זכוכית למטבח מחיר

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765986

זכוכית למטבח מחירזכוכית למטבח מחיר

זכוכית היא חומר גלם מיוחד ויוקרתי, כך שבחירה בחיפוי זכוכית למטבח מאפשרת להקנות לחלל המרכזי בבית מראה אלגנטי, אסתטי ומודרני המתכתב עם הסגנון העיצובי הטרנדי של היום. בשונה ממה שנהוג לחשוב, הזכוכית יכולה לעמוד כמשטח עיצובי עמיד וחזק למרות שהיא ידועה בתכונות השבירות שלה. כיום הודות לסוגי הזכוכיות המגוונות שיש, ניתן להתאים חיפוי זכוכית במטבח שיהיה יציב ועמיד בפני שבירות ובלאי ממש כמו קרמיקה, אבן ושיש שהינם חומרי גלם סטנדרטיים אחרים הנמצאים במטבח.

כיוון שהיתרון המרכזי של חיפוי זכוכית במטבח הוא במראה המעוצב שלו, זהו אחד מהפרמטרים המשפיעים ביותר על העלות של התקנת חיפוי מזכוכית. בהשוואה לחיפויים אחרים, זהו החיפוי היקר ביותר אך גם הפונקציונלי ביותר שמאפשר התאמה אישית לכל אופי וסגנון של מטבח. כדי להבין מה משפיע על זכוכית למטבח מחיר, יש להכיר את הסוגים השונים של החיפויים ואת היתרונות שיש לסוג חיפוי זה.

מה היתרונות בהתקנת חיפוי זכוכית למטבח?

  • עיצוב – כאמור, העיצוב הוא היתרון המרכזי ביותר שיש לחיפוי שיש. ניתן להתאים את החיפוי על פי התאמה אישית, וכן מראה הזכוכית מקנה למטבח מראה הרבה יותר נקי, אלגנטי ויוקרתי לעומת חומרי גלם אחרים.
  • עמידות – כדי להבטיח שחיפוי הזכוכית במטבח יישמר למשך שנים ארוכות, משטח הזכוכית עובר תהליך חיסום כדי לפתח עמידות גבוהה לחום ושבר, ובנוסף מדובר על חיפוי בעובי של 6 מ"מ לפחות כך שמדובר על משטח חזק ועמיד במיוחד.
  • תחזוקה – תהליכי הניקיון והתחזוקה של חיפויי זכוכית קלים ונוחים מאוד, במיוחד כאשר מדובר על מטבח בו קיימת סבירות גבוהה להצטברות לכלוך ושאריות אוכל. כיוון שמשטחי הזכוכית הינם חלקים ואחידים, קל מאוד לנקות את המשטחים הללו בכל זמן ובכל סוג לכלוך.
  • מגוון – קיימים סוגים רבים ומגוונים של דוגמאות לחיפויי הזכוכית, כך שניתן בקלות להתאים לכל מטבח את החיפוי המתאים לו ביותר ולא להתפשר על חיפוי מסוים בגלל יתרונות אחרים שצויינו קודם.

סוגים של חיפויי זכוכית למטבח

כאמור, קיים מגוון גדול של חיפויי זכוכית בשלל דוגמאות ועיצובים. ההיצע הרחב מאפשר לבחור ולהתאים את החיפוי המושלם לסגנון המטבח בכל בית. ניתן לומר כי סוגי החיפויים מתחלקים לשלושה סוגים עיקריים: 

  • זכוכית צבועה – זכוכית טבעית היא בצבע מעט ירקרק כיוון שקיים בתוכה עופרת. עובדה זו איננה עשויה להפריע לסגנון חיפוי הזכוכית הנבחר, כיוון שניתן להתאים חיפויים מזכוכית שעברו צביעה על פי צבע נבחר ותואם לקונספט העיצוב במטבח. ההעדפה הנפוצה כיום היא בחירה בצבע מט, שמשדר מראה יותר קלאסי ומעודן במיוחד עבור גוונים בצבעים שחור, אדום ולבן.
  • זכוכית חלבית – זוהי זכוכית חלבית למטבח שמחדירים אליה גז או חול, כך שהיא תקבל גוון מחוספס במראה אטום. משטחי זכוכית כאלה יהיו מצוינים לצורך חיפוי של ארונות במטבח, כך שלא ניתן לראות את האלמנטים בתוך הארונות.
  • זכוכית מודפסת – קיימת אפשרות לבצע הדפסה של דוגמאות על גבי חיפוי הזכוכית, וכך למעשה להתאים כל סגנון וקונספט עיצוב בצורה חופשית ורחבה יותר.

אילו פרמטרים משפיעים על זכוכית למטבח מחיר ועלויות כלליות

כפי שכבר הוזכר קודם, העיצוב הוא הפקטור המשמעותי ביותר בעלות של חיפוי הזכוכית. למעשה, ככל שחיפוי הזכוכית יהיה מעוצב יותר וידרוש תהליכי הכנה גדולים יותר, כך העלות שלו תהיה גבוהה יותר. חיפוי זכוכית למטבח מחיר מתחיל מ-850 ₪ לכל מטר, ועשוי להגיע עד עלות של 2,000 ₪ לכל מטר בהתאם לסגנון העיצוב הנבחר של החיפוי. 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
074-7765986

אז מה היה לנו בכתבה?

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו