תתקדמו אל תריס גלילה חשמלי 

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765986

תריס גלילה חשמלי

קומקום מול קומקום חשמלי, מערבל ידני מול מעבד מזון אימתני וטלפון קווי מול סלולארי. אלו רק דוגמאות מיני מעט לדברים בסיסיים, שהזרקת אלקטרוניקה מתקדמת לתוכם, הפכו אותם למוצרים ברמה אחרת. כך גם בכל הקשור לתריס גלילה חשמלי.

תריסי גלילה אינם דבר חדש. ניתן לראות אותם גם בבתים ותיקים מאוד לצד התריסים המכניים- ידניים הרגילים. כדי לתפעל אותם, היה נדרש לבצע סדרת פעולות של משיכה ידנית של חבל-סרט, שימוש במנואלה ופתרונות אחרים. כמו התריסים הרגילים, אין בהם כל רע. אבל תריס גלילה חשמלי- מוסיף עליהם הרבה יותר יתרונות.

ברוכים הבאים לעידן של תריס גלילה חשמלי.

תריסים חשמליים הם כיום כמעט הסטנדרט בדירות חדשות שנמסרות. לצד זאת, יש כאלו שמבקשים לשדרג גם את התריסים הישנים שלהם בחדשים. ואין זה פלא כלל, שכן תריסים חשמליים מקנים נוחות גדולה יותר בכל הקשור לתפעול. פתיחת או סגירת תריס חשמלי, נעשית בלחיצת כפתור ובחלק מן המקרים אפילו באמצעות שלט רחוק. תריס חשמלי הוא פרקטי מעין כמוהו וגם תורם רבות לתחושת הביטחון והפרטיות שלנו, שכן הוא מאפשר לסגור היטב את הבית ולמנוע מאנשים זרים להציץ אל תוך הבית בקלות. את כל זה עושה תריס גלילה חשמלי, כאשר הוא מציג במקביל עיצוב יוצא דופן ומודרני, שמשאיר חותם עוצמתי על החלל כולו.

3 תצורות

תריסי גלילה חשמליים מאלומיניום יכולים לבוא ב-3 תצורות שונות ומקובלות. תריס מוקצף, הוא תריס העשוי שלבי אלומיניום חלולים אשר בתוכן נמצא קצף פוליאוריטן. הקצף מהווה מעין בידוד המסייע בכל הנוגע לוויסות הטמפרטורות וכן לבידוד אקוסטי מפני רעשים חיצוניים. ולמרות זאת, העובדה שהפרופיל לא עשוי רק מאלומיניום, הופכת אותו למעט חלש יותר ולכן גם מועד לשברים ותקלות יותר מכרגיל. 

ה"כרגיל", מתייחס לתריס מושך. זהו תריס העשוי כולו אלומיניום, חזק ועבה יותר. אומנם מחירו נחשב גבוה יותר אך הוא גם מבטיח עמידות רבה יותר. התצורה השלישית היא של תריס מושך אור. העיקרון הוא כמו של תריס מושך רגיל אלא שבעת סגירת התריס, עדיין נשארים בין שלביו פתחים קטנים, דרכם האוויר יכול להמשיך לזרום ואור יכול להמשיך לחדור. כך נוצר מצב בו התריס סגור לחלוטין ומקנה בטיחות ופרטיות וכן הצללה מסוימת אך במקביל, ניתן לווסת את האוורור והחדרת האור דרכו.

המנוע של תריס גלילה חשמלי

המנוע בתריסי גלילה חשמליים הוא הנקודה העדינה ביותר במכלול. הוא חייב להיות מדויק ועדין מאוד ויחד עם זאת חזק ביותר כדי להצליח ולעלות את המשקל הרב של התריס במספר רב של פעמים. קיימים בעצם שני סוגי מנועים, הנבדלים ביניהם על פי שיטת ההפעלה. ישנו מנוע המופעל על ידי לחיצה על כפתור המקובע בקיר (ודורש עבודת חשמל, בתשתית הבית) וישנו מנוע חשמלי המופעל על ידי שלט רחוק, שמקנה לנו נוחות תפעולית רבה יותר. 

בדומה לפרופילי האלומיניום מהם מורכב התריס, גם בכל הנוגע למנוע ישנה חשיבות רבה למקור ממנו הוא מגיע. וביתר דיוק, האם הוא מיוצר על ידי חברה מוכרת ואמינה. ניתן למצוא בשוק מנועים זולים ממקורות עלומים. מנועים אלו יעלו פחות אבל יתקלקלו מהר מאוד ואתם תשלמו בריבית דריבית אחר כך. חשוב להתאים בין מנוע התריס לגודל התריס ומשקלו שאם לא כן, הוא יקרוס מהר מאוד

אחריות על תריס גלילה חשמלי

יש שני סוגי אחריות בהתקנת תריס חשמלי. האחת הוא על החומרים, קרי פרופיליי האלומיניום והמנוע. זוהי למעשה אחריות היצרן והיא צריכה להיות אחריות רשמית. האחריות השנייה היא של 

חברת עבודות האלומיניום המתקינה את התריס. בדרך כלל אחריות זו היא לשנה. לאחרי תקופה זו, תפוג האחריות של המתקין אבל תישארו עם אחריות יצרן המנוע, כך שבמידה והוא יתקלקל, לא תחויבו עליו אלא רק תשלמו למתקין  שיסדר התקלה. ככלל, הקפידו להתקשר עם חברת אלומיניום מקצועית ומנוסה שקיבלתם עליה המלצות ואתם מתרשמים מעבודות שהיא ביצעה.

ועוד כמה דברים לשים אליהם לב.

תריס גלילה חשמלי מצריך גם ארגז אליו מתכנס כל התריס בעת פתיחתו. לרוב הארגז יהיה מצוי בחלק העליון שמעל התריס, מחוץ לקיר או בתוך הבית. יש משמעות מבחינת עלות, לבחירת מיקום הארגז והאם נדרש להוצאות הריסה ובניה קטנות, כדי ליצור ארגז תריס יותר אסתטי. אותו הדין לגבי עבודות חשמל, שלעיתים נצטרך לבצע. לרוב, עבודות אלו יעשו על ידי חשמלאי חיצוני ועלותם לא תבוא בחשבון העלות.

 מעוניינים להתקין תריס גלילה חשמלי בביתכם. 'המרכז לעבודות אלומיניום'- כאן לשרותכם.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765986

אז מה היה לנו בכתבה?

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו