תריס חשמלי חיצוני מחיר

תריס חשמלי חיצוני מחירכאשר אנו מדברים על תריס חשמלי חיצוני, הנתון עליו יש לשים דגש הוא למעשה ארגז התריס החשמלי שם נמצא המנוע ומערכת גלילת השלבים של תריס חשמלי חיצוני. בדרך כלל נפגוש תריסים חשמליים במקומות פתוחים כמו מרפסות, גגות, כניסות לבתים, חלונות ועוד… ארגז תריס חשמלי חיצוני הינו בטוח בכל תנאי מזג האוויר, אך יש לדעת לבחור נכון את הדגם הרצוי בהתאם לבית שלכם.

 

תריס חשמלי חיצוני מחיר – דגשים

הדגש הראשון עליו אנו רוצים לשים את האצבע הוא עניין המחיר, עצם העובדה שמדובר על תריס חשמלי אין זה אומר שההשקעה שלכם היא גבוהה מכל השקעה אחרת. אם נדייק בפרטים, המחיר של העבודה והמוצר עצמו יהיו גבוהים מאשר תריסים ידניים לדוגמא, אך כאשר אנו מתבוננים בקו אופקי יותר ניתן לראות כי תריס חשמלי הוא השקעה לטווח ארוך. תחילה יש לכם אחריות של בין 5 עד 7 שנים, דבר שני הבלאי של תריסים חשמליים נמוך בהרבה מיתר הדגמים. 

אופן הגלילה של תריסים ידניים פוגם באיכות המוצר, הסבירות לתקלות הרבה יותר גבוהה שם ולכן גם אם נעשתה התקנה חיצונית, תריסים ידניים יראו יותר תקלות. 

הדגש השני הוא בחירת החברה אשר תתקין לכם את הארגז החיצוני. מדובר על מוצר יקר ערך, כבד ונדרשת מורכבות רבה להתקנת המוצר באופן תקין. ההתקנה מתבצעת על תשתיות הבית, על חלון או כניסת למרפסת. עליכם לבחור בעל מקצוע אשר אתם יכולים לסמוך על העבודה שלו, מדובר גם על עניין בטיחותי שיש לוודא היטב לפני ביצוע העבודה את עמידות תשתיות הבית, והאם ניתן בכלל לבחור בתריס חשמלי. לכן, הדגש השני הוא על בחירת החברה, זהו השלב בו אתם חייבים להשקיע הכי הרבה זמן ומחשבה.

 

תריס חשמלי חיצוני מחיר – סוגים

ישנם שלושה סוגים של תריסים חשמליים חיצוניים, לכל תריס יש את היתרונות שלו ואת המקומות בהם היתרונות שלו יותר באים לידי ביטוי. שני הסוגים הראשונים שנציין זה עתה הם הדגמים הפופולריים יותר והנחשבים יותר: תריס שלב משוך ותריס שלב משוך אור. שני הסוגים עשויים אלומיניום ונחשבים לבטיחותיים מאוד, עמידים ויקרים מאשר הסוג השלישי. ההבדל ביניהם בה לידי ביטוי בעיקר במרווחים בין השלבים, האפשרות של כניסת אור. עם זאת, תריס שלב משוך נחשב מבחינת ההגנה כנגד פורצים ליותר בטוח ואף מוכר כסורג בחלק מהחברות. 

הסוג השלישי הוא תריס שלב מוקצף, מדובר גם על דגם עשוי אלומיניום, אך אלומיניום דק ובתוכו פוליאוריטן מוקצף. דגם זה נחשב לזול יותר ועלותו נעה בין 400 ועד 600 שקלים עבור מ"ר. הסיבה לעלות הנמוכה היא מכיוון שתריס זה נחשב לפחות עמיד ולרוב גם תריס זה אינו מומלץ עבור מרפסות ובתים פרטיים, אלא עבור חלונות בלבד. דגם זה מאוד קל מבחינת משקלו, וגם יותר קל לפריצה. 

תריס חשמלי חיצוני מחיר – ארגז תריס חיצוני

אם בעצם ללקוח יש אפשרות בחירה בין ארגז חשמלי חיצוני ובין ארגז חשמלי פנימי, הבחירה בין האפשרויות גם היא משפיעה על המחיר. שימו לב, ארגז חשמלי חיצוני נחשב לסטנדרט מבחינת הטכנאים ואף לזול מבין האופציות. אם אתם מעוניינים שהארגז של התריס החשמלי יהיה בתוך הבית יהיה עליכם לשלם יותר. עוד נתון אשר משפיע על המחיר הוא מורכבות העבודה, הגישה אל החלונות משתנה מבית לבית, במקום בו הגישה לחלונות הינה בעלת סיכון עבודה או מורכבת יותר יהיה עליכם לשלם עבור כך. 

 

תריס חשמלי חיצוני מחיר – מסקנות

בסופו של דבר יש אל תריס חשמלי חיצוני מחיר משתנה. המחיר משתנה בהתאם למספר פרמטרים שונים אשר הדגשנו לאורך המאמר, הראשון הוא החברה אותה אתם בוחרים, המקצועיות והניסיון שלה. לאחר מכן תשתיות הבית שלכם ומורכבות העבודה. כעת יהיה עליכם לבחור בין שלושת סוגי התריסים הקיימים בשוק, לכל סוג יש את המחיר שלו ואת היתרונות שלו. לבסוף, הבחירה שלכם בהתקנה של ארגז תריס חשמלי חיצוני או פנימי גם היא משפיעה על המחיר הסופי של העבודה, וכמובן גם הגישה אל המקום בו תרצו להתקין את התריס החשמלי. אמנם זה נשמע כמו תהליך מסובך, אך ברגע בו בחרתם נכונה את החברה המבצעת התהליך יהיה הרבה יותר מהיר ופשוט. 

אולי יעניין אתכם גם...

לקבלת פרטים או הצעות מחיר -
השאירו פרטים

המרכז לעבודות אלומיניום ותריסים

תוכן עניינים