קיר זכוכית חיצוני מחיר הקיר היפה ביותר

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

קיר זכוכית חיצוני מחיר

יוצא לנו לראות לא מעט קירות זכוכית חיצוניים, בעיקר כאשר אנו מסתכלים על בנייני משרדים או רבי קומות מודרניים. קירות הזכוכית, שנדמה ועוטפים את הבניין, מקנים לו הוד ויופי יוצאי דופן ומשדרים גם מודרניות וחדשנות. השמש, שמנצנצת עליהם בהתאם לזווית שלה, מוסיפה גם כן למראה המיוחד. 

אלא שרבים מבקשים כעת להעתיק את היופי הזה מגורדי השחקים והבניינים הגבוהים גם לבתים פרטיים, עסקים קטנים, מסעדות וחנויות. אנחנו לא מדברים על מרפסת שמש או על סגירת מרפסת מאלומיניום עם לוחות זכוכית המשמשים כקירות. אנחנו מדברים פה על קיר זכוכית חיצוני, המשמש כתחליף לקיר שלם. במקרה של קיר זכוכית חיצוני מחיר הקיר עלול להיות גבוה יותר מקיר רגיל מבלוקים אבל יהיה גם יותר מרשים.

קיר זכוכית חיצוני מחיר ומטרות

קיר זכוכית חיצוני הוא למעשה קיר העשוי כולו מזכוכית, מלבד המסגרת המחזיקה אותו, העשויה לרוב אלומיניום חזק. קיר הזכוכית משמש כקירות המעטפת של הבית או המבנה ויתכן והוא אינו מורכב על גבי קיר קיים אלא מחליף אותו. לעיתים גם לא יהיה דבר שישמש חוצץ בין פנים הבית לבין החוץ, מלבד הזכוכית. חשוב להדגיש, קיר זכוכית חיצוני, שונה מאוד מקירות זכוכית שאנו רואים בדרך כלל במשרדים או עסקים והמשמשים כדי ליצור חלוקות פנימיות בתוך המבנה. קיר זכוכית חיצוני הוא קיר שמיועד להיות קיר של ממש ולכן הוא גם יהיה הרבה יותר חזק ויש חשיבות רבה מאוד לתכנון מוקפד וביצוע מושלם שלו.

קיר זכוכית חיצוני, אינו רק מפריד בין חלל הפנים לחוץ אלא גם עומס על עצמו אתגרים רבים מאוד. האתגר הראשון נובע מעצם העובדה כי קיר זה תמיד חשוף לשמש החזקה, לפגעי מזג האוויר ופגיעות חיצוניות אחרות, היכולות לתת בו את אותותיהם. האתגר השני הוא התמודדות עם המשקל הכבד גם של הבניין עצמו. אומנם קיר הזכוכית אינו מחזיק את הבניין עצמו ואינו תחליף לשלד או לקונסטרוקציה המחזיקה אותו אבל עדיין הוא צריך להגיב לשינויים ותזוזות של המבנה עצמו.

קיר זכוכית חיצוני מחיר

קיר זכוכית חיצוני מחיר הפועל על פי אותם העקרונות של תמחור עבודה והתקנת חלונות. גם פה, החישוב של העלות הוא לפי מטר מרובע, הן של פרופיליי האלומיניום והן של הזכוכיות. ההבדל המהותי הוא, שהזכוכית, במקרה זה תהיה עבה יותר ולכן גם הפרופילים. כמו כן, נדרש לעבודות נוספות על פי דרישות הנדסיות שיגיעו בעקבות בניית מבנה מורכב שכזה.

הסיבה שהזכוכית עבה יותר היא  בשל הרצון להעניק לה תכונות חשובות, בעיקר של בידוד תרמי ובידוד אקוסטי, מפני רעשים חיצוניים. לרוב, ישתמשו החברות המבצעות באחד משני סוגי הזכוכית הנפוצים במבנה מעין זה. יתכן וישתמשו בזכוכית טריפלקס, שהיא למעשה שתי זגוגיות זהות ברוחבן ובגובהן, המוצמדות זו לזו כאשר ביניהם ישנה יריעה פולימרית. יתכן וישתמשו גם בזכוכית בידודית. גם זו זכוכית המורכבת בעצם מ-2 זכוכיות מקבילות אלא שביניהן יש רווח הממולא בגז מיוחד או אויר. בעקבות כך, עולות יכולות הבידוד התרמיות והאקוסטיות של לוחות הזכוכית וקיר הזכוכית כולו. קיר זכוכית חיצוני מחיר גבוה יותר עם זכוכיות משוכללות אלו.

לעבוד עם חברה מיומנת

אם ההמלצה כאשר מתקינים חלונות רגילים בבית היא להתקשר אך ורק עם חברה מיומנת ומקצועית, הרי שהמלצה זו תקפה שבעתיים בבניית קיר זכוכית חיצוני. עבודה לא נכונה על ידי בעל מקצוע לא מקצועי ומנוסה, יכולה לגרום לשלל תקלות בחלונות ועל אחת כמה וכמה בקירות ענק העשויים זכוכית. בקירות זכוכית חיצוניים גם עולה המשמעות והחשיבות של שימוש בפרופיל אלומיניום מובחר, מחברות מוכרות. יש לזכור כי אלומיניום הוא חומר גלם עמיד וחזק אבל במקרה של קיר חיצוני הוא יאלץ להתנגד לעומסים ואתגרים רבים וכבדים יותר. אלומיניום שאינו איכותי או ממקור עלום שם, יכול להוות סכנה למבנה ולשוהים בו.

אנחנו יודעים שבניית קיר זכוכית חיצוני מחיר שעלול להיות יקר אבל במידה וכבר החלטתם להשקיע סכומי כסף גבוהים, מתוך מטרה ליפות את המבנה, אל תקמצו בצד הנוגע לבטיחותו ויציבותו. אל תתפתו אחרי הצעות זולות מאוד, שכן סביר והם מסתירות עיגולי פינות וזלזול בעבודה כולה.

רוצים לממש את חלומכם על קיר זכוכית חיצונית בבית או בעסק שלכם? מומחי 'המרכז לעבודות אלומיניום' כאן למענכם, בכל שאלה או בקשה צרו קשר עוד היום.

קיר זכוכית מחירקיר זכוכית מחיר – מה הכי משתלם?

שילוב של זכוכית בעיצוב הבית מכניס אל הבית אווירה יוקרתית ומודרנית. יש לזכוכית מראה אלגנטי ונקי שאין לחומרי גלם אחרים. תוספת של קיר זכוכית מאפשרת הגדרת חללים מבלי לאטום את המתחם ושומרת על תחושת מרחב.  על אף החלוקה נשמרת התחושה של חלל אחד גדול, מואר ומרווח. כך למשל, ניתן להקים מאחורי קיר זכוכית משרד, פינת עבודה או עמדת איפור. הזכוכית השקופה תאפשר המשך צפייה במתרחש בבית גם כאשר אתם נמצאים מאחוריה. 

מתי כדאי להתקין דווקא קיר זכוכית?

שימוש בקירות זכוכית נפוץ במשרדים ובתי עסק. התקנה מהירה של מחיצת זכוכית מחלקת את החלל לכמה עמדות עבודה כאשר ניתן לצפות במתרחש בהן. השקיפות של הזכוכית מגבילה את תחושת הפרטיות בעמדת העבודה ויש לקחת זאת בחשבון. קירות זכוכית מותקנים גם במרכזי קניות, לובי של בניינים, מוזיאונים ובתי עסק. 

אם אתם מתכננים התקנה של קיר זכוכית לבית כדאי להתייעץ עם איש מקצוע ולשמוע ממנו פרטים על כל האופציות. חשוב לשאול אודות האקוסטיקה, העמידות של הזכוכית ואופציות של זכוכית אטומה. לטובת הקמת פינת עבודה ביתית או משרד ביתי ניתן לבחור במחיצת זכוכית בגובה חצי קיר. 

אלו סוגים של זכוכית אפשר לבחור?

  1. זכוכית שקופה
  2. זכוכית אטומה (מט מלא)
  3. זכוכית פסים
  4. זכוכית מודפסת

את כל סוגי קירות הזכוכית מקימים מזכוכית עבה ומחוסמת. על אף המראה העדין אתם יכולים להיות רגועים בידיעה שמדובר בקיר עמיד וחזק. על פי בקשה שלכם אפשר יהיה לשלב מסגרת אלומיניום סביב הקיר. 

כמה עולה להתקין קיר זכוכית?

כל התקנה של קיר זכוכית נבצע עם חברה מקצועית שמספקת אחריות מלאה למוצר. יש לכם זכות לקבל שירות אדיב, ייעוץ מקצועי, מענה לשאלות, אספקה בזמן ומוצר איכותי שמתבסס על שימוש בחומרי גלם איכותיים. אם קבלתם הצעה להתקנת קיר זכוכית מחיר זול במיוחד – כדאי לוודא שאכן נעשה שימוש בזכוכית עבה ובטיחותית. קיר זכוכית מחיר אטרקטיבי הוא כזה שמסתיים בשנים רבות של שימוש נוח. על התוצאה הסופי להתאים לאורח החיים שלכם, למאפייני השימוש ולתנאים בשטח. 

קיר זכוכית מחיר נקבע על פי מטר מרובע כך שככל שהקיר גדול יותר המחיר עולה בהתאם. מחירים בתחום מתחילים מ-700 שקלים למ"ר ומגיעים עד 3,000 שקלים. הפערים במחירים נובעים מעלויות שונות של חומרי הגלם. לרוב, ככל שהזכוכית יותר איכותית, עמידה ועבה כך היא יותר יקרה. חשוב לזכור שמדובר בהשקעה לטווח הארוך. יש לקירות זכוכית יתרונות שהופכים את ההשקעה לכדאית. 

רשימת יתרונות של קירות זכוכית

מתלבטים האם לבחור בזכוכית לבניית קיר? כדאי שתדעו שרק עם זכוכית תיהנו מתחושת מרחב. בניגוד לקירות רגילים שמקטינים את החדר או יוצרים תחושת מחנק – הזכוכית לא עושה זאת. אם תבחרו להתקין קיר זכוכית להפרדה בין חדר השינה לבין חדר השירותים תגלו ששני החדרים יראו לפתע גדולים יותר. התקנת מחיצות זכוכית במרחבי עבודה יוצרת תחושת מרחב במשרד לאווירה נעימה וחיובית יותר. 

יתרון נוסף של קיר זכוכית הוא מראה אסתטי שמעניק לכל מתחם סגנון יוקרתי. ניתן להזמין קירות זכוכית במספר גוונים, סגנונות, מרקמים ועיטורים. לא נוכל שלא לציין את האופציה לניקוי קל. בניגוד לקירות ומחיצות שעשויים מחומרי אחרים, הזכוכית אינה צוברת לכלוך וניתן להסיר ממנה גם לכלוך קשה בקלות. 

כמה כדאי לשלם על קיר זכוכית?

מהר מאוד תגלו שיש להתקנת קיר זכוכית מחיר לא זול אך חשוב להבהיר שאתם משלמים כאן על מוצר איכותי. ההשקעה תבוא לידי ביטוי בתחושת מרחב, אווירה נעימה, ניקוי קל ומראה יוקרתי. אל תמהרו להתפשר על פחות מזכוכית איכותית, עמידה ובטיחותית. 

קיר זכוכית חיצוניקיר זכוכית חיצוני

קיר זכוכית הוא ביטוי גג, הכולל בתוכו מגוון רחב של פורמטים כשהמכנה המשותף ביניהם הוא בדרך כלל מתיחה של מערכת זכוכית מקיר לקיר. לצורך העניין, גם מפתח יציאה למרפסת הנמתח מקיר לקיר וסגור באמצעות דלתות הזזה אלומיניום-זכוכית הוא קיר זכוכית. קיר זכוכית חיצוני יכול לכלול בתוכו גם קירות זכוכית המיועדים לכסות מפתחים גדולים בבתים פרטיים או מגדלי משרדים וגם קירות זכוכית ללובי הכניסה לבניין. בהזמנת קיר זכוכית המיועד להתקנה על מעטפת החוץ של המבנה, ישנם מספר אלמנטים שחשוב לקחת בחשבון מראש ועליהם נדבר ממש כאן בשורות הבאות.

 

חוזק מבני

מן הסתם, כל קיר זכוכית באשר הוא, חייב לעמוד בסטנדרטים גבוהים מאוד של חוזק מבני ובטיחות מבנית. יחד עם זאת, במקרה של קיר זכוכית חיצוני, סטנדרטים אלה עולים בצורה דרמטית. הסיבה הפשוטה לכך היא שקיר כזה אמור לעמוד בעומסים גבוהים לאין שיעור מאשר קיר זכוכית פנימי – רוחות חזקות, גשמים, קרינת שמש ישירה, ברד, חפצים שעפים ברוח ולעיתים גם ונדליזם. בהתאם לכך, קיר כזה ייוצר בדרך כלל עם זיגוג מחוסם ועבה, שיבטיח את החוזק המבני של הזכוכית עצמה. כמו כן, המסגרת עצמה צריכה להתבסס על פרופילים עבים וחזקים ועל מנגנוני עיגון חזקים ועמידים לקיר החוץ של המבנה.

 

בידוד אקוסטי ותרמי

קיר זכוכית חיצוני מיועד להחליף למעשה את קיר הבטון של שלד המבנה במקטע מסוים של המבנה. בהתאם לכך, חייב קיר זה לעמוד בסטנדרטים גבוהים מאוד של בידוד על מנת שלא להפוך לעקב האכילס של בידוד המבנה כולו. בהתאם לכך, בקיר זכוכית המותקן במעטפת החוץ של המבנה ייעשה שימוש בזיגוג בידודית ואפילו זיגוג כפול. זיגוג בידודית מבוסס על מסגרת אחת שבתוכה מותקנות שתיים או שלוש זגוגיות עם מרווח אוויר ביניהן. זיגוג כפול הוא זיגוג המבוסס על שתי מסגרות נפרדות שכל אחת מהן היא במודל בידודית. הזיגוג הכפול מעניק את רמת הבידוד התרמי והאקוסטי הגבוהה ביותר, אך עלול לסבול מהתעבות פנימית בין שכבות הזכוכית. בכל מקרה, קיר זכוכית חיצוני חייב לכלול אלמנט של בידוד ואיטום בסטנדרטים של איטום קירות שלד ואיטום חוץ.

 

בקרה על חדירת האור

אחת הסיבות המרכזיות שבגינן בוחרים אנשים להתקין קיר זכוכית בבית, בבניין או במשרד, היא חדירת האור הטבעי פנימה (וכמובן נוף). אלא שרמת האור שיכול לחדור פנימה דרך קיר זכוכית חיצוני יכולה לעיתים להפוך לנטל הרבה יותר מנכס. בהתאם לכך, את הקירות הללו נהוג לייצר מזכוכיות בעלות אפקט כהה ואף אפקט מראה, במטרה לסנן את כמות האור הנכנס פנימה וכן להעניק לאור גוון שמתאים יותר לאווירה והעיצוב הפנימי בתוך המבנה.

הזמנת קירות זכוכית ממומחים בלבד

לבסוף, בכל מקרה של הזמנת קירות זכוכית ולבטח במקרה של קיר זכוכית חיצוני, אתם רוצים להקפיד לבצע את ההזמנה מאיש מקצוע מומחה, המכיר את התחום לפניי ולפנים ובעל ניסיון בייצור והתקנה של קירות זכוכית חיצוניים. המדובר באתגר לא פשוט, הן בשלב התכנון, הן בשלב הייצור והן בשלב ההתקנה ולכן נדרשת רמת התמחות גבוהה של איש המקצוע. כמו כן, חשוב לדרוש אחריות מלאה בכל הקשור לאיטום הקיר ולהתקנה בכלל. כמו כן, לאחר התקנת קיר זכוכית, מומלץ מאוד לבצע בדיקת בדק בית של מהנדס מוסמך, על מנת לוודא שהקיר מותקן בצורה נאותה, שהוא עמיד בפני כל העומסים הצפויים לפעול עליו ועומד בסטנדרטים שהובטחו לכם, הלקוחות, במעמד סגירת הסכם העבודה מול קבלן האלומיניום המבצע.

 

מחירון תריסים התקנה ותיקון עבור תריסי הזזה

התקנה/תיקוןמחיר טווח תחתוןמחיר טווח עליוןהערות
מחיר של תיקון תריסי גלילה בשל תקלה בקפיץ, החלפה של הקפיץ. 260 ש“ח480 ש“ח
מחיר החלפה של רצועות בתריסים חשמליים 340 ש“ח490 ש“ח
מחיר החלפת שלבים בתריסים רגילים, תריסי הזזה 320 ש“ח440 ש“חמחיר להחלפת תריס אחד, כל תריס נוסף תוספת של 20-30 ש“ח.
מחיר החלפת שלבים לתריסים מסוג רפפות 340 ש“ח460 ש“חמחיר להחלפת שלב אחד, כל תריס נוסף, תוספת של 50-60 ש“ח.
מחיר החלפת תופסנים 320 ש“ח420 ש“חהמחיר הוא לזוג כולל העבודה עצמה.
מחיר החלפת ידיות למנוף 280 ש“ח430 ש“ח
מחיר החלפת גלגלים בשילוב בדיקה של המסילה320 ש“ח470 ש“ח
מחיר החלפת מסילה 400 ש“ח550 ש“חהמחיר עבור זוג מסילות

מחירון תריסים התקנה ותיקון עבור תריסי גלילה ידניים

התקנה/תיקוןמחירון טווח תחתוןמחירון טווח עליוןהערות
מחיר החלפה של הרצועה בתריס.380 ש“ח580 ש“חהעדיפו רצועת ניילון עם רמת עמידות טובה. המחיר של ההחלפה, אמור לכלול את השירות וגם את הרצועה עצמה.
מחיר תיקון של תריסי גלילה ידניים שנתקעו.380 ש“ח580 ש“חהמחיר משתנה והוא תלוי בסיבה להיווצרות התקלה.
מחיר תיקון מנגנון תריס גלילה. 380 ש“ח550 ש“חהמחיר הסופי ייקבע לפי המנגנון שייבחר, כלומר בהתאם לסוג שלו.
מחיר התקנה של מנגנון כוח לתריס גלילה440 ש“ח800 ש“חמתאים רק עבור תריסים מסיביים, לא להחלפה לתריסים חשמליים.
מחיר הוספת מעצור120 ש“ח170 ש“חהמחיר לא כולל את עלות הביקור של הטכנאי.
מחיר החלפה שך קפיץ בתריס גלילה380 ש“ח520 ש“חהמחיר הסופי ייקבע לפי סוג הקפיץ אותו יש להחליף.
מחיר החלפת שלב בתריס גלילה. 380 ש“ח650 ש“חהשירות כולל בדיקה של השלבים כדי לזהות מה תקול ומה דורש החלפה.
מחיר שדרוג תריס גלילה לתריס חשמלי 650 ש“ח1,800 ש“חהמחיר הוא למ“ר.

מחירון תריסים התקנה ותיקון עבור תריסים חשמליים

התקנה/תיקוןמחירון טווח תחתוןמחירון טווח עליוןהערות
מחיר החלפת שלב בתריסים חשמליים380 ש“ח620 ש“חהמחיר הוא עבור שלב אחד בתריס, כל החלפה נוספת של שלב בעלות 80-220 ש“ח
מחיר תיקון תריסים חשמליים תקועים 430 ש“ח880 ש“חהמחיר משתנה ותלוי ברובי במיקום שבו התריס נתקע
מחיר החלפה של מתג הפעלה בתריס חשמלי 380 ש“ח550 ש“ח
מחיר תיקון תקלה הנוצרת כתוצאה מנתק בין השלבים 380 ש“ח580 ש“חהתיקון אמור לכלול גם כיוון של המנוע
מחיר תיקון רצועות בתריס חשמלי 440 ש“ח560 ש“חתפקיד הרצועות הוא לדאוג שהתריס לא יפול
מחיר תיקון/כיוון מנוע תקול בתריס חשמלי 440 ש“ח560 ש“ח
מחיר התקנת שעון שבת בתריס חשמלי440 ש“ח800 ש“ח
מחיר התקנת מנוע עם מנואלה בתריס חשמלי700 ש“ח1,800 ש“ח
מחיר מנוע תריס חשמלי המכיל שלבים מוקצפים700 ש“ח1,900 ש“חמחיר הסופי יקבע לפי משקל התריס שמנוע צריך להרים
מחיר מנוע עם שלבים עשויים אלומיניום מסוג משוך לתריס חחשמלי800 ש“ח2,200 ש“חהמחיר של המנוע אמור לכלול בתוכו גם את מחיר העבודה

התקנה או תיקון של תריסים לפי הסוג שלהם מחירון

עלות התקנהטווח תחתוןטווח עליוןמחירון
מחיר התקנה של תריסי הזזה380 ש“ח900 ש“חלכל תריס יש מחיר מעט שונה לפי גודל המפתח וגם על פי סוג השלבים שבוחרים
מחיר התקנה תריסי ציר380 ש“ח1,200 ש“חהמחיר הוא למטר רבוע. ניתן לבחור בין שלבים עשויים פלסטיק או שלבים עשויים אלומיניום
מחיר התקנה תריסי גלילה מסוג ידני600 ש“ח1,500 ש“חהמחיר שנקבע הוא למ“ר בשילוב רצועה קפיץ ומערכת מנגנונית
מחיר התקנה תריסים מסוג חשמלי700 ש“ח2,200 ש“חהמחיר שנקבע הוא למ“ר והוא כולל את הארגז ואת המנוע. המחיר הסופי נקבע לפי סוג השלבים שבוחרים
מחיר התקנה תריסים בממ“ד700 ש“ח1,400 ש“חהמחיר של התריסים הוא למטר רבוע וההתקנה חייבת להתבצע על פי התקנים העדכניים שמוציאים בהנחיות מטעם פיקוד העורך
מחירים התקנת תריסים מסוג אור 700 ש“ח2,200 ש“חהמחיר הוא למ“ר

עלויות ומחירים לשלבים עבור תריסי גלילה

מחיר מוצרטווח תחתוןטווח עליוןהערות
מחיר שלבים אלומיניום מסוג מוקצף400 למ“ר800 ש“חמדובר בשלבים דקים באופן יחסי שמטרתם לבודד בצורה טובה יותר
מחיר שלבים אלומיניום מסוג משוך700 ש“ח1,100 ש“חהשלבים עשויים מסגסוגת של אלומיניום עבה במיוחד ונחשבים לעמידים וחזקים מאוד
מחיר שלבים מסוג אור 800 ש“ח1,300 ש“חשלבים המאפשרים שליטה מלאה באור ובאוויר שנכנסים אל תוך החלל

עלויות ומחירים עבור החלפת תריסים

עלות החלפה לפי סוג התריסיםטווח תחתוןטווח עליוןהערות
מחיר החלפת תריס עם שלבים מסוג פלסטיק 380 ש“ח900 ש“חהמחיר מושפע מהסוג פלסטיק.
מחיר החלפת תריס צירים עם שלבים של אלומיניום480 ש“ח1,400 ש“ח
מחיר החלפת תריסי הזזה עם שלבים עשויים פלסטיק430 ש“ח1,400 ש“חלא מתאים לצד עם שמש מרובה
מחיר החלפת תריסי הזזה עם שלבים עשויים אלומיניום480 ש“ח1,400 ש“ח
מחירת החלפת תריסי גלילה עם פלסטיק - ידני380 ש“ח1,400 ש“חהמחיר קשור לגודל של התריס ולסוג התריסים החדשים
מחיר החלפת תריסי אלומיניום - ידני430 ש“ח1,100 ש“חהמחיר הוא למ“ר
מחיר החלפת תריסים חשמליים מסוג גלילה עם שלבים מפלסטיק430 ש“ח1,300 ש“חהמחיר הוא למ“ר
מחיר החלפת תריסים חשמליים עם שלבים מאלומיניום500 ש“ח1,500 ש“חהמחיר נקבע לפי המנוע

תריסים התקנה ותיקון מחירון ועלויות

סוג התריססוג השלביםסוג התיקון טווח מחירים
עלות תריסי גלילה ידנייםשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהתקנה תריסים מחדש 350-1,000 ש“ח
עלות תריסי גלילה ידנייםשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהחלפה של תריסים ישנים350-900 ש“ח
עלות תריסי גלילה ידנייםשלבים עשויים אלומיניוםהתקנה תריסים מחדש 280-1,110 ש“ח
עלות תריסי גלילה ידנייםשלבים עשויים אלומיניוםהחלפה של תריסים ישנים280-1,300 ש“ח
עלות תריסי גלילה חשמלייםשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהתקנה תריסים מחדש 350-1,000 ש“ח
עלות תריסי גלילה חשמלייםשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהחלפה של תריסים ישנים280-1,000 ש“ח
עלות תריסי גלילה חשמלייםשלבים עשויים אלומיניוםהתקנה תריסים מחדש 280-1,300 ש“ח
עלות תריסי גלילה חשמלייםשלבים עשויים אלומיניוםהחלפה של תריסים ישנים280-1,400 ש“ח
עלות תריסים ונציאניםשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהתקנה תריסים מחדש 300-1000 ש“ח
עלות תריסים ונציאניםשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהחלפה של תריסים ישנים300-1,100 ש“ח
עלות תריסים ונציאניםשלבים עשויים אלומיניוםהתקנה תריסים מחדש 500-800 ש“ח
עלות תריסים ונציאניםשלבים עשויים אלומיניוםהחלפה של תריסים ישנים600-700 ש“ח
עלות תריסי הזזהשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהתקנה תריסים מחדש 220-700 ש“ח
עלות תריסי הזזהשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהחלפה של תריסים ישנים300-700 ש“ח
עלות תריסי הזזהשלבים עשויים אלומיניוםהתקנה תריסים מחדש 380-900 ש“ח
עלות תריסי הזזהשלבים עשויים אלומיניוםהחלפה של תריסים ישנים380-900 ש“ח
עלות תריסי צירשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהתקנה תריסים מחדש 380-880 ש“ח
עלות תריסי צירשלבים עשויים פלסטיק מסוג PVCהחלפה של תריסים ישנים380-880 ש“ח
עלות תריסי צירשלבים עשויים אלומיניוםהתקנה תריסים מחדש 380-1,250 ש“ח
עלות תריסי צירשלבים עשויים אלומיניוםהחלפה של תריסים ישנים380-1,400 ש“ח

להלן מחירון ועלויות של תיקון תריסים

סוג תיקון לפי תקלהסוג התריס אותו יש לתקןטווח מחירים לתיקון
תקלה בארגז התריס גלילה180-320 ש“ח
תקלה בארגז התריס הזזה320-370 ש“ח
תקלה בארגז התריס צירים280-400 ש“ח
תקלה במנוע החשמלי של התריסגלילה280-1,100 ש“ח
תקלה במנוע החשמלי של התריסהזזה280-950 ש“ח
תקלה במנוע החשמלי של התריסצירים340-890 ש“ח
תקלה בשלבים של התריסים או בשלב אחרגלילה240-460 ש“ח
תקלה בשלבים של התריסים או בשלב אחרהזזה140-320 ש“ח
תקלה בשלבים של התריסים או בשלב אחרצירים140-320 ש“ח
תקלה ברצועות התריסיםגלילה160-370 שח
תקלה ברצועות התריסיםהזזה180-270 ש“ח
תקלה ברצועות התריסיםצירים180-780 ש“ח

להלן מחירון ועלויות של התקנת חלונות אלומיניום

סוג החלון וגודל סגנון פתיחהטווח מחירים
חלונות אלומיניום כנף בודדת גודל 80X80ציר500-1,200 ש“ח
חלונות אלומיניום כנף בודדת גודל 80X80הזזה על מסילות400-1,500 ש“ח
חלונות אלומיניום כנף בודדת גודל 80X80הזזה בכיס לתוך הקיר400-2,200 ש“ח
חלונות אלומיניום כנף בודדת גודל 100X100ציר740-1,600 ש“ח
חלונות אלומיניום כנף בודדת גודל 100X100הזזה על מסילות400-2,200 ש“ח
חלונות אלומיניום כנף בודדת גודל 100X100הזזה בכיס לתוך הקיר400-1,600 ש“ח
חלונות אלומיניום כפולים עם שתי כנפיים גודל 100X100ציר700-2,500 ש“ח
חלונות אלומיניום כפולים עם שתי כנפיים גודל 100X100הזזה על מסילות600-2,500 ש“ח
חלונות אלומיניום כפולים עם שתי כנפיים גודל 100X100הזזה בכיס לתוך הקיר700-2,500 ש“ח
חלון אלומיניום מסוג קיפ 60X100ציר500-900 ש“ח
חלון אלומיניום מסוג קיפ 60X100הזזה על מסילות400-900 ש“ח
חלון אלומיניום מסוג קיפ 60X100הזזה בכיס לתוך הקיר600-900 ש“ח
חלון אלומיניום מסוג דריי קיפ 100X100ציר900-1,900 ש“ח
חלון אלומיניום מסוג דריי קיפ 100X100הזזה על מסילות1,100-1,700 ש“ח
חלון אלומיניום מסוג דריי קיפ 100X100הזזה בכיס לתוך הקיר1,000-1,200 ש“ל

מחירון ועלויות התקנה של חלונות

סוג החלוןפרופילטווח מחירים
הזזהבלגי עשוי אלומיניום180-1,700 ש“ח
הזזהבלגי עשוי ברזל400-1,200 ש“ח
הזזהאלומיניום קלאסי500-1,800 ש“ח
הזזהאלומיניום בשילוב עץ700-900 ש“ח
הזזהפרופיל עשוי עץ מלא700-4,500 ש“ח
קיפבלגי עשוי אלומיניום70-1,200 ש“ח
קיפבלגי עשוי ברזל400-1,200 ש“ח
קיפאלומיניום קלאסי300-1,300 ש“ח
קיפאלומיניום בשילוב עץ500-3,500 ש“ח
קיפפרופיל עשוי עץ מלא300-2,700 ש“ח
דריי קיפבלגי עשוי אלומיניום
דריי קיפבלגי עשוי ברזל180-2,300 ש“ח
דריי קיפאלומיניום קלאסי1,000-1,200 ש“ח
דריי קיפאלומיניום בשילוב עץ600-2,000 ש“ח
דריי קיפפרופיל עשוי עץ מלא600-3,200 ש“ח
כיסבלגי עשוי אלומיניום450-3,200 ש“ח
כיסבלגי עשוי ברזל1,400-1,600 ש“ח
כיסאלומיניום קלאסי700-2,500 ש“ח
כיסאלומיניום בשילוב עץ1,200-1,600 ש“ח
כיספרופיל עשוי עץ מלא1,300-1,600 ש“ח
צירבלגי עשוי אלומיניום700-1,700 ש“ח
צירבלגי עשוי ברזל1,000-1,200 ש“ח
ציראלומיניום קלאסי500-1,600 ש“ח
ציראלומיניום בשילוב עץ500-800 ש“ח
צירפרופיל עשוי עץ מלא600-700 ש“ח

להלן עלויות ומחירון של תיקון חלונות לפי סוג התיקון5.xlsx

סוגי תיקוניםטווח מחירים
אטם זיגוג אטם מרכזי תקול180-400 ש“ח
סרגל זיגוג תקול180-400 ש“ח
הלבשת חלון140-360 ש“ח
חלונות הזזה גלגלים תקולים140-460 ש“ח
צירים חלונות תקולים220-370 ש“ח
תיקון נזילות בעקבות בעיות איטום180-370 ש“ח
החלפה של מסילות280-600 ש“ח

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה?

אולי יעניין אתכם גם...

אזור מרכז

אזור השרון

אזור צפון

אזור דרום

אזור ירושלים מודיעין

עבודות זכוכית

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!