תוכן עניינים

חלונות מחיר

חלונות מחירחלונות מחיר

חושבים לחדש את הבית שלכם? התקנת חלונות יכולות להיות מאוד מסובכות אם לא עושים את הצעדים בצורה חכמה. זכרו, החוק הוא שכל עוד אתם בורחים חברה מקצועית לעבוד איתה אין שום סיבה שתטעו בדרך ותוציאו כספים לחינם.

המחיר של החלונות נקבע על פי מספר גורמים, האחד הוא החומר ממנו עשוי החלון, השני הוא מיקום ההתקנה בחלל הבית והשלישי הוא בהתאם לחברה אותה בחרתם לצורך ההתקנה.

 

חלונות מחיר – סוגי חלונות

לפני שאתם יוצאים למסע הזה של בחירת החלון לבית עליכם לדעת פחות או יותר מה אתם רוצים. מבעד לשוני שיש בחומר בין סוגי החלונות השונים גם סוגי הפתיחה שונים. האפשרויות אשר עומדות לרשותכם יהיו: חלונות הזזה, חלונות עם פתיחה פנימית, חלונות עם פתיחה חיצונית, חלונות אשר נפתחים בשיפוע, חלונות על ציר, חלונות בלגיים ועוד… 

כמו כן, מבעד לסוג הפתיחה יש עוד גורמים המשפיעים על סוג החלון כמו מבנה החלון. ישנם חלונות בלגיים, חלונות צרפתיים ועוד דוגמאות לסוגי עיצובים מובנים אשר מגיעים כחלק מהאופי של החלון. סוג החלון צריך להתאים לבית שלכם בסופו של דבר ולכן גם אם יש לכם וויז'ן מסוים לגבי סוג חלון כזה או אחר ללא ייעוץ מקצועי אנו לא מציעים לכם להמשיך בתהליך.

חלונות מחיר – איך נדע מה מתאים למבנה שלנו?

עניין העיצוב הוא עניין שיכול לגרום לכולנו להילחץ מענק, אנו צריכים לבחור חלון אשר מתאים בקו העיצובי שלו למבנה הבית שלו. הדרך הנכונה ביותר היא לעשות סקר שוק מעמיק, ישנם כל כך הרבה סוגים של חלונות בעיצובים שונים שאין סיבה שלא תמצאו את המוצר המתאים. כמו כן, כאשר אתם עובדים מול חברה מקצועית היא תעזור לכם להגיע לתוצאה אליה אתם מייחלים.

 

חלונות מחיר – כיצד נקבע התמחור של החלון?

תחילה נדגיש ונאמר כי חלונות אלומיניום נחשבים לזולים בתחום החלונות על אף המראה היוקרתי שלהם. המחירון יהיה בטווח דומה בין חברה לחברה אך תמיד תוכלו למצוא מקרים חריגים, לכן מומלץ לבקש הצעה מכמה חברות שונות. המחיר נקבע תחילה על פי סוג החלון אשר תרצו להתקין ובאיזה מיקום. חלון אשר תתקינו במטבח לאו דווקא יהיה זהה במחיר לאותו גודל של חלון אשר אנו רוצים להתקין במרפסת. 

לאחר שמצאתם חברה מתאימה יגיע אליכם בעל מקצוע מטעם החברה אשר ייבחן את מורכבות העבודה, את המיקום אשר בו נדרש להתקין את החלון, מהי עבודת ההכנה הנדרשת לפני התקנת החלון, האם יש ציר ותשתית עבור החלון החדש או שצריך לבנות הכל מהתחלה וכמובן מהם הסיכונים בדרך. לאחר מכן יוכל בעל המקצוע להגיש לכם הצעת מחיר סופית אשר תקבע גם על פי מ"ר של המוצר וגם על העבודה, שימו לב האם התשלום הוא על החלון עצמו בנפרד ועל העבודה בנפרד או שמחיר העבודה נכנס בתמחור לפי מ"ר של החלון. 

חלונות מחיר – עבודה צמודה מול חברה מקצועית

גם אם יש לכם ידע טכני רב וגם אם אתם ממש סומכים על עצמכם ועשיתם זאת בעבר, אנו מציעים לכם לקבל שירות מלא מחברה מקצועית. שירות מלא אינו רק התקנה של החלון אלא גם ייעוץ מקצועי, הגעה של בעל המקצוע למבנה שלכם ובחינה של העבודה הנדרשת. ייתכן ולא תוכלו כלל להתקין סוג חלון מסוים או שלא ישתלם לכם להסיר את החלון הנוכחי. ישנם הרבה דברים לא צפויים שיכולים מעט לשנות את התכנונים שלנו, אבל דעו כי לחברה מקצועית תמיד יהיו אלטרנטיבות בכדי לסייע לכם להגיע לתוצאה הסופית לה חיכיתם.

אולי יעניין אתכם גם...