ויטרינה אלומיניום

תוכן עניינים

ויטרינה אלומיניוםויטרינה אלומיניום

אחד האלמנטים המרכזיים בעיצוב הבתים המודרניים הוא חלונות. אנשים רבים מעצבים את ביתם על ידי חלונות גדולים המאפשרים חדירה של אור יום מקסימלי לבית. לכן, השימוש בוויטרינה הפך לנפוץ מאוד בבתים רבים. בנוסף לכך, אנשים רבים בוחרים באלומיניום כחומר הגלם המושלם לפרופיל החלון. מה היתרונות של כך? על כך במאמר הבא. 

 

ויטרינה אלומיניום- מה היתרונות של האלומיניום?

כפי שהבנו הבחירה בוויטרינה עבור יציאה למרפסת או לחצר הפכה לבחירה הנפוצה ביותר ברוב הבתים בארץ. יש אפשרויות רבות לפרופיל הוויטרינה. הבחירה הנפוצה ביותר היא פרופיל אלומיניום. מדוע?

  • עמידות-

     אלומיניום הוא חומר חזק מאוד, איכותי ועמיד מאוד. ויטרינה חשופה לנזקים רבים ביניהם נזקי מזג האוויר הנגרמים כתוצאה משמש חזקה, גשם או רוח. מסיבה זו יש לבחור בחומר גלם בעל עמידות גבוהה. כמו כן, האלומיניום הוא חומר שאינו מחליד ולכן אינו מצריך תחזוקה מיוחדת. אם אתם מעוניינים בבלאי איטי לוויטרינה שלכם, בחרו רוצים בלאי איטי יותר ועמידות גבוהה יותר לתריס שלכם יש עדיפות גבוהה לתריס אלומיניום. 

  • עיצוב-

    אלומיניום מאפשר אפשרויות עיצוב רבות. האלומיניום מאפשר מגוון רחב של צבעים. על ידי כך, תוכלו להתאים את הויטרינה לעיצוב הבית שלכם באופן הטוב ביותר, ולהפוך את התריס לאחד האלמנטים העיצוביים בביתכם. 

  • תחזוקה-

    כפי שהזכרנו קודם, האלומיניום לא מצריך תחזוקה מיוחדת. האלומיניום אינו מחליד והוא חומר גלם עמיד במיוחד, לכן, מלבד ניקיון האבק או הלכלוך המצטברים על הוויטרינה שלכם, לא תאלצו בתחזוקה מיוחדת. 

 

ויטרינה אלומיניום- כמה זה עולה? 

ישנם אלמנטים שונים המשפיעים על מחירה של ויטרינה אלומיניום-

גודל

אחד האלמנטים המרכזיים שישפיעו על מחירה של ויטרינה אלומיניום הוא גודל הוויטרינה. ככל שגודל הפתח גדול יותר, כך נצטרך ויטרינה גדולה יותר. המחיר מחושב על פי מ"ר, לכן, ככל שהפתח גדול יותר ונצטרך ויטרינה גדולה יותר כך המחיר יהיה יקר יותר. 

סוג פרופיל

אלמנט נוסף המשפיע על מחירה של ויטרינה אלומיניום הוא סוג הפרופיל. ההבדלים המרכזיים בין סוגי הפרופיל הם בעובי, בבלאי, במשקל ובמחיר. בהנחה שבחרנו בפרופיל אלומיניום יש מגוון בחירות נוספות שנאלץ לעשות. חומר האלומיניום הוא גמיש וקל מאוד. בנוסף, האלומיניום הוא זול יותר מחומרים אחרים כמו עץ או ברזל. לכן פרופיל אלומיניום נחשב לפרופיל הנפוץ ביותר כיום עבור ויטרינה. ניתן לבחור עבור הויטרינה בצבעים שונים, ולעתים ניתן לבחור בעיצובים בהתאמה אישית. צבע האלומיניום הסטנדרטי מתאים למגוון דלתות הוויטרינה, ולכן זהו הפרופיל הנפוץ ביותר, כמו גם הצבע הנפוץ ביותר. יש לציין שבתוספת תשלום ניתן ליצור צורות שונות בהתאם לסוג פרופיל הנבחר. 

סוג הזכוכית 

לסוג הזכוכית יש השפעה רבה על המחיר, אך מלבד זאת על איכות הוויטרינה. הוויטרינה בדרך כלל ממוקמת בסלון, ביציאה למרפסת או החצר. כתוצאה מכך, הוויטרינה נגישה למגע ידם של כל בעלי הבית, וביניהם ילדים. כמו כן, בדרך כלל הוויטרינה תהיה יחסית גדולה ותהווה חלק מרכזי בקיר. מסיבה זו יש לבחור בזכוכית עבה, עמידה וחזקה שלא תהווה סכנה עבור בני הבית. אל תקלו ראש בסוג הזכוכית בשביל מחיר זול יותר. העובי הנפוץ ביותר עבור זכוכית לוויטרינה הוא 2 מ"מ. המחיר הסופי ייקבע על פי עובי הזכוכית אותו תבחרו. כמו כן, יש לחשוב האם אתם מעוניינים בזכוכית המאפשרת בידוד תרמי ובידוד אקוסטי, ואם כן אז באיזו רמה, בהתאם למקום המגורים שלכם. 

תוספות שונות

יש תוספות שונות שניתן להוסיף לוויטרינה שלנו. אחת התוספות הנפוצות ביותר שניתן  לראות אותה כמעט בכל בית היא תריס חשמלי. תוספות נוספות הן צלון, ידיות לוויטרינה, רשת אלומיניום ועוד. כמובן שהמחיר יעלה בהתאם לתוספת אותה תבחרו. 

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו
Open chat