תוכן עניינים

כמה זה עולה לנו: סגירת חורף מחיר למטר

סגירת חורף מחיר למטרמי לא אוהב לשבת במרפסת הבית, לשאוף אוויר צח, ליהנות מהבריזה, להתערסל באיזו כורסא מפנקת וללגום משקה מרווה. זה לא חלום, זו באמת המציאות של ישראלים רבים שיש להם בביתם מרפסת ואין זה משנה אם זו מרפסת בדירה שבקומה התשיעית או מרפסת של בית פרטי חד קומתי. הישראלים אוהבים את הבית, הישראלים אוהבים את החוץ והמרפסת היא השילוב בין הטוב שבכל העולמות, כך שאנחנו אוהבים גם אותה.

אלא שלצערנו, הזמן בה אנו יכולים לבלות במרפסת בשקט ובשלווה הוא די מצומצם. החל מעונת הסתיו ועד בא האביב אנו מתכנסים בתוך הבית מפני הרוחות והקור ובכלל למי יש ראש לשבת במרפסת ולהירטב. בקיץ, המצב לא יותר טוב. ישיבה במרפסת תחת השמש הקופחת, החום הלוהט וגדודי המעופפים התוקפים אותנו, אינה מלבבת גם כן. האמת שזו לא רק בעיה שלנו הישראלים. גם באירופה יש עונות, מעופפים, וגשמים. אלא שאם נתבונן פעם באחד מטיולינו באירופה, נראה את הפתרון שלהם לכך: סגירת חורף.

סגירת חורף מחיר למטר בישראל

בשנים האחרונות, גם ישראלים רבים למדו זאת: ניתן להפוך את מרפסת הבית למקום שימושי ומזמין למשך כל השנה, גם בימים בהם מזג האוויר רגוע וגם כאשר הוא גרוע. באמצעות השקעה לא גדולה, ניתן לבצע סגירת חורף מחיר למטר משתלם מאוד, שגם יעניק לנו ערך מוסף. למעשה צמד ערכים מוספים. גם מקום שאפשר לשהות בו בנוחות ובהנאה במשך כל השנה וגם חדר נוסף שבעצם מצטרף לדירה, מגדיל את שטחה ושניתן להשתמש בו ממש כמו כל חדר אחר.

בדרך זו, אתם יכולים להעלות את ערך הדירה בהשקעה קטנה של סגירת חורף מחיר למטר זניחה. בייחוד אמורים הדברים לדירות קטנות או לדירות בהן בני הבית מרובים ופתאום מציעה הדירה מרחב נוסף לחיות ולשהות בו.

איך מבצעים את סגירת החורף?

סגירת חורף היא בעצם תוספת שאנו בונים, אבל לא באמצעות בלוקים וכד'. יש סגירות חורף זמניות ולא מומלצות, כמו באמצעות יריעות פלסטיק שקופות. אם אתם רוצים להשתמש  בסגירת המרפסת באופן קבוע ובצורה אפקטיבית כאילו הייתה חדר בנוי ממש, תצטרכו סגירה קבועה.  רוב הסגירות הקבועות מבוססות על פרגולה או מבנה עליון עשוי אלומיניום אשר גם יש לו מסגרות למה שעתיד להיות קירות, באמצעות קורות אלומיניום חזקות. מסגרות אלו, כולאות ואוחזות בתוכן לוחות זכוכית, המאפשרות את הסגירה, האיטום מפני מים והבידוד מפני הטמפרטורות והרעש שבחוץ. לוחות הזכוכית לא רק מגינות על כניסת קור או חום לבית אלא גם להפך. במידה והימים חמים מאוד ואתם מפעילים מזגן מצנן בתוך הבית, האוויר הקריר לא יברח החוצה.

למרות האטימה, הזכוכית מאפשרת את חדירת האור דרכה אל תוך המבנה, כך שהמקום לא נעשה אפלולי. אם נרצה בכך ואפילו מומלץ, נוכל לפתוח את הזכוכיות באמצעות הזזתן על גבי מסילות מובנות, כך שבימים בהם נרצה לחוש כמו במרפסת רגילה וחשופה, נוכל לעשות זאת בקלות. יש אפילו מהדרים, שאת כל תהליך הפתיחה הזה, עושים באופן חשמלי, על ידי קיפול אוטומטי בעת לחיצת כפתור. טכנולוגיה כזו תביא את סגירת חורף מחיר למטר להיות מעט גבוהה יותר.

כמה עולה סגירת חורף מחיר למטר

סגירת חורף מחיר למטר היא הבסיס לשיטת התמחור של כל עבודת אלומיניום, החל בחלונות, עבור בדלתות וכלה בסגירת מרפסת. הסיבה היא כי התחשיב הוא לפי מטר מרובע, גם לגבי פרופילי האלומיניום, גם לגבי הזכוכית וגם לגבי תריסים ורשתות באם נדרש. ועדיין, יש גורמים רבים אחרים שמשפיעים, שעיקרם הוא יותר בעיצוב ובסגנון של החלונות או, פרופילים וחלוקות פנימיות בזכוכית, עובי משמעותי יותר של הזגוגיות, פירזולים וצבע הפרופילים.

סגירת חורף מחיר למטר מרובע, תחל בכ-600 ₪ למטר מרובע עבור עבודה סטנדרטית ותעלה ככל שתבקשו דברים ייחודיים יותר. ועדיין, בהזמנת סגירת חורף מחיר למטר לא אמור להיות הפרמטר היחידי לפיו תחליטו על סגירה עם חברה כזו או אחרת.

אנחנו ב'המרכז לעבודות אלומיניום' מתמחים שנים רבות בסגירת חורף מחיר למטר נוח מאוד ויחד עם זאת גאים להשתמש בחומרים האיכותיים והטובים ביותר בשוק, דבר המוביל לאלפי לקוחות מרוצים. נשמח לעמוד גם לשירותכם ולאפשר לכם ליהנות מסגירת חורף איכותית במיוחד למרפסת שלכם, צרו קשר עוד היום! 

אולי יעניין אתכם גם...