תריס גלילה

תוכן עניינים

תריס גלילהתריסי גלילה מהווים לנו פתרון מושלם גם מבחינת נוחות וגם מבחינת עיצוב הבית. תריסי גלילה יכולים להגיע בסוגים שונים, חלקם חשמליים, חלקם ידניים, חלקם עם מרווח גדול יותר בין התריסים וחלקם עם מרווח קטן יותר. מגוון הסוגים יכול לבלבל אתכם, אנו כאן כדי לעשות לכם מעט סדר בכל הבלגן.

 

ידני מול חשמלי

כאשר אתם חושבים להתקין תריסים עליכם להכיר את שתי האפשרויות אשר עומדות לרשותכם, האחת היא תריס גלילה ידני והשני הוא חשמלי. ההבדל בוודאי ברור לכם, אך פער המחירים הוא זה שצריך להשפיע על ההחלטה שלכם. אמנם המחיר של תריס גלילה חשמלי הינו גבוהה יותר אך עם זאת תקבלו איכות חיים שונה לחלוטין ממה שאתם מדמיינים. הדבר ניכר בעיקר כאשר מדובר על תרסיס גלילה למרפסת, מקום אשר אנו אוהבים לשהות בו באופן תדיר. תריסים בגלילה ידני הוא מזמן נחלת עבר, אך הוא עדיין נפוץ במקומות בהם תדירות פתיחת התריס אינה גבוהה. כאשר אנו מדברים על דירות יוקרתיות, מפעלים ובתי עסקים נוכל לראות כי ברוב המקומות יש תריס גלילה חשמלי.

 

סוג התריס: פלסטיק מול אלומיניום

אם אתם מתלבטים איזה תריס כדאי לכם להתקין עליכם לשים לב לכל הפרטים שיש. יש הבדל ניכר בין תריסי גלילה פלסטיק ובין תריסי גלילה מאלומיניום. ההבדלים ניכרים בעמידות של המוצר, העיצוב וכמובן המחיר. בעוד שנוכל למצוא תריסי גלילה מפלסטיק במחירים נמוכים, העמידות שלהם לא תהיה איתנה כפי של תריסי הגלילה מאלומיניום. המחיר אותו נשלם עבור תריסי גלילה מאלומיניום אמנם יהיו יקרים יותר אך הפער אינו משמעותי כפי שאתם בוודאי חוששים. אם כך, שתי האופציות בהחלט ראויות, אך תריסי גלילה מאלומיניום יבטיחו לכם איכות גבוהה יותר והגנה מפני תנאי מזג האוויר ובידוד אקוסטי. 

מהם היתרונות של תריס גלילה?

הגנה

תריסי גלילה, בעיקר חשמליים מעניקים לנו עוד שכבת הגנה מפני חדירה למרחב האישי שלנו. גם כאשר מדובר על תריס גלילה שאינו מיועד להגנה מפני פריצות, עצם העובדה שהפורץ רואה שיש לו תריס גלילה לעבור זה כבר מרתיע אותו. כמו כן, כל נגיעה שלא לשמה בתריס גלילה עושה הרבה רעש. מבעד להגנה מפני פורצים תריסי גלילה מעניקים לנו גם הגנה מפני חדירת קור או רעש לבית, תריס גלילה איכותי יתפקד ממש כמו חלון איכותי.

 

נוחות

בתריסי הגלילה החשמליים החדשים יהיה לכם אפשר לפתוח ולסגור את התריס ללא כל מאמץ, כמו כן ללא רעשים נלווים. התריסים חדשים ביותר מעניקים לנו מגוון בחירות של חדירת אור וכל זה בלחיצת כפתור. 

 

ביטחון

כאשר מדובר על בית בו יש ילדים קטנים התריסים מהווים לנו רשת ביטחון אשר תהיה בשליטתנו. תריס הגלילה למעשה מהווה חסימה לילדים לגשת למקומות גבוהים, או לחלונות הבית. 

 

גיוון

עוד יתרון שיש לתריסי גלילה הוא המגוון הרחב של האפשרויות העומדות לרשות הקונה, לא רק אפשרויות מבחינת עיצובים ודגמים אלא גם מבחינת חברות אליהן הוא יכול לגשת. המגוון הרחב אמנם יכול תחילה ליצור בלבול, אך עם הכוונה נכונה תוכלו להגיע לתוצאה מושלמת לבית שלכם.

מהי עלות ההתקנה?

עלות ההתקנה של תריסי גלילה ידניים או חשמליים יכול להשתנות מהקצה לקצה בהתאם לכל מה שציינו עד עתה. מבעד לסוג התריס אותו בחרתם גם יש חשיבות לתשתיות עליהן אנו נרצה להתקין את התריסים, משמע מורכבות העבודה. ככל שמורכבות העבודה תהיה פשוטה יותר כך גם המחיר ירד. המחיר של תריסי גלילה הוא מחיר לפי מטר רבוע, ממוצע המחירים עומד על כ- 500 ש"ח עבור מ"ר. כמובן, ככל שתרכשו כמות גדולה יותר כך המחיר צונח, ככל שתעשו בחירה נכונה יותר בחברה דרכה תתקינו את המוצר כך תהנו מאיכות גבוהה יותר.

 

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו
Open chat