מחיר חלונות קליל והסוגים השונים

תוכן עניינים

מחיר חלונות קלילהחלונות בבית שלנו הם מוצר שרבים רואים בו חלק אינטגרלי מן הבניה וככזה, פחות מתחשבים באיכות היצור או באיכות עבודות האלומיניום הקשורות בחלון. בפועל, חלון איכותי, יקנה לנו שקט נפשי לזמן רב מאוד, בעוד חלון שאינו כזה, יכול להביא לנו שלל צרות ובעיות, בעיקר בתחום הבידוד, האיטום, סבל מרעשים חיצוניים ובעיות הקשורות בתקלות בתפעול החלון עצמו.

מחיר חלונות קליל הוא בוודאי משהו שיש לשים לב וכמובן, שקיימת נטייה לנסות שלא להוציא סכומים שנראה לנו כי הם מיותרים. אלא שלמעשה, אין שום דבר מיותר בייצור חלון מפרופיל אלומיניום איכותי, כמו קליל. למקור הפרופילים, במיוחד בתחום האלומיניום, משמעות רבה. על הפרופילים להיות לא רק מותאמים לתקן הישראלי אלא גם מתוצרת חברה עם גב ואחריות נרחבים. במקרה שתקנו פרופילים לא איכותיים ממקורות לא ברורים, לא תקבלו שום אחריות, בתקלות שוודאי יגיעו.

על מחיר חלונות קליל וייחודיות הפרופיל

קליל הוא שמה של חברה ישראלית הפועלת והמתמחה ביצור אלומיניום למגוון שימושים, כאשר הבולטים שבהם הם עבור חלונות ודלתות. המותג נחשב לא רק להצלחה ישראלית, אלא גם זוכה להצלחה עולמית והוא מוכר כמותג אלומיניום בסטנדרט גבוה וללא פשרות. הפרופילים של קליל לא מצטיינים רק בעמידות ואיכות החומר אלא גם בעיצובים והסגנונות השונים, המקנים להם מראה מושלם ומיוחד. 

 קליל, מוכרת את הפרופילים השונים לחברות העוסקות בעבודות אלומיניום ואלו מרכיבות ומתקינות, לבקשת הלקוח את הפרופילים הגולמיים, לכדי מוצר מוגמר בבית הלקוח.  מרבית חברות האלומיניום המקצועיות במשק, מחזיקים ברשותם את הפרופילים של קליל, בשל היכולות, האמינות והעיצוב שלהם אבל עדיין, קיימים חברות נוספות, חלקן ישראליות, הנחשבות גם הם לשם דבר בתחום וגם הם יספקו לכם עבודת אלומיניום מושלמת. חשוב גם לזכור, שלקליל עצמה יש כמה וכמה קטגוריות שונות ובכל אחת מהן כמה וכמה סוגי פרופילים בעיצובים ובעוביים שונים, כך שבכל הנוגע אל מחיר חלונות קליל, יש משמעות גם לסוגיה זו.

קצת על אלומיניום

פרופיל קליל עשויים אלומיניום. אלומיניום הוא חומר גלם בעל תכונות ייחודיות המכשירות אותו לשילוב במגוון עצום של מוצרי צריכה, תשתית, בניה ועוד. התכונות הבסיסיות של אלומיניום מציגות מתכת שמאוד נפוצה ותהליך הפקתה קל יחסית והיא קלת משקל ונוחה לעיבוד ולעיצוב. לצד זאת, היא מציגה קשיחות ועמידות יוצאות דופן, כך שהן יכולות לעמוד בעומסים כבדים זמן רב מאוד. בחלונות או דלתות, כמו גם בתריסים וויטרינות, יש משמעות רבה לתכונות אלו, לצד היכולת של האלומיניום לסייע באיטום ובידוד הבית.

היתרונות של האלומיניום מתחדדים במיוחד אל מול החלופות שהיו בעבר. עץ, פלסטיק או ברזל שהיו מאוד פופולאריים בעבר, כמעט חולפים כיום מן העולם, בשל העובדה כי הם דרשו פעולות רבות של תחזוקה תמידית וכי הם היו חשופים ומושפעים מאוד מנזקי מזג האוויר, דבר שגרם להם לא אחת להתפורר, להיתקע ולהיסדק. פרופיליי האלומיניום, גם אינם מתבלים ונשחקים וגם מצליחים להגיע לרמות עיצוביות כמו החומרים הקלאסיים. למעשה, כיום ניתן ליצור אלומיניום דמוי עץ או פרופיליי אלומיניום, דוגמת פרופיל בלגי מברזל ועדיין ליהנות מהאיכות של חומר הגלם אלומיניום. והבונוס הגדול ביותר: מחיר חלונות קליל, אינו עולה על מחירי חלונות מעץ או ברזל.

פרמטרים המשפיעים על מחיר חלונות קליל

מחיר חלונות קליל יהיה תלוי במספר רב של פרמטרים, שיקבעו את המחיר הסופי. בראש ובראשונה הדבר תלוי בגודל החלון. פרופיליי אלומיניום מתומחרים על פי מטר מרובע (כך גם הזכוכית) ולכן יש מידה רבה של השפעה על המחיר הכולל, למפתח החלון והיקפו. כבר הזכרנו כי לחברת קליל עצמה יש כמה וכמה סוגי פרופילים, הנבדלים בינם לבין עצמם לא רק בסוג הפונקציונאליות או רמתם אלא גם בסוגיית העלות. ובאופן כללי, ככל שנבקש לשדרג את החלון, בין אם זה הוספת פרזול מיוחד ובין אם זה בשל רצון שלנו לצבוע את חומר הגלם בצבעים מיוחדים- נצטרך לשלם יותר.

מחיר חלונות קליל בגודל סטנדרטי של 1X1 מטר, יעמוד סביב 350 ₪ בשימוש בפרופיל סטנדרטי. במידה ונרצה לשנות את סוג הפתיחה מחלון ציר רגיל לחלון הזזה או לחלון קיפ או דריי קיפ- נצטרך במקרים רבים לשלם יותר. ככלל, זכרו שניתן להגיע עם מתקני החלונות להסדר כספי מיטיב, במידה והיקף העבודה גדול וכן כי אין חובה, לשים בכל החלונות בבית את אותו הפרופיל. ניתן לקבוע פרופיל יוקרתי יותר באזורים ציבוריים, כמו הסלון ודגמים פשוטים יותר, בחדרים נחבאים יחסית.

רוצים לשמוע עוד על חלונות קליל ועל מחיר חלונות קליל. צוות המומחים של 'המרכז לעבודות אלומיניום' כאן לרשותך.

אולי יעניין אתכם גם...

התקשרו עכשיו
Open chat