דלתות זכוכית נאספות

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

דלתות זכוכית נאספותדלתות זכוכית נאספות

דלתות זכוכית מאפשרות לתחום שטח מסוים בצורה פרקטית ואסתטית יותר, כאשר התכונות השקופות של הדלתות אינן חוסמות את המתרחש בצד הפנימי והחיצוני של הדלת. לכן כשעולה הצורך לתחום שטח פנימי בתוך מבנה בצורה פונקציונלית מבלי לבצע סגירה מלאה של אותו אזור, ניתן להשתמש בדלתות זכוכית נאספות העונות על הצורך הזה.

כדי להבין מהם המאפיינים של דלתות זכוכית נאספות, אילו יתרונות יש לדלתות אלו והיכן מומלץ להתקין אותן – ריכזנו במאמר הנוכחי את כל המידע שצריך לדעת בנושא.

מהן דלתות זכוכית נאספות?

דלת זכוכית הקיימת במבנה הינה לרוב דלת אלומיניום המותקנת ביציאה אל מרפסת או חצר, כך שלמעשה אותו מפתח משמש גם כדלת ליציאה/כניסה וגם כחלון המשקיף על הנוף. כשמדברים על דלתות זכוכית נאספות הכוונה היא למספר דלתות עשויות זכוכית המחוברות אחת לשנייה באמצעות צירים, זאת כדי שניתן יהיה להזיז את הדלתות בצורה רחבה המקיפה את כל שטח הסגירה הייעודית.

הזזת הדלתות הנאספות לצורך פתיחה או סגירה שלהן מתבצעת באמצעות מסילה ייעודית, אליה הדלת מותקנת כדי שניתן יהיה להסיט את הדלתות בצורה נוחה ופשוטה, וכן כדי להקנות לדלתות אחיזה יציבה ובטוחה יותר.

מה היתרונות בהתקנת דלתות זכוכית נאספות?

  • פתיחה מלאה של הדלתות – כיוון שמדובר על כמה דלתות המחוברות אחת לשנייה באמצעות צירים, ניתן לפתוח אותן בצורה מלאה מבלי שכנפי הדלתות יפריעו. בדרך הזו ניתן לשלוט על צורת הפתיחה של המתחם הסגור בדלתות הזכוכית, ולהחליט האם לפתוח את כולו או לבצע פתיחה חלקית בלבד.
  • קל לניקוי ותחזוקה – דלתות הזכוכית ניתנות לניקוי בצורה קלה ופשוטה משני צדדי הדלתות, כיוון שהצירים הנמצאים בדלתות מאפשרות לשלוט על טווח הפתיחה של כל דלת נאספת. בנוסף, הזכוכית הינה חזקה ועמידה במיוחד ואיננה צוברת חלודה.
  • מראה מעוצב ואסתטי בפתיחה ובסגירה – הודות לזכוכיות מהן הדלתות עשויות, ניתן להשיג מראה יותר מעוצב ואלגנטי של המתחם אותו מעוניינים לסגור בדלתות האלו. פרופילי האלומיניום המותקנים בדלתות זכוכית נאספות נמצאים במסילה עליונה ותחתונה, כך שהמראה הבולט ביותר בדלתות הוא הזכוכית השקופה.
  • בטיחות והגנה – באמצעות סגירה של דלתות הזכוכית ניתן לתחום את השטח הייעודי בצורה הרמטית ובטוחה יותר. לדוגמה כאשר הדלתות הללו משמשות לסגירת מרפסת, סגירה מלאה של הדלתות הנאספות תמנע נפילות ותאונות.
  • עמידות בפני בלאי ושחיקה – גם במצבים בהם דלתות זכוכית מותקנות בשטח פתוח מחוץ למבנה, הזכוכית ממנה הן עשויות תבטיח עמידות טובה מפני מפגעים סביבתיים כמו רוח, שמש וגשם.

היכן מתאים להתקין את הדלתות הללו?

דלתות זכוכית מיועדות להתקנה בחללים סגורים גדולים הדורשים תיחום כמו משרדים, מרפסות וכן חללי פנים מרכזיים מרווחים הזקוקים לשיטת תיחום פונקציונלית ועיצובית. הטרנד כיום בעולם העסקי הוא לשקף את הנעשה בכל חדרי המשרד, אך במקביל להעניק פרטיות מלאה ליושביו. לשם כך ניתן להתקין דלת זכוכית נאספת שתאפשר גמישות סגירה ותיחום של שטח המשרד, ובמקרה הצורך גם לאפשר פתיחה מלאה ונגישה של המתחם מבלי לפגוע במראה העיצובי של החלל המשרדי עם דלתות מגושמות.

גם במרפסות זכוכית נאספות משמשות למטרות פונקציונליות שונות, כאשר דלתות אלו מחוברות אל פרופיל מעקה המרפסת כדי ליצור קו אחיד ואטום עבור החלק הפנימי של המרפסת. כך ניתן למנוע תאונות נפילה וכן לחסוך את הצורך בהגבת מעקה במרפסת, ובנוסף גם ליהנות מישיבה במרפסת כאשר מזג האוויר בחוץ קריר וגשום כיוון שהדלתות הנאספות מאפשרות לבודד את השטח הפנימי.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה?

אולי יעניין אתכם גם...

לקבלת פרטים או הצעות מחיר -
השאירו פרטים

המרכז לעבודות אלומיניום ותריסים

אזור מרכז

אזור צפון, דרום, ירושלים