לשדרוג הבית – ויטרינה למרפסת

תוכן עניינים

ויטרינה למרפסתאם אתם בתהליך של שיפוץ דירה או בנייה של דירה חדשה ויש לכם מרפסת בבית, אתם במקום הנכון. דלת המעבר למרפסת היא לרוב בעלת נוכחות מאד גדולה בנכס, היא בולטת ומושכת תשומת לב משום שמדובר בקיר שלם ומשמעותי בחלל הבית. הבחירה העיצובית של ויטרינה למרפסת היא משמעותית גם מבחינה אסתטית וגם פונקציונלית, כמו כן, מכיוון שזה לא פריט שקל להחליף חשוב שתהיו שלמים עם ההחלטה. מצד אחד ויטרינה למרפסת תכניס לכם המון אור מהחלק החיצוני של הבית לחלק הפנימי שלו וגם אוויר. מצד שני, המראה של הזכוכית הוא מראה אלגנטי, ייחודי ויוצא דופן. מראה שמשתלב עם כל סגנון עיצובי, בין אם תבחרו לעצב את הבית שלכם בסגנון עיצוב מודרני ובין אם תלכו על סגנון קצת יותר חם ואותנטי כמו סגנון כפרי למשל. תוכלו לשלב עם הזכוכית פרופיל אלומיניום עבה או דק, פרופיל בלגי ואפילו מסגרת עץ.

מה צריך לדעת לפני שמרכיבים ויטרינה למרפסת?


הויטרינה עשויה מזכוכית לבחירתכם, בשילוב מסגרת שלרוב עשויה מאלומיניום. אם תבחרו להרכיב ויטרינה למרפסת, תוכלו לבחור את העיצוב שלה מבחינת עובי הפרופיל (המסגרת) של הוויטרינה, צבע הפרופיל, תוספות או עיטורים שונים ועובי הזכוכית. כמו כן, תוכלו לבחור להוסיף תריס גלילה חשמלי או ידני, רשת נגד יתושים ועוד. ישנן ויטרינות למרפסת שנפתחות בהזזה, או על ציר לתוך הבית או מחוץ לו. פעמים רבות, ויטרינה למרפסת מותקנת יחד עם שאר חלונות הבית בתאמה של הנראות והסגנון.
אם תבחרו להתקין ויטרינה למרפסת, כדאי לחפש בעל מקצוע שמומלץ לכם באופן אישי או כזה שהוא בעל ביקורות חיוביות באינטרנט. אפשר ואף מומלץ, ליצור קשר עם כמה בעלי מקצוע שונים כדי להשוות מחירים משום שיש טווח מחירים רחב.

מה היתרונות של ויטרינה למרפסת


דמיינו לעצמכם שאתם יושבים בסלון הבית, אור טבעי שוטף את החלל, מבחוץ נשקפות צמרות העצים הסמוכים. אחד היתרונות הגדולים של הויטרינה הוא היותה חלון גדול ושקוף במרכז הבית, מה שמאפשר להכניס מהחוץ פנימה. הוויטרינה יכולה להיות מאד יפה בפני עצמה, אם תעצבו אותה על פי טעמכם בשילובים צבעים שאתם אוהבים וגם להוסיף לפן האסתטי מבחוץ.

מה המחיר של ויטרינה ?


המחיר הסופי שתשלמו עבור התקנה ויטרינה למרפסת מושפע מהאופן שבו תעצבו את הויטרינה שלכם. ככל שהוויטרינה גדולה יותר היא כמובן תעלה יותר, כמו כן אם תבחרו בזכוכית איכותית, בטוחה ועבה יותר היא תהיה יקרה יותר מזכוכית פשוטה. גם לידיות ולפרזול שתבחרו יש השפעה על המחיר וגם לאופן הסגירה אם מדובר בהזזה או בפתיחה וסגירה על ציר. המחיר הראשוני יכול להתחיל מ-500 ₪ למ"ר ויכול להגיע גם ל-2,000 למ"ר בהתאם לתוספות שונות כמו רשתות, וילונות גלילה וכדומה.

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו
Open chat