תוכן עניינים

אלומיניום חלונות – מדוע גם אתם חייבים לבחור רק באלומיניום?

אלומיניום חלונות אלומיניום חלונות 

כיום לאחר שנים רבות של שימוש קבוע באלומיניום לייצור חלונות, כולם מסכימים שהיתרונות הרבים של החומר הופכים אותו לבחירה האידאלית. אלומיניום חלונות הוא חומר שמתאים לאקלים הישראלי, עמיד מאוד, נוח לעיצוב, קל משקל ואטום לחדירת מים. ניתן להזמין חלונות אלומיניום במבחר דגמים ומידות לכל חדר. חלונות האלומיניום שאתם בוחרים ומתקינים היום עתידים לשמש אתכם במשך עשרות שנים. חלון איכותי הוא השקעה לטווח הארוך עם פוטנציאל לעלייה בערך של הנכס. 

אלו יתרונות יש לבחירת אלומיניום חלונות?

את הבחירות שלנו בעיצוב הבית נבסס על שיקולים של מראה ועל פרקטיות. הבחירה באלומיניום כחומר גלם עיקרי בעבור החלונות שלכם היא בחירה באיכות. אלומיניום ידוע כחומר גלם עמיד, קל משקל, לא יקר ונוח לעיצוב. החלונות יהיו מעוצבים, יוקרתיים, שימושיים, קלים לתחזוקה, לא יקרים ועמידים. בעלי המקצוע המובילים בתחום ממליצים על אלומיניום כחומר גלם מועדף לעיצוב חלונות מכל הסוגים. האלומיניום מחליף היום בהצלחה את העץ והברזל ששימשו בעבר לבניית פרופילים של חלונות בכל העולם. 

מדוע מתקיני החלונות אוהבים את האלומיניום?

העוסקים בתחום יודעים שאלומיניום הוא חומר קל משקל ונוח לעבודה. עיצוב, חיתוך, צביעה, שינוע והתקנה של חלונות יהיה פשוט הרבה יותר בהשוואה לחומרים כבדים ומסורבלים כמו ברזל או עץ מלא. אלומיניום חלונות אינו מתייבש עם השנים, אינו נסדק ואינו מחליק. בעלי מקצוע שמתקינים חלונות לא חוששים להתחייב לתקופת אחריות ארוכה. הסגולות הטובות של האלומיניום מבטיחות שנים רבות של שימוש יומיומי ללא התייבשות חומר שמאפיינת פלסטיק או היווצרות של סדקים בדומה לעץ. החלונות מותקנים באזורים לחים ללא חשש מפני חלודה. 

אלומיניום חלונות הוא חומר גלם אידאלי לעיצוב הבית. אם אתם מעוניינים בחלונות שיהיו מעוצבים וגם פרקטיים לשימוש ממושך – תבחרו באלומיניום בלי לחשוב פעמיים. אפשרויות העיצוב רבות ומגוונות כך שתצליחו למצוא בקלות את הדגם שמתאים לכם. אתם בוחרים בין סגנות עיצוב קלאסי ופשוט לבין מראה כפרי או סטייל יוקרתי. 

איך בוחרים נכון את הדגם של החלון?

התייעצות עם איש מקצוע וותיק בתחום החלונות מומלצת גם כאשר אתם כבר יודעים בדיוק באיזה דגם אתם מעוניינים. שיחה עם איש מקצוע תעורר בכם השראה ותציג רעיונות נוספים. ייתכן והמאפיינים של המבנה תואמים דווקא סוג אחר של חלונות. כך למשל, חלונות שנפתחים כלפי פנים תופסים יותר מקום בחדר בהשוואה לחלונות שנפתחים כלפי מעלה. חלון שנפתח כלפי מעלה נחשב גם לבטיחותי יותר בעבור בתים עם ילדים. לא ניתן יהיה לעבור דרך חלון שנפתח כלפי מעלה כך שהם מומלצים יותר בעבור חדרי כביסה ומרפסות קטנות. 

כמה עולה חלון אלומיניום?

תמחור חלונות אלומיניום מתבסס על מורכבות העבודה, עלויות של חומרי גלם, אחריות שניתנת למוצר והמותג. בכדי להבטיח לעצמכם חלון איכותי ועמיד במחיר אטרקטיבי כדאי לבצע השוואת מחירים חכמה. שימו לב שכל ההצעות שקבלתם מתייחסות לאותו סוג של חלון, כוללות גם התקנה וניתנו מבעלי מקצוע מובילים ואמינים בתחום. כדאי להגדיר מראש את התקציב שמיועד לחלונות ולבחור את הדגם וחומרי הגלם בהתאם.

יש לזכור שהחלונות שאנחנו מתקינים כעת עתידים לשמש אותנו במשך עשרות שנים. אל תמהרו להתפשר על פחות מהדגם שאתם אוהבים. נצלו את ההזדמנות לבחור בצבע שאתם אוהבים, הסגנון שתמיד חלמתם עליו, תחזוקה נוחה עם אופציה של ניקוי קל ושימוש פשוט. החלונות הנכונים יכניסו אל הבית ואל חייכם הרבה אור. בבתים רבים החלונות הם אלו שקובעים את סגנון העיצוב והופכים בית פשוט למעוצב ומרשים. 

אולי יעניין אתכם גם...