תוכן עניינים

סגירת חורף לפרגולה מחיר – הפתרון המושלם במחיר זול

סגירת חורף לפרגולה מחירסגירת חורף לפרגולה מחיר

היערכות נכונה היא המפתח לשימוש רציף במרפסת או בגינה. אם מותקנת אצלכם בבית פרגולה – לנו יש בשבילכם מוצר מנצח שעתיד להפוך את הפרגולה שלכם למתחם חיצוני סגור ומוגן מפני גשמים ורוחות. כיום כאשר ברוב הבתים נחוצים חדרים נוספים או שטחי אחסון, אין סיבה שתוותרו על שימוש בשטח החיצוני רק בגלל כמה ימים של מזג אוויר סוער. מתקני סגירת חורף לפרגולה ניתנים להתקנה ללא צורך בקבל היתרים. בתוך מספר ימים ממועד ההזמנה סגירת החורף תותקן בהצלחה על גבי הפרגולה שלכם. 

איך אפשר לבלות במרפסת בימים קרים?

התקנה מהירה של סגירת חורף לפרגולה יוצרת שטח מקורה ומוגן מפני גשמים ורוחות. אם תוסיפו לשטח הסגור מתקן חימום (אפשרי מפזר חום או רדיאטור) תוכלו להציב של פינת ישיבה או פינת עבודה. ממש כפי שמסעדות מציבות שולחנות במתחם חיצוני מקורה בחורף, גם אתם יכולים לעשות זאת. בעונת הקיץ, עם תוספת של מזגן נייד או מאווררים אפשר יהיה להקים פינת ישיבה סגורה וממוזגת במרפסת. עם מתקן סגירת חורף לפרגולה אתם מנצלים נכון את כל השטח שעומד לרשותכם. 

שימושים של סגירת חורף לפרגולה

  1. הגנה על מתחמים חיצוניים מפני נזקי החורף
  2. יצירת פינת ישיבה מקורה ומוגנת מגשם ורוח
  3. שימוש במרפסת או במתחם חיצוני אחר לטובת אחסון חפצים או ריהוט גן
  4. פעילות עסקית

איך מתקינים סגירת חורף לפרגולה?

הפתרון המהיר והנוח ביותר לסגירת פרגולות הוא שימוש ביריעות בד עבה ואטום למים. סגירה עם יריעות בד נחשבת לזמנית ואינה דורשת קבלת היתר. אם תרצו להתקין סגירת חורף קבועה עשויה שלדת אלומיניום או ברזל יהיה עליכם לקבל היתר מהרשויות. עלות כללית של סגירה קבועה לפרגולה תהיה יקרה יותר בהשוואה אל מחירים של סגירה זמנית. 

סגירת חורף לפרגולה מחיר, כמה זה יעלה לי?

מחירים של מתקני סגירת חורף נקבעים על פי מנגנון הסגירה (חשמלי או ידני), גודל החלון והעלות של חומרי הגלם. אם קבלתם מספר הצעות מחיר ואתם מבקשים להבין מדוע יש לאותו פתרון סגירת חורף לפרגולה מחיר שונה – ייתכן והמוצרים אינה זהים או שחלק מההצעות כוללות גם התקנה בעוד באחרות ההתקנה/ההובלה כרוכה בתשלום נוסף. סגירת חורף מתומחרת על פי מ"ר כאשר בעבור מתקני מרקיזה ידניים המחיר נע סביב 500 שקלים למ"ר. עלות ממוצעת כוללת של התקנת סגירת חורף (הפעלה ידנית) במרפסת סטנדרטית היא 2,500-3,000 שקלים. 

סגירת חורף מתקפלת היא בדיוק מה שאתם צריכים

האקלים הישראלי הוא בעיקר חמים ושמשי. אין הצדקה להתקנה של מתקן סגירת פרגולה קבוע רק בשביל כמה שבועות של מזג אוויר חורפי. סגירת חורף מתקפלת מאפשרת פירוק מהיר של המתקן בימים בהם תרצו ליהנות מהשמש החמימה. סגירות החורף מתבססות על סוככי מרקיזה או סוככי מסך כך שאתם יכולים להיות בטוחים בעמידות של הבד בפני גשמים ורוח. שימוש בבד ברזנט שקוף מאפשר חדירת אור אל המתחם. סגירה עם בדים נוחה יותר, מהירה, פרקטית וזולה. צרו קשר להתקנת סגירת חורף לפרגולה מחיר שווה לכל כיס.

איפה כדאי להזמין סגירת חורף?

את התמורה הטובה ביותר בעד כספכם תקבלו ממתקין סוככים מנוסה, אמין ומקצועי. מתקין מנוסה יידע להבטיח עמידות של המתקן במשך החורף כולו. חפשו אנשי מקצוע שמתמחים בתחום ומציגים המלצות. הסבירו למתקין אלו שימושים אתם מבקשים לבצע במרפסת ותקבלו המלצה על מתקן סגירת פרגולה שמתאים לכם. המתקן עתיד לשמש אתכם גם בשנים הבאות כך שכדאי לפרק אותו (במידת האפשר) בתום עונת החורף ולאחסן במקום יבש ומוצל. 

אולי יעניין אתכם גם...