משקוף עיוור לחלונות מחיר: כמה עולה להתקין משקוף עיוור?

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

משקוף עיוור לחלונות מחירמשקוף עיוור לחלונות מחיר

העלות הממוצעת הארצית של התקנת משקוף עיוור לחלונות היא בין 820-1,200 ₪. המחיר הכולל יהיה תלוי בסוג המשקופים, בגודל החלונות שלכם ובמספר החלונות שאתם רוצים להתקין להם משקופים עיוורים, אבל העלות הסופית אינה מכסה את מחיר התריסים עצמם.

בכל פעם שאתם נכנסים לחדר בשעה מסוימת ביום, השמש הקופחת קורנת ישר לתוך עיניכם. במקרים רבים, תצטרכו לסגת לאזור אחר או להחליף בין הכורסא לספה עד שהשמש תשנה את מקומה בשמיים. משקוף עיוור לחלונות מחיר משתלם יכול לפתור בעיה זו, וזהו אינו פרויקט יקר לשיפור הבית. בשורות הבאות נציג בפניכם מה זה משקוף עיוור לחלונות, מה חשוב לדעת כאשר בוחרים אחד, מה משפיע על עלות ההתקנה ומידע נוסף ששווה להכיר. 

אז מה זה משקוף עיוור לחלונות?

משקוף עיוור הוא בעצם משקוף שהוא סמוי. הוא מתאים גם לחלונות וגם לדלתות. הכוונה היא למסגרת עץ אותה מתקינים לאחר שהשלד של הבית בעצם בנוי. על המסגרת העץ הזו בעצם מתקינים או את הדלתות או את החלונות. את המשקוף עצמו נהוג לכסות בטיח וזה בעצם שומרת על בית עם מראה נקי, אסתטי ומודרני. המשקוף יוצר סוג של מסגרת מאוד אחידה והוא מהווה את התשתית או לדלת או לחלון שאנחנו מתקינים על הקיר.  

התקנת משקוף עיוור לחלונות בהתאמה להעדפותיכם

שכירת שירותי מתקין משקופים עיוורים מקצועי מסייעת לכם לוודא שהמשקופים החדשים יתאימו לתקציב ולמסגרות החלונות שלכם, וגם לחסוך לכם זמן וטרחה. 

אבל לפני שתעסיקו איש מקצוע, קבלו הערכה לגבי משקוף עיוור לחלונות מחיר הפרויקט באמצעות מאמר זה.

מה משפיע על עלות התקנת משקוף עיוור לחלונות?

משקוף עיוור לחלונות מחיר תלוי במספר התריסים, החלונות ושיטת ההתקנה. העלות יכולה להשתנות במידה רבה, ולנוע מ-400 ₪ על מנת שאיש מקצוע יתקין משקוף אחד או שניים מחומרים זולים שכבר רכשתם, ועד לאלפי שקלים עבור משקופים מותאמים אישית בבית או בדירה שלמה.

לדוגמא, מומחה מקצועי להתקנת משקופים עיוורים יכול לגבות 6,000 ₪ להתקנת משקופים עיוורים לבנים בדירה שלמה. אנשי מקצוע אחרים גובים 9,000 ₪ להתקנת משקופים עיוורים בסלון ובמטבח הבית. יחד עם זאת, לא כל בעלי הבתים ישלמו כל כך הרבה.

עשוי לעניין אתכם: חלון עם תריס פנימי מחיר ויתרונות.

המספר והגודל של המשקופים

התקנת משקוף עיוור לחלון מחיר יכול לנוע בין 720 ל-900 ₪, בתקציב שנחלק ל-120 עד 200 ₪ למשקוף עיוור. יש מתקינים שגובים לפי שעה ואילו אחרים גובים תעריף בסיס בתוספת תשלום נוסף למשקוף עיוור בהתבסס על גודל החלון.

לדוגמא, מומחה מקצוען שמתקין משקוף עיוור לחלונות מחיר כולל עמלת בסיס של 490 ₪ תוספת תשלום עבור כל משקוף עיוור נוסף. אנשי מקצוע אחרים בתחום גובים תשלום נוסף לחלון עבור חלונות גבוהים במיוחד או חלונות גג שדורשים ציוד נוסף, בחישוב שכולל: 80 ₪ לחלונות בגובה 10-14 מטרים, או 160 ₪ לחלונות שגובהם 14 מטרים ומעלה.

שיטת התקנה: פנים לעומת התקנה חיצונית

קיימות שתי שיטות עיקריות להתקנת משקופים עיוורים לחלונות: פנימיים וחיצוניים. משקופים פנימיים מותקנים בתוך מסגרת החלון למראה אלגנטי , ואילו משקופים חיצוניים מותקנים על קיר הגבס או יצוקים מחוץ למסגרת החלון על מנת לחסום אור נוסף.

המתקין יתכנן את ההתקנה, יסמן ויקדח חורים, ירכיב את מעקה הראש או חומרה אחרת, ויתקין את המשקופים. אם אתם רוצים שהמשקופים יסתירו חומרה אחרת וייפו את כיסוי החלונות שלכם, סגנון התקנה זה יוסיף מבחינת התקנת משקוף עיוור לחלונות מחיר.

משקוף עיוור מחירמשקוף עיוור מהווה תוספת נהדרת לכל בית, ולרוב החברות שמוכרות משקופים עיוורים יש דגמים בכל סגנון וצבע שתרצו. מאמר זה מדבר על משקוף עיוור מחיר בהתאמה לתקציבים שונים.

התקנת משקוף עיוור 

רוב המשקופים העיוורים מותקנים כמו עמיתיהם המסורתיים. הם פשוט מתברגים לחלק הפנימי של משקוף החלון או על הקישוט מחוץ למשקוף החלון. בהתאם לרוחב הפתח והמורכבות להתקנה, עליכם לצפות לשלם על משקוף עיוור מחיר בין 80 ל-200 ₪ לכל משקוף

המשקופים עצמם הם העלות האמיתית של העבודה. בממוצע העלות עולה או יורדת בכ-10% בכל מטר שתוסיפו או תגרעו לרוחב ולגובה. חשוב מכך, התקנה נכונה של משקוף עיוור לחלון תמנע אובדן חום בחורף ותשאיר את החדרים קרירים בקיץ

משקוף עיוור בהתאמה אישית

לפני שתתחילו למדוד, חשוב להבין שאין מוצר אחד שמכסה את כל המצבים, כך שכדאי להתחיל לחשוב באמת איך תשתמשו במשקופים השונים שלחם. קחו בחשבון את המראה, העיצוב והמעשיות, כמו גם את השיקול הכי חשוב של משקוף עיוור מחיר. לא כל המשקופים נוצרים שווים, אז אל תטעו במחיר

בדקו שהמרכיבים והחומרים מתאימים לתנאי מזג האוויר בישראל, אחרת אתם עשויים לשלם על כך בטווח הארוך.

מומלץ לשלם ליועץ שיסייע לתכנון את הפתרון הטוב ביותר לביתכם. חשוב שהמשקוף יהיה אטום היטב לגומחת החלון על מנת להפסיק את בריחת האוויר החם במהלך לכידת אוויר קר בין המשקוף העיוור לחלון. מדידה נכונה היא הכרחית להתקנה מוצלחת.

כמה עולה משקוף עיוור?

משקופים עיוורים הם אחד העיצובים הפופולריים ביותר כיום. הם חסכוניים, חזקים ומשרתים מגוון פונקציות. הם מגיעים במגוון אינסופי של צבעים וחומרים, עם אפשרויות עמידות בפני עובש ודהייה שמתאימים לכל חדר או היבט של ביתכם.

קיימים משקופים עיוורים שיכולים לחסום עד 97% מהקרינה, אבל מאפשרים לראות דרכם; יש דגמים אטומים למחצה לריכוך האור שנכנס לביתכם, תוך הקפדה על פרטיותכם; יש משקופים שיחממו אתכם בלילה; ודגמים של משקוף עיוור מחיר מצוין עם האפלה על מנת להחשיך חדר קולנוע ביתי או את חדר השינה באפלולית הנדרשת.

דגמים של משקופים עיוורים

ערכות משקופים עיוורים כפולים מאפשרות לווסת את בקרת האור או הפרטיות במהלך היום ואת ההאפלה בלילה. למוצרי המודעות לסביבה, ניתן למצוא משקוף עיוור מחיר מותאם לחומרים ממוחזרים. דגמים אלו נקיים מעופרת ופורמלדהיד, ויש להם טביעת רגל נמוכה בפחמן.

הקווים הקלאסיים של משקופים עיוורים פופולריים היום מאוד, ומסיבה טובה. הם קלים להתקנה, קלים יותר לשימוש ומיועדים להחזיק מעמד. הם זמינים בחומרים וצבעים בהתאמה אישית, מעץ אמיתי או מלאכותי, ומגיעים בשלל צבעים

ניתן להשתמש בהם בכל אזור בבית, מחדרי האמבטיה ועד חממות. משקוף עיוור מחיר לדגם בהתאמה אישית מציע את האיכויות התרמיות והאקוסטיות הטובות ביותר; לעתים קרובות הם קלים יותר במשקל בהשוואה לעץ מלאכותי.

עשוי לעניין אתכם: חלון כפול נגד רעש מחיר.

משקוף עיוור לחלוןמשקוף עיוור לחלון – כמה מה שאתם צריכים לדעת

אם הקבלן שלכם מבקש להתקין משקוף עיוור לחלון ואתם לא בטוחים מה זה – הגעתם למקום הנכון. אנחנו נסביר בקצרה מהו משקוף עיוור, מתי הוא נחוץ ואיך אפשר למצוא מחירים זולים. לחלונות יש תפקיד מכריע בקביעת איכות החיים בבית כך שלא נרצה למהר לקבל החלטות מבלי להבין את המשמעות המלאה של הדברים. המשקוף העיוור נועד לתחום את פתח החלון לטובת הגדרת מידות מדויקות. הבנייה תתבסס על חומר גלם נטול גימור ועיצוב היות ועל גבי המשקוף נתקין בעתיד חלון מעוצב.

מה זה משקוף עיוור לחלון?

תפקידו של המשקוף הוא בתיחום מפתח החלון או הדלת. משקוף עיוור קובע את המידות המדויקות של הפתח (חלון או דלת). על מנת להבטיח עמידות מקסימלית יש לבחור בחומר גלם איכותי. מדובר במתקן פנימי כך שאין צורך בגימור או עיצוב. בנייה נכונה של משקוף עיוור לחלון חיונית להמשך התקנה של חלון מדויק ויציב. שני חומרי הגלם העיקריים שמשמשים למטרה הם עץ ואלומיניום. 

משקוף עיוור עשוי עץ מול משקוף עיוור עשוי אלומיניום

בעבר נהוג היה להשתמש בעץ לטובת בניית משקופים עיוורים לחלונות. לוחות עץ הותקנו בצמוד לשלד הבטון סביב המפתח. כיום, את התפקיד של העץ מבצע בהצלחה האלומיניום. משקופי אלומיניום מגיעים מראש כיחידה אחת (מרובע חלון מוכן) כך שההתקנה מהירה ופשוטה  יותר. הבחירה באלומיניום חוסכת לכם את הצורך להצמיד כל לוח עץ בנפרד לאחד הצדדים של המפתח. משקוף עיוור לחלון עשוי אלומיניום מגיע כיחידה אחת אותה מכניסים את מפתח החלון ומקבעים. לטובת התקנה קלה משקופי האלומיניום מגיעים עם רצועות צד להתקנה מהירה ופשוטה עוד יותר.

מה משתלם יותר מבחינה כלכלית?

משקופים עיוורים עשויים אלומיניום מיוצרים במפעלים על פי מידות סטנדרטיות. השימוש במיכון ייעודי מוזיל את עלות הייצור באופן משמעותי. בנוסף, התקנת משקוף עיוור עשוי אלומיניום תהיה פשוטה, מהירה וזולה יותר. כאשר מסכמים את העלויות מגלים שהעלות הכוללת של הבחירה באלומיניום זולה יותר. 

עשוי לעניין אתכם: חלון בלגי מחיר, החלפת דלת כניסה לבניין מחיר.

איפה מזמינים משקוף עיוור?

התפקיד החשוב אותו ממלא המשקוף העיוור מחייב אותנו בבחירה נכונה בספק אמין ומקצועי. יש לבחון נכון את רמת המקצועיות בעזרת המלצות ובחינת עבודות קודמות. כדאי לברר באיזה סוג אלומיניום נעשה שימוש ולתת עדיפות לבעלי מקצוע שמבצעים באופן קבוע עבודות אלומיניום לטובת בניית חלונות. השירות כולל ברוב החברות מדידה מדויקת של מפתח החלון אצלכם בבית. נציג מטעם החברה עתיד להגיע אליכם ולבצע מדידה. מחפשים לחסוך בהוצאות מבלי להתפשר על האיכות? הזמינו גם משקוף עיוור וגם את החלון עצמו אצל אותו הספק. 

מדוע לא כדאי לבצע התקנה עצמית?

גם אם התברכתם בידי זהב ואתם נוהגים לבצע בהצלחה את כל עבודות השיפוץ בבית, בכל הקשור להתקנת חלונות כדאי לפנות לאיש מקצוע. התקנה נכונה של חלונות דורשת שימוש בחומרי איטום ועבודה על פי מידות מדויקות. סטייה קלה במדידה עלולה להביא למצב בו החלון אינו אטום ומים חודרים אל תוך המבנה. הבחירה באלומיניום הופכת את העבודה לפשוטה ומהירה יותר אך יש לזכור שהתקנת חלונות נחשבת לעבודה בגובה שדורשת ניסיון, אמצעי בטיחות וכלים מתאימים. 

האם אפשר להתקין חלון ללא משקוף עיוור?

התקנה ישירה של חלון במפתח אינה מומלצת כלל. המשקוף העיוור חיוני למדידה מדויקת של המפתח והבטחת יציבות ואטימות מלאה. המחירים לא גבוהים, ההתקנה מהירה והשירות אדיב. החלונות עתידים ללוות אתכם במשך עשרות שנים כך שכדאי להשקיע נכון במוצר איכותי. עם תשתית חזקה ויציבה החלונות יהיו חזקים, איכותיים ועמידים היום וגם בעוד 20 שנה. 

ראו גם: סגירת מרפסת זכוכית מתקפלת מחיר.

מחירון תריסים התקנה ותיקון עבור תריסי הזזה

התקנה/תיקוןמחיר טווח תחתוןמחיר טווח עליוןהערות
מחיר של תיקון תריסי גלילה בשל תקלה בקפיץ, החלפה של הקפיץ. 260 ש“ח480 ש“ח
מחיר החלפה של רצועות בתריסים חשמליים 340 ש“ח490 ש“ח
מחיר החלפת שלבים בתריסים רגילים, תריסי הזזה 320 ש“ח440 ש“חמחיר להחלפת תריס אחד, כל תריס נוסף תוספת של 20-30 ש“ח.
מחיר החלפת שלבים לתריסים מסוג רפפות 340 ש“ח460 ש“חמחיר להחלפת שלב אחד, כל תריס נוסף, תוספת של 50-60 ש“ח.
מחיר החלפת תופסנים 320 ש“ח420 ש“חהמחיר הוא לזוג כולל העבודה עצמה.
מחיר החלפת ידיות למנוף 280 ש“ח430 ש“ח
מחיר החלפת גלגלים בשילוב בדיקה של המסילה320 ש“ח470 ש“ח
מחיר החלפת מסילה 400 ש“ח550 ש“חהמחיר עבור זוג מסילות

מחירון תריסים התקנה ותיקון עבור תריסי גלילה ידניים

התקנה/תיקוןמחירון טווח תחתוןמחירון טווח עליוןהערות
מחיר החלפה של הרצועה בתריס.380 ש“ח580 ש“חהעדיפו רצועת ניילון עם רמת עמידות טובה. המחיר של ההחלפה, אמור לכלול את השירות וגם את הרצועה עצמה.
מחיר תיקון של תריסי גלילה ידניים שנתקעו.380 ש“ח580 ש“חהמחיר משתנה והוא תלוי בסיבה להיווצרות התקלה.
מחיר תיקון מנגנון תריס גלילה. 380 ש“ח550 ש“חהמחיר הסופי ייקבע לפי המנגנון שייבחר, כלומר בהתאם לסוג שלו.
מחיר התקנה של מנגנון כוח לתריס גלילה440 ש“ח800 ש“חמתאים רק עבור תריסים מסיביים, לא להחלפה לתריסים חשמליים.
מחיר הוספת מעצור120 ש“ח170 ש“חהמחיר לא כולל את עלות הביקור של הטכנאי.
מחיר החלפה שך קפיץ בתריס גלילה380 ש“ח520 ש“חהמחיר הסופי ייקבע לפי סוג הקפיץ אותו יש להחליף.
מחיר החלפת שלב בתריס גלילה. 380 ש“ח650 ש“חהשירות כולל בדיקה של השלבים כדי לזהות מה תקול ומה דורש החלפה.
מחיר שדרוג תריס גלילה לתריס חשמלי 650 ש“ח1,800 ש“חהמחיר הוא למ“ר.

מחירון תריסים התקנה ותיקון עבור תריסים חשמליים

התקנה/תיקוןמחירון טווח תחתוןמחירון טווח עליוןהערות
מחיר החלפת שלב בתריסים חשמליים380 ש“ח620 ש“חהמחיר הוא עבור שלב אחד בתריס, כל החלפה נוספת של שלב בעלות 80-220 ש“ח
מחיר תיקון תריסים חשמליים תקועים 430 ש“ח880 ש“חהמחיר משתנה ותלוי ברובי במיקום שבו התריס נתקע
מחיר החלפה של מתג הפעלה בתריס חשמלי 380 ש“ח550 ש“ח
מחיר תיקון תקלה הנוצרת כתוצאה מנתק בין השלבים 380 ש“ח580 ש“חהתיקון אמור לכלול גם כיוון של המנוע
מחיר תיקון רצועות בתריס חשמלי 440 ש“ח560 ש“חתפקיד הרצועות הוא לדאוג שהתריס לא יפול
מחיר תיקון/כיוון מנוע תקול בתריס חשמלי 440 ש“ח560 ש“ח
מחיר התקנת שעון שבת בתריס חשמלי440 ש“ח800 ש“ח
מחיר התקנת מנוע עם מנואלה בתריס חשמלי700 ש“ח1,800 ש“ח
מחיר מנוע תריס חשמלי המכיל שלבים מוקצפים700 ש“ח1,900 ש“חמחיר הסופי יקבע לפי משקל התריס שמנוע צריך להרים
מחיר מנוע עם שלבים עשויים אלומיניום מסוג משוך לתריס חחשמלי800 ש“ח2,200 ש“חהמחיר של המנוע אמור לכלול בתוכו גם את מחיר העבודה

התקנה או תיקון של תריסים לפי הסוג שלהם מחירון

עלות התקנהטווח תחתוןטווח עליוןמחירון
מחיר התקנה של תריסי הזזה380 ש“ח900 ש“חלכל תריס יש מחיר מעט שונה לפי גודל המפתח וגם על פי סוג השלבים שבוחרים
מחיר התקנה תריסי ציר380 ש“ח1,200 ש“חהמחיר הוא למטר רבוע. ניתן לבחור בין שלבים עשויים פלסטיק או שלבים עשויים אלומיניום
מחיר התקנה תריסי גלילה מסוג ידני600 ש“ח1,500 ש“חהמחיר שנקבע הוא למ“ר בשילוב רצועה קפיץ ומערכת מנגנונית
מחיר התקנה תריסים מסוג חשמלי700 ש“ח2,200 ש“חהמחיר שנקבע הוא למ“ר והוא כולל את הארגז ואת המנוע. המחיר הסופי נקבע לפי סוג השלבים שבוחרים
מחיר התקנה תריסים בממ“ד700 ש“ח1,400 ש“חהמחיר של התריסים הוא למטר רבוע וההתקנה חייבת להתבצע על פי התקנים העדכניים שמוציאים בהנחיות מטעם פיקוד העורך
מחירים התקנת תריסים מסוג אור 700 ש“ח2,200 ש“חהמחיר הוא למ“ר

עלויות ומחירים לשלבים עבור תריסי גלילה

מחיר מוצרטווח תחתוןטווח עליוןהערות
מחיר שלבים אלומיניום מסוג מוקצף400 למ“ר800 ש“חמדובר בשלבים דקים באופן יחסי שמטרתם לבודד בצורה טובה יותר
מחיר שלבים אלומיניום מסוג משוך700 ש“ח1,100 ש“חהשלבים עשויים מסגסוגת של אלומיניום עבה במיוחד ונחשבים לעמידים וחזקים מאוד
מחיר שלבים מסוג אור 800 ש“ח1,300 ש“חשלבים המאפשרים שליטה מלאה באור ובאוויר שנכנסים אל תוך החלל

עלויות ומחירים עבור החלפת תריסים

עלות החלפה לפי סוג התריסיםטווח תחתוןטווח עליוןהערות
מחיר החלפת תריס עם שלבים מסוג פלסטיק 380 ש“ח900 ש“חהמחיר מושפע מהסוג פלסטיק.
מחיר החלפת תריס צירים עם שלבים של אלומיניום480 ש“ח1,400 ש“ח
מחיר החלפת תריסי הזזה עם שלבים עשויים פלסטיק430 ש“ח1,400 ש“חלא מתאים לצד עם שמש מרובה
מחיר החלפת תריסי הזזה עם שלבים עשויים אלומיניום480 ש“ח1,400 ש“ח
מחירת החלפת תריסי גלילה עם פלסטיק - ידני380 ש“ח1,400 ש“חהמחיר קשור לגודל של התריס ולסוג התריסים החדשים
מחיר החלפת תריסי אלומיניום - ידני430 ש“ח1,100 ש“חהמחיר הוא למ“ר
מחיר החלפת תריסים חשמליים מסוג גלילה עם שלבים מפלסטיק430 ש“ח1,300 ש“חהמחיר הוא למ“ר
מחיר החלפת תריסים חשמליים עם שלבים מאלומיניום500 ש“ח1,500 ש“חהמחיר נקבע לפי המנוע

תריסים התקנה ותיקון מחירון ועלויות

סוג התריססוג השלביםסוג התיקון טווח מחירים
עלות תריסי גלילה ידנייםשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהתקנה תריסים מחדש 350-1,000 ש“ח
עלות תריסי גלילה ידנייםשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהחלפה של תריסים ישנים350-900 ש“ח
עלות תריסי גלילה ידנייםשלבים עשויים אלומיניוםהתקנה תריסים מחדש 280-1,110 ש“ח
עלות תריסי גלילה ידנייםשלבים עשויים אלומיניוםהחלפה של תריסים ישנים280-1,300 ש“ח
עלות תריסי גלילה חשמלייםשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהתקנה תריסים מחדש 350-1,000 ש“ח
עלות תריסי גלילה חשמלייםשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהחלפה של תריסים ישנים280-1,000 ש“ח
עלות תריסי גלילה חשמלייםשלבים עשויים אלומיניוםהתקנה תריסים מחדש 280-1,300 ש“ח
עלות תריסי גלילה חשמלייםשלבים עשויים אלומיניוםהחלפה של תריסים ישנים280-1,400 ש“ח
עלות תריסים ונציאניםשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהתקנה תריסים מחדש 300-1000 ש“ח
עלות תריסים ונציאניםשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהחלפה של תריסים ישנים300-1,100 ש“ח
עלות תריסים ונציאניםשלבים עשויים אלומיניוםהתקנה תריסים מחדש 500-800 ש“ח
עלות תריסים ונציאניםשלבים עשויים אלומיניוםהחלפה של תריסים ישנים600-700 ש“ח
עלות תריסי הזזהשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהתקנה תריסים מחדש 220-700 ש“ח
עלות תריסי הזזהשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהחלפה של תריסים ישנים300-700 ש“ח
עלות תריסי הזזהשלבים עשויים אלומיניוםהתקנה תריסים מחדש 380-900 ש“ח
עלות תריסי הזזהשלבים עשויים אלומיניוםהחלפה של תריסים ישנים380-900 ש“ח
עלות תריסי צירשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהתקנה תריסים מחדש 380-880 ש“ח
עלות תריסי צירשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהחלפה של תריסים ישנים380-880 ש“ח
עלות תריסי צירשלבים עשויים אלומיניוםהתקנה תריסים מחדש 380-1,250 ש“ח
עלות תריסי צירשלבים עשויים אלומיניוםהחלפה של תריסים ישנים380-1,400 ש“ח

להלן מחירון ועלויות של תיקון תריסים

סוג תיקון לפי תקלהסוג התריס אותו יש לתקןטווח מחירים לתיקון
תקלה בארגז התריס גלילה180-320 ש“ח
תקלה בארגז התריס הזזה320-370 ש“ח
תקלה בארגז התריס צירים280-400 ש“ח
תקלה במנוע החשמלי של התריסגלילה280-1,100 ש“ח
תקלה במנוע החשמלי של התריסהזזה280-950 ש“ח
תקלה במנוע החשמלי של התריסצירים340-890 ש“ח
תקלה בשלבים של התריסים או בשלב אחרגלילה240-460 ש“ח
תקלה בשלבים של התריסים או בשלב אחרהזזה140-320 ש“ח
תקלה בשלבים של התריסים או בשלב אחרצירים140-320 ש“ח
תקלה ברצועות התריסיםגלילה160-370 שח
תקלה ברצועות התריסיםהזזה180-270 ש“ח
תקלה ברצועות התריסיםצירים180-780 ש“ח

להלן מחירון ועלויות של התקנת חלונות אלומיניום

סוג החלון וגודל סגנון פתיחהטווח מחירים
חלונות אלומיניום כנף בודדת גודל 80X80ציר500-1,200 ש“ח
חלונות אלומיניום כנף בודדת גודל 80X80הזזה על מסילות400-1,500 ש“ח
חלונות אלומיניום כנף בודדת גודל 80X80הזזה בכיס לתוך הקיר400-2,200 ש“ח
חלונות אלומיניום כנף בודדת גודל 100X100ציר740-1,600 ש“ח
חלונות אלומיניום כנף בודדת גודל 100X100הזזה על מסילות400-2,200 ש“ח
חלונות אלומיניום כנף בודדת גודל 100X100הזזה בכיס לתוך הקיר400-1,600 ש“ח
חלונות אלומיניום כפולים עם שתי כנפיים גודל 100X100ציר700-2,500 ש“ח
חלונות אלומיניום כפולים עם שתי כנפיים גודל 100X100הזזה על מסילות600-2,500 ש“ח
חלונות אלומיניום כפולים עם שתי כנפיים גודל 100X100הזזה בכיס לתוך הקיר700-2,500 ש“ח
חלון אלומיניום מסוג קיפ 60X100ציר500-900 ש“ח
חלון אלומיניום מסוג קיפ 60X100הזזה על מסילות400-900 ש“ח
חלון אלומיניום מסוג קיפ 60X100הזזה בכיס לתוך הקיר600-900 ש“ח
חלון אלומיניום מסוג דריי קיפ 100X100ציר900-1,900 ש“ח
חלון אלומיניום מסוג דריי קיפ 100X100הזזה על מסילות1,100-1,700 ש“ח
חלון אלומיניום מסוג דריי קיפ 100X100הזזה בכיס לתוך הקיר1,000-1,200 ש“ל

מחירון ועלויות התקנה של חלונות

סוג החלוןפרופילטווח מחירים
הזזהבלגי עשוי אלומיניום180-1,700 ש“ח
הזזהבלגי עשוי ברזל400-1,200 ש“ח
הזזהאלומיניום קלאסי500-1,800 ש“ח
הזזהאלומיניום בשילוב עץ700-900 ש“ח
הזזהפרופיל עשוי עץ מלא700-4,500 ש“ח
קיפבלגי עשוי אלומיניום70-1,200 ש“ח
קיפבלגי עשוי ברזל400-1,200 ש“ח
קיפאלומיניום קלאסי300-1,300 ש“ח
קיפאלומיניום בשילוב עץ500-3,500 ש“ח
קיפפרופיל עשוי עץ מלא300-2,700 ש“ח
דריי קיפבלגי עשוי אלומיניום
דריי קיפבלגי עשוי ברזל180-2,300 ש“ח
דריי קיפאלומיניום קלאסי1,000-1,200 ש“ח
דריי קיפאלומיניום בשילוב עץ600-2,000 ש“ח
דריי קיפפרופיל עשוי עץ מלא600-3,200 ש“ח
כיסבלגי עשוי אלומיניום450-3,200 ש“ח
כיסבלגי עשוי ברזל1,400-1,600 ש“ח
כיסאלומיניום קלאסי700-2,500 ש“ח
כיסאלומיניום בשילוב עץ1,200-1,600 ש“ח
כיספרופיל עשוי עץ מלא1,300-1,600 ש“ח
צירבלגי עשוי אלומיניום700-1,700 ש“ח
צירבלגי עשוי ברזל1,000-1,200 ש“ח
ציראלומיניום קלאסי500-1,600 ש“ח
ציראלומיניום בשילוב עץ500-800 ש“ח
צירפרופיל עשוי עץ מלא600-700 ש“ח

להלן עלויות ומחירון של תיקון חלונות לפי סוג התיקון5.xlsx

סוגי תיקוניםטווח מחירים
אטם זיגוג אטם מרכזי תקול180-400 ש“ח
סרגל זיגוג תקול180-400 ש“ח
הלבשת חלון140-360 ש“ח
חלונות הזזה גלגלים תקולים140-460 ש“ח
צירים חלונות תקולים220-370 ש“ח
תיקון נזילות בעקבות בעיות איטום180-370 ש“ח
החלפה של מסילות280-600 ש“ח

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה?

אולי יעניין אתכם גם...

אזור מרכז

אזור השרון

אזור צפון

אזור דרום

אזור ירושלים מודיעין

עבודות זכוכית

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!