תריס חשמלי לחניה מחיר נכון לשנת 2021

תוכן עניינים

תריס חשמלי לחניה מחירתריס חשמלי לחניה מעניק אמצעי הגנה נוסף שנותן ביטחון מפני פולשים כשהדיירים אינם בבית; הוא מספק גם הגנה מפני פגעי מזג האוויר ויכול לחסום את קרני השמש הקופחות בקיץ הישראלי. תריסים חשמליים לחניה בעיצובים מודרניים מגיעים בצבעים מעוצבים ובדגמים קלים לתפעול. בנוסף, תריס חשמלי מתאים לבעלי דירות שאין ברשותם מרפסת ורוצים לשדרג את איך שהחלק הפנימי של הבית שלהם נראה. למשל, אם יש לכם דירה ישנה יחסית והתריסים שבהם מאוד ישנים, מסוג התריסים הלבנים האלה או השחורים שהיו מתקינים מפלסטיק לפני שנים רבות ואלו חוסמים לכם את כל האור והאוויר, התקנה של תריס חשמלי תשנה לגמרי את המצב ותאפשר לכם לשדרג בכמה רמות את הדירה שלכם גם בהיבט הפרקטי וגם בהיבט העיצובי. תריס חשמלי ניתן למקם בכל מקום אבל הפעם בחרנו לדבר על תריס חשמלי לחניה. אם אין לכם עדיין תריס חשמלי בחניה, למה אתם מחכים?ת ריס חשמלי לחניה מחיר יעלה בין 1,200-4,000 ₪, תלוי בגודל ובאיכות העיצוב. פלדה היא החומר הבטוח ביותר אבל היא כבדה. בקצה התחתון של הסולם, תריסי גלילה ידניים קטנים יעלו פחות, בעוד שגרסאות גדולות יותר שמופעלות על ידי חשמל יעלו יותר.

תריסי גלילה בהתקנה עצמית

אחד השיקולים שעשויים לעכב התקנת תריס חשמלי לחניה מחיר גובה. אם אתם שולטים בשימוש בכלי עבודה, התקנת תריס גלילה יכול להיות פרויקט שאתם יכולים לעשות בעצמכם. מרבית תריסי הגלילה מיועדים להתקנה עצמית ומגיעים עם הוראות מלאות.

תוכלו גם לקבל הוראות מדויקות למדידה ולהזמנת הגודל המתאים לחלונות שלכם. זה מבטל את הניחושים ומבטיח שתקבלו את הגודל המושלם עבור החלונות שלכם. קיימים שני סוגים של תריסי גלילה:

 1. חשמלי
 2. ותריס שמופעל על סוללות.

התקנה מקצועית

אם תבחרו תריס גלילה חשמלי, כדאי שתזמינו איש מקצוע שיתקין את חלקי החשמל והחיווט. לתריסי גלילה שמופעלים באמצעות סוללות יש סוללות ליתיום-יון שנשארות לאורך זמן, וכמו מקביליהם החשמליים, ניתן להפעיל אותם מלוח בקרה מרכזי.

כמה עולה תריס חשמלי?

שלושה שיקולים משפיעים על תריס חשמלי לחניה מחיר:

מחיר היצרן

 1. סוג תריס הגלילה שאתם קונים.
 2. בחירה בתריסי גלילה ידניים, חשמליים, או על סוללות.
 3. גודל תריסי הגלילה.

אלה הם כמה מטווחי המחירים שתשלמו על תריסי גלילה חשמליים לחניה:

 • 600 מילימטרים גובה X 800 מילימטרים רוחב: 2000-2700 ₪.
 • 800 מילימטרים גובה X 1,200 מילימטרים רוחב: 2400-2800 ₪.
 • 1,200 מילימטרים גובה X 1,800 מילימטרים רוחב: 2,900-3,400 ₪.

תריס חשמלי לחניה מחיר פחות יקר:

 • 600 מילימטרים גובה X 800 מילימטרים רוחב: 1,200 ₪.
 • 800 מילימטרים גובה X 1,200 מילימטרים רוחב: 1400 ₪.
 • 1,200 מילימטרים גובה X 1,800 מילימטרים רוחב: 2,000 ₪.
 • 1,800 מילימטרים גובה X 2,400 מילימטרים רוחב: 2,900 ₪.

ניתן לערבב צבעים סטנדרטיים ליצירת מראה מותאם אישית

חלק מהיצרנים גם מאבקים תריסי גלילה בצבע שבחרתם תמורת תשלום נוסף. צפו לשלם כ-30-35% יותר על תריס חשמלי לחניה מחיר בהתאמה אישית.

תריסי ציקלון עשויים לעלות עד 800 ₪ יותר מתריסים ביתיים. קבלו הצעות מחיר ממגוון ספקים כדי למצוא את המחירים הטובים ביותר. תריסי גלילה שמופעלים על ידי סוללות זמינים במחירים גבוהים יותר מאשר חשמל, אבל תחסכו בעלות של חשמלאי ואם יש הפסקת חשמל, תריסי הגלילה שלכם עדיין יעבדו.

לסיכום, לפני שאתם מזמינים תריס חשמלי לחניה, וודאו שמדובר בקבלן או חברה מקצועית המתמחים בייצור והתקנה של תריסים חשמליים לחניה. 

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו
Open chat