל, עולם התריסים עבר משימוש בשלבי פלסטיק לשלבים עשויים אלומיניום, שהוא חומר חזק ואיכותי יותר. גם עולם תריסי הגלילה עבר לשם וכיום תריסי גלילה הם השולטים בשוק. אנחנו רוצים להכיר לכם את הקצפת שבקצפת: תריס גלילה מבודד.

תריס גלילה מבודד וחשמלי

תריסי חשמלי הוא כאמור הסטנדרט המוביל כיום בעולם התריסים. תריס חשמלי הוא קודם כל קשור בעניין נוחות ופשטות וקלות התפעול. באמצעות לחיצה קטנה על המתג ניתן לפתוח או לסגור את התריס בקלות ואפילו ליצור אין סוף מצבי ביניים לפי שיקול דעתנו ורצונותינו.  לפיכך, תריס חשמלי הוא פרקטי ובעל תרומה סגולית רבה גם בנושא תחושת הביטחון והשמירה על הפרטיות שלנו.  תוסיפו לזה את העובדה שתריס חשמלי הוא גם יפה יותר מבחינה עיצובית וקיבלתם חבילה שלמה ומלאה. חבילה שלמה? רגע, ומה על הבידוד? אז נעים להכיר גם את יתרונות תריס גלילה מבודד.

שלבים ובידודים

תריס גלילה חשמלי מאלומיניום מגיע לרוב בתצורות שונות של השלבים: תריס מוקצף בו שלבי התריס עשויים אלומיניום חלול, אשר בתוו מוזרק נמצא קצף פוליאוריטן, היוצר בידוד המסייע בכל הנוגע לוויסות הטמפרטורות וכן לבידוד אקוסטי מפני רעשים חיצוניים. בנוסף, ניתן למצוא שלבים "חזקים" יותר העשויים פסי אלומיניום שלמים וכן מה שמכונה שלבי "תריס מושך אור" – שלבים שישנם בהם פתחים וחריצים קטנים, שמאפשרים חדירת אוויר ואור גם כאשר התריס סגור. 

לא רק שהאלומיניום של תריס גלילה מבודד  חזק ועבה יותר הוא גם מייצר בידוד טוב הרבה יותר. הוא מהווה שכבה נוספת לזכוכית אשר יש בכוחה למנוע מרעשים במחוץ להגיע אל תוך הבית ולהפר את שלוותו. ביכולתו גם לסייע בבידוד טרמי ושמירה על הטמפרטורות הנכונות בתוך הבית תוך הצגת יעילות אנרגטית (על ידי הפחתה בבזבוז חשמל בהפעלה מיותרת של אמצעי חימום או קירור). כמובן, שלא רק שלבי תריס גלילה מבודד עושים את העבודה ויש צורך גם במסגרת עם פרופילי אלומיניום איכותית, זכוכית מבודדת וכן חברה איכותית שתדע להתקין את כל המכלול בצורה טובה. 

המכלול של תריס גלילה מבודד

כדי שתריס גלילה ישיג את מטרתו וימשיך להיות אפקטיבי לאורך שנים, נדרש שכל המכלול והמנגנון של הפעלת התריס, ביחוד עם הוא חשמלי, יהיה איכותי ועשוי ומותקן במקצועיות. תריס גלילה מבודד, מצריך גם ארגז תריס אליו מתגלגלים שלבי התריס בעת פתיחתו. הארג יכול להיות חיצוני לבית ובולט ויכול להיות מוטמן בתוך הקיר (יקר יותר אבל גם אסתטי יותר).  נקודה נוספת חשובה הרבה יותר היא מנוע התריס. 

מנוע חשמלי איכותי הוא ערובה למניעת תקלות. מנוע לא טוב יתחיל לזייף במהרה, האיזון של התריס בעת פתיחתו או סגירתו יפגע ומשם הדרך להשבתתו- גדולה. מנוע חשמלי איכותי בתריס גלילה מבודד, הוא מנוע המיוצר על ידי חברה מוכרת ואמינה (ולא מנוע ביני זול ובלי אחריות) וכזה שיש עליו אחריות לשנים רבות.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה?

אולי יעניין אתכם גם...

אזור מרכז

אזור השרון

אזור צפון

אזור דרום

אזור ירושלים מודיעין

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!