תריס ונציאני פנימי מחיר

תוכן עניינים

תריס ונציאני פנימי מחירתריס ונציאני פנימי מחיר

עולם החלונות והתריסים התפתח מאוד בשנים האחרונות. אם בעבר, היו תריסים סטנדרטים שהיו מותקנים בכל מבנה, כיום יש מגוון רחב של תריסים מהם ניתן לבחור את התריס המתאים לכם ביותר תוך התחשבות בצרכים ובעיצוב כאחד. 

 

תריס ונציאני פנימי מחיר- מה זה תריס ונציאני?

תריס ונציאני, הוא למעשה לא בדיוק תריס אלא יותר וילון. הוא מותקן בצד הפנימי של הבית, לעומת התריסים הסטנדרטיים. בשונה מתריסים שמהווים חסימה נוספת מלבד החלון, מגנים מפני השמש, מספקים בידוד מפני טמפרטורה ורעש, התריס הוונציאני מספק רק הגנה מפני השמש. לכן, אנשים רבים קוראים לו צלון. 

בשונה משמו, התריס הוונציאני החל בכלל בצרפת, והוא רשום כפטנט מהמאה השמונה עשרה. למרות שהם הומצאו לפני שנים רבות, השימוש בהם גבר בשנות השלושים של המאה העשרים ברחבי ארצות הברית. עם הקמתם של גורדי השחקים הרבים, התפתחו בעיות לגבי החלונות. לא ניתן היה לפתוח חלונות בשל שיקולים בטיחותיים ולכן היה צורך במציאת פתרון מתאים. כך השימוש בתריסים ונציאנים תפס תאוצה. 

תריס ונציאני פנימי מחיר- איך זה עובד?

התריס הוונציאני הוא למעשה וילון המורכב משלבים צרים וקשיחים. שלבי הוילון מחוברים זה לזה בעזרת חוטים. על ידי משיכה קלה או על ידי סיבוב קל של מוט, ניתן לשנות את הזווית של כלל השלבים. כך ניתן להחליט על כמות האור שתרצו שתכנס דרך התריס. בנוסף, על ידי משיכה קלה ניתן להרים את הווילון כולו למעל החלון. מלבד לצורה הסטנדרטית של התריס הוונציאני, קיימת צורה ייחודית יותר בה שלבי התריס הוונציאני הם רחבים והם מותקנים במאונך. כך שתנועת השלבים תהיה ימינה ושמאלה ולא כמו בתריסים הסטנדרטיים בהם התנועה היא למעלה ולמטה. גרסה נוספת לתריסים הוונציאנים היא גרסה בה מתקינים את התריס בין שתי שכבות הזכוכית בחלון. כך ניתן לחסוך במקום ולהרוויח ניקוי קל של החלון ללא בעיית גישה למקומות מסוימים. 

מנגנוני ההפעלה של התריסים הוונציאנים משוכללים וניתן אף להשיג תריסים ונציאנים שמתחברים לבית חכם. כך תוכלו לבחור בתריס ונציאני עם מנגנון הפעלה חשמלי, שניתן להפעיל מרחוק וללא התאמצות כלל. 

 

תריס ונציאני פנימי מחיר- עיצובים

התריס הוונציאני מגיע במגוון רחב של עיצובים. הוא יכול להגיע בצורות שונות, יש תריסים עשויים חומרים שונים, אמצעי הפעלה שונים ושלל צבעים שונים. החומרים מהם מייצרים תריס ונציאני פנימי הם- פלסטיק (דק או מוקצף), עץ ואלומיניום. האלומיניום נחשב לחומר האיכותי ביותר ממנו עשויים התריסים הוונציאנים. אלומיניום הוא חומר גמיש וקל כך שניתן לעצב אותו במגוון דרכים ובשלל צבעים. התריסים הוונציאנים מגיעים חלקים, מחוררים, מודפסים או מוטבעים על פי בחירתכם. בדגמים האופקיים (הסטנדרטיים שתנועתם היא למעלה ולמטה), רוחב השלבים נע בין 12.5 מ"מ עד ל63 מ"מ. לעומת זאת, בדגמים האנכיים (המיוחדים שתנועתם היא ימינה ושמאלה), רוחב השלבים יכול להגיע עד ל200 מ"מ. כמו כן, ניתן להזמין תריסים ונציאנים לכל מידה (דלתות, חלונות, ויטרינות, קירות זכוכית ועוד). 

תריס ונציאני פנימי מחיר- כמה זה עולה?

מחירו של התריס הוונציאני הפנימי הוא יחסית זול ומתחיל מכ100 שקלים למ"ר. אך המחיר יכול להתייקר משמעותית בעקבות הבחירות אותן תעשו. אם תבחרו בעיצובים מיוחדים הדבר יכול לגרום לעלייה במחיר. חומר הגלם ממנו עשוי התריס ישפיע על המחיר, שכן פלסטיק יהיה זול יותר מאלומיניום לדוגמא. גם לגודל התריס תהיה השפעה על המחיר, אם תרצו למקם תריס ונציאני על חלון או על ויטרינה רחבה, לדבר תהיה השפעה על המחיר. גם מנגנון ההפעלה ישפיע על המחיר הסופי שכן תריס עם מנגנון חשמלי יעלה יותר מתריס עם מנגנון פשוט. לכן, חשבו בדיוק מה הצורך שלכם וכך תקבלו הצעת מחיר מתאימה לכם.  

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו
Open chat